PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه اندازی کنترل پهنای باند+ با هزینه

alireza.076
November 19th, 2012, 18:58
سلام
دوستان بنده به مشکل بر خوردم نیاز به کنترل پهنای باند دارم. شخصی هست که برای بنده روشی برای مانیتورینگ را راه اندازی کند؟ هزینه پرداخت خواهد شد
vmware esxi 5
ممنونم

habiballahafg
November 19th, 2012, 19:44
با ibsng میشه فکر کنم راه انداخت

majidisaloo1
November 19th, 2012, 19:56
میکروتیک بهترین راهه که خیلی درد سر داره
کدوم دیتا سنتر هستین؟

tizparvaz
November 19th, 2012, 20:00
میکروتیک بهترین راهه که خیلی درد سر داره
کدوم دیتا سنتر هستین؟
میکروتیک وقتی به عنوان روتر استفاده کنید سرعت خیلی تاثیر میذاره بهتره استفاده نکنید
بهترین کار استفاده از مونیتورینگ خود وی ام ور هست

j4b3r
November 19th, 2012, 20:04
سلام
با استفاده از Prtg می تونید اقدام به مانیتورینگ ماشین های مجازی
و اطلاع از میزان پهنای باند مصرفی کنید.
نیاز به راه اندازی snmp در ماشین های مجازی داره
در صورت نیاز در تماس باشید.

Ramin
November 19th, 2012, 20:13
سلام
با استفاده از Prtg می تونید اقدام به مانیتورینگ ماشین های مجازی
و اطلاع از میزان پهنای باند مصرفی کنید.
نیاز به راه اندازی snmp در ماشین های مجازی داره
در صورت نیاز در تماس باشید.

لینک ورژن جدید + کرک را موجود دارید؟

MagicVps.Com
November 19th, 2012, 20:20
سلام
دوستان بنده به مشکل بر خوردم نیاز به کنترل پهنای باند دارم. شخصی هست که برای بنده روشی برای مانیتورینگ را راه اندازی کند؟ هزینه پرداخت خواهد شد
vmware esxi 5
ممنونم

ابتدا برنامه ptrg را نصب کنید روی یک ویپیاس بعد روی ویپیاسها snmp را فعال کنید بعداش توی برنامه ptrg میتونید مصرف های این باند و اوت باند را مشاهده کنید

======================
داشتم مینوشتم ظاهرا دوستان جواب دادن

j4b3r
November 19th, 2012, 20:20
لینک ورژن جدید + کرک را موجود دارید؟

برای کنترل پهنای باند از هر کدوم از نسخه دها استفاده بشه مشکلی نیست
(اخرین نسخه رو ندارم)

paypal
November 19th, 2012, 20:21
در خدمتم
Y!id: rizpardazeir
number: 09379437260
ریزپردازه - خدمات وی پی اس سرور اختصاصی و هاستینگ - صفحه اصلي (http://Www.rizpardaze.ir)

Ramin
November 19th, 2012, 20:26
سلام
vmware esxi 5
ممنونم

نیاز به هزینه ندارد . برنامه prt را در یک وی پی اس ویندوز نصب کنید

alireza.076
November 19th, 2012, 20:32
میکروتیک وقتی به عنوان روتر استفاده کنید سرعت خیلی تاثیر میذاره بهتره استفاده نکنید
بهترین کار استفاده از مونیتورینگ خود وی ام ور هست

میشه یه راهنمایی خیلی کوتاهی در این مورد بکنید؟
همین مانیتورینگ performance که موجود هست؟
فقط نمدونم کدام گزینه هست
Data resive rate?
usage?
اگه راهنمایی کنید خیلی سپاس گذار میشوم

majidisaloo1
November 19th, 2012, 20:35
این محدود نمیکنه فقط مانیتور میکنه درست است؟؟
چطور میشه به مثلا 1 ترابایت محدود کردش؟

tizparvaz
November 19th, 2012, 21:21
سلام
برای محدود کردن فک میکنم باید مجازی سازتونرو عوض کنید و از اوپن وی زد به همراه پنل سولوس وی ام استفاده کنید
--
از همون پرفورمانس هست روی هر سروری برید میتوند مصرف لحظه ای رو ببینید با یه سری محاسبه ساده مصرف دقیق وی پی اس رو میشه حساب کرد
پیشهاد میکنم وی سنتر نصب کنید خیلی کاربردای زیادی داره با وی سنتر خیلی کارای مفید دیگه ای هم میشه کرد

alireza.076
November 19th, 2012, 21:23
محاسبه چگونه انجام میشود؟

tizparvaz
November 19th, 2012, 21:24
دوستان prtg تلورانس بالایی داره همچنین اگر روی وی پی اس طرف رو فایروال پورت اس ام تی پی رو ببنده شما دیگه اون وی پی اس رو نداریدش تا بخواید متوجه بشید دیگه مشخص نمیشه چقد مصرف داشته این کار و قصدی کرده یا نا خواسته بوده
به هر حال من با prtg اصلا تجربه خوبی نداشتم بهترین کار همین خود vmware هست

tizparvaz
November 19th, 2012, 21:25
محاسبه چگونه انجام میشود؟

سادست میزان مصرفش رو میانگین بگیر در 24 ساعت و 30 روز ضرب کن

j4b3r
November 19th, 2012, 21:30
دوستان prtg تلورانس بالایی داره همچنین اگر روی وی پی اس طرف رو فایروال پورت اس ام تی پی رو ببنده شما دیگه اون وی پی اس رو نداریدش تا بخواید متوجه بشید دیگه مشخص نمیشه چقد مصرف داشته این کار و قصدی کرده یا نا خواسته بوده
به هر حال من با prtg اصلا تجربه خوبی نداشتم بهترین کار همین خود vmware هست

با تنظیم زمان چک کردن می تونید به درصد مشخصی برسید که معمولا تا ۹۰٪ صحیح هست
تنها راه مشخص شدن میزان پهنا استفاده از این نوع نرم افزارهای مانیتورینگ نظیر prtg یا cacti هست

tizparvaz
November 19th, 2012, 21:36
با تنظیم زمان چک کردن می تونید به درصد مشخصی برسید که معمولا تا ۹۰٪ صحیح هست
تنها راه مشخص شدن میزان پهنا استفاده از این نوع نرم افزارهای مانیتورینگ نظیر prtg یا cacti هست

همیشه یه راه دیگه ای هم هست

من تو بهترین شرایط و تستهایی که گرفتیم تلورانس 30% داره مصرفرو 30% کمتر از حد واقعه ای نشون میده ما الان از وی سنتر مونیتور میکنیم و کاملا هم درست نشون میده شاید prtg رو با لایسنس اصلی نصب کنید این مواردش حل بشه چون نمیشه این نرم افزارو رد کرد دیتاسنترهایی هستند که دارن برای مونیتور شبکه از prtg استفاده میکنن شاید این تلورانسی که داره بخاطر کرک بودنش هست

tizparvaz
November 19th, 2012, 21:40
از همه اینام بگذریم بگیم اون 30% رو هم اصلا میگذریم یا به شکل خود جوش هرچی نشون داد +30% میکنیم اما فایروالرو چیکار میکنید ؟ اگر یک نفر شب تا صب فایروال روشن کرد مصرف بالاش رو انجام داد و بعد صبح همه چیرو برگردوند سر جاش چی ؟ اونوقت شما متوجه مصرفش نمیشد دیگه

speedy
November 19th, 2012, 22:07
میکروتیک گذینه خوبی هست برای محاسبه پهنای باند همچنین محدود کردن پورت.
حتی تیم ما ماژوال نوشته که کاربر در صورت مصرف بیش از حد خودش، پورتش به 128k محدود میشه

Ramin
November 19th, 2012, 22:58
از همه اینام بگذریم بگیم اون 30% رو هم اصلا میگذریم یا به شکل خود جوش هرچی نشون داد +30% میکنیم اما فایروالرو چیکار میکنید ؟ اگر یک نفر شب تا صب فایروال روشن کرد مصرف بالاش رو انجام داد و بعد صبح همه چیرو برگردوند سر جاش چی ؟ اونوقت شما متوجه مصرفش نمیشد دیگه

در گراف مشخص هستش که در یک بازه ی زمانی گراف قطع شده است

RezaFH
November 19th, 2012, 23:50
سلام خدمت شما

درصورت نیاز میتونیم ویدئوی آموزش استفاده از PRTG به همراه کانفیگ SNMP روی سیستم عامل های Windows server، CentOS و Mikrotik رو در اختیارتون قرار بدیم
قیمت : 30 هزار تومان

موفق باشید

isatis7t
November 27th, 2012, 18:57
prtg گزینه خوبی نیست چون شما رو وابسته میکنه به VPS ای که فروختید و امکان داره توسط کاربر دست کاری بشه.
موفق باشید آیساتیس سرور

isatis7t
November 27th, 2012, 18:59
دوستانی که از میکروتیک استفاده میکنن به سادگی میتونن پهنای باند مصرفی رو کنترل کنند.
البته اگر میکروتیک زیر بار شبکه دارید این کار رو بکنید. چیزی که من دیدم فقط شرکت هرتزنر از میکروتیک استفاده میکنه.
موفق باشید