PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت جدید شتاب دات بیز درگاه پرداخت آنلاین (www.shetab.biz)

صفحه ها : [1] 2

myshetab
November 19th, 2012, 00:44
سلام دوستان و همکاران عزیز.
سایت جدید شتاب دات بیز سایت جدید شتاب دات بیز با امکانات ویژه و امنیت فوق العاده بالا با تسویه روزانه راه اندازی شد. در ضمن درگاه مستقیم شده است ...

آدرس: شتاب - درگاه ارزهای اینترنتی (http://www.shetab.biz)

اینجانب مدیریت سایت شتاب دات بیز می باشم . هر گونه سوال و نظر جهت بهبود سیستم داشتید. در خدمت گذاری حاضر هستم!

pedramsistani
November 19th, 2012, 00:46
مرد بسیار شریفی هستند و تصفیه هاشونم تازگیا عالی شده
کمتر از یک روز واریز میکنند
امیدوارم همیشه همینطور بمونه و درگاهاشون رو بیشتر کننند

و امکانات های بیشتری به پنل هاشون اضافه کردن

sefaresh68
November 19th, 2012, 01:11
من چند روزی هست که عضو این در گاه شده ام کاره شون خوب بوده و امیدوارم بهتر هم بشه:)

shahabhost
November 19th, 2012, 01:12
جناب احسان ملت

بنده تغییری مشاهده ننمودم نسبت به قبل! قالب سایت فقط تغییر کرده :)

در حدی که به فروشندگان موارد غیر مجاز سرویس بدید خوبه :)

myshetab
November 19th, 2012, 01:16
سلام... ببخشیدا
ولی شما خیلی کم لطف هستین ...

sefaresh68
November 19th, 2012, 01:18
Edit

myshetab
November 19th, 2012, 01:22
موفق باشید دوست عزیزم

shahabhost
November 19th, 2012, 01:27
چرا اینقدر تابلو با مولتی یوزر پست ارسال میکنید؟

مگه غیر از اینه؟ کاربرانتون تماما ارائه دهنده موارد غیر مجاز هستن :)
حالا چون یه درگاه مستقیم ارائه مدید ! پی لاین سرویس برتر سال رو ول کنن ملت بیان رو درگاه شما؟
با سرویسی که قبلا سرویس دهنده های دیگه ارائه داده یا میدهند نمیتونید کاربر جذف کنید

ماشالاه روزی 65 ایمیل ارسال میکنید درباره تغییر سیستم! بعد لاگین کردیم دیدم همونه :) امینت هم مثل قبل

myshetab
November 19th, 2012, 01:30
اکی! شما هم تبلیغ پی لاین کنید ... موفق باشید.

rapfather
November 19th, 2012, 02:21
نگاه کنید 15تا درگاه در ایران هستند که اینگونه کار میکنند وقتی منی که 35تومن فروش دارم میخام تصفیه بدم 4هزارتومنش میپره طبیعتا انتخاب اولم شتاب نخواهد بود.بنظر مهمترین امری که امیدوارم هرچه زودتر انجام بشه کاهش % تراکنش ها و 1500تومن رو به حد اکثر 500تومن رسوندن برای واریز وجه هستش.شما هرچقد... هم امکانات داشته باشید با این قیمت بالا کسی رو راضی نخواهید کرد.منتظر کاهش هزینه ها خواهیم بود

ali2k
November 19th, 2012, 02:47
نمیدونم چرا بعضی دوستان کم لطفی می کنند ولی 4% شتاب . بیز در حد سایرین هست و البته که هستند بیشتر هم % می گیرند ...
500 تومان هم که کارمزد انتقال بین بانکی هست به جیب شتاب . بیز نمیره ...
اون 1000 هم برای اینه که برای 5000 تومن درخواست واریز ندید به خاطر اون 1000 تومن هم شده کمی صبر کنید به یه مبلغی برسه بعد درخواست بدید ...

در کل تمام درگاه های واسطه همین روند رو دارن انجام میدن و از نظر امکانات بنظرم تفاوت کاربردی خاصی نیست ...

mhedayati27
November 19th, 2012, 03:00
نگاه کنید 15تا درگاه در ایران هستند که اینگونه کار میکنند وقتی منی که 35تومن فروش دارم میخام تصفیه بدم 4هزارتومنش میپره طبیعتا انتخاب اولم شتاب نخواهد بود.بنظر مهمترین امری که امیدوارم هرچه زودتر انجام بشه کاهش % تراکنش ها و 1500تومن رو به حد اکثر 500تومن رسوندن برای واریز وجه هستش.شما هرچقد... هم امکانات داشته باشید با این قیمت بالا کسی رو راضی نخواهید کرد.منتظر کاهش هزینه ها خواهیم بود

کاملا موافقم!

متاسفانه امینیت ساییتون همونی که بود هست
سایتتون هم قالبش جی کوئری شده(تبریک)
درصد ها هم که خیل بالاست و اینکه هزینه انتقال وجه هم که روش میره هنوز بدتر
از 10 تومن با مقدار % که کسر میشه و مبلغی که برای کارت به کارت کسر میشه پولی دیگه نمیمومه!!!

متاسفانه 11 نفر رو میشناسم که دارن از درگاه شما برای کالای غیر مجاز استفاده میکنن و همین طور به دیگران پیشنهاد میدن که بیاین از اینجا درگاه بگیرین گیر بازار نیست!!!

بنده تو اون یه ماهی که درگاه رو جهت تست گذاشتم کاملا پشیمون شدم!!!

جناب پورعادل هم خیلی به امنیت ساییتون ارادت دارن!!!!! :دی
همین روزاست که بازم اتک شروع بشه!!!

درگاه مهر پی هم ماله شماست اونم مثل همین سایت شماست و کلی مشکل داره!!!

یک کلام بعد از این همه انتقاد:

شما از پی این سایت کلی سود کردید ولی یک تیم برنامه نویس درست حسابی براش جور نکردین که مردم خیالشون از بابت درگاه اوکی بشه و اینم بگم که با این جور تغییر قیافه ها کسی گول نمیخوره!
ایمیل هایی زیادی میگیریم از شما که یا نصفش ماله هک شدنه یا پرداخت نشدن به موقع و یا تغییرسرور قیافه سایت!!!
بهتره یه فکری به حال اینها کنید :|:|:|:|:|:|:|:|:|

به امید روزی که به حرف کاربرانتون گوش بدبد که بعیده!

myshetab
November 19th, 2012, 03:21
سلام. از اول آذر درصد ها کم خواهد شد!
پشتیبانی ما 24 ساعت است .
تسویه حساب ها هم به 2 ساعت نخواهد کشید!
این ها ارزش مند نیستند؟؟؟

mhedayati27
November 19th, 2012, 03:23
چه تعهدی هست که به اینها پایبندید؟؟؟
شما یه هفته رو رفتید دبی و مردم برای شما تاپیک زدن تا ببینن کجایین؟؟

امنیت مهمترین چیزه که = -0%

TARIMEHR
November 19th, 2012, 03:24
انشالله بجای این تغییرات ، به فکر افزایش امنیت باشید

درگاه های دیگه اول بحث امنیتشون هست بعد پرداخت و کارمزد

myshetab
November 19th, 2012, 06:19
مرسی. امنیت و امکانات اکی هست. می توانید تست کنید!

myshetab
November 19th, 2012, 06:20
تسویه حساب ها روزانه شده است... از دوستان بپرسید لطفا!

mahdi271
November 19th, 2012, 06:59
سلام دوستان
کارمزدی که میگرن دو تا چهار برابر سایت های دیگر مثل پارس پال و پی لاین هستند 500 تومان کارمزد کارت به کارت میگیرند که میتونن از بانک واریز کنند یک روز بیشتر طول بکشد ولی 500 تومان نگیرد(مانند پارس پال) 1000 تومان برای چی میگردد تو 10 هزار تومان 2 تومان پریده
امکانات مدیران درگاه که صفر نه عکسی نه ایمیلی نه....
امیدوارم دارم مشکلاتش برای طرفداران شود

saman-00
November 19th, 2012, 11:03
سلام
خسته نباشید
والا درگاه خوبیه
فقط کارمزدهاش زیاده
اگه میشه کمش کنید
تسویه هاش جدیدا عالی شده دو ساعته تسویه می کنن فقط کارمزدش زیاده همین درگاه خوبیه کلا

mehrdad.
November 19th, 2012, 11:06
کارمزد 4 در صد خیلی سنگین است درگاه پی لاین ساعت 23.30 هر شب تصفیه رو بزنی حتی پایا تا ساعت 12 واریز میزنند نمیدونم چه جوری هست که یا 5 دقیقه بعد واریز میشه یا ساعت 6 صبح نیازی هم به کارت به کارت نیست البته میدونم پایا واریزش دست پی لاین نیست از طرف خود بانک است اما مزیتش رو میگم کارمزد هم درصد هاش خوب هست هم پی لاین بعد با وجود این چرا باید از درگاه شما که 4 درصد هست 1 هزار تومان نمیدونم بابت چی میگیرید سری قبل که تصفیه رو بعد از 15 روز انجام دادید کلی مشتری هارو حرص دادید که از طریق اینجا پیگیر بودند و تا چند روز پیش لینک پلاگین های غیر فریر کارن نمیکرد هنوز هم هیچ گونه کد اختصاصی برای کسانی که غیر فریر دارند قرار ندادید و حتی برای جوملا هم قرار ندادید همه فقط فرییر ندارند عزیز با این شرایط تصفیه و کارمزد بالا اون 1 هزار تومان که معلوم نیست برای چی باید کم بشه جای هیچ پیشرفتی نیست

sosmar
November 19th, 2012, 11:35
سلام
تسویه روزانه شده درسته , تسویه حساب های گذشته نیز انجام شده
4 درصد هم نوش جانت ولی یه سیستم پشتیبانی و یه تلفن ثابت هم باشه اعتماد رو بالاتر می بره
با تشکر از مدیریت شتاب

sosmar
November 19th, 2012, 11:37
بله در شرافتشون شکی نیست
سپاسگزاریم

farzadak2010
November 19th, 2012, 11:51
سلام
امنیت سایت شما از هر نظر مشکل داره

بهتره حداقل کاری کنید که خودکار به بانک بره و هیچ پیغامی به کاربر نشون داده نشه
اینجوری هم کاربر فکر میکنه درگاه مستقیمه ، هم اون صفحه سبز به اون زیبایی رو نمیبینه

امکانات و این حرفا هم زیاد لازم نیست

ضمنا کسی که از فریر استفاده نکنه سراغ پی لاین میره

بهتره فقط راه های جدیدتر و ساده تر تصویه حسابو پیدا کنید

حالا بازم خدارو شکر کارت به کارت اینترنتیه ، اگر میخواستید برید دم خودپرداز وایسید برای تصفیه که بانکه خودپرداز و به عنوان اشانتیون بهتون میداد ببرید خونتون

قالب جدیدتون کمی بهتر شده اما قسمت ورود نمایندگانش کجاست ؟ این برای من سوال شده

شما فقط چنتا درگاه به سایت اضافه کنید و موقه پرداخت اون صفحه سبز رنگ رو به یه لطفا صبر کنید یا یه صفحه خالی تغییر بدید که خودکار به پرداخت آنلاین بانک بره و توی توضیحات درگاه بانکی هم اسم و ایمیل فروشنده رو بنویسید

همین و بس

pedramsistani
November 19th, 2012, 11:55
سلام

اینجوری هم کاربر فکر میکنه درگاه مستقیمه ، هم اون صفحه سبز به اون زیبایی رو نمیبینه

حالا بازم خدارو شکر کارت به کارت اینترنتیه ، اگر میخواستید برید دم خودپرداز وایسید برای تصفیه که بانکه خودپرداز و به عنوان اشانتیون بهتون میداد ببرید خونتون

شما فقط چنتا درگاه به سایت اضافه کنید و موقه پرداخت اون صفحه سبز رنگ رو به یه لطفا صبر کنید یا یه صفحه خالی تغییر بدید که خودکار به پرداخت آنلاین بانک بره و توی توضیحات درگاه بانکی هم اسم و ایمیل فروشنده رو بنویسید

همین و بس

با اجازه آقای ملت

عزیز چند روز هست که درگاهشون رو مستقیم کردند و اون صفحه سبز دیگر نشان نخواهد شد

و از سمت چب سایت میتوانید وارد حساب کاربریتون بشید

farzadak2010
November 19th, 2012, 11:58
سلام

همین و بس

behnam289
November 19th, 2012, 13:47
سلام

در راه یشرفت هست . امید وارم ادامه پیدا کنه.

-------
در ضمن قالب سایت خیلی زیبا تر شده . فقط قسمت ورد به پنل را هم رار بدید براش .
راستی اگر که مستقیم بره به بانک و اون صفحه سبز نیاد دیگه حرف نداره .

در کل خیلی بهتر شده

mortezafox
November 19th, 2012, 13:59
والا پول ملت بچه بازی نیست که بیای ایمیل بزنی هک شدیم از این مسائل
مگر شما به غیر پی لاین زرین پال هستین
اونا هک این بازی ها رو مگه داشتن منکه موافق نیستم

mr-secret
November 19th, 2012, 14:00
دوستان یکم بهش مهلت و صبر بدید به قول معروف ایشون هواپیما که نیست ذرتی بیاد اینارو اوکی کنه ایشون کم کم داره کارهای که میل کاربرانش هست انجام میده حالا تا اومد اینارو گفت شما هم ریختین سرش این چرا اینجوریه اون چرا اینجوریه حداقل یکتیون میگفت دستت درد نکنه منتظر بقیه امکانات و .... هستیم من نه فامیلشم نه میشناسمش ولی با همایری میشه که کارا درست میشه نه ...

blue-panther1
November 19th, 2012, 14:08
سلام به دوستان و همكاران گرامي.
واقعا از شتاب دات بيز و تيم محترمش تشكر ميكنم..
اون آقايي كه ميگه پي لاين و .. بايد خدمت عرض كنم كه پي لاين فكر كنم من به دنيا نيومده بودم وجود داشت پس شتاب رو با پي مقايسه نكن ولي بزار چند تا مقايسه كنم
1. پشتيباني خيلي خيلي خيلي ضعيف پي لاين در صورتي كه من ايميل هام رو در عرض چند دقيقه حتي ثانيه تيم پشتيباني شتاب جواب ميدن و واقعا مشكلاتي دارم كه از طرف خودم هست ولي بازم كمكم ميكنند واقعا ممنون
2.من هم از پي لاين هم از زرين پال درگاه داشتم وقتي با شتاب آشنا شدم بعد چند روز درگاه اونا رو برداشتم چون شتاب هيچ گونه پيچيدگي اضافه نه براي من و نه براي كاربرا نداشت در حالي كه فقط عضويت تو پي لاين نصف روز وقتمو گرفت..
3. ظاهر جديد سايت واقعا عاليه قرار نيست كل سايت به يكجا تغيير كنه به قول معروف گاماس گاماس شما اگه سر از طراحي سايت در بياري اين حرفو نيمزني.. امنيت هم شما هكري؟؟ امنيت چيزي نيست كه بشه با چشم ديد پس لطفا اگه نديدي سايت شبيه امنيت شده زود قضاوت نكنيد:76:
4. اينكه ميگي به سايت هاي غير مجاز خدمات ميده.. ميشه بگيد دقيقا فروش وي پي ان چرا غير مجازه؟؟ اصلا ميشه بگيد كي گفته وي پي ان استفاده يا فروشش غير مجازه؟؟ وي پي ان در صورتي كه با اسم ف*يل*تر شك*ن فروخته بشه خلافه قوانينه و من خودم كارت زدم براي همين وي پي ان و دست حتي پليس هم دادم به عنوان تحريم شكن پس لطفا حرمت خودت دست خودت باشه.. شما احتمالا همه رو خسو خاشاك ميبيني. بايد بگم آن خسو خاشاك تويي:-w(لطفا كتاب قوانين رو بخونيد )
5.شتاب پرداخت بالا و سريع تري نصبت به درگاه هاي ديگه داره.. كه اين خودش ي ويژگي خوبه..
شايد فكر كنيد الكي دفاع كردم.. نه.. بايد بگم كه قرار نيست چون يك چيز تازه شروع شده خوب نباشه.. اگر اين جور بود فيسبوك امروزي روزي 10 كاربر هم آنلاين نداشت..
اول كه عضو شدم يادمه يكي ميگفت نزار پولت بيشتر از 30 بشه تو شتاب ولي من موجوديم به 200 هزار تومان هم رسيد و برداشت نكردم يعني تو موقعيتي نبودم كه برداشت كنم و پولم سر جاش موند اينا فقط تحمت هايي هست كه قراره سنگي جلوي پاي شتاب بشه.. ما كاربرا اگه قراره كمك راه نباشيم سنگ جلوي پا هم نباشيم.. اين توهم هم از سرمون بيرون كنيم كه شتاب مشتري هاش همه وي پي ان اند.. شما ي چك كن تو اينترنت سايت هاي فروش گاهي سايت هاي مرجع هم دارن به شتاب رو ميارن
موفق باشيد شتاب و تيم مديريت خوبو دلسوزش ممنون :o)

sepadl71
November 19th, 2012, 14:15
سلام دوستان و همکاران عزیز.
سایت جدید شتاب دات بیز سایت جدید شتاب دات بیز با امکانات ویژه و امنیت فوق العاده بالا با تسویه روزانه راه اندازی شد. در ضمن درگاه مستقیم شده است ...

آدرس: شتاب - درگاه ارزهای اینترنتی (http://www.shetab.biz)

اینجانب مدیریت سایت شتاب دات بیز می باشم . هر گونه سوال و نظر جهت بهبود سیستم داشتید. در خدمت گذاری حاضر هستم!

سلام ؛
تغییرات ظاهری و کاربرپسندانه ای داشتید.
پیشنهاد می کنم تعداد افراد تیم و یا گروهتون رو بیشتر کنید.
کمی هم به seo سایت خود رسیدگی کنید.
موفق باشید

blue-panther1
November 19th, 2012, 14:17
انقدم ميگيد صفحه سبز واقعا كدومتون ماژوا جديد رو نصب كرده؟؟ نصب كنيد بعد بگيد صفحه سبز

mehrdad.
November 19th, 2012, 14:25
اون آقايي كه ميگه پي لاين و .. بايد خدمت عرض كنم كه پي لاين فكر كنم من به دنيا نيومده بودم وجود داشت پس شتاب رو با پي مقايسه نكن ولي بزار چند تا مقايسه كنم
1. پشتيباني خيلي خيلي خيلي ضعيف پي لاين در صورتي كه من ايميل هام رو در عرض چند دقيقه حتي ثانيه تيم پشتيباني شتاب جواب ميدن و واقعا مشكلاتي دارم كه از طرف خودم هست ولي بازم كمكم ميكنند واقعا ممنون
2.من هم از پي لاين هم از زرين پال درگاه داشتم وقتي با شتاب آشنا شدم بعد چند روز درگاه اونا رو برداشتم چون شتاب هيچ گونه پيچيدگي اضافه نه براي من و نه براي كاربرا نداشت در حالي كه فقط عضويت تو پي لاين نصف روز وقتمو گرفت..
3. ظاهر جديد سايت واقعا عاليه قرار نيست كل سايت به يكجا تغيير كنه به قول معروف گاماس گاماس شما اگه سر از طراحي سايت در بياري اين حرفو نيمزني.. امنيت هم شما هكري؟؟ امنيت چيزي نيست كه بشه با چشم ديد پس لطفا اگه نديدي سايت شبيه امنيت شده زود قضاوت نكنيد:76:
4. اينكه ميگي به سايت هاي غير مجاز خدمات ميده.. ميشه بگيد دقيقا فروش وي پي ان چرا غير مجازه؟؟ اصلا ميشه بگيد كي گفته وي پي ان استفاده يا فروشش غير مجازه؟؟ وي پي ان در صورتي كه با اسم ف*يل*تر شك*ن فروخته بشه خلافه قوانينه و من خودم كارت زدم براي همين وي پي ان و دست حتي پليس هم دادم به عنوان تحريم شكن پس لطفا حرمت خودت دست خودت باشه.. شما احتمالا همه رو خسو خاشاك ميبيني. بايد بگم آن خسو خاشاك تويي:-w(لطفا كتاب قوانين رو بخونيد )
5.شتاب پرداخت بالا و سريع تري نصبت به درگاه هاي ديگه داره.. كه اين خودش ي ويژگي خوبه..
شايد فكر كنيد الكي دفاع كردم.. نه.. بايد بگم كه قرار نيست چون يك چيز تازه شروع شده خوب نباشه.. اگر اين جور بود فيسبوك امروزي روزي 10 كاربر هم آنلاين نداشت..
اول كه عضو شدم يادمه يكي ميگفت نزار پولت بيشتر از 30 بشه تو شتاب ولي من موجوديم به 200 هزار تومان هم رسيد و برداشت نكردم يعني تو موقعيتي نبودم كه برداشت كنم و پولم سر جاش موند اينا فقط تحمت هايي هست كه قراره سنگي جلوي پاي شتاب بشه.. ما كاربرا اگه قراره كمك راه نباشيم سنگ جلوي پا هم نباشيم.. اين توهم هم از سرمون بيرون كنيم كه شتاب مشتري هاش همه وي پي ان اند.. شما ي چك كن تو اينترنت سايت هاي فروش گاهي سايت هاي مرجع هم دارن به شتاب رو ميارن

من اگه درگاه برای بابام هم بود با این همه اشتیاق نمیومدم این همه خط تایپ کنم حتی برای بابام!!!
و پروفایل جدید بسازم لطفا ادب رو رعایت کن دوست عزیز
کاربر ها هم... فرض نکن با پروفایل دیگه بیای پاسخ بدی از کی تا حالا شما اینقد اطلاعات دقیق داشتی که یه یوزر معمولی بودی؟اولین پستت هم هست دایه مهربان تر از مادر شدی؟
من کسی هستم که همه درگاه رو دارم از جی پال یی لاین پارسپال و... لطفا از رو.. حرف نزنید.پشتیبانی اگر خوب شده پاسخ گو هستند چند روز است اینطور هست در گذشته این همه مدتی که بوده هم همین گونه بوده که شما ترجیه دادی شتاب رو به بقیه؟.شما وقتی کارمزد فضایی و چیز های نقص شتاب رو به پی لاین و زرین پال ترجیح میدی دوست داری پول کارمزد زیادی بدی در روز مطمئن باش شما یوزر نیستی خود مدیر شتاب هستی یا شخصی از طرف ایشون عزیز
ملت از پشت کوه نیامدن با پروفایل تازه پست بدی مشتری فرضی و راضی برای خودت جور کنی
هنوز زمان و حرص واریز طولانی مدت سری قبل از ذهن هیچ کسی بیرون نرفته!!!
کمی به شعور کاربر ها اهمیت بدید از همه راهی خودتون رو نخواید بزرگ کنید در ضمن عزیز امنیت سایت چیزی نیست که به هکر بودن ربط داشته باشه هر کسی سایتی داره بعد از مدتی میفهمه که کجای سایتش مشکل داره کجاش نداره چه مواردی رو باید رعابت کنه
لطفا به جای مشتری راضی فرضی به فکر رفع نقص های سایتتون باشید و امکانات خوب کارمزد مناسب تصفیه مناسب قرار بدید و بعد انتقاد پذیر هم باشید

mortezafox
November 19th, 2012, 14:37
دوست عزیز شتاب بیز اگه تیم مدیریت وتیم پشتیبانی تیم فنی نداری چرا میای درگاه میزنی
از شواهد کاملا نمایان بود که شما با یکی یا دوتا از دوستان که ترم اخر دانشگاه هستین و پارتی هم جزء لاینفک این کاراست امدین سایت اوردین بالا
خوب باشه تونستین نوش جونتون/:)
ولی با دو سه نفر نمیشه عزیزم تیم میخواد و دانش اون سه مورد بالا باید داشته باشی میتونی کار کنی
وگرنه اینجا فضای مجازی هست نه اداره نه شرکت که به عمو یا خان دای زنگ بزنی کارت راه بیافته
اینجا نمیشه با فضای کسب کار داخلی یکی کنی
نه دوست من
کارت خوب بود میری بالا,نبود ای ببخشید من نبودم دستم بود ....:76:
بردار نیست همچین له میشی که هرچی سرمایه کردی هرچی پارتی جور کردی در طی یه سرچ در حاج گوگل میپری هوا :65:
در ضمن همچین جدید جدید نیست
از گیر من در بیای از گیر بچه های دیگه درو نیستی
امدی ایمیل زدی حمایت کنیم حماقت کردی

amirwwe
November 19th, 2012, 14:52
بدترین سایت هست
هر پرداختی که میخان بکنند 1500 تومان پول میگیرند :-w:-w:-w:-w:-w

mahdi271
November 19th, 2012, 15:12
من که دو روزه از این درگاه استفاده میکنم
واریزشم تو روز های کاری هست
از امنیت زیاد سر در نمیارم
ولی کارمزدش واقعلا نسبت به ساریرین زیاده
علاوه بر 4 درصد کارمزد 1000 تومان همین جوری میگره
واریزی ها رو اکثرا اینترنتی انجام میدن ولی 500 کارمزد کارت به کارت میگیرن
اگر کسی 10 تومان ورودی داشته باشه 1600 سود شتاب !!!!:114::114::114:

HosseinMp
November 19th, 2012, 15:44
سایت خوبیه! فقط اگه درگاه بانک های دیگه رو اضاقه کنه و یه فکری به حال کارمزد و مخصوصا اون ۱۰۰۰تومن که معلوم نیست چرا کم میشه بکنند خیلی عالی تر میشه!

takspeed.org
November 19th, 2012, 15:54
جناب احسان ملت!!!
کدوم تغییر؟؟؟؟
خوبه بچه ها تو این 4 صفحه همه موارد رو گفتن.
درگاه سایت شما فقط برای موارد فروش غیر مجاز خوبه.
البته جی پال زده رو دستت دوست عزیز
سپهر ممیز عادل کارش عالیه.
میدونی چرا؟؟؟

واسه اینکه مثل شما 1شبه پا نشد بیاد سایت و دفتر و ... راه بندازه.
ایشون تیم پشتیبانی واقعا عالی دارن.

کارمزد 3.4 درسته زیاده اما واسه فروشندگان چیز پی ان خوبه.
شما علاوه بر 4% کامزد 1000 تومان از حساب کسر میکنید.

به هر حال امیدوارم تو کارتون پیشرفت کنید.:55:

mahdi271
November 19th, 2012, 16:04
این چیز ها که میگید غیر مجاز
اولا که هیچیش غیر مجاز نیست
گیرم که درگاه میده از شما چیزی کم میکنه
هم اون طرف راضیه هم خود شتاب درصدشو میگره
اگه ارسال ایمیل پس از هر خرید به فروشنده و خریدار بفرسته بهتر میشه
امید وارم که ارسال ایمیل هر چه سریع تر انجام بدین
با تشکر

aghaa
November 19th, 2012, 16:12
سلام خدمت کاربر ها و اقا احسان

بعضی از دوستان به جای این که نظر هاشونو بدن دعوا می کنند این درست نیست,بنده دارم 7 ماه با اقا احسان و شتاب کار می کنم واقعا راضی هستم ولی یه سر ی چیزها هست که باید اوکی شه

این که روزانه حساب می کنید و اضافه کردید بسیار عالی هست ولی کارمزد رو 4 درصد هست عیب نداره اما 1000 تومان رو دیگه کسر نکنید چون واقعا ناراحت کننده است

و شما که این همه زحمت کشیدید این هم اضافه کنید که اگر روزانه هست باشه و یه کاره موثر این که مثل پارس پال بین بانکی اضافه کنید که هم درصد کمی داشته باشه و پول اضافی دیگه کسر نکنه بابت خدمات این به نظر من عالی میشه اگر روش فکر کنید منظورمم اینه که حداقل 2 روز طول بکشه چون پارس پال که من باش گار میکردم این طوری بود عالی بود پول کمی کسر میکرد

و این که سعی کنید به ایمیل هایی که ارسال میشه برای فروشنده شماره تراکنش و پیگری و هر چیزی که تو سایت میشه دید ایمیل بشه چون سایت تراکنش 10 روز پیش رو نشون نمیده فقط مال 2 روز اخیر رو نشون میده

شاید یکی 20 روز پیش خرید کرده باشه تازه یادش بیوفته که زنگ بزنه به بنده شماره تراکنش بده اما من دستم به جایی بند نیست بخوام چک کنم که ایا پول ریخته شده یا نه ولی ایمیل باشه آدم می تونه چک کنه و نگران هم نباشه

و از همه مهم تر درگاه بیشتر بدین همین دیگه عالی عالی میشه

حداقل 2 تا دیگه بانک مثل ملت و پاسارگارد اضافه کنید تمومه

این نظر بنده است

و از همه ی کار هایی که انجام دادی ممنون احسان جان

maders
November 19th, 2012, 16:39
با درود

درگاه شتاب میشه گفت کارش متوسطه.
از بدی هاش این موارد رو میشه اشاره کرد .
اولین و مهم ترین مورد اینه که در مقایسه با سایت های درگاه دیگه امنیت نداره اصلا ... یعنی اینشم بده که باگ خیلی مسخره ای هم داره که با صد تومن پول میتونین کل سایتو درست کنید از نظر امنیت .
دومیش اینه که موارد مهمو ایمیل نمیکنید هر موضوعی باشه رو به تمام کاربرا ایمیل میکنید مثلا یعنی چی بیان تو این تاپیک .
سوم این که سایت عوض نشده فقط یه قالب اچ تی ام ال گفتین براتون بزنن که شاید پنجا تومن هم نشده باشه ، ولی دیگه چیزی تغییر نکرده همون اسکریپته .
چهارم یه قسمت برای تماس با ما بزارید تو این قالب من قبلا هم با قالب اصلی اسکریپت از تماس با ما ایمیل میفرستادم جواب نمیدادین..
از اول هم که رو از پنل kloxo که رایگانه (و اخیرا برای همه ی ورژن هاش باگ جدید ثبت کردن) استفاده میکردن که فک کنم تغییر دادین جدیدا .
هزینه ی کارمزد هم پایین بیارین خوب میشه.
چند تا خوبی هم که داره اینه
برای سایت های چیز پی ان .... خوبه که از این نظر در بقیه ی درگاه دهی ها تکه :D

فقط توصیه ی من اینه یکم به سایت برسین عالی میشه یه برنامه نویس (با این در امدی که شما دارین) بگیرین یه طراح و یه فرد برای پشتیبانی همیشگی
یکم خرج کنین درست میشه اینا

mahdi271
November 19th, 2012, 16:59
من ساعت 14.45 درخواست دریافت وجه دادم و الان بعد 2 ساعت خورده ای 17 واریز شده و اس ام اس داده (البته 4 تا اس ام اس داده تو 2 دقیقه )
پرداختش خیلی خوب شده
فقط میمونه کارمزد و ایمیل

myshetab
November 19th, 2012, 17:22
سلام. به سلامتی حضور شما کارمزد از 4 درصد به 2 در صد کاهش یافت!!!!!

در ضمن شما می توانید ار مشتری ها یتان دریافت نمایید!!!!

myshetab
November 19th, 2012, 17:24
من ساعت 14.45 درخواست دریافت وجه دادم و الان بعد 2 ساعت خورده ای 17 واریز شده و اس ام اس داده (البته 4 تا اس ام اس داده تو 2 دقیقه )
پرداختش خیلی خوب شده
فقط میمونه کارمزد و ایمیل

ایمیل منظورتون تراکنش های موفق است؟؟؟؟؟؟؟؟ که در Panel موجود می باشد!!!!

mahdi271
November 19th, 2012, 17:48
بله اگه تراکنش های موفق به ایمیل ارسال کنه که هزینه هم نداره خیلی خوب میشخع

myshetab
November 19th, 2012, 18:05
بله اگه تراکنش های موفق به ایمیل ارسال کنه که هزینه هم نداره خیلی خوب میشخع

بله انجام شد!!!!!!! تیک ش موجود است. --> تغییر اطلاعات پذیرنده --> دريافت ايميل زمان تراکنش موفق --> تیک بزنید!

mohamad.kiyan73
November 19th, 2012, 18:11
همیشه موفق باشید کارتون خوب پیش بره
فقط خدا کنه دیگه مشکل قعطی پیش نیاد

takspeed.org
November 19th, 2012, 18:11
به به آقا احسان.
اصلاحات رو شروع کردین!!
خوبه
موفق باشی:55:

mahdi271
November 19th, 2012, 18:17
ایشاا... واریزی ها رو سریع انجام بدن
خوب میشه کارشون
چند وقت از افتتاح سایت و درگاهتون میگذره
تا الان بد نبوده

myshetab
November 19th, 2012, 18:36
تسویه روزانه شده!!!! می توانید بپرسید از دوستان!

rapfather
November 19th, 2012, 18:50
دوست عزیزی که میگی 4% یبی نداره و فلان.روزی 10هزار تومن فروش داری میای این حرفارو میزنیویکی که روزی 60تومن فروش داشته باشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4% باید کمتر بشه
1000تومن هم باید برداشته بشه

اقای ملت شما میید 1000تومن میگیریم برای کسانی که 5هزار تومن درخاست ندن! یه قانون بزار ه پرداخت های بالای 20هزار تومن رو 1000تومن ازشون کسر نمیشه هان؟

در ضمن دوستان کم لطفی نکنند با ایشون که دعوا ندارید.ابون زحمت کشیده پولشم نوشه جونش.ابن پیشنهاد هایی رو هم که من دادم برادرانه بود مطمعا باشید این 2تا رو درست کنید.همه چی جنیمه

myshetab
November 19th, 2012, 19:43
تشکر از همگی!
در صد 2 در صد شد!
دیگه امرتون ؟؟؟؟ من در خدمتم! پشتیبانی که 24 ساعنه است و تسویه حسابها روزانه می باشد!

hosinaa
November 19th, 2012, 22:57
مطمئن هستید 2% شد؟
امکان دریافت % از کاربر هست با اون تیک که فعال میکنیم؟
لطفا تیک که فعال میکنیم در حالت اون تیک فعال بمونه تا فرق بین فعال شدن و غیر فعال شدن مشخص باشه
همچنین سامانه پیامکتون و واسه ماژول whmcs هم 2% هست؟

n4ser
November 20th, 2012, 00:16
پشتیبانی واقعا ایا 24ساعته هست؟ تسویه حسای هروز چه ساعتی انجام میشه

spiderman1
November 20th, 2012, 00:21
2% خیل زیاد داداش من واسه همین هرگز میل ندارم با درگاه شما کار کنم تا حالا یک تراکنش هم با شتاب انجام ندادم . تعرفه هاتون رو مثل سایت پی لاین بکنید میتونید حسابی سود کنید من خودم 3 تا سایت فعال دارم کی هفته ای 200000 تومان حد اقل فروش یکی از سایتهام هستش 200000 تومان 2% میشه 4000 تومان بخدا اصلا ارزش نداره در صفحه قیمتها ی پی لاین Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/fees) قیمت 200000 تومان 550 تومان کارمزد میگیره رقابت شرط اول موفقیت دوست عزیز موفق باشی

myshetab
November 20th, 2012, 00:52
بله! 24ساعته هست و تسویه حساب هروز ساعت 3 بعد از ظهر خواهد بود و شرمنده کمتر از 2 درصد نخواهد شد. نمی صرفه!

hosinaa
November 20th, 2012, 01:44
4000 تومان دیگه پولیه...... این بنده خدا ساپورت وقتش ........ میزاره
قرار نیست که مفتی بده نمیخوای برو هونجا بگیر که گفتی بگیر و فرق درکاه واسطه ای و مستقیم هم متوجه باشید

2% بسیار مناسب هست بهتر از 4% که بود :65:

و واسه انتقال چقدر کم میکنید ؟

rapfather
November 20th, 2012, 02:01
2% خیل زیاد داداش من واسه همین هرگز میل ندارم با درگاه شما کار کنم تا حالا یک تراکنش هم با شتاب انجام ندادم . تعرفه هاتون رو مثل سایت پی لاین بکنید میتونید حسابی سود کنید من خودم 3 تا سایت فعال دارم کی هفته ای 200000 تومان حد اقل فروش یکی از سایتهام هستش 200000 تومان 2% میشه 4000 تومان بخدا اصلا ارزش نداره در صفحه قیمتها ی پی لاین Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/fees) قیمت 200000 تومان 550 تومان کارمزد میگیره رقابت شرط اول موفقیت دوست عزیز موفق باشی

مطمعا هستم هفته ای 2هزار تومن هم قروش نداری.داری زیادی کم لطفی میکنی.
اینقدرم پی لان اینارو اسمشونو اینجا نیارید.حرفی در موردش دارید برید یه جا دیگه مطرح نید.اینجا برای شتاب هستش

myshetab
November 20th, 2012, 02:13
سلام. 5000 ريال

spiderman1
November 20th, 2012, 02:20
لطفا لینکی که گذاشتم رو ببین بعدا حرف بزن دوتست عزیز از خودم که در نیاوردم اینم گفتم که دوستمون بفکر سود زیاد در تعداد زیاد مشتریاش بشه . این یکی از اصول کاسبی سود کمتر مشتری بیشتر منم عاشق چشم وابروی مسئولین پی لاین نیستم که تازه پی لاین فروش وی-بی -ان رو هم ساپورت نمیکنه حالا که دوستمون ساپورت میکنه بهتره که تک باشه و بی رقیب .موفق باشید

farzadak2010
November 20th, 2012, 02:33
عزیز اگه منظورت از امنیت حرف منه دلیلش این بوده که قبلا تست کردیم و ضعف های خیلی بزرگی توش مشاهده شد
ضعف هایی که به ضرر ما نبود بلکه به ضرر خود شتاب بود
متاسفانه اونقدر ضعف ها و سطح برنامه نویسی پایینه که نیازی به هکر نیست
که با خودکار شدن عملیات پوشانده شده اما همچنان به قوت خود باقیست

شما که میگی وی پی ان فروشی کار بدیه همین چند دیقه پیش با چی به فیسبوک وصل شدی ؟
با چی آنتی ویروستو آپدیت کردی؟
چجوری وارد SourceForge - Download, Develop and Publish Free Open Source Software (http://www.sourceforge.net) میشی و ازش فایل دانلود میکنی ؟

ظمنا ما کاری به ظاهر سایت نداریم
فقط این مهمه که درست کارکنه ، تازه اگه گرافیکی نداشته باشه اما قطعی نداشته باشه ما راضی تریم

farzadak2010
November 20th, 2012, 03:14
این که کسی بخواد این درگاهو انتخاب کنه یا یه درگاه دیگه یه چیز کاملا شخصیه
ضمنا شتاب همین الان هم با همایت از فروشنده های .. بی رقیبه
ما با شتاب مشکلی نداریم
حرفمون سر اینه که این سایت باید بروز شه و مشکلاتش حل و فصل شه

ممنون از مدیر شتاب
خوب تا حالا این مشکل ها رفع شده :
- ایمیل شدن تراکنش های موفق
- صفحه سبز ، با اینکار میشه گفت درگاه مستقیم شده و از طرفی تعدادی از ضعف های سایت پوشانده شده
- کارمزد 2 درصدی + امکان دریافت از خریدار
- تصفیه حساب روزانه

به نظر شما دیگه چه چیز هایی مونده که میتونه شتابو بهتر کنه

و یه چیز خیلی مهم برای افزایش امنیت شتاب (لطفا مدیر شتاب این بخشو حتما اضافه کنه)
اگر موقه برگشتن به سایت و قبل از نمایش یوزر و پس هزینه پرداخت شده رو با هزینه ارسالی به درگاه مطابقت بده خیلی عالی میشه و جلوی خیلی از د*ز*د*ی ها گرفته میشه و حداقل خواسته های مدیران سایت ها برآورده میشه ،
ظمنا اگر کاری کنید که درگاه شما با ماژول های قدیمی کار نکنه تاثیر بسزایی در امنیت درگاهتون داره خیلی ممنون

shahabhost
November 20th, 2012, 05:02

تولد پی لاین هنوز به دو سال نرسیده! مثل این که سن شما از این هم کمتره!

البته کاملا سن و سالتون از صحبت کردنتون مشخصه!

در مورد پشتیبانی لطف کنید اول تایپیکی که برای عدم پاسخگویی ایشون که هنوز ازش دو هفته نگذشته رو مطالعه کنید!
خوب بله شمایی که به قول خودت وی پی ان فروش هستی ! صد درصد از پی لاین و یا ... نمتیونی استفاده کنی! اگه میتونستی ...

!! فرض کنیم این کار شما هم غیر مجاز نیست ! کافیه فقط یکی از این فروشندگان شتاب ریپورت بشه به به پرداخت ملت! سه روز دوندگی کنن ایا رفع انسداد بشه یا خیر!
پس هیچ فروشنده موارد مجازی از این درگاه استفاده نمیکنه!

تو شتاب نه کارت شناسایی میگرین ! نه ادرس ! هیچی به هیچی ! بعدن جناب ملت به این جرف من میرسن! (بدلیل فروش همین موارد مجازشون به قول این پسر کوچولو( اخه سنشون از افتتاح پی لاین کمتره) :) )

دیشب ساعت 3 صبح تماس گرفتن که جناب ملت که من از بچه بازی های وب هاستینگ تالک بدم میاد ولی به خاطر خود شیرینی جی پال مجبورم! لطفا پستتونو پاک کنید :دی
به ایشون میشه اعتماد کرد؟

نه ادرسی نه تلفنی! نه مجوزی !نه سیستم پشتیبانی درستی ....

HosseinMp
November 20th, 2012, 15:21
تولد پی لاین هنوز به دو سال نرسیده! مثل این که سن شما از این هم کمتره!

البته کاملا سن و سالتون از صحبت کردنتون مشخصه!

در مورد پشتیبانی لطف کنید اول تایپیکی که برای عدم پاسخگویی ایشون که هنوز ازش دو هفته نگذشته رو مطالعه کنید!
خوب بله شمایی که به قول خودت وی پی ان فروش هستی ! صد درصد از پی لاین و یا ... نمتیونی استفاده کنی! اگه میتونستی ...

!! فرض کنیم این کار شما هم غیر مجاز نیست ! کافیه فقط یکی از این فروشندگان شتاب ریپورت بشه به به پرداخت ملت! سه روز دوندگی کنن ایا رفع انسداد بشه یا خیر!
پس هیچ فروشنده موارد مجازی از این درگاه استفاده نمیکنه!

تو شتاب نه کارت شناسایی میگرین ! نه ادرس ! هیچی به هیچی ! بعدن جناب ملت به این جرف من میرسن! (بدلیل فروش همین موارد مجازشون به قول این نی نی( اخه سنشون از افتتاح پی لاین کمتره) :) )

دیشب ساعت 3 صبح تماس گرفتن که جناب ملت که من از بچه بازی های وب هاستینگ تالک بدم میاد ولی به خاطر خود شیرینی جی پال مجبورم! لطفا پستتونو پاک کنید :دی
به ایشون میشه اعتماد کرد؟

نه ادرسی نه تلفنی! نه مجوزی !نه سیستم پشتیبانی درستی ....

ظاهرا برخی از دوستان فرق مهد کودک و تالار گفتمان رو به درستی متوجه نشدند!
اینجا واسه این بچه بازی ها نیست :)
اومدیم اگه مشکلی بود یا پیشنهادی باشه مطرح کنیم :)
من از شتاب راضی هستم چون کار من رو راه میندازه! تسویه ۱روزه . امکان دریافت کارمزد از مشتری . ایمیل پرداخت های موفق...
فقط اگه تسویه حساب از طریق شبا هم اضافه میکردن خیلی بهتر میشد که دیگه لازم نباشه کارمزد انتقال بدیم

myshetab
November 20th, 2012, 15:36
سلام با تشکر از فرزاد عزیز.
مسیله امنیت هم اکی شد! مطمین باشید. در ضمن پول در حساب بنده میاد نه شتاب! اگر بانک را هک کنند. بله امکان پذیر می باشد!
پس نگران نباشید ...
تسویه حساب ها هم به ساعت نمیکشه انجام می شود! دیگه چه می خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

myshetab
November 20th, 2012, 15:38
من از شتاب راضی هستم چون کار من رو راه میندازه! تسویه ۱روزه . امکان دریافت کارمزد از مشتری . ایمیل پرداخت های موفق...
فقط اگه تسویه حساب از طریق شبا هم اضافه میکردن خیلی بهتر میشد که دیگه لازم نباشه کارمزد انتقال بدیم

سلام. شبا یک روز دیر تر به حسابتان واریز می کند و امن نیست. کارت به کارت بهتر است!

mehrdad.
November 20th, 2012, 15:45
اون 1000 تومانی که به علاوه 500 تومان کسر میشد چی هنوز پا برجاست؟
پایا رو اگر شب تصفیه بزنی 6 صبح تو حساب هست تو روز هم گاهی وقت ها کمتر از 3 ساعت در روز کاری واریز میکنند
بهتره که باشه دوست عزیز این 2 مورد هم مشخص کنید 1000 تومان اگر هست حذف بشه و پایا هم اضافه شه بهتر است

shahabhost
November 20th, 2012, 16:58

گرامی! بهتر هست از اول تایپیک مطالعه کنید نه این که همین چوری ....

بنده مشکلات شتاب رو در صفحه اول گفتم ، پاسخی که شما نقل قول کردی مربوط بهblue-panther1 هست که اومدن یه سری پاسخ های .... برای مشکلات شتاب در جواب بنده دادن ،نه شما!

مشکلات شتاب :
عدم امنیت!
عدم وجود هیچ گونه تضمینی برای خریدار از شتاب برای دریافت کالای خریداری شده از پذیرنده!
کارمزد بالا!
عدم استفاده از روش پرداخت پایا!
نداشتن سیستم پشتیبانی مناسبپ!
احترام نگذاشتن خود شتاب به قوانینش!
نداشتن سیستم کاربری مناسب و کاربر پسند!
استفاده از یک درگاه پرداخت اینترنتی ! (کافی هست یکبار یکی از پذیرندگانشون ریپورت بشه و چندین روز امکان انجام ترانکش در شتاب وجود نخواهد داشت)

samancms
November 20th, 2012, 18:17
دوستان عزیز لطفا کسی رو تخریب نکنید .
در حال حاضر هر شخصی فکر میکنم در نقطه ای هست که بتواند با استفاده از عقل خود سرویس دهنده خودش رو انتخاب کند .

فقط یک مورد به چشم بنده اومد ، اون هم لحن صحبت مدیریت سیستم هست .
مدیریت یک سیستم و یا یک شخص با تجربه نباید با این الفاظ صحبت کند و این لحن شایسته یک مدیر نیست و بهتره در الفاظ خودتون تجدید نظر کنید .

موفق و پیروز باشید .

shahabhost
November 20th, 2012, 19:43
مدیریت یک سیستم و یا یک شخص با تجربه نباید با این الفاظ صحبت کند و این لحن شایسته یک مدیر نیست و بهتره در الفاظ خودتون تجدید نظر کنید .

موفق و پیروز باشید .

دقیقا با نظرتون موافقم.

mortezafox
November 20th, 2012, 21:20
تشکر از همگی!
در صد 2 در صد شد!
دیگه امرتون ؟؟؟؟ من در خدمتم! پشتیبانی که 24 ساعنه است و تسویه حسابها روزانه می باشد!
واقعا جالبه
بعد 2 صفحه پست و انتقاد کردن دوستان
چقدر زود سود رو تغییر دادین
عجیبه فکر نکنم جزء خودتون کسی پشتیبان سایت باشه
منو رئیس بانک مرکزی فتا ارشاد کف بر شدیم
همکار داریم تو نت هاااااااااااااااااااااااا اااااا:-o

mehrdad.
November 20th, 2012, 21:29
اون 1000 تومانی که به علاوه 500 تومان کسر میشد چی هنوز پا برجاست؟
پایا رو اگر شب تصفیه بزنی 6 صبح تو حساب هست تو روز هم گاهی وقت ها کمتر از 3 ساعت در روز کاری واریز میکنند
بهتره که باشه دوست عزیز این 2 مورد هم مشخص کنید 1000 تومان اگر هست حذف بشه و پایا هم اضافه شه بهتر است

پاسخ میدادی دوست عزیز بد نبود این مورد رو

baranblog
November 20th, 2012, 22:02
آزمایشگاتون یکم ضعیفه

HosseinMp
November 20th, 2012, 22:14
گرامی! بهتر هست از اول تایپیک مطالعه کنید نه این که همین چوری ....بنده مشکلات شتاب رو در صفحه اول گفتم ، پاسخی که شما نقل قول کردی مربوط بهblue-panther1 هست که اومدن یه سری پاسخ های .... برای مشکلات شتاب در جواب بنده دادن ،نه شما!مشکلات شتاب :عدم امنیت!عدم وجود هیچ گونه تضمینی برای خریدار از شتاب برای دریافت کالای خریداری شده از پذیرنده!کارمزد بالا!عدم استفاده از روش پرداخت پایا!نداشتن سیستم پشتیبانی مناسبپ!احترام نگذاشتن خود شتاب به قوانینش!نداشتن سیستم کاربری مناسب و کاربر پسند!استفاده از یک درگاه پرداخت اینترنتی ! (کافی هست یکبار یکی از پذیرندگانشون ریپورت بشه و چندین روز امکان انجام ترانکش در شتاب وجود نخواهد داشت)در ماژول جدید مشکل امنیت به دلیل مستقیم بودن اتصال به درگاه برطرف شده. در مورد عدم تضمین برای دریافت کالا هم ربطی به شتاب نداره. همه بانک ها اینطوری هستن و فقط درگاه امن پاسارگاد این امکان رو داره که طبق گفته آقای ملت قراره به زودی افزوده بشه.کارمزد ۲٪ خوبه ولی اون ۱۰۰۰تومن که الکی کم میشه رو اعصابه!!سیستم کاربریش هم ایراداتی داره که اگه برطرف بشه خوب میشه . مثلا بتونیم مجموع تراکنش های هر ماه رو دانلود کنیم. این مورد که فقط ۱ درگاه پرداخت اینترنتی دارند واقعا خطرناکه چون بعضی وقتا هم که بانک پارسیان دچار مشکل میشه کلا کار و کاسبی تعطیل میشه!! اگه تعداد درگاه ها بیشتر بود خیلی بهتر بود

sepadl71
November 20th, 2012, 23:09
دوستان عزیز لطفا کسی رو تخریب نکنید .
در حال حاضر هر شخصی فکر میکنم در نقطه ای هست که بتواند با استفاده از عقل خود سرویس دهنده خودش رو انتخاب کند .

موفق و پیروز باشید .

با سلام
مورد اعلام شده تایید می شود.
البته بنده هم در ابتدا کمی زیاده روی می کردم ،
اما جدیدا" سعی می کنم که با بهترین ادبیات صحبت کنم و تمامی کاربران سیستم رو به یک چشم نگاه کنم
با آزوی موفقیت برای عوامل سایت شتاب دات بیز و تک تک کاربران

mohsen12
November 20th, 2012, 23:48
واالله تیک ها رو زدم ولی موقع انجام تراکنش نه sms میاد نه ایمیل ؟

HosseinMp
November 21st, 2012, 00:22
واالله تیک ها رو زدم ولی موقع انجام تراکنش نه sms میاد نه ایمیل ؟

موقع انجام تراکنش فقط ایمیل باید بیاد . اسپم رو چک کنید!
موقع تسویه حساب اس ام اس میاد که البته برای من تا الان نیومده

rapfather
November 21st, 2012, 02:06
اقای ملت و اقای عادل بنظر بنده 2شخصیت ممتاز هستند.و هردوی این دو عزیز نسبت بهشون حسادت هایی میشه.نمونش همین مدیران پی لان که با یوزر های ساختگی میان و از این 2درگاه بد میگن.در صورتی که این پست کا مکررا ارسال بشه سعی میکنم چیز هایی ر بیان کنم که به نفع این افراد نباشه
در حال حاظر شتاب جزو برترین درگاه ها هستش .و رو سایت من هم درگاه شتاب هست و هم درگاه جی پال
از هردوشون هم راضی هستم.3ماه هست که ازشون استفاده میکنم و چیزی حدود 3میلون تا بحال از این 2درگاه گردش حساب داشتم و تابحال هیچ مشکلی برام پیش نیومده

محصولات سایت بنده 100% قانونی نیز هستند.امیدوارم دیگر دوستان هم از درگاه شتاب استفاده کنند و ارشون راه بیفته

ا

scary-x2
November 21st, 2012, 10:07
سلام

والله صفحه لوگین واسه ما باز نمیشه
:: درگاه پرداخت اينترنتي شتاب :: (http://www.shetab.biz/login.php)
پیغام خصوصی هم دادم بهشون . فعلا جوابی دریافت نشده

etanol
November 22nd, 2012, 16:16
کارمزد چنده؟
من یک بار برای آزمایش مبلغ 2500 تومان انتقال دادم به تصویه ولی 1400 توان داد؟
یعنی هر 2500 تومان 1100 تومان کارمزده؟:-o

sorrowrock
November 22nd, 2012, 16:23
بعد از چند بار پیام دادن هنوز مشخص نشده که علاوه بر 500 تومان کارمزد کارت به کارت چرا 1000 تومان باید کسر بشه هنگام تصفیه

mahdi271
November 22nd, 2012, 16:37
شما باید به صفحه اصلی سایت شتاب رفته و سمت چپ روی امکانات سایت کلیک کنید بعد روی پذیرندگان

saman-00
November 23rd, 2012, 12:31
سلام دوباره
من یکی از کاربرای درگاه شتابم
جدیدا درگاه رو مستقیم کردن خیلی خوب شده
می شه تعیین کنی که کارمزد رو به مبلغ خرید اضافه کنه
درصد از چهار به دو درصد کاهش یافته
تراکنش های موفق رو ایمیل می کنه
اون هزار تومن هم حق اشتراک درگاه هستش 500 هم که هزینه کارت به کارته
در کل خوب شده جدیدا
تغییرات زمان بره
دوستان زرینپال و سایر درگاه ها هم از روز اول اینقدر خوب نبودن و امکانات نداشتن به مرور زمان درست شدن

HosseinMp
November 23rd, 2012, 14:16
کارمزد چنده؟
من یک بار برای آزمایش مبلغ 2500 تومان انتقال دادم به تصویه ولی 1400 توان داد؟
یعنی هر 2500 تومان 1100 تومان کارمزده؟:-o
نه عزیز . هزینه کارت به کارت هم کم شده ازتون
۲٪ کارمزده

mahdi271
November 23rd, 2012, 20:07
الان با این تغییرات که عالی شده
اگه 1000 تومان نامعلوم بردارند خوب تر میشه
نه پارس پال نه پی لاین و ... روز اول این جوری بودن
ایشاا.. در آینده کارمزد به 1 درصد برسونن
یا کلا بدون کارمزد باشه و فقط 500 کارت به کارت و 1000 درگاه بگیرن

m3hdi
November 23rd, 2012, 20:18
الان با این تغییرات که عالی شده
اگه 1000 تومان نامعلوم بردارند خوب تر میشه
نه پارس پال نه پی لاین و ... روز اول این جوری بودن
ایشاا.. در آینده کارمزد به 1 درصد برسونن
یا کلا بدون کارمزد باشه و فقط 500 کارت به کارت و 1000 درگاه بگیرن

دوست عزیز بنده به صورت کلی عرض می کنم
به نظر شما الان هزار تومان در ایران چقدر ارزش داره ؟ استفاده معمول هزار تومانی الان برای خرید آدامس باشه فکر کنم
همچین سایت هایاین چنینی هزینه های بسیاری رو برای تهیه و نگهداری سیستم شون انجام میدن ، پس ارزش ها رو حفظ کنید :)

HosseinMp
November 23rd, 2012, 21:23
دوست عزیز بنده به صورت کلی عرض می کنم
به نظر شما الان هزار تومان در ایران چقدر ارزش داره ؟ استفاده معمول هزار تومانی الان برای خرید آدامس باشه فکر کنم
همچین سایت هایاین چنینی هزینه های بسیاری رو برای تهیه و نگهداری سیستم شون انجام میدن ، پس ارزش ها رو حفظ کنید :)

بله ۱۰۰۰تومن چیزی نیست ولی وقتی ۱۰۰تا یا ۲۰۰تا درخواست داده باشید خیلی میشه :)

mr-secret
November 23rd, 2012, 21:57
اقا تبلیغان منفی نمیکنم ولی این درگاه مستقیم مستقیم هم نیست هاا! شما مستقیم میبیندش که خودش کفایت میکنه :d کسی کد php رو نگاه کن میفهمه ! البته اینو من نفهمیدم ها یگی از دوستان فهمید
در کل محض اطلاع اقای ملت گفتم که بدونن بعضی ها میدونن :)

HosseinMp
November 27th, 2012, 00:34
اقا تبلیغان منفی نمیکنم ولی این درگاه مستقیم مستقیم هم نیست هاا! شما مستقیم میبیندش که خودش کفایت میکنه :d کسی کد php رو نگاه کن میفهمه ! البته اینو من نفهمیدم ها یگی از دوستان فهمید
در کل محض اطلاع اقای ملت گفتم که بدونن بعضی ها میدونن :)

کلا امکان این که کاملا مستقیم باشه وجود نداره. چون بانک پارسیان فقط از سایت هایی که سرورشون داخل ایران هست باز میشه به همین دلیل باید اول به سایت شتاب اتصال برقرار بشه و بعد به درگاه بانک ریدارکت بشه :)

mr-secret
November 27th, 2012, 00:36
کلا امکان این که کاملا مستقیم باشه وجود نداره. چون بانک پارسیان فقط از سایت هایی که سرورشون داخل ایران هست باز میشه به همین دلیل باید اول به سایت شتاب اتصال برقرار بشه و بعد به درگاه بانک ریدارکت بشه :)
سرورش تو ایرانه ! اینم ای پی 130.185.73.219 پینگشم بگیر به خارجکی شبیه نیست

rapfather
November 27th, 2012, 04:05
ایشون دوباره % تراکنش هارو 3% کردن واقعا متاسفم

HosseinMp
November 27th, 2012, 20:13
سرورش تو ایرانه ! اینم ای پی 130.185.73.219 پینگشم بگیر به خارجکی شبیه نیست

خب مگه من چیزی جز این گفتم؟ :)
شما گفتین مستقیم مستقیم نیست که از سایت فروشنده مستقیم وارد درگاه بانک بشه.
منم گفتم حتما باید وارد سایت شتاب بشه و از اونجا ریدایرکت بشه چون در غیر این صورت امکان خرید از سایت هایی که سرورشون توی ایران نیست از بین میره

SajjadM2
November 27th, 2012, 22:22
تصویه حساب ها سریع انجام شد اما 2 درصد کارمزد میگیرین 1500 هم برای پرداخت یکم زیاده لطفا قیمت 1500 رو پایین بیارین بعضی ها مبلغ های پایینی دارند.

اگر مشکل ها اوکی نشه من که درگاه رو بر میدارم منظورم قیمت بالا هست.

blue-panther1
November 27th, 2012, 23:03
من اگه درگاه برای بابام هم بود با این همه اشتیاق نمیومدم این همه خط تایپ کنم حتی برای بابام!!!
و پروفایل جدید بسازم لطفا ادب رو رعایت کن دوست عزیز
کاربر ها هم... فرض نکن با پروفایل دیگه بیای پاسخ بدی از کی تا حالا شما اینقد اطلاعات دقیق داشتی که یه یوزر معمولی بودی؟اولین پستت هم هست دایه مهربان تر از مادر شدی؟
من کسی هستم که همه درگاه رو دارم از جی پال یی لاین پارسپال و... لطفا از رو.. حرف نزنید.پشتیبانی اگر خوب شده پاسخ گو هستند چند روز است اینطور هست در گذشته این همه مدتی که بوده هم همین گونه بوده که شما ترجیه دادی شتاب رو به بقیه؟.شما وقتی کارمزد فضایی و چیز های نقص شتاب رو به پی لاین و زرین پال ترجیح میدی دوست داری پول کارمزد زیادی بدی در روز مطمئن باش شما یوزر نیستی خود مدیر شتاب هستی یا شخصی از طرف ایشون عزیز
ملت از پشت کوه نیامدن با پروفایل تازه پست بدی مشتری فرضی و راضی برای خودت جور کنی
هنوز زمان و حرص واریز طولانی مدت سری قبل از ذهن هیچ کسی بیرون نرفته!!!
کمی به شعور کاربر ها اهمیت بدید از همه راهی خودتون رو نخواید بزرگ کنید در ضمن عزیز امنیت سایت چیزی نیست که به هکر بودن ربط داشته باشه هر کسی سایتی داره بعد از مدتی میفهمه که کجای سایتش مشکل داره کجاش نداره چه مواردی رو باید رعابت کنه
لطفا به جای مشتری راضی فرضی به فکر رفع نقص های سایتتون باشید و امکانات خوب کارمزد مناسب تصفیه مناسب قرار بدید و بعد انتقاد پذیر هم باشید

ina ke migi khodetam qabol dari? azize man be user man deqat kun 1 jeloshe.. yani user aslim ke blue-panther bode va hame ja ham ba in esm hastam passesho gom kardam.. pas lotfann tohmat nazan.. darzemn niazi nist age shetab baraye man bashe biam inja moshtari alaki besham..
be onvane ye karbar vazifam bod biam begam haqiqato.. ba kasi ham moshkel nadaram.. vaqti migi userrrr jadid engar kulan cheqad tool mikeshe..

on khatam ke goftid az key enqad etelate daqiq dashtam.. mage har adame tofeii ke bara khodesh mokhe miad inja??

khoda ro shokr karmozd haro ham kardann 2 darsadd yani khosham miad zad to dahane hamaton..
man ke razi am ko.. laqe narazi.. hala biam be qole shoma khodamo jer bedam ke chi beshe .. aslan rast migi mage bara mane.. man faqat khastam hemayat karde basham az ishon va teamesh..
va salamm

MUV
November 28th, 2012, 00:44
این های که من خوندم دیدم که همه از قیمت درصد شکایت دارند. چرا کمش نمی کنند مسئولین سایت؟؟؟

SV24.CO
November 28th, 2012, 01:06
الان مدیر شتاب عطا صدیق محمدی هست ؟

hosinaa
November 28th, 2012, 01:30
خیر ایشون مدیر سایت مهر پی هستند

SV24.CO
November 28th, 2012, 02:21
ina ke migi khodetam qabol dari? azize man be user man deqat kun 1 jeloshe.. yani user aslim ke blue-panther bode va hame ja ham ba in esm hastam passesho gom kardam.. pas lotfann tohmat nazan.. darzemn niazi nist age shetab baraye man bashe biam inja moshtari alaki besham..
be onvane ye karbar vazifam bod biam begam haqiqato.. ba kasi ham moshkel nadaram.. vaqti migi userrrr jadid engar kulan cheqad tool mikeshe..

on khatam ke goftid az key enqad etelate daqiq dashtam.. mage har adame tofeii ke bara khodesh mokhe miad inja??

khoda ro shokr karmozd haro ham kardann 2 darsadd yani khosham miad zad to dahane hamaton..
man ke razi am ko.. laqe narazi.. hala biam be qole shoma khodamo jer bedam ke chi beshe .. aslan rast migi mage bara mane.. man faqat khastam hemayat karde basham az ishon va teamesh..
va salamm

لطفا اول قوانین رو مطالعه کنید بعد پست بزارید
به دلیلی فارسی بودن فروم تمامی کاربران موظف به تایپ فارسی هستند . لطفا در سایت فینگلیش یا انگلیش و ...... تایپ نکنید .

TARIMEHR
November 28th, 2012, 03:00
مدیریت شتاب دوست دارن درگاه خودشون رو داشته باشن
تلاش میکنن وجه رو زودتر واریز کنند

اما تلاشی برای شفاف سازی ، افزایش کیفیت ، بهبود وضع ازمایشگاهی و امنیت ندارن

نظر شخصی بنده اینه شما اول برای کاربر کیفیت به ارمغان بیار، بعد تبلیغش رو بکن تا توی تبلیغ کلی بدگویی نمایان نشه

mahdi271
November 28th, 2012, 15:27
امروز اومدم زدم تسویه حساب
زده 3 درصد کارمزد
اقای ملت یه روز دو درصد یه روز سه درصد جالب نیست
1000 تومان اضافه که پاسخ نمیدین این که کم کرده بودین باز 3 درصد شده 3 درصد با 4 درصد چه فرقی داره دیگه
:-w

samancms
November 28th, 2012, 15:30
واقعا چرا باید بدون اطلاع درصد رو بالا ببرید ؟

etanol
November 28th, 2012, 18:54
کارمزد و مبلغ انتقال زیاده فکر نکنم درگاهی باشه انقدر زیاد بگیره.

mahdi271
November 28th, 2012, 19:28
سلام. به سلامتی حضور شما کارمزد از 4 درصد به 2 در صد کاهش یافت!!!!!

در ضمن شما می توانید ار مشتری ها یتان دریافت نمایید!!!!
الان که یهو 3 درصد کردین 100 هزار تومان تسویه زدم 3 درصد 3 هزار تومان 1000 تومان اشتولی ورمیدارین 500 کارمزد کارت به کارت
یا درصد بردارین یا این 1000 تومان تا منصفانه شه

Cyrus.The.Great
November 29th, 2012, 02:56
سلام.

الان کامزد شتاب.بیز 3درصد هستش یا 2درصد؟

داخل پنل که نوشته شده 2درصد.

اما خطاب به جناب ملت (مدیر سایت شتاب): آقای ملت پیشنهاد میکنم بیایید و جواب سوالات کاربران را بدهید، بزرگترین سرمایه یک شرکت یا موسسه و یا هر چیزی مشتری‌های اون هستند، بیایید و با صبر و حوصله به سوالات و پرسش‌ها پاسخ دهید و انتقادات و پیشنهادات را با جان و دل پذیرا باشید.

براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم

Cyrus.The.Great
November 29th, 2012, 03:00
الان که یهو 3 درصد کردین 100 هزار تومان تسویه زدم 3 درصد 3 هزار تومان 1000 تومان اشتولی ورمیدارین 500 کارمزد کارت به کارت
یا درصد بردارین یا این 1000 تومان تا منصفانه شه

واقعا چرا باید بدون اطلاع درصد رو بالا ببرید ؟

سلام. دوستان، الان کامزد چند درصد هستش؟

mahdi271
November 29th, 2012, 06:01
الان کارمزد 3 درصد هست

etanol
November 29th, 2012, 18:04
خیلی زیاده.

hosinaa
November 29th, 2012, 19:14
دوستان درست عرض میکنند
3% بسیار زیاد هست
و همینطور هزینه 1000 تومن که کم میشه
و حالا انتقال وجه 500 تومن درست هست!
امیدوارم اصلاح بشه

جناب ملت شما وقتی سود میکنید که مشتریان راضی باشند
و همینطور % خودتون بیارید پایین تا تعداد بیشتری از این استفاده کنند
یا طرح بزنید و یک سری از روزها % نصف کنید
خیلی کارهای دیگه میتونید انجام بدید واسه کاربرانتون که انتخاب بهتری داشته باشند
مطمئنن اینطوری کاربرانتون از دست میدید

Cyrus.The.Great
November 30th, 2012, 01:02
دوستان درست عرض میکنند
3% بسیار زیاد هست
و همینطور هزینه 1000 تومن که کم میشه
و حالا انتقال وجه 500 تومن درست هست!
امیدوارم اصلاح بشه

جناب ملت شما وقتی سود میکنید که مشتریان راضی باشند
و همینطور % خودتون بیارید پایین تا تعداد بیشتری از این استفاده کنند
یا طرح بزنید و یک سری از روزها % نصف کنید
خیلی کارهای دیگه میتونید انجام بدید واسه کاربرانتون که انتخاب بهتری داشته باشند
مطمئنن اینطوری کاربرانتون از دست میدید

قطعاً تایید میشه.

rapfather
December 1st, 2012, 16:05
دوستان تصفیه ها مرتب انجام میشن؟مشکلی ندارن؟

etanol
December 1st, 2012, 16:31
آره انجام میشه و حیف که کارمزده زیادی دریافت میکنن.

mahdi271
December 1st, 2012, 16:43
دوستان تصفیه ها مرتب انجام میشن؟مشکلی ندارن؟

آره جدیدا سریع واریز میشه ولی کارمزد اون هزار تومان.... کم میشه آقای ملت
باید بیان پاسخ بدن

mahdi271
December 1st, 2012, 20:03
سلام
چرا امروز هنگام خرید خطای
شماره خرید تکراری است
میدهد
به پشتیبانی هم نمیشه پیام داد
مدیر سایت هم که پاسخگو نیستند و به این سایت اصلا سر نمیزنند

SajjadM2
December 2nd, 2012, 06:26
شتاب .بیز رو برداشتم یعنی اگه مفتی هم بده دیگه نمیزارم :)) همون جای پال عالیه

vistaperes
December 2nd, 2012, 13:03
یه تراکنش روی شتاب بیز زدیم تا ببینیم مدیر چقدر متعهد هست!

بعد از کسر درصد و 1000 تومان و 500تومان انتقال
95900 برای واریز ماند

و دیدیم به جای واریز مبلغ فوق این مبلغ 95000 واریز شده ! یعنی باز هم 90 تومان این وسط گرفتن!

مدیر شتاب بیز پاسخگویه این پول های اضافه باشد!
درصد اضافه تر از چیزی که در سایت زدن!
گرفتن 1000 تومان پول اضافه!
گرد کردن مبالغ به کمتر و دریافت سود بیشتر!

:) اینم از آقای ملت :) !

mahdi271
December 2nd, 2012, 14:36
شتاب .بیز رو برداشتم یعنی اگه مفتی هم بده دیگه نمیزارم :)) همون جای پال عالیه

دوستانی که از جی پال استفاده میکنند آیا به صرفه هستی از پول روزانه که میگیرند دیگه کارمزد نمی گیره روزانه چه قدر میگیره

behnam289
December 2nd, 2012, 16:52
100% در مورد کم کردن زیاد مبلغ با دوستان موافق هستم . خودم تجربش را قبلا در این سایت داشتم

حتی یک ریال هم نباید گرد بشه وگرنه ایشون مدیون مشتری ها هستند . در ضمن دلیلی برای گرد کردن مبلغ نمیبینم ! (آدم یاد راننده تاکسی میفته !!! ؟)

در واریز بانک شما تا یک ریال هم میتونی واریز کنی مثلا 523466 ریال هم که باشه میشه واریز کرد . اصلا ربطی نداره !!!

ایشون باید یک درصد و مرز مشخص برای سود مشخص کنند و طبق همون قانون مبلغ ها را حساب کنند.

vistaperes
December 3rd, 2012, 03:05
100% در مورد کم کردن زیاد مبلغ با دوستان موافق هستم . خودم تجربش را قبلا در این سایت داشتم

حتی یک ریال هم نباید گرد بشه وگرنه ایشون مدیون مشتری ها هستند . در ضمن دلیلی برای گرد کردن مبلغ نمیبینم ! (آدم یاد راننده تاکسی میفته !!! ؟)

در واریز بانک شما تا یک ریال هم میتونی واریز کنی مثلا 523466 ریال هم که باشه میشه واریز کرد . اصلا ربطی نداره !!!

ایشون باید یک درصد و مرز مشخص برای سود مشخص کنند و طبق همون قانون مبلغ ها را حساب کنند.

بررسی کردیم همه گرد میکنن!

جواب ایشون:

Bekhayere 90 ta tsk tomani migin??? Vaghean ke! Tasvieh roooozaneh je in chiza ro nadare!!!!!! Kheili ghadr nashbas hastin!

:)

ما که حلال نکردیم!

۹۰ * ۱۰۰ = ۹۰۰۰ تومان یعنی ماهی ۳۰۰.۰۰۰ تومان فقط با یک گرد کردن! ملت کجایی؟

SajjadM2
December 3rd, 2012, 08:09
جای پال

یک الی دو روزه تصویه میکنه.

4 درصت کارمزد داره.

درخواست پرداخت کارت به کارت 500 تومن

اون یکی چیه :دی پایا؟ :)) رایگان هست مهم تر از همه مثل بعضی ها هی دست تو سایت نمیبرن کارمزد زیاد نمیکنن :53:

آقا داره کارمزد میگیره خدا تومن تازه اینو هم میگه

!!!!!! Kheili ghadr nashbas hastin

رایگان که کار نمیکنی آقا مثال من درخواست واریز 10 تومن میدم میشه 8300 تومن :دی چی ازش موند؟ بهش میگم کد پیگیری رو بزار میگه که چی بشه ؟ :((

shetab_biz: 4 darsad

! ToopMovie: http://mail.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/22.gif

shetab_biz: ta kahare in mah injori e

shetab_biz: poooroo nashid lotfan http://mail.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/1.gifshetab_biz: ok???

shetab_biz: yek zamani eltemas mikardin

shetab_biz: yek zamani shomareh hesab ya card dar site mizashtin!!!!

shetab_biz: yadeton nist?

این چی میگه؟ داره با پسر خالش صحبت میکنه :دی یک ماه پول مارو نداد جونمون رو بالا آورد بدهکار هم شدیم فکر کنم با پول ما تو بورس سرمای گذاری کرده بود :)) و یا...

usahost2
December 3rd, 2012, 08:38
ایمیل هایی که از سایت میاد (shetab.biz)
جانک میرن

SajjadM2
December 3rd, 2012, 16:34
ایمیل هایی که از سایت میاد (shetab.biz)
جانک میرن

بعله!

شما فکر کن 2 هزار تومان میخوای درخواست تصویه بزنی :))

بعد از کسر 1000 تومان و 500 تومان :دی 500 تومن میمونی با 3 درصد کارمزد حدود 490 تومن :))

rapfather
December 3rd, 2012, 17:33
بعله!

شما فکر کن 2 هزار تومان میخوای درخواست تصویه بزنی :))

بعد از کسر 1000 تومان و 500 تومان :دی 500 تومن میمونی با 3 درصد کارمزد حدود 490 تومن :))
پسر خوب مگه آدم شاس میزنه که 2تومن درخاست تصفیه بده؟

mehrdad.
December 3rd, 2012, 17:35
تا وقتی این 1000 تومان همینجوری عشقی بعد از تصفیه کسر میشه دوست عزیز فکر نکنم مشتری های زیادی داشته باشی و جدب کنی.هیچ جا من همچین چیزی ندیدم@-)

rapfather
December 3rd, 2012, 18:02
100% تایید میشه.یه اصلی در تجارت هست به اسن سود کمتر.فروش و مشتری بیشتر
بنظر من ایشون نباید به همین کاربران اکتفا کنند.ایشون باید تلاش کنند تا در آینده جرو برترین درگاه های ایران بشن و برای همین امر باید نحوه کارشون رو هم حرفه ای کنند.
بنظر من عدم کسر این 1000تومن باعث اعتماد بیشتر افراد به ایشون و....... میشه.
پیشنهاد میدم 1000تومن رو بردارند.چون مطمعا باشید به محض اینکه درگاه ملت به جی پال برگرده 80 تا 90% کاربران شما کمتر از 24 ساعت درگاهشون رو به جی پال میارن و اون موقع هستش که حتی ممکن هستش خیلی ها حتی مفتی هم از درگاه شما استفاده نکنند.و همین امروز فرداست که آقای عادل با اخذ نماد اعتماد و غیره این کارهارو عملی کنند!!!

SajjadM2
December 4th, 2012, 12:58
100% تایید میشه.یه اصلی در تجارت هست به اسن سود کمتر.فروش و مشتری بیشتر
بنظر من ایشون نباید به همین کاربران اکتفا کنند.ایشون باید تلاش کنند تا در آینده جرو برترین درگاه های ایران بشن و برای همین امر باید نحوه کارشون رو هم حرفه ای کنند.
بنظر من عدم کسر این 1000تومن باعث اعتماد بیشتر افراد به ایشون و....... میشه.
پیشنهاد میدم 1000تومن رو بردارند.چون مطمعا باشید به محض اینکه درگاه ملت به جی پال برگرده 80 تا 90% کاربران شما کمتر از 24 ساعت درگاهشون رو به جی پال میارن و اون موقع هستش که حتی ممکن هستش خیلی ها حتی مفتی هم از درگاه شما استفاده نکنند.و همین امروز فرداست که آقای عادل با اخذ نماد اعتماد و غیره این کارهارو عملی کنند!!!

در خواب بیند پنبه دانه... :59:

rapfather
December 8th, 2012, 12:08
چرتا مدیر سایت شتاب اقدام به تصفیه نمیکنه؟2روز شده که تصفیه نکرده.ایشون داره مثل گزشته مجددا مارو حرص میده

mahdi271
December 17th, 2012, 15:54
سلام
امروز که تصفیه زدم (ساعت 15:40) بود و بعد 10 دقیقه واریز شد (15:50)
خیلی تصویه سریع بود
ولی من دارم مهر پی رو هم تست میکنم چون نسبت به شتاب یک درصد کارمزد کمتر هست و 1000 الکی هم کم نمیشه یعنی درکل 2 درصد +500 کارت به کارت نسبت به شتاب امکانات بیشتری داره
اگر شتاب هم 1000 تومان برداره کارمزد کم کنه شتاب بهتره:دی

rapfather
December 23rd, 2012, 23:25
امیدوارم تصفیه ها مثل قبل انجام بشه!

HosseinMp
December 24th, 2012, 00:13
دوستان شاید لازم باشه بدونید که اخیرا یک طرحی در تمامی بانک ها اجرا شده که مانند گذشته پول بعد از خرید آنلاین به حساب فروشنده نمیره و یک یا دو روز بعد به حساب فروشنده واریز میشه.
اگه هم میبینید جاهای دیگه نسبت به قبل دیرتر تسویه میکنند دلیلش همینه.
مدیریت شتاب هم به از جیب خودشون تسویه حساب ها رو زود تر انجام میدن در جایی که میتونن مثل جاهای دیگه صبر کنند و بعد از تسویه حساب بانک با مشتریاشون تسویه کنند
ولی اون ۱۰۰۰تومن خیلی رو اعصابه هنوز!

Cyrus.The.Great
December 24th, 2012, 00:42
اخیرا یک طرحی در تمامی بانک ها اجرا شده که مانند گذشته پول بعد از خرید آنلاین به حساب فروشنده نمیره و یک یا دو روز بعد به حساب فروشنده واریز میشه

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

برادر من چرا اخبار کذب به اطلاع مردم میرسونید؟ کی گفته بعد از خرید آنلاین هزینه به حساب فروشنده نمیره؟ مگه درگاه اینترنتی مثل دستگاه pos هستش؟؟؟

HosseinMp
December 24th, 2012, 00:53
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

برادر من چرا اخبار کذب به اطلاع مردم میرسونید؟ کی گفته بعد از خرید آنلاین هزینه به حساب فروشنده نمیره؟ مگه درگاه اینترنتی درگاه pos هستش؟؟؟

اطلاعات بیشتر رو میتونین از ادمین شتاب یا سایت های همکار بگیرید :)

Cyrus.The.Great
December 24th, 2012, 01:06
درگاه‌های آنلاین هزینه رو بلافاصله به حساب پذیرنده میریزن. هر کی هم بهتون اطلاع بده اشتباه گفته!

اونی که شما گفتین دستگاهه posه . درگاه آنلاین مستقیم هزینه به حساب پذیرنده واریز میشه نه با تاخیر!!!!!

اینکه شتاب دیر تصفیه میکنه اشکالش از درگاه نیست که دیر واریز میکنه، این موضوع به خود شتاب برمیگرده. شما پی لاین کار کردین؟ چرا پی لاین تصفیه حسابش به یه ساعت هم نمیرسه؟ چطوره به نظر شما؟ هزینه رو از جیب میذاره؟ :دی نه برادر من.

هر کی اینو گفته شما شک نکن که خالی بسته! اگه قبول ندارید زنگ بزنین بانک عامل یا بانک مرکزی بپرسید :دی

موفق باشید

HosseinMp
December 24th, 2012, 01:18
درگاه‌های آنلاین هزینه رو بلافاصله به حساب پذیرنده میریزن. هر کی هم بهتون اطلاع بده اشتباه گفته!

اونی که شما گفتین دستگاهه posه . درگاه آنلاین مستقیم هزینه به حساب پذیرنده واریز میشه نه با تاخیر!!!!!

اینکه شتاب دیر تصفیه میکنه اشکالش از درگاه نیست که دیر واریز میکنه، این موضوع به خود شتاب برمیگرده. شما پی لاین کار کردین؟ چرا پی لاین تصفیه حسابش به یه ساعت هم نمیرسه؟ چطوره به نظر شما؟ هزینه رو از جیب میذاره؟ :دی نه برادر من.

هر کی اینو گفته شما شک کن خالی بسته! اگه قبول ندارید زنگ بزنین بانک عامل یا بانک مرکزی بپرسید :دی

موفق باشید

نمی دونم شاید حق با شما باشه.
ولی شتاب هم دیر واریز نمیکنه! حداکثر ۲۴ساعت طول میکشه! گاهی اوقات هم کمتر از ۲۰ دقیقه میشه. ولی هنوز خیلی جا داره تا جز بهترین ها بشه

rapfather
December 24th, 2012, 01:24
من 2روز پیش درخاست تصفیه دادم ولی هنون تصفیه نشدم.
من مشکلی با زمان ندارم ولی حرفم اینه که درگاهی از نظر من و همکارانم معتبر هستش که وقتی یه حرفی میزنه بر مبنای همون حرکت کنه

Cyrus.The.Great
December 24th, 2012, 01:26
نمی دونم شاید حق با شما باشه.
ولی شتاب هم دیر واریز نمیکنه! حداکثر ۲۴ساعت طول میکشه! گاهی اوقات هم کمتر از ۲۰ دقیقه میشه. ولی هنوز خیلی جا داره تا جز بهترین ها بشه

بله. فقط خواستم عرض کنم که طوری راهنمایی نکنیم که راهنمایی‌مان تبدیل به سیاه‌نمایی شود!!

در مورد تصفیه قضاوت نمیکنم چون تجربه نداشتم به شخصه. ولی امیدوارم بهتر از آنچه هست شود!

پیروز باشید

Cyrus.The.Great
December 24th, 2012, 01:28
من 2روز پیش درخاست تصفیه دادم ولی هنون تصفیه نشدم.
من مشکلی با زمان ندارم ولی حرفم اینه که درگاهی از نظر من و همکارانم معتبر هستش که وقتی یه حرفی میزنه بر مبنای همون حرکت کنه

به پشتیبانی گفتید؟ چه جوابی دادن؟

rapfather
December 31st, 2012, 02:31
چرا سایتشون باز نمیشه؟در ضمن به همه ایمیل دادن که پسوورد ها عوض بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sainaweb
December 31st, 2012, 02:55

هر کی اینو گفته شما شک کن خالی بسته! اگه قبول ندارید زنگ بزنین بانک عامل یا بانک مرکزی بپرسید :دی

موفق باشید

دوست عزیز دیر تر واریز میشه برای vPOS . مثل POS هست و فرقی نداره

Cyrus.The.Great
December 31st, 2012, 02:57
چرا سایتشون باز نمیشه؟در ضمن به همه ایمیل دادن که پسوورد ها عوض بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بله. بالا نمیاد. در بعضی از ساعات بامداد در بعضی روزا گاهی اوقات اینطور میشه. جالب اینجاست سایت مهرپی هم برای من باز نمیشه! :دی

TARIMEHR
December 31st, 2012, 03:00
سایتی با این سابقه باز هم میرید طرفش؟

چقدر باید بلاسرتون بیاد تا ولش کنین؟
مدیریتش قصد تغییر نداره اونوقت هنوز شما ها چسبیدین بشه:-|

Cyrus.The.Great
December 31st, 2012, 03:05
سایتی با این سابقه باز هم میرید طرفش؟

چقدر باید بلاسرتون بیاد تا ولش کنین؟
مدیریتش قصد تغییر نداره اونوقت هنوز شما ها چسبیدین بشه:-|

دوست من ، ولی طبق آمار، این سایت کاربران و بازدید زیادی داره!

rapfather
December 31st, 2012, 03:13
الان که سایت کلا بالا نمیاد.و گفتند که همه پسوورد هارو عوض کنند.هالا نمیدونم جریان چیه.

rapfather
December 31st, 2012, 03:16
سایت پارسپال.جیپال هم برای من در حال حاظر بالا نمیاند :دییییییییی

sainaweb
December 31st, 2012, 03:25
سایت پارسپال.جیپال و زرین پال هم برای من در حال حاظر بالا نمیاند :دییییییییی

برای من همشون باز میشن

farzin11
December 31st, 2012, 09:35
چند بار هم ایمیل داده که پس و عوض کنید ....
کار مزد و کرده 4% + 500 تومن انتقال +1000 تومنی که رو مخ می زنه

بچه ها مهر پی چه طوره؟
از لحاظ تسویه کارمزد خوش قولی و خوش حسابی و...
کیا مهر پی و تایید می کنند؟

i-whost
December 31st, 2012, 09:41
چند بار هم ایمیل داده که پس و عوض کنید ....

بچه ها مهر پی چه طوره؟
از لحاظ تسویه کارمزد خوش قولی و خوش حسابی و...
کیا مهر پی و تایید می کنند؟
payline.ir و parspal.com چرا انتخاب نمیکنین درصد خیلی کمتری میگیرند!

farzin11
December 31st, 2012, 09:44
پارس پال درگاه مستقیم میده؟

i-whost
December 31st, 2012, 09:47
پارس پال درگاه مستقیم میده؟
نه

usahost2
December 31st, 2012, 12:59
این سایت درگاه مستقیم میده ؟!
کیا از این سایت خدمات دارن؟!

sadeght
December 31st, 2012, 13:42
payline.ir درگاه مستقیم دارد و کارمزد کمتری می گیرد و تسویه با امکان روزانه هم هست.

alikhkh
January 6th, 2013, 12:15
پس چرا اینجوری شده شتاب.بیز :-|
بعد از اینکه یوزر و پس رو میزنی جای اینکه بره به صفحه http://www.shetab.biz/reseller.php میره تو :: درگاه پرداخت اينترنتي شتاب :: (http://www.shetab.biz/login.php) !

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/10699-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-www-shetab-biz-capture-jpg

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/10700-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-www-shetab-biz-capture1-jpg

rapfather
January 6th, 2013, 20:49
اگه پسوورد رو اشتباه بزنی اینجوری میشه

alikhkh
January 6th, 2013, 21:54
اگه پسوورد رو اشتباه بزنی اینجوری میشه
میره رو یه آدرس دیگه کلا !
من که درست می زنم پسوورد رو ! بعد از چند بار لوگین یهو میره تو پنل :-|

scary-x2
January 6th, 2013, 22:02
درگاه خوبیه ولی درصدش خیلی بالاست . نهایت باید 2% باشه

soheil.zare2006
January 6th, 2013, 22:16
کلا سایت مشکل داره!!!

mr-secret
January 6th, 2013, 22:31
پسورد رو که اشتباه بزنی اینجوری میشه

soheil.zare2006
January 6th, 2013, 22:32
پسورد رو که اشتباه بزنی اینجوری میشه
خیر مشکل ازپسورد نیست
کلاً سایت چند روزه مشکل داره

lvlehrad
January 7th, 2013, 01:05
سلام
دوستان لطفا تو این نظرسنجی شرکت کنید :

بهترین درگاه پرداخت آنلاین (نظرسنجی) (http://www.webhostingtalk.ir/f41/68323/)

doomsday
January 7th, 2013, 02:33
عجب کلاهبرداریه این شتاب توی سایت زده کارمزد درگاه 2% بعد درخواست تصفیه میزنی میگه 3 درصد بابت کارمزد کم میشه بعد حساب میکنی 4% کم شده یعنی نهایت لاشی بازی. من با کارمزد 4% مشکل ندارما اما اینکه توی چند مرحله داره دروغ میگه تا کسی شک نکنه اعصاب آدمو خورد میکنه. فکر میکنه ما اسکلیم نمیفهمیم. فقط اینجا خواستم بگم بدونه که آقا ما خنگ نیستیم شما بالاخونت مشکل داره فکر کردی ملت خنگن هی میره سایت اینو اون پیام میده جی پال رو بردار سایت ما رو بذار ما قطعی نداریم مستقیم هستیمو فلان :دی عزیزم اینجوری شخصیت خودتو خراب کردی خوب. همون اول میزدی توی سایت 4% موقع درخواست واریز هم 4% میزدی این پیام هم اینجا نوشته نمیشد.

farzin11
January 7th, 2013, 13:20
یه ایمیل داد که پسوردتون عوض کنید
این چه جور سایته که هیچ امنیتی نداره تمام اطلاعات کاربران قابل رئویته هرکسی میتونه به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشه
کار کردن با این سایت اشتباهه

زمانیکه درخواست دادم 4درصد کم کرد در حالیکه تو سایت زده بود 3 درصد
بعد 500 تومن بابت انتقال خوب قبول هیچ ولی باز هم 1000 تومن دیگه کم کرد ...
دیگه خودتون قضاوت کنید...

amireza21
January 10th, 2013, 18:54
چرا کسی پاسخ گو نیست از طرف شتاب دات بیز !

زمانی که درخواست واریز وجه میزنیم

از کل موجودی درخواست شده جهت واریز 4 درصد رو میگیرید !!!!!!!!!! + ۱۰۰۰ تومان هزینه واریز ( که اینم باید ۵۰۰ باشه نه ۱۰۰۰ تومان ) !!!!!!

و از همه مهمتر جالبه شما هم موقع پی خوردن محصولات ما ۲ درصد میگیرید هم موقع درخواست وجه ۴ درصد !!! این دیگه آخرشه !!!!!

اساسا دارید خون ملت رو .... !!

لطفا بررسی نمایید

l3lack_lord
January 10th, 2013, 21:39
1% کارمزد بانکی رو هم اضافه کردن گردن صاحب حساب :-|

doomsday
January 11th, 2013, 08:54
از کل موجودی درخواست شده جهت واریز 4 درصد رو میگیرید !!!!!!!!!! + ۱۰۰۰ تومان هزینه واریز ( که اینم باید ۵۰۰ باشه نه ۱۰۰۰ تومان ) !!!!!!

عزیزم اون 500 تومن رو که میگی جداگانه میگیره :دی یعنی واسه واریز 4 درصد کم میکنه (حالا توی سایت زده 2 درصد کارمزد اما موقع درخواست تسویه یه پیامی میاد که میگه 3 درصد کم شد اما حساب میکنی 4% کم شده که همه میدونن اسم اینکار چیه) بعد 500 تومن واسه کارمزد انتقال هست که عابر بانکها میگیرن که این آقا هم 100% با عابر بانک پرداخت نمیکنه اینترنتی میریزه که کامزد هم نداره میمونه این 1000 تومن معروف که هیچ کسی هنوز نتونسته پرده از راز این هزار تومن برداره که واسه چی کم میشه اما من الان بهتون میگم :دی
توی اون متنی که موقع درخواست واریز میزنیم زده 500 بابت کارمزد انتقال بانکی و بعد 1000 تومن بابت کارمزد انتقال (بهش فک میکنم خندم میگیره. آخه اگه این کارمزد انتقاله پس اون کارمزد بانکی چیه. واسه یه واریز 2تا کارمزد؟ حتما اون پولی که دارین واسمون میریزین سر راه میره مسافرخونه یه خستگی در کنه بعد سر حال و پر انرژی بیاد تو حساب ما و این هزار تومن هم پول مسافرخونس)

حالا از این حرفها به کنار اینجا 2تا برداشت میشه کرد
1 - این هزار تومن واسه اینه که آقا پولمون رو بده. مثل گروگان گرفتن که یارو به زور پول میده تا بچش رو بدن. اینم همینه. این آقا میگه 1000 تومن بده تا پولتو بدم
2 - برداشت دیگه ای که میشه کرد اینه که خودمون رو احمق فرض کنیم و فکر کنیم که ایشون توی خونه اینترنت ندارند (یاد سفر دوبی ایشون افتادم که میگفتن اونجا اینترنت نیست پول ملت رو بده :دی). و واسه واریز مجبورن برن 10-20 کیلومتر دورتر از محل زندگی تا به یه خودپرداز یا کافی نت پیدا کنن پول مردم رو بدن. میشه اینجوری فکر کرد که این 1000 تومن که میگه کارمزد انتقاله پول تاکسی تا خودپرداز یا کافی نته. ولی بازم فقط یه نفر نیست که، توی یک روز 10-20 نفر هستن درخواست واریز میدن که میشه 10-20 هزار تومن که این خیلی بیشتر از پول تاکسی یا کافی نته خدا رو شکر قبلا هم گفتن که اهل تهران نیستن بهونه کنن پول تاکسی اینجا زیاد میگیرن پس این برداشت دوم هم رد میشه میمونه فقط برداشت شماره 1
والا یه عقل سالم هم نمیخواد واسه اینکه بفهمی این پول زوره که میگیره. واسه اونایی که عقلشون از حالت نا سالم رد کرده مثلا میزنم شاید متوجه شدن (اصلا هم معلوم نشد منظورم کیه :دی)
فکر کنید آقای بووووق (نخواستم مستقیم اشاره کنم اما خوب تابلوئه کیو میگم دیگه) میوه فروشی داشته باشه یکی مثل ما میره ازش میوه میخره پولش رو هم میدیم یکم هم بیشتر میدیم تازه انعام هم میدیم (حالا گرون فروشیش به کنار) انعام رو واسه این میدیم که کمک کنه میوه ها رو بذاریم توی ماشین. جلوی ماشین که میرسیم میوه ها رو نمیده میگیم چرا نمیدین میگه باید هزار تومن بدین تا میوه ها رو بدم :|
خدایی پول زور از این تابلو تر؟؟؟؟؟

اینا رو گفتم آقای بووووق شاید به خودش بیاد البته آدمایی هستند یه مدت یه پولی از یه جایی به صورت دائم بهشون میرسه معمولا به اون پول عادت میکنن و فکر میکنن اگه این پول قطع بشه شرایط سخت میشه. یکی پول از راه سالمه که این به کنار یکی هم از راه نا سالم که معمولا بدون زحمت هست و به خاطر همین بدجور به دهنشون مزه میکنه و همچین آدمایی هم دوست ندارن بذارنش کنار

این هزار تومن واسه خیلی ها چیزی نیست اما فکر کنید که یکی درآمدش ماهیانه 100 تومن باشه و به این پول هم محتاج باشه حالا اگه پیش بیاد به خاطر نیازشون از اول تا آخر ماه در 10 مرحله در خواست واریز بده 20% از این 100 تومن واسه کارمزد این آقا میره که اگه هزار تومن حذف بشه میشه 10%

احتمالاتی که بعد از این نوشته به وجود میاد :
1 - آقای بوووق با مدیر سایت تماس میگیره که این نظر رو پاک کنه یا یوزر منو بن کنه
2 - اون داداشی که میخواد بگه اگه رازی نیستی خوب از شتاب استفاده نکن مجبورت نکردن (اصلا هم آقای بوق با یه یوزر دیگه نیستا :دی) و..... ((عزیزم من خیلی وقته از شتاب استفاده نمیکنم :دی)) اما دوستام استفاده میکنن این جریان درصد گیری جدید که توی سایت یه چیز زده اما یه چیز دیگه کم میشه رو از اونا فهمیدم. قبلا هم که کار میکردم با شتاب در جریان 1000 تومنه بودم که باعث شد بیام اینا رو بنویسم آخه لج آدم در میاد. در ضمن خودم میدونم رازی رو با ض مینویسن میخواستم ببینم میفهمی با نه :دی

3 - سوم هم اینکه من ادمین جی پال نیستم :d

خوب دیگه بسه خسته شدم. خلاصه هرکی در مورد اون 1000 تومن سوالی چیزی داشت به ایمیلم پیام بده تا توجیهش کنم :دی im.doomsday@yahoo.com

راستییی!!! آقای احسان ملت میدونید doosday یعنی چی؟

amirwwe
January 11th, 2013, 11:24
اقا اصلا اینجوری میگیم
شتاب یک ***ه به تمام معناست چون واقعا این کارشون ***یه :65:

rapfather
January 11th, 2013, 17:45
داداش من حرفای شما درسته.ولی وقتی این بابا با این 1000تومن ها و....... داره زندگیشو میچرخونه و پول خوبی در میاره مگه مغزش مشکل داره که این کارو نکنه؟

منم جای این بابا بودم همین کارارو میکردم و لذت میبردم از پولم.......
البته من خیلی وقته از درگاه ایشون استفاده نمیکنم.به شما هم پیشنهاد میدم از درگاه ایشون استفاده نکنید

amirwwe
January 11th, 2013, 19:23
میدونید مشکل اینترنت ایران چیه ؟
اینه که فقط به ف--- کردن سایت ها میرسن
و هیچ نظارتی بر نحوه ی کاری انها ندارند
نمونش همین شتاب
تو سایتش ۲ درصد زده بعد که درخواست واریز میدی میبینی ۴ درصد شد + ۱۰۰۰ تومان
درگاه فقط جی پال

amirwwe
January 11th, 2013, 19:26
این درگاه هم فقط به کار چیز فروشا میاد
بهتره همگی از سازمان *****ینگ بخوایم که مسدودش کنن

samancms
January 11th, 2013, 20:08
واقعا در سایتشون زدند 2 % ؟ در زمان پرداخت سیستم اعلام میکنه 3 % ؟ و از همه بد تر بعد حساب کردنش معلوم میشه 4 % کارمز میگیرند ؟

دوستان کسی میتونه عکس یا سندی قرار بده ؟

morteza.pr
January 11th, 2013, 20:19
چرا کسی پاسخ گو نیست از طرف شتاب دات بیز !

زمانی که درخواست واریز وجه میزنیم

و از همه مهمتر جالبه شما هم موقع پی خوردن محصولات ما ۲ درصد میگیرید هم موقع درخواست وجه ۴ درصد !!! این دیگه آخرشه !!!!!

اساسا دارید خون ملت رو .... !!

لطفا بررسی نمایید

1% کارمزد بانکی رو هم اضافه کردن گردن صاحب حساب :-|

چقدر جالبه واقعا

معمولا درگاههاي جديد كه تاسيس ميشه سياست كاريشون اينطوره كه حدالامكان كارمزد رو كمتر ميكنن نسبت به درگاههاي ديگه ولي اين يكي اگه واقعا اين شرايط حاكم باشه خيلي زوره .

amirwwe
January 11th, 2013, 20:19
اره
من ۲ تومن داشتم توش الان این عکسو ببینید http://www.webhostingtalk.ir/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABLsAAACrCAIAAAA B/QkkAAAgAElEQVR4nO3dy5Lb2J3ncbyUvMjHaJekkhiu2TGCuwn bKqmUdimZAM7tf0hi0dNjv4Dticg1X6Ht9oTDW0eup2fa03OJe QHN4gCHIAGQ4AXIpPT9hCOMSuFH3En+eQ4OEu+99z7NlDbWey/i52lmnHjvjZP5fSbivffauDRTYeZcmVwZghcJ3qe51jpN01++e 2+dL4qiKAptnPhFURSrVZFr45eroij8cpUrs1oVRVGIX2rjwsz WeYIECRIkSJAgQYIECe4J3t7e3t+nv/rxk7buOVQBVxRMjBXjxIm3zhsr1omIt85r66zzIt46MVas8068 cWKsOPFOPMGLBK2TNFef7u5/+Hi7XBV+sfLL1XJVLJaFX6wWy9VqVSyWhSyWi2WxWhWL5covVo tlsVwVfrnyi9VyVRAkSJAgQYIECRIkSHBP8P2Hj3fze6W0sfIc qoArCia50krbWGIa67z31vl5mlnnvffGSqxHlba50lVtSvACQR GZ32e/+vWPt7e3RVFYJ04W8ecQv1gWRbFYFrk2i2VRFIVfrOJvJ04W1k n1OwpBggQJEiRIkCBBggTbgz/xbtPd3OttbHyHKqAKwomIt6J18YZK2EmbVyYqT5trGjjnHgJ9a gVghcJhsN2f5++/DRL1arVbFcFeKXfrEKV4L4ZbgS6tN+sRK/XK6KVfjthCBBggQJEiRIkCBBgt3B29vbu3l6n+bN7+fXVT6MH0 xiiamN896L+DRTsQNrmilXdWDNqnpUaRvrUYJnBtNchfsY333/wcliMplMJpNvXr4SvyyKYrUqtHGxl7Y2bln10jbVbydOFvG3E+ uEIEGCBAkSJEiQIEGCO8FwH+OPn+bxPsYrLR/GDybauNAE6cQrbcNM1vlcm7KsdKK0DQFjnTZOxIv3BC8SFJE0y 3/8NP/48XZVFK9ev3n97ZvJZLJcFU4W4UpYLAsrvvztZLlysghXhV8sx S9Xq2JVhN9OlkVRECRIkCBBggQJEiRIcCf47vsPn+b3oVfqc6g CriiYKG1iWZkrHRsl01zFhshc6ThUjtKmqk0JXiAoIvdp/usfP4X7GF++ev3q9ZvJZLJaFdZJbHnX1pXXw2JlnaxWRVEU4pd OyjGgnPj4owtBggQJEiRIkCBBggTrwV+++/7TXVkxPocq4IqCifdevFfahpmc+FyZUIRaJ3nZMlnecReXVL46 wbODuTJK6TRNv3/g/jlZDJ5O5m8fPVtuBKWq8I6vyh/R1nZsvm98IuVk0W8KsoroSicLAgSJEiQIEGCBAkS/DqDL199+/btZDKZNIO3t7fz+/RunlZDvFxr+TB+sF4xusPL8K3LIHh6MFdG6daKcXn4QipaLySC BAkSJEiQIEGCBL/G4MtX376dtFaMy8MV45WUD+MHO3ulZqe2YxI8KtizV6o5tbGeI EGCBAkSJEiQIMGvJDiZTF69fvPy1etmsN4r9TlUAVcUPGnkG3/qTZYE94x8c3vqyDfFqTcEEyRIkCBBggQJEiT4BQUnk8nrb9+8e v2mGew78s2zLx/GDx7xdI381PFYTwj+5je/effu3QwAAAAAMLB379794z/+p/ana0jLoxttKCvr041nPrpBg99/3j4+NnAAAAAMDA/va3v3348KG1mktypWO7X5qp6k5QP0+zOFOaqdhIGBsMBw3OZrO n3mkAAAAA8LWYzWat1VxirBgnIt46b6yz1bQ2zjov4q0TY8tp4 8RYceJdaDAcLEjFCAAAAACjCRVjs5pLYlufNjbcVThPs9iBdZ5 mcVyd2GCYK5MrM2iQihEAAAAARjObzVqrucQ6b503TsJEnHbS/nfrvHViq+mBglSMAAAAADCa0MbYrOaSLFd59VCOeZqF8Uud+Lv 5fejAqq2bp1nZSKhNmpcNhoMGqRgBAAAAYDSz2ay1mutsY9w7v a+p8CJBKkYAAAAAGE1oY2wWaIfuY7w/9XbE84JUjAAAAAAwmq37GGvVXDlWatld1cpm5FJbHySnvM+wOe TpQEEqRgAAAAAYTTlWaqOa43mMAAAAAPC163weo4h34rVxxkqo 3MIjOHamjRVtnBMvoZHQyqBBKkYAAAAAGE2oGJvVXBLb/cKYpSI+zVTswJpmylUdWLOqkVBpGxsJBwpSMQIAAADAaOr3Mda ruUQbF/qFOvFK2zCTdT7XpiwrnShtQ8BYp40T8eL9oEEqRgAAAAAYTWhj bFZzidImtvXlSseeommuYkNkrnQcKkdVj1IcNEjFCAAAAACjCR Vjs5pLvPfivdI2VG5OfK6MLdv9JC+7i3pjRWkby7+y5BssSMUI AAAAAKOZzWat1Vy9YnSHCz/fWvhdPkjFCAAAAACj6awYu/qIZqd2Lr1IkIoRAAAAAEYTeqU2q7mTRr7xp4580ztIxQgAAAAA o+kc+Sa0+/V5SEZ+6tM1TghSMQIAAADAaDqfriHinYR2v7KtTxtbe3SjjY2S 2jgnXsQbK8a6QYNUjAAAAAAwmtDG2Kzmklzp2O6XZiq0QVrn52 kWZ0ozFRsJY4PhoEEqRgAAAAAYTagYm9VcYqwYJyLeOm+ss9W0 Ns46L+KtE2PLaePEWHHiXWgwHCxIxQgAAAAAowkVY7OaS2Jbnz Y23FU4T7PYgXWeZnGw09hgmCuTKzNokIoRAAAAAEZTv4+xXs0l 1nnrvHESJuK0k/a/W+etE1tNDxSkYgQAAACA0YQ2xmY1l2S5yqsnJc7TLIxf6sTfze 9DB1Zt3TzNykZCbdK8bDAcNEjFCAAAAACjmc1mrdVcZxvj3ul9 TYUXCVIxAgAAAMBoQhtjs0A7dB/j/am3I54XpGIEAAAAgNFs3cdYq+bKsVLL7qpWNiOX2vogOeV9hs0 hTwcKUjECAAAAwGjKsVIb1RzPYwQAAACAr13n8xhFvBOvjTNWQ uUWHsGxM22saOOceAmNhFYGDVIxAgAA4JlbT5Ob4vGp1wK4jFA xNqu5JLb7hTFLRXyaqdiBNc2UqzqwZlUjodI2NhIOFKRiBACg0 +N6fQXfUdfr9VOvwpfhOg73ma7wbFlPkySZXt1qA93q9zHWq7l EGxf6hTrxStswk3U+16YsK50obUPAWKeNE/Hi/aDB66sYz3g3fyyKw+8253xaPN0nTX3THoubA7/CnbqejR24niYD/OD3WNw0Phf2bGDPfzrXetr8tNr/+ocPxOVSQ7/UOS9+yaPQa3HnngOdmzbWBT7yHvs86Kky4E477v3nuDfJreBNk kyLtoOy+zoX3djj3m+rVVkXh7frsbhJNuLb2noa/rC1jP5/vLQnOnOu43D3fZHO+a7ibImbU338DvOV49DSKz2WflU/N5QHZrNJje9e1aEbp1RvrM/wH4VPfbxCG2OzmkuUNrGtL1c69hRNcxUbInOl41A5qnqU4qDBZ 1AxlidJz/Pxsbg5+cxdT/dc7OWlsu/122qGS63bmapN6/VF6OT1rO3AcNQGeOvuOB32bGCPf2pqq0q7hA/MrVcq43vPqM+fe30c7y7pGqrFoLl17Xu1tpeO2e2nOOoc6PsK9 X8b5wI/cp3PdOypMt479qF1OG4vdb9RHNyidVE8xoOyniY3NzfJzXS6eZ 0eHx/HO/L9Nny56rUK62lzYzfXZu0q7f/Hfht0HWfONRzujm8jvd86nv/ZEhY9/FeOiy69Y4cO/cF3ksfi5qZ4rHf03TnSrUexl0NXevvZe8LH92kL2lrk0x6XUDE 2q7nEey/eK21D5ebE58rYst1P8rK7qDdWlLax/CtLvsGCT1Ixrqe1Y9R9JsbZtg5q5xnU45TeWnDnPK2vf+jEO3v dOtau74XaZ9Pia538hbRayuHL7KR3yPU0SZKbYt2W3bOBp/3TEWu155vk/td/LKaX+YC7xHZc/MXD1l3guju4Amdt/gX33QAX+NmzXjDa7zXHfMfucOLHfNeuObwi6+l0ffLHx26u/3b3f78NsxfFY683neqr4s7C4lpt1rD/H/dvwYGZn9mZ89wP975vI72v/2d4trSt5ZGXQNvWj3YBhsg5Re2gH4W72erIVAe49UBXLnSlf+7 5XbpzpY9Yq6f60n6U2WzWWs3VK0Z3uPDzrYXf5YNP1MbYcz+H2 babeM75En6ghXs9na53X7890rH+5xYI/T6jOhZdW89Dr7N/Pcu6rW2GrT4ig/VTaL1U92xg+z+VR7N++LZvmu97sYfzr72EPbTbj21kbH+d3b4w/d+m2uZsGTqg6wUPLKht6+qR6kDu30sHt+7ojkh9To9jXqH2Upe 8wPe8t5zcF+eyp0rff92Z7XLv2N3LOfL9p9fV2u2xKOrx0G+x9 j5TW0Tbxp76refI99tyMbXLsmPfb7qabV516+ti9R7R/4+HVuqQZ3XmPNfDfeDbyHEn+bM8WzZbelN1CDjyK0evmrGxsPM uwPpmdZ60YR32dtDt9e59uZpxu41xf4V0gR+G+5y9bSu5neqxI s/uS/s+nRVjVx/R7NTOpRcJPlWv1MZ3zY633qJ4fFyvH+uX0tYRqv5e9rTvvAyrN 6+tz4Dd+cMPSdu/lbR3cm7+5BTW/+h129nurd2yffdArT/M7g9moaWndpF0/yJWLq77LK+ij49tx2fnUtz/r+zac2v/V3X6uGKcXsD2/psbiZruv/tJ5O1zv1zNZSNsmWg97sL9F4/bbdvi7CO3Frz4mt7a/tn63Xif1fpx0Laqun4ivv+W10+5tFcXhNPjd+TGjbuk1kPb0pH ptfYo7busYMnVdT52r3vDR2ds7wF/i+95b2z7xNo27r4gY7VXbXvGXD6rOd/Y69dyG1Px0xbGKfq7XxY2H98iyKxxh/LIrNbt5+w+l4a93de1sbUV0mzRl6vN9unVFh9q0aIH7xntbnu6 l/w93tmlZbUv8/druSM+cKDvehbyOHT/Jne7Y0aqViOi07/h7+yrHnS1TXHy93AW5linXHSfs5HIsiLrZxLA++e+9uy87QRV1 fM/bunNp9g6HBsXkj4Z6P3I4V61h2r7O3udW7P/q3HazjFrSTuuiX9uOFXqnNau6kkW/8qSPf9A4+VcVYdaIPJ8PjY+Pa3MwWm3iq38RqBzjcbzBdlwXOY 3HT8pXo8TGeLfHgts+/9dFQ/qW9nb5j/Y9dt8+N78e1sRnW68dy+VvvDY0dVX50bRebXU0UrZ9zm0us+zb glqU0Vn/PpsW90SPc/ivSng1s/6dwROI/rYuimO68E26/F8Wap+ULzXo6Xe+s7s7rN17w8/ZBL9Md5/zW/qn/vfpJ8qbjXXQTbH3l7VWq/w6wdctCjzWp4pu90LJ1m0g1rl3o4NWxlw5vXWOGrqtpz2r3vDS 2jHGB73tv2axzYx0698BFT5WeO6RttnPfsbdfb99Vs/9p7n+LWdC9ytvvRXunMb1URvbK4uWpbds1/Zl0pzh0Pvt7jfasqNhy29B3TuqfCMYrNXoOs6cazjc+7+NxFXq fLt7vmfL7teDdVE8Vl/oe3zl6HyP7dr0i12ALR+prSdttQ6bPpA7u+Lgu3djWzYv1f5B3 LrGXW/y4Si1/h5QW8OzrvR+Z29zJWuHYPtgnbagQT/TT9A58k1o9+vzkIz81KdrnBAcuWLcbjbbUT8GN7v/sPmtpl4+db3etG2W6mX2ma47f7o5aCfbY93K+YpiM+vOmpebPD 30Co1N21PGFbvbuHtJtufbltJnWfW90b7mzVhrv4M9G9hxWA8e 8e0vX9W7Q9uRK+dsrkPrWvU+aabb+6d96/Zu/sFF1X9A2/r46zjxutek/6VQBjddeQ6enEfOcHA/7Dk96v+0uRB6bNylL/C9r3Donapzcd3be8yp0uuYD/OOva3HOdfzgPZ8/98cta0vhp3vfjvxnV/3Wo97fbu2LpPPvZbY/WWlan2ohw528ax+OrrwnWnXdeZcxeHueQl3vd0947Nl9+tBfR/1+crR9R47+BFpfKT2+4xoWVx9D3ccvmO/VBzYOdvLLM+c6fpzV821bhkA6eCKHXX2tm9CbYfEg3XBBV32M/1onU/XEPFOQrtf2danja09utHGRkltnBMv4o0VY92gwWcwVuqZ9v/IPMSdEP31+QG8c57ejd29f2bvmLltyMvmXjtqKa2RA79+bf35v IuwTdmD8uKvezknr13f4E4D8qGG6MYfn/JS6uPoHbjZAydu3FkX+FN4Ditz7vvV3rnPPKAdC+761fpCL3/SDM2Zur7RNWbdai2I/7D5hbL2Btz/jyMY9My5gsN90ZV4bmfLOXvg/C8nJ75mj4/UJ3/LPbwCj5veyNttjEf2P/8ijP2ZHtoYm9Vckisd2/3STIU2SOv8PM3iTGmmYiNhbDAcNDhSxXjpD5bqZ4HNm1HnnJ11 11AXwMF1q/UB3dezprW/S3jRdb9X6Lm4rcGiaj/29VzP/cva2Ru9XvMSZ0tj71f3JQxV9px4OvU/k6Mwa3FScOtX3O1YY0125zizv34/fXbj9ufYEfuhe4uqHy77nHaXusDriYG+eJ98qjzhO/YJbzubpbQf0NOuzfqP2Rf4pDi4XSdt+NYv7ttX93S63bm740f4 1q5xrb2dD/4xvvT1nTlXcrj3aJ7krX95XmfLCR9/5Spd4svJBV6z4yP15O2qOf0L6nEb8rjTbXjrQHUc+vhvl7rSn7 gcHeAzva9QMTarucRYMU5EvHXeWGeraW2cdV7EWyfGltPGibHi xLvQYDhY8FrbGONb3+Gvl2N8z91e4qF129NVYneu3fftTWf1/i3iB2feborv1aWj/7J29sYJr3m0jst+t+fL89D/TP78eWvTjgvuLKxtRxx8wfEvpT5O2Q+b6Hb3l34beKELfGBnni qX1n8dzth7Jx7QcRzzPnzOabOOY8pvLvdrbhwY5cy5vLEO95me +Gw5+a3pIl9Ozn/Nro/Up33LfR6n1jV5us/0UDE2q7kktvVpY8NdhfM0ix1Y52kWBzuNDYa5MrkygwavtWI8w u6on1dkq5Tj0scTu+JLqUPPm39xLTigAIDrUL+PsV7NJdZ567x xEibitJP2v1vnrRNbTQ8U/AoqRgAAAAB4LkIbY7OaS7Jc5dWTEudpFsYvdeLv5vehA6u2bp5 mZSOhNmleNhgOGqRiBAAAAIDRzGaz1mqus41x7/S+psKLBKkYAQAAAGA0oY2xWaAduo/x/tTbEc8LUjECAAAAeC52nl7yJdq6j7FWzZVjpZbdVa1sRi619UF yyvsMm0OeDhSkYgQAAACuUeNRkOtp3weEdD2W+ek1nhfQ63ElP R9p8kw2vBwrtVHNfd3PYwQAAACGsv8pgeVYyscPojzUI3MvpfZ U7bCNfR/rsfU47men+Xyk/U9MOuIBmM9kwzufxyjinXhtnLESKrfwCI6daWNFG+fES2gktDJ okIoRAAAAV2o97VHQPfe67wzV9j8WN8dtYW3HtWcvuNOOfqnmU X0sphcq9Mbc8G6hYmxWc0ls9wtjlor4NFOxA2uaKVd1YM2qRkK lbWwkHChIxQgAAICrFSuAXsVjP/WiYftl2zs1nrnoQzXKetrZehjXJzQxHlyN+FKbDQnP/34WLW+V2lbFw7C3kXFn5tZ/fFYbXr+PsV7NJdq40C/UiVfahpms87k2ZVnpRGkbAsY6bZyIF+8HDVIxAgAA4HpVtcRWi 1Hb/Xx926nW05viMZYfWy/bMSZLz0WHEmX3H7cX1/naj4/tL7lVwa6n+yqg+kvF4ON6/dhx++P2DmuZp2OPds/Zvgear9U8puuieCzTSTJdf47Tmxfrbmcda8P7C22MzWouUdrEt r5c6dhTNM1VbIjMlY5D5ajqUYqDBqkYAQAAcL02JcCmeloXVRF W/XGrWNhnPQ0lSa1k3KQei5vWiqzfokPR91jc1CqQxuLC68XKtHv c0FAGNdreduumrpeqFWVta9B4rc127VnYoTnb9kDryu3u/HokLnT39sXt4zv+hh8hVIzNai7x3ov3SttQuTnxuTK2bPeTvOw u6o0VpW0s/8qSb7AgFSMAAACuzqaRaaN+h1rjH3d7ba7X7XNP19VIOW2pg6/cNUOXuLjaUmplYFyVZoESCqSddd2dt/ultv6zY4zVWg0WC6yuGXZ20e6cbbul1ni7/To99+F03X2knmDDjzCbzVqruXrF6A4Xfr618Lt8kIoRAAAAX5w DrUD129kuNahKz0Uf1Lxnr20dey2l30t12VlEc4ld69B/zrZ/7mrJPcYTbXhfnRVjVx/R7NTOpRcJUjECAADgy1C1Gx5+3MKmoqianI6sAHaHq+m/6IO2ngBRa+Kq9bNs6dd51Et1aS5iZ7v2rEO/Obtutay3Fm66n568K8fc8BOEXqnNau6kkW/8qSPf9A5SMQIAAOALEeuOQ9/o19PtCqLHWJyXWvRhjW6yzb/3rW+7XqrH/HEM2q3t2rMO/efst95n7cgxN/x4nSPfhHa/Pg/JyE99usYJQSpGAAAAfH22b4H7Qp/XiOep8+kaIt5JaPcr2/q0sbVHN9rYKKmNc+JFvLFirBs0SMUIAAAAAKMJbYzNai7JlY7t fmmmQhukdX6eZnGmNFOxkTA2GA4apGIEAAAAgNGEirFZzSXGin Ei4q3zxjpbTWvjrPMi3joxtpw2TowVJ96FBsPBglSMAAAAADCa UDE2q7kktvVpY8NdhfM0ix1Y52kWBzuNDYa5MrkygwapGAEAAA BgNPX7GOvVXGKdt84bJ2EiTjtp/7t13jqx1fRAQSpGAAAAABhNaGNsVnNJlqu8elLiPM3C+KVO/N38PnRg1dbN06xsJNQmzcsGw0GDVIwAAAAAMJrZbNZazXW2Me6 d3tdUeJEgFSMAAAAAjCa0MTYLtEP3Md6fejvieUEqRgAAAAAYz dZ9jLVqrhwrteyuamUzcqmtD5JT3mfYHPJ0oCAVIwAAAACMphw rtVHN8TxGAAAAAPjadT6PUcQ78do4YyVUbuERHDvTxoo2zomX0 EhoZdAgFSMAAAAAjCZUjM1qLontfmHMUhGfZip2YE0z5aoOrFn VSKi0jY2EAwWpGAEAAABgNPX7GOvVXKKNC/1CnXilbZjJOp9rU5aVTpS2IWCs08aJePF+0CAVIwAAAACMJrQx Nqu5RGkT2/pypWNP0TRXsSEyVzoOlaOqRykOGqRiBAAAAIDRhIqxWc0l3nvx XmkbKjcnPlfGlu1+kpfdRb2xorSN5V9Z8g0WpGIEAAAAgNHMZr PWaq5eMbrDhZ9vLfwuH6RiBAAAAIDRdFaMXX1Es1M7l14kSMUI AAAAAKMJvVKb1dxJI9/4U0e+6R2kYgQAAACA0XSOfBPa/fo8JCM/9ekaJwSpGAEAAABgNJ1P1xDxTkK7X9nWp42tPbrRxkZJbZwTL+ KNFWPdoEEqRgAAAAAYTWhjbFZzSa50bPdLMxXaIK3z8zSLM6WZ io2EscFw0CAVIwAAAACMJlSMzWouMVaMExFvnTfW2WpaG2edF/HWibHltHFirDjxLjQYDhakYgQAAACA0YSKsVnNJbGtTxsb7iqc p1nswDpPszjYaWwwzJXJlRk0SMUIAAAAAKOp38dYr+YS67x13j gJE3HaSfvfrfPWia2mBwpSMQIAAADAaEIbY7OaS7Jc5dWTEudp FsYvdeLv5vehA6u2bp5mZSOhNmleNhgOGqRiBAAAAIDRzGaz1m qus41x7/S+psKLBKkYAQAAAGA0oY2xWaAduo/x/tTbEc8LUjECAAAAwGi27mOsVXPlWKlld1Urm5FLbX2QnPI+w+a QpwMFqRgBAAAAYDTlWKmNau75Po/xXwEAAAAAo+h8HqOId+K1ccZKqNzCIzh2po0VbZwTL6GR0Mqgw dls9v8AAAAAAKMIFWOzmktiu18Ys1TEp5mKHVjTTLmqA2tWNRI qbWMj4UBBKkYAAAAAGE39PsZ6NZdo40K/UCdeaRtmss7n2pRlpROlbQgY67RxIl68HzRIxQgAAAAAowltjM 1qLlHaxLa+XOnYUzTNVWyIzJWOQ+Wo6lGKgwapGAEAAABgNKFi bFZzifdevFfahsrNic+VsWW7n+Rld1FvrChtY/lXlnyDBakYAQAAAGA0s9mstZqrV4zucOHnWwu/ywepGAEAAABgNJ0VY1cf0ezUzqUXCVIxAgAAAMBoQq/UZjV30sg3/tSRb3oHqRgBAAAAYDSdI9+Edr8+D8nIT326xglBKkYAAAAAGE3 n0zVEvJPQ7le29Wlja49utLFRUhvnxIt4Y8VYN2iQihEAAAAAR hPaGJvVXJIrHdv90kyFNkjr/DzN4kxppmIjYWwwHDRIxQgAAAAAowkVY7OaS4wV40TEW+eNdba a1sZZ50W8dWJsOW2cGCtOvAsNhoMFqRgBAAAAYDShYmxWc0ls6 9PGhrsK52kWO7DO0ywOdhobDHNlcmUGDVIxAgAAAMBo6vcx1qu 5xDpvnTdOwkScdtL+d+u8dWKr6YGCVIwAAAAAMJrQxtis5pIsV 3n1pMR5moXxS534u/l96MCqrZunWdlIqE2alw2GgwapGAEAAACc6eGLdtl9NZvNWqu5 zjbGvdP7mgovEqRiBAAAAHCmh4eH/uFGqJibC3QDt3HeH/q7YjnBakYAQAAAJzp4eHh/3yhhqgYW6u5cqzUsruqlc3IpbY+SE55n2FzyNOBglSMAAAAAM5 ExdhfOVZqo5rjeYwAAAAAvkwPDw/+ws1UMXY8jxGEe/Ea+OMlVC5hUdw7EwbK9o4J15CI6GVQYNUjAAAAADORMXYX6gYm 9VcEtv9wpilIj7NVOzAmmbKVR1Ys6qRUGkbGwkHClIxAgAAADj Tw8PD/pCDXofY72aS7RxoV+oE6+0DTNZ53NtyrLSidI2BIx12jgRL94P GqRiBAAAAHCm4SrG/6p+klT+w3+p/3XzX+Vc9T9czkBtjM1qLlHaxLa+XOnYUzTNVWyIzJWOQ+Wo6lG KgwapGAEAAACc6Y5TmjIAAAsdSURBVOHh4d8H8Of8J8lP8j+X/WH75Lqv/6c/yT57g+1ueJ/XNxAFWOzmku89+K90jZUbk58rowt2/0kL7uLemNFaRvLv7LkGyxIxQgAAADgTMNUjH/4bqcSjLXhpkgctlz896EqxpZqrl4xusOFn28t/C4fpGIEAAAAcKaHh4f/eXF/+C55kf/L1p/+JX+RfPeH+P/Vfw5pvIqxq49odmrn0osEqRgBAAAAnOnh4eHvF/f775Lvft/+tz9lL5IXL14kSZI057msgXqlNqu5k0a+8aeOfNM7SMUIAAAA4 ExjVYx/yl7EijF5kf3p73/XflxFDGG/kmtPv1eUhGfurTNU4IUjECAAAAONMgFWOzZKwKxs1EOT1gzTje 0zVEvJPQ7le29Wlja49utLFRUhvnxIt4Y8VYN2iQihEAAADAmR 4eHv5tAH/MXiTJz35X/tfvfpYkL7I/Vv8Q/5vf8xeVP9weQO1MTaruSRXOrb7pZkKbZDW+XmaxZnSTMVGwthg OGiQihEAAADAmR4eHv7HQH73s/g8xp/9rvrjP6cvav8V/jt5kf7zAMsfqGJsVnOJsWKciHjrvLHOVtPaOOu8iLdOjC2njRN jxYl3ocFwsCAVIwAAAIAzDVgxPrWBKsZmNZfEtj5tbLircJ5ms QPrPM3iYKexwTBXJldm0CAVIwAAAIAzUTH2V7+PsV7NJdZ567x xEibitJP2v1vnrRNbTQ8UpGIEAAAAcKaHh4f/oUaqI2xWc0lWa7y6kmJ8zQL45c68Xfz+9CBVVs3T7OykVCbNC8 bDAcNUjECAAAAONPDw8O/fqGGqBhbq7nONsa90/uaCi8SpGIEAAAAcCYqxv5CG2OzQDt0H+P9qbcjnhekYgQAAABw poeHh/2hRr2PsZaNVeOlVp2V7WyGbnU1gfJKe8zbA55OlCQihEAAADAm agY+yvHSm1UczyPEQAAAMCX6eGLdtl91fk8RhHvxGvjjJVQuYV HcOxMGyvaOCdeQiOhlUGDVIwAAAAAMJpQMTaruSS2+4UxS0V8m qnYgTXNlKs6sGZVI6HSNjYSDhSkYgQAAACA0dTvY6xXc4k2LvQ LdeKVtmEm63yuTVlWOlHahoCxThsn4sX7QYNUjAAAAAAwmtDG2 KzmEqVNbOvLlY49RdNcxYbIXOk4VI6qHqU4aJCKEQAAAABGEyr GZjWXeO/Fe6VtqNyc+FwZW7b7SV52F/XGitI2ln9lyTdYkIoRAAAAAEYzm81aq7l6xegOF36+tfC7fJCK EQAAAABG01kxdvURzU7tXHqRIBUjAAAAAIwm9EptVnMnjXzjTx 35pneQihEAAAAARtM58k1o9+vzkIz81KdrnBCkYgQAAACA0XQ+ XUPEOwntfmVbnza29uhGGxsltXFOvIg3Vox1gwapGAEAAABgNK GNsVnNJbnSsd0vzVRog7TOz9MszpRmKjYSxgbDQYNUjAAAAAAw mlAxNqu5xFgxTkS8dd5YZ6tpbZx1XsRbJ8aW08aJseLEu9BgOF iQihEAAAAARhMqxmY1l8S2Pm1suKtwnmaxA+s8zeJgp7HBMFcm V2bQIBUjAAAAAIymfh9jvZpLrPPWeeMkTMRpJ+1/t85bJ7aaHihIxQgAAAAAowltjM1qLslylVdPSpynWRi/1Im/m9+HDqzaunmalY2E2qR52WA4aJCKEQAAAABGM5vNWqu5zjbGvd P7mgovEqRiBAAAAIDRhDbGZoF26D7G+1NvRzwvSMUIAAAAAKPZ uo+xVs2VY6WW3VWtbEYutfVBcsr7DJtDng4UfP/+/V/+ten3mkAAAAA8OX7y1/+8v79+9Zq7pk+j/Gf/uk/f/jwYQYAAAAAGNj79+9/+9vftj+PUcQ78do4YyVUbuERHDvTxoo2zomX0EhoheBFgqGWvr 9P33/46Bert28nb95OXr1+4xeroigWy0L8crEsdqb9YiV+uVwVq1XhF yu/WK1WxXJViF8SJEiQIEGCBAkSJPh1Bl+9fvPm7eTt20kzeHt7ez dP79O8+f38usqH8YNJbPcLY5aK+DRTsQNrmilXdWDNqkZCpW1s JCR4ZjDNldY6TdN3339wsphMJpPJ5JuXr8Qvi6JYrQptnF+uiq Lwy5U2brkqiqIQvzROiqIoisLJwskiTFsnBAkSJEiQIEGCBAl+ ncGfvnwVvk43g7e3t/f36Y+f5tq651AFXFEw0caFfqFOvNI2zGSdz7Upy0onStsQMNZp 40S8eE/wIkERSbP8x0/zjx9vV0X4CWRZFMVyVThZhCthsSys+PK3k+XKySJcFX6xFL9cr QqCBAkSJEiQIEGCBAlOJpPX37559fpNM/ju+w+f5vdaa2PlOVQBVxRMlDaxrMyVjo2Saa5iQ2SudBwqR1WP UiR4kaCI3Kf5r3/8dHt7WxSFEx9/O7FOYsu7tq68HhYr62S1KoqiEL904ouiIEiQIEGCBAkSJEiQ4G QyefX6zctXr5vBX777/tNdWTE+hyrgioKJ9168V9qGmZz4XJlQhFonedkyWd5xF5dUvjr Bs4O5MkrpNE2/f/9DeUIXhZNFuBKWq8I6vyh/R1nZsvm98IuVk0W8nAgSJEiQIEGCBAkSJPjy1bdv304mk0kzeH t7O79P7+ZpNe7mtZYP4wfrFaM7vAzfugyCpwdzZZRurRiXhy+k ovVCIkiQIEGCBAkSJEiQ4FbwcMV4JeXD+MHOXqnZqe2YBI8K9u yVak5trCdIkCBBggQJEiRIkGC9V+pzqAKuKHjSyDfey2k3WRLc M/LN7akj3xSn3klMkCBBggQJEiRIkODXEew78s2zLx/GDx7xdI381PFYCe4b5Xb76RpFURT9xg62pw46TJAgQYIECRIkS JDg1xbc/3SNKyofxg8m0vLoRhvKyvp045mPjuBFgkrbXOn7+/T9h49+sVy1PJ90EX47qU/73QebEiRIkCBBggQJEiRIsDN4e3t7N0/v06z5/fy6yofxg0mudCwx00xVd4L6eZrFmdJMxXo01qYELxIUkfl99qt f/xjuY7RO4s8h2rjQjL5YFrk28UrQxoUZnCzi7ygECRIkSJAgQYI ECRLsCv78F+8+3c1Dr9TnUAVcUTAxVowTEW+dN9bZalobZ50X8 daJseW0cWKsOPEu1KYEzw46J2muPt3d/DxdrkqXn/79vWbt2/fThbLwi+Wi+VqtQq/nSwXy2K1KhbLlV+U03658ovVclUsw+8o1cwECRIkSJAgQYIECR KsB99/+OFufq+UDq1tT14FXFEwiWWlNtZ7L+LnaRY7sM7TTKoOrLE2zZ XJlSF4keB9mof7GH/57r11fjKZTCaTf/jpS/GLoihWqyLXJvbSzrVZVb204+8o1nnrfPzRhSBBggQJEiRIkCBB gjvBcB/jr378FO9jvNLyYfxgEvamcRIm4rST9r9b560TW00TPDOorctyf TdPP/zwcbFcfftm8u2byes3bxfLIvzPL1eLZbFcbabrf18si8Vytaim mzMQJEiQIEGCBAkSJEjwww+3d/M0zVVoZHvyKuCKgkmWq7x6KMc8zbQph1i9m99b57332rp5mpX1 qDZpXtamBC8SFJG7+/Tjr34d7mP86Tcvv3n1ejKZFEWRayN+WRTFclVkuVosi6IoZLHM tSl/OxGvbfk7irHOVk+eIUiQIEGCBAkSJEjwKwxOJpNvXr3+h29eNo P/8ee/+PHTXGttnTyHKuCKgp1tjHun91WlBI8K9mxj3Du976cXggQJEi RIkCBBggS/kuDrN2/D1+n9bYzPoQq4ouD/Bx8BKN9AOQCzAAAAAElFTkSuQmCChttp://www.uploadtak.com/images/6429_Snapshot_20130111_08.png

azadbahrami
January 11th, 2013, 20:22
من که عضو شدم ولی وارد سایت نمیشه !

samancms
January 11th, 2013, 20:47
واقعا جالبه، خیلی خوب و تمیز دارن ...

morteza.pr
January 11th, 2013, 20:59
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/10838-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-www-shetab-biz-6429_snapshot_20130111_08-png
تصويري كه دوستمون دادن واقعا جالبه . بايد يه فيلم كلاه درگاهي هم برا اينا ساخت ...

اميدوارم يكي از كاربران اين درگاه پيگير اين كامزد ها بشه و حداقل به نهادي گزارش بده ...

farzin11
January 11th, 2013, 21:03
من که عضو شدم ولی وارد سایت نمیشه !

خوب اشتباه کردی عضو شدی....

ircpanel
January 11th, 2013, 21:05
سلام
ما ك دوتا پرداخت كوچيك داشتيم نريختند به حساب و تو سايت زدن پرداخت شده - به ايميل و ... هم هيچ ج نميدن

sefaresh68
January 11th, 2013, 21:08
چرا این همه طولش میدین خوب کارمزد بالای استفاده نکنید:106:

shirazshop
January 13th, 2013, 12:25
سلام دوستان من الان 3 روزی میشه درخواست تسویه دادم اما هنوز واریز نکردن برای شما هم همینطوره ؟

behnam289
January 14th, 2013, 18:56
با سلام

همین الان دورش را به خط قرمز بکشید. شتر سواری دولا دولا نمیشه که.
بد میگم ؟

sepadl71
January 15th, 2013, 07:31
چرا ظاهر ناحیه کاربری سایت shetab.biz نزدیک به 90درصد از زرین پال کپی برداری شده ؟!
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/10901-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-www-shetab-biz-shetab-biz-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/10902-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-www-shetab-biz-shetab-biz-png

mahdi271
January 15th, 2013, 14:26
به نظر من مهر پی بهتره درگاهش سریعتر میره درصد پرداختش موفقش بهتره کارمزد 2 درصد و اون 1000 الکی رو هم نمی گیره
امروز که یه تغییری تو قالبش داده جالب شده:))

samancms
January 16th, 2013, 18:10
خیلی جالبه با کپی قالب هم دیدیم دوستان چقدر تو کارشون حرفه ای هستند . واقعا که .... کسی که به همکارش توی نت احترام نمیزاره و قالبش رو کپی میکنه چه احترامی به کاربراش میخواد بزاره ؟ البته احترام به کاربر رو با همون کارمزد ها دیدیم قبلا ..... یا حق

amireza21
January 17th, 2013, 17:51
آقای ملت مدیر شتاب یه چیزی بگو تا قانع شیم ! یه کاری کن تا از جمع شدن سایتت مانع شیم !

این دیگه چجورشه عزیز ! اینکار عملا یه نوع ***یه ! بیا شفاف سازی کن !

میری تا دم در خونتون بعد میای به اعضای سایتت میل میزنی من رفتم دوبی ! به ما چه شما کجا میری ! این اصلان ربطی به اعضای سایت داره ؟؟!! که میای میل میزنی ببخشید من نبودم رفته بودم دوبی فلان ... !

یه سایت باز کردی سالی یه بار سر میزنی اون فقط میای پولارو جمع میکنی میری ! پس پشتیبانی چی ؟

طرف وبلاگ میزنه بیشتر از اینا بهش رسیدگی میکنه ! حالا شما !

هرچه سریعتر شفاف سازی کنید !

ali2k
January 17th, 2013, 18:15
این تاپیک هم شده محل رقابت سایر سیستم های واسطه با شتاب.بیز :دی
من واقعا تبریک میگم به این اقای ملت که توانسته این همه دشمن داشته باشه ! چون اگه کارش تو چشم سایرین نبود و موفقیتش موجب رنجش بقیه نمی شد هر روز یکی نمیومد یه بدگویی بکنه :دی

نکته جالب دیگه اینه که اقا اگه کارمزدش بالاست استفاده نکنید ؟ دیگه گلایه کردن اینجا معنیش چیه ؟ خوب میدونید که درگاه به اکثر سایت ها داده نمیشه و همه راهی رو رفتید درگاه نتونستید بگیرید پس یکی از گزینه ها همینه شتاب.بیزه که باز اختیار با خودتونه ...
تکته دیگه اینکه این بنده خدا یه سرویسی داره ارائه میده اختیارش رو داره که هرچقدر سیاست کاریش هست کارمزد بگیره ؟ این دیگه کلاه برداری اسمش نیست شما نمیخوای استفاده نکن !؟
نکته دیگه مگه سایت های واسطه دیگه 3 یا 4 روزه واریز نمی کنند ؟ همین سایت فلان که اسم نمی برم هم چند روز طول میده تا واریز کنه ...

در کل این تاپیک دور از انصافه !

hoka
January 17th, 2013, 18:30
من واقعا تبریک میگم به این اقای ملت که توانسته این همه دشمن داشته باشه ! چون اگه کارش تو چشم سایرین نبود و موفقیتش موجب رنجش بقیه نمی شد هر روز یکی نمیومد یه بدگویی بکنه :دی

نکته جالب دیگه اینه که اقا اگه کارمزدش بالاست استفاده نکنید ؟ دیگه گلایه کردن اینجا معنیش چیه ؟ خوب میدونید که درگاه به اکثر سایت ها داده نمیشه و همه راهی رو رفتید درگاه نتونستید بگیرید پس یکی از گزینه ها همینه شتاب.بیزه که باز اختیار با خودتونه ...
تکته دیگه اینکه این بنده خدا یه سرویسی داره ارائه میده اختیارش رو داره که هرچقدر سیاست کاریش هست کارمزد بگیره ؟ این دیگه کلاه برداری اسمش نیست شما نمیخوای استفاده نکن !؟
نکته دیگه مگه سایت های واسطه دیگه 3 یا 4 روزه واریز نمی کنند ؟ همین سایت فلان که اسم نمی برم هم چند روز طول میده تا واریز کنه ...

حرف حق

haftsepehr
January 17th, 2013, 18:37
بهتره از جایی استفاده کنید که امنیت داشته باشید.
تیم قوی داشته باشه...
پاسخگو باشه...
توشرایط خاص بتونه کمکتون کنه...
من پی لاین و پیشنهاد میدم ول کنید این طرفو وقتتون و تلف میکنید و ذهنتون و درگیر آخه چرا؟

mnine
January 17th, 2013, 18:57
سلام من با whmcs مشکل دارم پرداخت میشه ولی تو whmcs میزنه پرداخت نشده راستی در مرحله آخر که میخوای برگردی به سایت پزیرنده سه سایت دیگه میره فکر کنم میگه پرداخت کامل نیست واسه همین علته

amireza21
January 17th, 2013, 23:06

باید بگم این حرف شما نشان از عدم اطلاع کافی شما از این موضوع و بحث ماست

اولا عزیز شما اومدی گفتی : نکته جالب دیگه اینه که اقا اگه کارمزدش بالاست استفاده نکنید ؟

باید بگم حرف این دوستان سر این نیست از این درگاه استفاده کنند یا نه ! شما ظاهران مستقیم اومدی اینجا یه چیزی گفتی رفتی بی آنکه کلا بدونی قضیه از چه قراره !

حرف این دوستان اینه موقع دریافت وجه به جای ۳ درصد ۴ درصد میزنه ! ا

حرف این دوستان اینه درخواست واریز وجه دادن زده واریز شده اما واریز نشده

حرف این دوستان اینه این ۵۰۰ تومان اضافی برای چیست !؟

دوم اینکه گفنید : خوب میدونید که درگاه به اکثر سایت ها داده نمیشه و همه راهی رو رفتید درگاه نتونستید بگیرید

شما بازم از همه چی بی خبری .... عزیز درگاه پارسیان تو ایران تنها درگاهیه که به راحتی هر شرکتی بخواهد میتونه بگیرد و سایت پرداخت آنلاین راه بندازد .. همه راهی رو رفتین نتونستن درگاهو بگیرن نیست عزیز

راجع به این اشارتون که غیر مستقیم به جی پال بود باید بگم

اگر ایشون درگاه پارسیان رو اضافه نمیکنند دلیلش اینه دارن برنامه ریزی میکنن تا طبق اصول و مهیا بودن تمام شرایط درگاه اضافه بشه نه اینکه مثل سایت فوق همینجوری یه درگاه بندازن و برن عشق و حال !

همین سایت جی پال که شما نام نمیبری :) ! تمامی واریز هاش برنامه ریزی شده و منظم هست و از همه مهم تر زمان واریز و شماره پیگیری هم در اختیار مشتری میزارد !

نه اینکه درخواست واریز و بزنی بعد ببینی آقا زده واریز شده اما واریز نشدست !

پوزش بابت تندی .. هدف ما نتیجه گیری سودمند هست ..

hoka
January 18th, 2013, 00:57
باید بگم این حرف شما نشان از عدم اطلاع کافی شما از این موضوع و بحث ماست

اولا عزیز شما اومدی گفتی : نکته جالب دیگه اینه که اقا اگه کارمزدش بالاست استفاده نکنید ؟

باید بگم حرف این دوستان سر این نیست از این درگاه استفاده کنند یا نه ! شما ظاهران مستقیم اومدی اینجا یه چیزی گفتی رفتی بی آنکه کلا بدونی قضیه از چه قراره !

حرف این دوستان اینه موقع دریافت وجه به جای ۳ درصد ۴ درصد میزنه ! ا

حرف این دوستان اینه درخواست واریز وجه دادن زده واریز شده اما واریز نشده

حرف این دوستان اینه این ۵۰۰ تومان اضافی برای چیست !؟

دوم اینکه گفنید : خوب میدونید که درگاه به اکثر سایت ها داده نمیشه و همه راهی رو رفتید درگاه نتونستید بگیرید

شما بازم از همه چی بی خبری .... عزیز درگاه پارسیان تو ایران تنها درگاهیه که به راحتی هر شرکتی بخواهد میتونه بگیرد و سایت پرداخت آنلاین راه بندازد .. همه راهی رو رفتین نتونستن درگاهو بگیرن نیست عزیز

راجع به این اشارتون که غیر مستقیم به جی پال بود باید بگم

اگر ایشون درگاه پارسیان رو اضافه نمیکنند دلیلش اینه دارن برنامه ریزی میکنن تا طبق اصول و مهیا بودن تمام شرایط درگاه اضافه بشه نه اینکه مثل سایت فوق همینجوری یه درگاه بندازن و برن عشق و حال !

همین سایت جی پال که شما نام نمیبری :) ! تمامی واریز هاش برنامه ریزی شده و منظم هست و از همه مهم تر زمان واریز و شماره پیگیری هم در اختیار مشتری میزارد !

نه اینکه درخواست واریز و بزنی بعد ببینی آقا زده واریز شده اما واریز نشدست !

پوزش بابت تندی .. هدف ما نتیجه گیری سودمند هست ..

من نه دفاع میکنم نه تخریب. به عنوان یک مشتری دارم حرف میزنم
اولا توی قالب توی همون صفحه ی اول پنل کاربران درصد هارو درست کردن . چندین بار هم من خودم به شخصه نشستم و حساب و کتاب کردم درصد ها درست بود اگه یه کم ریاضیتون خوب باشه و درصد هارو درست کسر کنید خودتون متوجه میشید . دوما من ندیدم مشکلی در واریز باشه . شده یه روز دیر زده باشن ولی خطا و اشکالی نبوده . اگه برای شما هست پیگیری کنید و دیگه هم استفاده نکنید از شتاب
خب شما خودت اگه بری بازار و ببینی یک مغازه دار داره یه جنس رو 2 3 هزار تومن گرون تر میده و میدونی بقلی جنسش بهتر و ارزون تر هست با این حال از همون مغازه ی اول بیای و بخری و بری بگی آخ گرون داد بهم وای جنسش خوب نبود وای ***ه و کلاهبردار واقعا به نظرتون عقلانی هست ؟
چند بار تست کردید دیدید بد هست خب دیگه استفاده نکنید نه اینکه مدام بیاید بگید آخ این 1000 تومن چی هست وای اون 3 درصد چی هست و ... /
من هم از شتاب درگاه دارم هم جی پال . جفتش هم فعال هست روی سایتم ناراضی هم نیستم چون زرین پال و پارس پال حساب هامو بستن پی لاین هم درگاه بهم نداد . خب در بیابان لنگه کفش غنیمتِ / شما اگه سایتت مورد دار نیست بهترین درگاه ها از نظر من پی لاین هست و پارس پال . اگر هم مشکل داره که دیگه اینقدر طلبکار بودن نداره

شما وقتی حسابتون رو درخواست تصویه زدید و حساب صفر شد از جی پال استفاده کن از این به بعد که مشکلی هم برای واریزی هاتون پیش نیاد

اگه حرف من غیر منطقی هست بگید . یه کم انصاف خوب هست . اصلا طرف میخواد بگه 10 درصد کارمزد میگیرم با 5 هزار تومن هزینه ی انتقال . سایت خودشه اختیار دار هست . شما میتونی از این به بعد از جی پال استفاده کنی چون من دیدم بیشتر مشکلات و این کارمزد ها شما شاکی اولیه اش هستی توی این تاپیک

امیدوارم به جای جبهه گیری دوباره یه کم منطقی باشید .

farzin11
January 18th, 2013, 01:19

کاملا متوجه منظور شما شدم که چی می خوای بگی
خود شما به عنوان یه برنامه نویس سایتی تجاری راه اندازی می کنی طی یه مدت فعالیت تعدادی یوزر و جذب می کنی
از طرفی وقتی که امنیت اطلاعات شخصی یوزرات مهم نباشه و بارها و بارها توسط هر ننه قمری هک شه و اطلاعات یوزر ها تو اینترنت منتشر شه چه احساسی داری
یکی بیاد کنترل کامل مدیریت سایت و در دست بگیره چه احساسی داری من نوعی به عنوان یه مخاطب و کاربری که از سایت استفاده می کنم به هیچ عنوان دوست ندارم اطلاعات شخصی ام منتشر شه تکلیفم چیه..
این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست که این سایت بار ها و بار ها هک شده
اگر فقط اگر یه مقدار به امنیت سایتش اهمیت می داد چه اشکالی داشت
ظاهر سایت مهمه ولی وقته که امنیت نداشته باشی هیچ ارزشی هم نداری
چند وقت پیش بود که دوباره ایمیل داده بود پسوردو عوض کنید
تو سایت اعلام کرده بود پس و تغییر بدید

دوم اینکه اگر قرار کارمزدی یا هزینه ایی در یافت شه کاملا مشخص هست که این هزینه بابت چیه و به چه منظور کم می شه
تو سایت زده شده که 3 درصد بعد که در خواست می دی به جای 3 درصد 4 در صد کم می شه جالب تر اینکه 1500 تومن نا معلوم کم می کنه (1500 تومن پولی نیست و ارزشی هم نداره ولی در طی مدتی مثلا یک ماه 10 بار 1500 کم شه اونوقته بشه 150،000 تومن اگر 100 تا اینجوری یوزر داشته باشی 1،500،000 ) +4% کارمزد

چرا این کاربران با دیگر سایت های مشابه این مشکل و ندارن
این همه کاربر مرض که ندارن با یه نفر دشمن بشن بخوان پدرشو در بیارن
بهتره به جای اظهار نظر کردن بی خودی یکم مطالعه کن بد نیست

ali2k
January 18th, 2013, 11:06
کاملا متوجه منظور شما شدم که چی می خوای بگی

دوم اینکه اگر قرار کارمزدی یا هزینه ایی در یافت شه کاملا مشخص هست که این هزینه بابت چیه و به چه منظور کم می شه
تو سایت زده شده که 3 درصد بعد که در خواست می دی به جای 3 درصد 4 در صد کم می شه جالب تر اینکه 1500 تومن نا معلوم کم می کنه (1500 تومن پولی نیست و ارزشی هم نداره ولی در طی مدتی مثلا یک ماه 10 بار 1500 کم شه اونوقته بشه 150،000 تومن اگر 100 تا اینجوری یوزر داشته باشی 1،500،000 ) +4% کارمزد

چرا این کاربران با دیگر سایت های مشابه این مشکل و ندارن
این همه کاربر مرض که ندارن با یه نفر دشمن بشن بخوان پدرشو در بیارن
بهتره به جای اظهار نظر کردن بی خودی یکم مطالعه کن بد نیست

عزیزم یکبار دیگه چیزایی که نوشتی بخون :)
مگه این اقا از شما میترسه که بنویسه 3% بعد بیاد 4% بگیره ؟ اختیار سایتش رو داره اگر 4% بخواد بگیره ازت میگه 4% کارمزده دیگه دلیلی نداره که بخواد طبق حرف شما 3% بگه و 4% بگیره ... بازم میگم شما که میدونی این مشکل هست چرا استفاده میکنی ؟ هدفت از مرتب اینجا نوشتن این حرفها چیه ؟؟

اون 1500 تومنی که شما حساب کردی بازم جزو اختیارات این سایته دوست داره هم % بگیره هم یه مبلغ ثابت شما اگه خوشت نمیاد استفاده نکن ؟ دیگه اختیار سایت دیگران رو نداری که بگی چرا میگره ؟ حالا چرا نشستی حساب کردی چقدر درامدش میشه ؟ یعنی با درامد طرف هم مشکل داری ؟

واقعا ادم های عجیبی هستید ! اگر نمیخواید با این شرایط استفاده کنید خب مسئله ای نیست عقل دارید برید جای دیگه ؟ ولی اصل حرف من اینه که شما بیشتر دنبال خراب کردن این سایت هستید و هدفتون چیز جز خراب کردن این سایت نیست ...

در ضمن بنده هم نه مشتری ایشان هستم نه درگاه از ایشان گرفتم نه چیز دیگه ... فقط دیدم که این تاپیک بی انصافی هست و یه نکته دیگه ادب داشته باش این جمله یعنی چی ؟ "اظهار نظر کردن بی خودی" همیشه ادب داشته باش و باز هم ادب داشته باش ... توی زندگیت ادب از هر چیزی بیشتر بدردت میخوره ...

mahdi271
January 18th, 2013, 11:33
به نظر من هم اختیار سایتتشون رو دارن ولی با این حساب کتاب های شما اگر بخواهم یه سایت مثل شتاب بزنم چی میخواد هزینه اش چند خوب توش پول داره :d

i-whost
January 18th, 2013, 11:35
به نظر من هم اختیار سایتتشون رو دارن ولی با این حساب کتاب های شما اگر بخواهم یه سایت مثل شتاب بزنم چی میخواد هزینه اش چند خوب نوشتی پول داره :d

عجب امضایی دارین شما!

rapfather
January 18th, 2013, 12:24
اقا ماهم میخایم سایت درگاه بزنیم.خیلی خوب درآ»د داره ها...ببین چیه که این بابا روزی 2بار میره دوبی بر میگرده

farzin11
January 18th, 2013, 14:31
عزیزم یکبار دیگه چیزایی که نوشتی بخون :)
مگه این اقا از شما میترسه که بنویسه 3% بعد بیاد 4% بگیره ؟ اختیار سایتش رو داره اگر 4% بخواد بگیره ازت میگه 4% کارمزده دیگه دلیلی نداره که بخواد طبق حرف شما 3% بگه و 4% بگیره ... بازم میگم شما که میدونی این مشکل هست چرا استفاده میکنی ؟ هدفت از مرتب اینجا نوشتن این حرفها چیه ؟؟

اون 1500 تومنی که شما حساب کردی بازم جزو اختیارات این سایته دوست داره هم % بگیره هم یه مبلغ ثابت شما اگه خوشت نمیاد استفاده نکن ؟ دیگه اختیار سایت دیگران رو نداری که بگی چرا میگره ؟ حالا چرا نشستی حساب کردی چقدر درامدش میشه ؟ یعنی با درامد طرف هم مشکل داری ؟

واقعا ادم های عجیبی هستید ! اگر نمیخواید با این شرایط استفاده کنید خب مسئله ای نیست عقل دارید برید جای دیگه ؟ ولی اصل حرف من اینه که شما بیشتر دنبال خراب کردن این سایت هستید و هدفتون چیز جز خراب کردن این سایت نیست...

در ضمن بنده هم نه مشتری ایشان هستم نه درگاه از ایشان گرفتم نه چیز دیگه ... فقط دیدم که این تاپیک بی انصافی هست و یه نکته دیگه ادب داشته باش این جمله یعنی چی ؟ "اظهار نظر کردن بی خودی" همیشه ادب داشته باش و باز هم ادب داشته باش ... توی زندگیت ادب از هر چیزی بیشتر بدردت میخوره ...

خوب باشه این اقا هرچی دوست داره بگیره ولی امنیت اطلاعات کاربران چی می شه؟شما می تونی از عملکرد کاری ایشون صادقانه دفاع کنی ولی اگر خودت به عنوان یه یوزر که با این سایت کار کنی بعد ببینی اطلاعات شخصی خودت توسط شخص دیگه ایی که اصلا هیچ ارتباطی با این سایت نداره منتشر شده باشه چه حسی داری؟
وقتی که ایشون ایمیل ارسال می کنند واقعا ادم نمیدونه این ایمیل از طرف چه کسی ارسال شده مگه می شه مسئله به این مهمی رو ندیده گرفت
ایشون که خوب بلدند چه طور کار کنه نمی تونه یه کم به امنیت سایتش اهمیت بده
بخصوص تو اینترنت کـلاه بــرداری و شیـادی و هر جرم وجنایتی مثل اب خوردن انجام داد بدون اینکه ردی ازت باقی بمونه چی میگی؟
اگر شخصی که به اطلاعات شخصی خودت که تو سایت ثبت کردی سو استفاده کنه کی می خواد ج گو باشه؟
دریافت کارمزد و هر هزینه اضافی که بخواد بگیره جزئ سیاست کاری صاحب سایته به هیچ کس مربوط نیست.
اوکی قبول ولی در قبال خدماتی که ارائه می ده یه سری اطلاعات رو دریافت کرده امنیت این اطلاعات بر عهده و دور نگه داشتن انها چی که تو سایت ثبت کردی بر عهده ی کی هست.

hoka
January 18th, 2013, 18:37
خوب باشه این اقا هرچی دوست داره بگیره ولی امنیت اطلاعات کاربران چی می شه؟شما می تونی از عملکرد کاری ایشون صادقانه دفاع کنی ولی اگر خودت به عنوان یه یوزر که با این سایت کار کنی بعد ببینی اطلاعات شخصی خودت توسط شخص دیگه ایی که اصلا هیچ ارتباطی با این سایت نداره منتشر شده باشه چه حسی داری؟
وقتی که ایشون ایمیل ارسال می کنند واقعا ادم نمیدونه این ایمیل از طرف چه کسی ارسال شده مگه می شه مسئله به این مهمی رو ندیده گرفت
بخصوص تو اینترنت کـلاه بــرداری و شیـادی و هر جرم وجنایتی مثل اب خوردن انجام داد بدون اینکه ردی ازت باقی بمونه چی میگی؟
اگر شخصی که به اطلاعات شخصی خودت که تو سایت ثبت کردی سو استفاده کنه کی می خواد ج گو باشه؟
دریافت کارمزد و هر هزینه اضافی که بخواد بگیره جزئ سیاست کاری صاحب سایته به هیچ کس مربوط نیست.
اوکی قبول ولی در قبال خدماتی که ارائه می ده یه سری اطلاعات رو دریافت کرده امنیت این اطلاعات بر عهده و دور نگه داشتن انها چی که تو سایت ثبت کردی بر عهده ی کی هست.

حرفتون کاملا درسته . امنیت یک سایت باید تضمین بشه . مخصوصا درگاه های واسطه که باید با ssl هم همراه باشن و امنیتشون هم عالی باشه
. در مورد امنیت منم با شما هم عقیده هستم . اطمینان داشته باشید اگه یه درگاه بهتر پیدا کنم خودم اولین نفر هستم که با این وضع درگاه های شتابم رو برمیدارم

amireza21
January 18th, 2013, 23:52
کلا من حرف دوستانی که بهم جواب دادنو رد میکنیم ! و فقط اینو میگم چون نمیخوام یه حرفو ۱۰ بار واسه یه نفر توضیح بدم

عزیز یه چیزی که قانونه تو مملکته ما و ثابت ه در اینجا مد نظره و همه میدونن اون رو ... ما طبق اون قانون عمل میکنیم

ایشون میان ۱۰۰۰ تومان میگیرن جای ۵۰۰ تومن این قانون شکنیه !

ما نمیگیم که نیایم از این آقا درگاه بگیریم و ..... اصلان بحث

سر این نیست میگیم ایشون قانون رو زیر پا بذارن باید سایتشون رو ببندن !

حالا شما ۱۰۰ بار بشین باز بگو آقا این میگه و۳ میگیره ۴ شما نگیرید :)

مهم این نیست چی تو فکر شماست مهم اینه چی تو عمل القا میشه

ما مکلف نیستیم حتما شتاب بمونه چه آقا احسان ملت یا آقا عباس جعفری ( خودم ) وقتی کارشون مخالف عقاید دینی و قوانین مملکت ماست نباید ادامه بدن !

ali2k
January 19th, 2013, 01:36

حالا منطقی تر شد ، در خصوص امنیت اطلاعات کاملا حق با شماست و من شخصا تک تک جملات شما رو تائید میکنم و میدونم که اخیرا مشکل امنیتی این سایت برطرف شده :) و همانطور که خودتون هم گفتید باید اقدام میکردند که بنظر میرسه برای امنیت اقدام کردند ...

sepadl71
January 19th, 2013, 02:00
سلام
مشکلات امنیتی سایت شتاب.بیز هنوز پا برجاست
همانطور که ماه های پیش دوستان گفتند، فقط پوشش دهی شده
فراهم نمودن امنیت کار هرکسی نیست (تجربه)، هر کسی هم در ایران زیر بار این حرفها نمی رود (غرور).
به عنوان مثال، هاست های اشتراکی شرکت زیر :
سرور پارس،هاست لینوکس،هاستینگ لینوکس،میزبانی وب لینوکس (http://serverpars.com/linux-host)
که واقعا" اشتراکی است!
کافیست یک هاست تهیه کنید تا به کلیه فایلهای تغریبا" 1000سایت ایرانی که بر روی سرورشان هاست شده است دسترسی داشته باشید...
پاسخ پشتیبانی :
با سلام و احترام
قطعا اگر کسی دسترسی به سرور داشته باشد کل سرور را از دسترس خارج خواهد کرد و یا تمام اطلاعات داخل سرور را حذف می کند که صاحب سرور با مشکل روبرو شود
این که سرویس شما هک شده است می تواند از امنیت پایین اسکریپت شما باشد که ما تنها می توانیم امنیت سرور را تضمین کنیم و هیچگونه مسئولیتی در قبال اسکریپت های نصب شده کاربران نخواهیم داشت
لذا خواهشمندیم اگر از اسکریپت های رایگان استفاده می کنید ، حتما نسبت به رفع موارد امنیتی آن اقدام بفرمایید
با تشکر
پشتیبانی سرور پارس

مشکل امنیتی در سرور وجود ندارد این موردی بوده که در اسکریپت شما وجود داشته و باعث بروز این مشکل شده

(دلیل ارسال این پست در اینجا، تایید نشدن پست های بنده جهت گزارش تخلف شرکت های هاستیگ و ارائه دهندگان سرور های مجازی در ایران است)

ali2k
January 19th, 2013, 02:02
کلا من حرف دوستانی که بهم جواب دادنو رد میکنیم ! و فقط اینو میگم چون نمیخوام یه حرفو ۱۰ بار واسه یه نفر توضیح بدم

عزیز یه چیزی که قانونه تو مملکته ما و ثابت ه در اینجا مد نظره و همه میدونن اون رو ... ما طبق اون قانون عمل میکنیم

ایشون میان ۱۰۰۰ تومان میگیرن جای ۵۰۰ تومن این قانون شکنیه !

ما نمیگیم که نیایم از این آقا درگاه بگیریم و ..... اصلان بحث

سر این نیست میگیم ایشون قانون رو زیر پا بذارن باید سایتشون رو ببندن !

حالا شما ۱۰۰ بار بشین باز بگو آقا این میگه و۳ میگیره ۴ شما نگیرید :)

مهم این نیست چی تو فکر شماست مهم اینه چی تو عمل القا میشه

ما مکلف نیستیم حتما شتاب بمونه چه آقا احسان ملت یا آقا عباس جعفری ( خودم ) وقتی کارشون مخالف عقاید دینی و قوانین مملکت ماست نباید ادامه بدن !

اقا این حرفهای عجیب و غریب چیه میزنی ؟

این اقا تو سایتش نوشته 500 تومن کارمزد انتقال و 500 تومن کارمزد انتقال شتابی اگر منظور شما 500 تومن کارمزد انتقال شتاب هست که بانک های رسمی کشور میگیرن خب این قانون بانک ها هست و اون یکی 500 تومن هم ایشون دوست داره به عنوان کارمزد سایت خودش بگیره ؟ اختیار سایتش رو داره ... وقتی بانک کارمزد انتقال داره ایشون هم بابت زحمت جابجایی پول کارمزد مشخص کرده ... اختیار و سیاست سایتشه ... اینجا کدوم قانون در مورد این عمل میاد تکلیف مشخص میکنه ؟ اصلا به کدوم قانون مربوطه ؟؟

والا من موندم اگر قانونی شما بتونی بیاری :) کلا ادم شاخ درمیاره از منطق شما ... نوشتی خلاف عقاید دینی و قوانین مملکت ماست نباید ادامه بدن ؟؟ کدوم عقیده دینی دقیقا منظورتون هست ؟؟ کدوم قانون مملکت رو میگید ؟؟
شدیدا خوشحال میشم بدونم که گرفتن هزینه بابت خدمات که سایت شتاب.بیز داره انجام میده خلاف کدوم عقیده دینی و قانون مملکته ؟؟ اگر جوابی داشته باشی واقعا باید توی تمام سایت های نت از هاستینگ گرفته تا هرجای خدماتی دیگه در کارشون تجدید نظر کنن ...

جهت اطلاع شما درخصوص عقاید اسلامی :

نوع همکاری شما با سایت شتاب.بیز یا هر سایت واسطه دیگه ای از نوع جعاله در عقود اسلامی است به این معنی که طبق قرارداد، کارفرما تعهد می‌کند که در قبال عمل مشخص کارگزار یا عامل، اجرت معینی به او بپردازد که اینجا شما کارفرما هستی و سایت شتاب.بیز اجرت معینی که شامل %3 کارمزد + 500 تومن کارمزد انتقال + 500 تومان کارمزد انتقال شتابی متعلق به بانک ها رو درقبل عمل مشخص که ارائه درگاه و انجام پرداخت های انلاین شما است انجام می دهد.

حالا این کجاش خلاق عقاید اسلامی است ؟

همچنین جهت اطلاع مجدد شما:

قانون مدنی ایران در ماده ۱۰ خود هر قراردادی را که مخالف صریح قانون نباشد معتبر دانسته‌است هر چند فعالیت سایت شتاب.بیز یا هرسایت واسطه دیگه ای در بین 11 نوع معامله مشروح اسلامی از نوع جعاله است که شرایط فوق کاملا اسلامی و قانونی است و شما بگو خلافش کجاست ؟

doomsday
January 19th, 2013, 16:22
اقا این حرفهای عجیب و غریب چیه میزنی ؟

این اقا تو سایتش نوشته 500 تومن کارمزد انتقال و 500 تومن کارمزد انتقال شتابی اگر منظور شما 500 تومن کارمزد انتقال شتاب هست که بانک های رسمی کشور میگیرن خب این قانون بانک ها هست و اون یکی 500 تومن هم ایشون دوست داره به عنوان کارمزد سایت خودش بگیره ؟ اختیار سایتش رو داره ... وقتی بانک کارمزد انتقال داره ایشون هم بابت زحمت جابجایی پول کارمزد مشخص کرده ... اختیار و سیاست سایتشه ... اینجا کدوم قانون در مورد این عمل میاد تکلیف مشخص میکنه ؟ اصلا به کدوم قانون مربوطه ؟؟

؟

سلام عزیزم
ببین گلم شما اصلا در جریان نیستی چرا اومدی دفاع میکنی. 100% از رفیقاش هستی یا از کسایی که از این سایت خبری ندارن. ببین وقتی مثلا من میگم این سایت کلاهبرداره منظورم درصد و اون 1500 تومن نیست عزیزم

ببین این آقا تا چند روز پیش توی سایتش زده بود درصد درگاه 2% اما موقع واریز میرنه 3% کم شد اما حساب که میکنی 4% کم میشه به این کار چی میگن؟ شما میگی میبینین اینجوریه استفاده نکنین حالا مگه ما گفتیم استفاده میکنیم؟ اون موقعی که ما خبر نداشتیم این آقا بجای 2 یا 3 % کارمزد داره 4% میگیره تکلیف چیه؟ مگه همه آدما از همون اول میفهمن که این داره همچین کاری میکنه.
اولین نفر خود من بودم که واسه یکی از دوستان توی سایتش وارد شدم تا واسش درخواست واریز بدم چون 2 هفته مسافرت بود من کاراش رو انجام میدادم. زده بود توی سایت 2% کارمزد بعد درخواست زدم گفت 3% کارمزد 500 تومن هزینه انتقال و 1000 تومن دیگه بازم واسه انتقال میگیرم حالشو میبرم. 2 روز بعد گفتم این امکانش هست از همون 3% هم بیشتر بگیره 2-3 تا درخواست قبلی رو حساب کردم دیدم 4% کم شده
خوشگلم به این میگن کلاهبرداری به این میگن عدم صداقت به این میگن نامردی بعد تو اومدی از این دفاع میکنی؟ (حالا اگه خودش نباشی)
حالا این به کنار. آقای ملت میاد این تایپیک ها رو میخونه میبینه ملت ناراضیه 2-3 روز اون 1000 تومن مبهم رو کرد 500 تومن باز دید دلش نمیاد از پول مفت بگذره دوباره کرد 1000 تومن درصد اگه کسی بخواد با یه درگاه کار کنه باید اون شرکت ثبات داشته باشه نه اینکه هر روز واسه یه قری واسه خودش بیاد تا کاربرا رو خر کنه.
الان باز میاد میگه خوب استفاده نکن. نترس حاجی من از اون موقع 1000 تومن زوری رو دیدم استفاده نکردم. کلا منظور از کلاهبرداری اون درصد توی سایت بود که با هزینه کم شده مطابقت نداشت. حالا معلوم نیست چند وقت اینجوری بوده اولین نفر فکر کنم من فهمیدم که اومدم تایپیک زدم بچه ها مطلع بشن داره کلاهبرداری میکنه.
مواظب خودتم باش :|
بای بای

راستی اون دوستی که میگه درصدها درسته عزیزم قربون چشات بشم خوب وقتی این قضیه لو رفت درستش کرده دیگه. شک نکن آبا که از آسیاب افتاد دوباره یه حرکتی میزنه

دیگه بای بای

farzin11
January 19th, 2013, 16:42
سلام عزیزم
ببین گلم شما اصلا در جریان نیستی چرا اومدی دفاع میکنی. 100% از رفیقاش هستی یا از کسایی که از این سایت خبری ندارن. ببین وقتی مثلا من میگم این سایت کلاهبرداره منظورم درصد و اون 1500 تومن نیست عزیزم

ببین این آقا تا چند روز پیش توی سایتش زده بود درصد درگاه 2% اما موقع واریز میرنه 3% کم شد اما حساب که میکنی 4% کم میشه به این کار چی میگن؟ شما میگی میبینین اینجوریه استفاده نکنین حالا مگه ما گفتیم استفاده میکنیم؟ اون موقعی که ما خبر نداشتیم این آقا بجای 2 یا 3 % کارمزد داره 4% میگیره تکلیف چیه؟ مگه همه آدما از همون اول میفهمن که این داره همچین کاری میکنه.
اولین نفر خود من بودم که واسه یکی از دوستان توی سایتش وارد شدم تا واسش درخواست واریز بدم چون 2 هفته مسافرت بود من کاراش رو انجام میدادم. زده بود توی سایت 2% کارمزد بعد درخواست زدم گفت 3% کارمزد 500 تومن هزینه انتقال و 1000 تومن دیگه بازم واسه انتقال میگیرم حالشو میبرم. 2 روز بعد گفتم این امکانش هست از همون 3% هم بیشتر بگیره 2-3 تا درخواست قبلی رو حساب کردم دیدم 4% کم شده
خوشگلم به این میگن کلاهبرداری به این میگن عدم صداقت به این میگن نامردی بعد تو اومدی از این دفاع میکنی؟ (حالا اگه خودش نباشی)
حالا این به کنار. آقای ملت میاد این تایپیک ها رو میخونه میبینه ملت ناراضیه 2-3 روز اون 1000 تومن مبهم رو کرد 500 تومن باز دید دلش نمیاد از پول مفت بگذره دوباره کرد 1000 تومن درصد اگه کسی بخواد با یه درگاه کار کنه باید اون شرکت ثبات داشته باشه نه اینکه هر روز واسه یه قری واسه خودش بیاد تا کاربرا رو خر کنه.
الان باز میاد میگه خوب استفاده نکن. نترس حاجی من از اون موقع 1000 تومن زوری رو دیدم استفاده نکردم. کلا منظور از کلاهبرداری اون درصد توی سایت بود که با هزینه کم شده مطابقت نداشت. حالا معلوم نیست چند وقت اینجوری بوده اولین نفر فکر کنم من فهمیدم که اومدم تایپیک زدم بچه ها مطلع بشن داره کلاهبرداری میکنه.
مواظب خودتم باش :|
بای بای

راستی اون دوستی که میگه درصدها درسته عزیزم قربون چشات بشم خوب وقتی این قضیه لو رفت درستش کرده دیگه. شک نکن آبا که از آسیاب افتاد دوباره یه حرکتی میزنه

دیگهsبای بای

+

اینکه اطلاعات شخصی هر کاربر دست هر کسی می تونه قرار بگیره
وقتی که ایمیلی از اقای ملت دریافت می شه واقعا نمدونه این ایمیل و چه کسی ارسال کرده؟
خود آقای ملت یا ....
ای کاش اون ایمیل هایی که از سایت ایشون دریافت کرده بودم و پاک نمیکردم و می زاشتم اینجا ببینید
ای کاش به جای طراحی قالب سایتش به امنیت سایتش اهمیت می داد
در ضمن مگه دیگر درگاههای واسته پرداخت از ssl استفاده می کنند که می گی حتما ssl داشته باشه
ssl هم مهمه که یه سایت اینچنینی داشته باشه ولی اول صداقت تو کارشون باشه بعد امنیت هم داشته باشه

i_am_ahoora
January 20th, 2013, 08:06
آقای ملت چرا حساب من صفر شده؟
دیروز نزدیک 20 تومن داشت امروز زدین صفر!!!!
لطفا پیگیری کنید

viasky
January 20th, 2013, 09:11
شرکت ما 2 ساله با پارس پال کار میکنه
اصلا مشکلی نداشتیم
تراکنش بالای 2 میلیون هم داشتیم که بعد از پرداخت کمتر از 2 ساعت انتقال دادن به حساب
پشتیبانی واقعا قوی - با سرعت بالا
امنیت بالایی هم داره

samancms
January 21st, 2013, 20:31
از دوستان عزیز لطفا هر کسی شماره تماس آقای ملت رو داره لطفا برای من پ.خ کنید .

یاحق

alborzdata
January 21st, 2013, 22:58
من حدود یک ساعت پیش وارد شدم اما الان وارد نمیشه چرا ؟؟؟؟ پسورد هم هر چند روز عوض میکردم ؟ کسی میدونه چی شده ؟

arashost
February 15th, 2013, 15:44
سلام
میشه یه درگاه پرداخت مستقیم برای سیستم whmcs طراحی کنید؟یا اگه دارید تو سایتتون بذارید یا لینکش رو واسم بدید
چون من میخوام از سیستم شما استفاده کنم
-----------------------------
در ضمن یه تشکر هم بهتون بدهکارم که خیلی خیلی زود تسویه حساب میکنید.واقعا ممنون

saman-00
February 15th, 2013, 15:59
سلام دوست من دارند این ماژول رو ولی چرا از Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.payline.ir/signin)
اسفاده نمی کنی خیلی خیلی بهتره که چون شتاب کارمزدش بالاست و هزینه زیادی میگیره ولی پی لاین چندتا درگاه داره که همه مستقیمند و هزینه رو میتونی انتخاب کنی که از مشتری بگیره کلا 2.5 درصد میگیره بجز موارد ممنوعه به همه چی راحت درگاه میده خیلی هم زود تصویه میزنه

arashost
February 15th, 2013, 16:09
پی لاین دیگه خیلی خودشو بالا گرفته.باهاش کار کردم ولی راضی نبودم
اسکن کارت ملی که چیز عادی هست ولی این دیگه شورشو در آورده هم اسکن کارت ملی میخواد هم اسکن شناسنامه هم اسکن تعهدنامه.
جالب اینجاست که پی پال تعدنامه نمیخواد ولی اینا میخوان!
حتما فکر کردند خیلی خیلی بزرگن.حالا بیا شتاب رو ببین
نه اسکن چیزی میخواد.نه فرم اضافی پر میکنی.3 درصد کارمزد داره.1000 تومن هم واسه تسویه کم میکنه که ولا من هربار درخواست تسویه کردم نیم ساعت بعدش باهام تسویه شده.
کلا به نظرم کلا شتاب دات بیز خوب کار میکنه
هرکی موافقه یه تشکر بده:71::x

saman-00
February 15th, 2013, 16:12
من جزو اولین مشتریای شتاب بودم درضمن 500 هز اضافی میگیره هر کی یکجوری حال میکنه

rezaonline.net
February 15th, 2013, 16:18
سامانه میهن پال (http://www.mihanpal.com)

arashost
February 15th, 2013, 16:50
میهن پال هم اگه اینوری که الان هست پیش بره خوبه.چون فکر کنم تازه راه افتاده!
انشا ... پیشرفت میکنه

hsnnouri
February 23rd, 2013, 11:17
سلام دوستان
کسی شماره تماسی از shetab داره ؟
چند روزه درخواست تسویه دادم اما انجام ندادن.

mohsen_eteraz
February 23rd, 2013, 13:51
من هم 5 روزه درخواست دادم هنوز تسویه نکردن 8-|

hsnnouri
February 23rd, 2013, 15:56
تسویه حساب بنده رو حدد 1 ساعت پیش انجام دادن.
البته فکر کنم به خاطر این بود که صبح ایمیل زدم بهشون.

mr-secret
February 23rd, 2013, 16:22

دقیقا منم به همین شکل

rapfather
February 23rd, 2013, 18:40
سلام دوستان
کسی شماره تماسی از shetab داره ؟
چند روزه درخواست تسویه دادم اما انجام ندادن.

من هم توشیراز هستم.آدرس .شماره منزل. آدرس محل کار و.......ایشون رو دارم...باید صبر کنم ببینم حساب منو اقدام به تصفیه میکنه یا خیر.
در صورتی حساب شخصی بنده تصفیه بشه .متاسفاه مشخصاتی از ایشون نمیتونم بزارم

rapfather
February 24th, 2013, 00:03
ایشون متاسفانه جواب ایمیل رو نمیدن.دوستاننی که پولشون واریز نشده. تو تاپیک اعلام کنند از طریق نماد اعتماد موقت ایشون پیگیری خواهیم کرد

mr-secret
February 24th, 2013, 00:22
ایشون متاسفانه جواب ایمیل رو نمیدن.دوستاننی که پولشون واریز نشده. تو تاپیک اعلام کنند از طریق نماد اعتماد موقت ایشون پیگیری خواهیم کرد

لطفا رود شلوغش نکنید یکم صبر کنید ببینیم چی میشه قبلا همچین مشکلی بوده

shirazshop
February 24th, 2013, 11:42
سلام بنده هم 4 روز قبل درخواست واریز دادم اما هنوز اقدام نکردن ! #:-s

alis2004
February 24th, 2013, 14:25
سلام
براي 2 تا سايت بنده هم 1 هفتس تصفيه ها انجام نشده
شماره هاشون هم خاموشه !!

shangol
February 24th, 2013, 15:32
خدا بخير كنه
منم 5 روزه درخواست دادم
تو سايتشون هم نميشه تيكت داد

rapfather
February 24th, 2013, 16:32
به پلیس فتا مراجعه کنید.آدرس و..........خواستید هست

amirwwe
February 24th, 2013, 16:36
از اول هم این شتاب مشکل داشت
نمیدنم با این حال بعضیا هم چنان دارن از شتاب استفاده میکنند

shirazshop
February 24th, 2013, 16:40
کاکو ادرسشو بده شیرازم :دی تا برم خدمتشون

mo_mohit1
February 24th, 2013, 18:00
کاکو ادرسشو بده شیرازم :دی تا برم خدمتشون

از اول هم این شتاب مشکل داشت
نمیدنم با این حال بعضیا هم چنان دارن از شتاب استفاده میکنند

دوستان منم 5 روزه تسویه زدم نشده////بهشون میل دادم جواب این دادن که مسافرت هستن/فردا عصر انجام میدن (تا فردا عصرم صبر میکنیم)

98Shop
February 24th, 2013, 18:14
سلام دوستان هیچ شماره تماسی از مدیر شتاب ندارید؟؟
الان 5 روزه زدم برا تسویه هنوز پرداخت نکردن کی جوابگو میشه
نه تلفنی نه جواب ایمیل میدن .....:-|

mohammad.abdpour
February 24th, 2013, 19:00
پریشب ایمیل زدم بهش گفت دسترسی به اینترنت ندارم تسویه کنم
حتما تا آخر شب تسویه می کنم
از پریشب تا حالا شد 2 روز کامل هنوز تسویه نزده
من همین الآن تا روشن شدن وضعیت افزونشو از سایت حذف می کنم

mirhendi
February 24th, 2013, 19:46
شماره تلفن میخواین؟
Name: Mir Ata Sedigh Mohammadi
Organization: Daneshpajohan Fars Co.
Address 1: No.132 Sheikhzaed Rd.
City: Dubai
State: Dubai
Zip: 873564
Country: AE
Phone: +97.1508830863
Fax: +97.1508830863
Email: http://who.is/dimages/text/2764a25b9d75058.png@gmail.com

Administrative Contact Information:
Name: Ehsan Mellat
Email: http://who.is/dimages/text/df637a22ce2feb8.png@gmail.com

Technical Contact Information:
Email: http://who.is/dimages/text/b54e279569a8d29.png@gmail.com

Billing Contact Information:
Email: http://who.is/dimages/text/8c0d623da0c4c92.png@gmail.com

Information Updated: Sun, 24 Feb 2013 16:16:06 UTC

ادرس دبی دادند

mirhendi
February 24th, 2013, 19:47
فقط حواستون باشه دفعه اولشون نیست پارسال هم همین اتفاق افتاد بعد از یکی دو هفته تازه گفتن از طرف بانک تسویه نشده!!!

pooriavps
February 24th, 2013, 20:26
من نمیدونم هر دفعه باید استرس پول خودمونم داشته باشیم ؟

کلی پول 6 روزه تسویه دادم که انجام ندادن . هم میل هم موبایل هم خاموش کردن

این دیگه چه جورشه ؟!

با این روال بخواد پیش بره من 100% عوض میکنم

یک سوال دیگه کسانی که درگاه کانل سراغ دارن کارشون واقعا خوب باشه نه اینکه یک هفته استرس بدن

و معتبر باشه معرفی کنین .

mirhendi
February 24th, 2013, 20:42
بهترین درگاه پیلاین هست 6 ماهی هست استفاده میکنم پشتیبانی عالی تسویه حساب روزانه عالی عالی هستند

amirhares
February 24th, 2013, 22:30
اینقد همه جو منفی ندین. ایشون سایتشون عالی(از نظر من) هر چی بدبین باشید بدتره ایشون تنها مشکلی که دارن یکم بی نظم عمل می کنن. الان 5 روز پول منم تسویه نشده ولی ایشالا واریز می کنند.

pooriavps
February 24th, 2013, 22:49
اینقد همه جو منفی ندین. ایشون سایتشون عالی(از نظر من) هر چی بدبین باشید بدتره ایشون تنها مشکلی که دارن یکم بی نظم عمل می کنن. الان 5 روز پول منم تسویه نشده ولی ایشالا واریز می کنند.

خوب عزیز من حداقل به کاربراش یک ایمیل بابت دیر کرد بزنه نه اینکه نه ایمیل جواب بدن و نه گوشی خاموش کنن

اونم 6 رووووز

mr-secret
February 24th, 2013, 23:53
ایمیل بنده رو جواب دادن قرارا از فردا ظهر پرداخت هارو انجام بدن
ایشون مشکلی ندارن فقط یکم بی خیال تشریف دارن

SV24.CO
February 24th, 2013, 23:55
جالبه که چظور دارن رقابت میکنن با شرکتی که روزی 4 بار تصویه داره !

tehran-graph
February 25th, 2013, 00:19
بزرگ ترین مشکل شتاب هزینه بالای کارمزد هاست

rapfather
February 25th, 2013, 05:03
چی بگم والا.جاب ایمیل مارو هنوز ندادند

ata3929
February 25th, 2013, 08:13
سلام
منم درخواست تسویه دادم ولی 7 روزه که پرداخت نشده
چرا؟!
نکنه در رفته !!!!

haftsepehr
February 25th, 2013, 09:36
بهترین درگاه پیلاین هست 6 ماهی هست استفاده میکنم پشتیبانی عالی تسویه حساب روزانه عالی عالی هستند

صددرصد همینطوره

pooriavps
February 25th, 2013, 11:36
دوستان خبری نشده ؟!

کسی براش واریز نشده ؟ با میل یا چیزی بگیرن از طرف shetab
??

hamedir
February 25th, 2013, 11:43
والا تا جایی که من باهشون کار میکردم هیچ مشکلی نداشته ولی نمیدونم یک هفته هست اینجوریه کلا دیر واریز میکنند مثلا من یک بار 30/11 برای واریزی اقدام کردم فکر کنم 3 یا 4 بود برام واریز شد فکر نکنم کلاه بردای یا چیزی باشه چون سایقه خودش رو خراب میکنه در هر صورت یک سری اطلاعات تو سایت خودشون بود گفتم شاید بد نباشه.

آدرس :فارس - شیراز - بلوار قدوسي غربي - خيابان شهيد سبحاني - بلوک 87 - واحد 15
تلفن : 8434747 ( 0711 )
صاحب امتياز :احسان ملت
:):):):):)

pooriavps
February 25th, 2013, 11:57
تماس گرفتم نه موبایل نه این شماره نه ایمیل جواب نمیدن ؟!

به نظزتون چی کار بایستی کرد ؟

hamedir
February 25th, 2013, 12:01
والا بعید میتونم کلاه بردای چیزی در کار باشه چون الان روی یک سری قوانین خیلی سخت گیر شدن ولی در هر صورت واریزی ها قبلا 1 روزه بود الان دیر شده خبری ندارم من من خودم هم درخواست دادم هنوز واریز نشده انشالله مشکلی پیش نمیاد ومثل همیشه کار ها خوب پیش میره

pooriavps
February 25th, 2013, 12:12
دوستان ازتون خواهش مندم اگه واریزی داشتید حتما اینجا بگید

alis2004
February 25th, 2013, 13:03
بابا اين چه مسخره بازيه
بالاترين درصد كارمزد رو داريم ميديم
براي هر 100 هزار تومن داره 6-7 هزار تومن كم ميكنه
اونوقت اينم از تصفيه حساب
اين شركت كي ميخواد نظم رو ياد بگيره
ميگه رفتم خارج
خوب اونور اينترنت نداره واريز كني ؟؟
يا ملت اينور بايد صبر كنن شما عشق و حالت رو بكني بعد پاشي بياي ايران واريز كني
عزيز من نزديك 1 ميليون پولم رو هواس ، روي پولام برنامه ريزي ميكنم نه اينكه 1 هفته بشينم آخرم چيزي تو حسابم نباشه كارا بريزه به هم

pooriavps
February 25th, 2013, 13:15
دوستان عزیز ایشون به مشکل بر خورده بودند و تا امشب تمام تسویه ها گفتند انجام میشه

منم خودم مبلغ بالایی تسویه نشده دارم

تماس گرفتم و گفتن که به مشکل بر خوردم و امروز همه انجام میشه

واریز شد بهتون خبر میدم

نگران نباشید بلاخره هر شرکتی که از اول کارش رو روال نبوده

pooriavps
February 25th, 2013, 13:22
به قول دوستان ما باید حمایت کنیم و درگاه تون رو روی سایتتون فعال کنید

بی انصاف نباشید و اونهایی که میان اینجا تبلیغ درگاه دیگه میکنن به نفع خودشون کار میکنن

شتاب جوابشو پس داده توی 2 سال گذشته تا الان 2 بار اینطور شده

پس کم انصاف نباشید و احسان ملت عزیز رو حمایت کنیم .

من 9 تا سایت دارم و توی هر 9 تاش فعال به کار ش ادامه میدهد

من نمیگم که کارشون درست بوده ولی 100% نتونستن و به مشکل بر خورد کردن

و از این خیالتون راحت که 1 ریال شما جابه جا نمیشه و تسویه انجام میگیره .

پس به امید اینکه روی نظم و تسویه های روزانه انجام بگیره و یکی از بهتری درگاه های ایران بشه

TARIMEHR
February 25th, 2013, 13:33
به قول دوستان ما باید حمایت کنیم و درگاه تون رو روی سایتتون فعال کنید

بی انصاف نباشید و اونهایی که میان اینجا تبلیغ درگاه دیگه میکنن به نفع خودشون کار میکنن

شتاب جوابشو پس داده توی 2 سال گذشته تا الان 2 بار اینطور شده

پس کم انصاف نباشید و احسان ملت عزیز رو حمایت کنیم .

من 9 تا سایت دارم و توی هر 9 تاش فعال به کار ش ادامه میدهد

من نمیگم که کارشون درست بوده ولی 100% نتونستن و به مشکل بر خورد کردن

و از این خیالتون راحت که 1 ریال شما جابه جا نمیشه و تسویه انجام میگیره .

پس به امید اینکه روی نظم و تسویه های روزانه انجام بگیره و یکی از بهتری درگاه های ایران بشه

مدیر شتاب هستین؟

pourya74
February 25th, 2013, 13:35
ایشون کلا جواب هیچ چیز رو نمیدن . تصفیه ها که اصلا انجام نشده . پول هم به حساب ایشون میره و داره با پول ملت کیف میکنه .

تصفیه هم خبری نیست . حالا برنامه ما به هم میریزه به احسان ملت ربطی نداره . روزی کلی در آمد آسون و بی دردسر با یه درگاه داره .

اونور آب مگه میشه نت نباشه ؟ گیریم ایشون رفته باشه افغانستان ، حتی افغانستان هم از ایران نت بهتری داره مگه میشه نباشه ؟

:-|

haftsepehr
February 25th, 2013, 13:40
بهترهست وقتی مشگلی پیش میاد همه رو در جریان بزارن..
تا این حرف ها پیش نیاد

pooriavps
February 25th, 2013, 17:32
دوستان عزیز تسویه بنده انجام شد .

ممنون . امید وارم که مشکلی پیش نیاد مثل این بار و تسویه ها منظم و روزانه انجام گیرد.

تا به یکی از معتبر ترین درگاه های پرداخت شتاب باشد . که 100% آینده خوبی رو میبینم برای شتاب.
بازم تشکر.