PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد نوین وی پی اس

TRN.hElL bOy
November 19th, 2012, 00:33
سلام دوستان من تازه وارد هستم نمیدونم کجا باید پست بدم ایشالله که درست پست زدم

دوستان نظر شما در مورد نوین وی پی اس چیه اخه چند جا شنیدم پنل کاربرا رو جابه جا میکننن و الکی مشکل درست میکنن تا پول بگگیرن از کاربرا

با تشکر
یا حق

peyman0742
November 19th, 2012, 02:42
در مورد این قضیه چیزی نشنیدم ولی من یکبار ازشون قیمت برا خرید سرور اختصاصی از OVH گرفتم
که معاملمون نشد اونم دلیلش دریافت Vat بود که معمولا کسی Vat رو پرداخت نمی کنه

mahdi2009
November 19th, 2012, 09:02
سلام.
در مورد کیفیت و کمیت کلی متوسط هستند دو بار مستقیم و یک بار غیر مستقیم وی پی اس داشتم ازشون ولی این مواردی که شما میگید رو برخورد نکردم.

hamedhp
November 19th, 2012, 10:20
با هاشون کار نکردم....دوستام اازش وی پی اس داشتن و همونطور که دوستمون گفتن همچین مشکلانی که عرض کردین نبوده
ولی خودم از خزرنـت خرید کردم و راضیم ;)

khazarnet
November 19th, 2012, 10:28
اون مطالبی که بالا گفتید رو ندارند عزیز
شایعه پراکنی نکنید

iman00
November 19th, 2012, 11:43
درود
دوست عزيز چرا شايعه پر ميكنيد
نه اصلا اينطور نيست كه شما فكر ميكنيد در ضمن اگر شما وي پي اس رو براي هاست دانلود ميخواي كه فايل هاي كه كپي رايت دارن مي خواي استفاده كنيد از اينجا خريد كنيد چون كيفيت خوبي دارن
درضمن نوين وي پي اس توي اين انجمن زياد فعاليت ندارن
اگر ميخواي اطمينان كنيد روي كارشون ميتونيد از اين فسمت از سايت ميتونيد در باره نوين وي پي اس چيزي بفهميد
http://www.webhostingtalk.ir/f15/54354/

peca
November 22nd, 2012, 17:36
من خیلی وقته از نوین وی پی اس vps میگیرم که تاحالا دوبار جابجا شدم اونم یبارش ظاهرا بخاطر مشکل توی هارد سرور انگلیس بود که مجبور شدیم به هلند انتقال بدیم این دفعه ی آخریم بخاطر آپ تایم نبودن سرور بود که خودم درخواست دادم تعویض کنن برام. اینم که پول بیشتر میگیرن اشتباس! من اولش Vps 1024 از انگلیس با هارد 150 گیگ داشتم که تو زمانی که دلار گرون نشده بود 35 تومن میدادم و الان vps 1024 هلند با هارد 50 گیگ رو بهم دادن که دوران بالا بودن قیمت دلار بود 29 تومن, این قیمت الان که دلار بالاس تو کمتر سرویس دهنده ای میبینید

B.Z
November 22nd, 2012, 17:49
دیشب تیکت زدم ساعت 2012/11/21 21:06 که 2012/11/21 21:15 پاسخ دادن و بقیه تیکت ها هم به همین صورت بود
یک 1024 هلند گرفتم ازشون قبلا هم سرویس داشتم راصی هستم
با شنیدن کار درست نمیشه تیک بزنین خودتون بسنجید ببینید خوب جواب میدن سریع جواب میدن پاسخ ها به چه صورت هست خودتون تصمیم بگیرید