PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در خرید لپ تاپ

habiballahafg
November 18th, 2012, 23:08
با سلام دوستان من میخاهم لپ تاپ بخرم با مشخصات زیر

cpu :core i5
ram :6 gb ddr3
hard:500 gb
vga :2 gb
هر لپ تاپی که مد نظر شما هست را بنویسید از لحاظ ملی هم مشکلی نیست فقط مدل لپ تاپ را یادتون نره که بگید با تشکر

mr-secret
November 19th, 2012, 00:21
بودجه در نظر گرفته شده ؟
کارهایی که باهاش انجام میدید ؟

mamali5
November 19th, 2012, 00:29
مدل نمیگم خدمتتون
اما برند Asus پیشنهاد میشه.

habiballahafg
November 19th, 2012, 11:52
بودجه در نظر گرفته شده ؟
کارهایی که باهاش انجام میدید ؟

بودجه مشکلی نیست فقط لپ تاپی با این مشخصات باشه

mr-secret
November 19th, 2012, 14:07
acer 5755 پیشنهاد میشه
رم و هارد زیاد مهم نیست میتونی بعدا ارتقا بدید cpu i5 و گرافیکش 2 گیگ باشه بهترین انتخاب میتونه باشه
دلیل: acer از مارک هایی هست که گارانتی رسمی تو ایرن داره و این مدلی که گفتم خیلی خوشکله تقربا کپی شده سونی هست از گرافیک gforce استفاده میکشنه و همیشه تو تست هایی که انجام دادم از ati بهتر جواب داده قیمت از همه لپ تاپ ها مناسب تره و کیفیت بدنه هم خوبه

حالا دیگه انتخاب با شماست

spalisp
November 19th, 2012, 14:11
دوست عزیز کلا برو سراغ لپ تاپ های ایسوس

shahab-f
November 19th, 2012, 14:14
سمته ایسوس و وایو نرور چون اینا پوله برندشونو میگیرند برو سمته ایسر و دل ....

loginvps.com
November 19th, 2012, 14:31
من ایسوس دارم سری n واقعا لذت میبره آدم استفاده میکنه

websazha
November 19th, 2012, 14:42
n55 ایسوس رم 6 گیگ رم 8 گیگ هم هست که تفاوت یک بلوری هست

farzadho
November 19th, 2012, 14:44
k45vm asusواقعا عالی هست...

parsdrive
November 19th, 2012, 15:18
کیفیت و لذت= ایسوس
بهترین برند در انتخاب لپ تاپ هست چون می دونی برای اسمش پول نمیده برای کیفیتش هست که هزینه می کنی.

mr-secret
November 19th, 2012, 15:37
دوستان من اینی که میگید ایسوس وقتی میگید ایسوس حتما منطور همون بدنه ایسوس رو مد نظر هست دیکه ؟ ایشلا شرکت دیگری نداریم که cpu core i تولید کنه ؟
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید

dertgtr
November 19th, 2012, 15:50
کیفیت و لذت= ایسوس
بهترین برند در انتخاب لپ تاپ هست چون می دونی برای اسمش پول نمیده برای کیفیتش هست که هزینه می کنی.

من ایسوس دارم سری n واقعا لذت میبره آدم استفاده میکنه

k45vm asus

واقعا عالی هست...

من هم AsusK53sv دارم سی پی یو I7 - رم 8 گیگ - کارت گرافیکی 2 گیگ جیفورس - یه کارت یدکی اینتل 3000 هم داره - هارد 750 گیگ واقعا عالی هست حرف نداره - بدنه آلومینیوم قهوه ای سوخته زد خش -

habiballahafg
November 19th, 2012, 18:44
من هم AsusK53sv دارم سی پی یو I7 - رم 8 گیگ - کارت گرافیکی 2 گیگ جیفورس - یه کارت یدکی اینتل 3000 هم داره - هارد 750 گیگ واقعا عالی هست حرف نداره - بدنه آلومینیوم قهوه ای سوخته زد خش -
ممکن هست مدل دقیق لپ تاپ را بگید من برای پشتیبانی از این لپ تاپ استفاده میکنم به مدت طولانی روشن باشه که داغ نمیکنه

habiballahafg
November 19th, 2012, 18:47
از همه دوستان تشکر میکنم که به بنده کمک کردند من همین لپ تاپ دوست عزیز dertgtr (http://www.webhostingtalk.ir/member/12564/) را خریداری میکنم از نظر ساخت افزار مناسب هست

azarscript
November 22nd, 2012, 22:17
مبارکه .
من هم همین مدل رو دارم دارم . رمش 4 بود که یه 4 هم انداختم 8 شد . الان واقعا عالی کار میکنه . راستی چند خریدی؟ من 8 ماه پیش 1.4 خریده بودم . اینم بگم که اصلا داغ نمیکنه من حتی کول پد هم ندارم . بیشتر وقت ها هم روشنه که داغ نکرده تا حالا

habiballahafg
November 22nd, 2012, 22:22
من سوئد هستم قسطی گرفتم ماهی ۴۵۰ کرون که میشه حدود ۴۵ یورو
من راضی هستم از نظر زیبایی ،کارایی و ...

shahab-f
November 22nd, 2012, 22:23
من سوئد هستم قسطی گرفتم ماهی ۴۵۰ کرون که میشه حدود ۴۵ یورو
من راضی هستم از نظر زیبایی ،کارایی و ...

آخری سوئدید یا تهران ؟؟؟ تا 2 هفته پیش یادمه تو یکی از این تاپیکا زده بودید تهرانم تو پروفایلتونم زدید تهران

habiballahafg
November 22nd, 2012, 22:37
آخری سوئدید یا تهران ؟؟؟ تا 2 هفته پیش یادمه تو یکی از این تاپیکا زده بودید تهرانم تو پروفایلتونم زدید تهران

خیلی ها به خاطر این که در ایران نیستم و دستم به دادگاه و ... نمیرسه قصد کلاه برداری داشتند و من هم به همین دلیل در پروفایل خودم زدم تهران تا جلوگیری بشه

shamimi
November 22nd, 2012, 22:47
apple بگیر دیگه غمی نداشته باشی

habiballahafg
November 22nd, 2012, 23:09
از مارک اپل زیاد خوشم نمیاد چون هیچ چی ندارند والی همواره گرون هستند

shahab-f
November 22nd, 2012, 23:48
خیلی ها به خاطر این که در ایران نیستم و دستم به دادگاه و ... نمیرسه قصد کلاه برداری داشتند و من هم به همین دلیل در پروفایل خودم زدم تهران تا جلوگیری بشه

یا اینکه سره کسی رو کلاه گذاشتید دسته کسی بهتون نرسه :d
شوخی

dertgtr
November 22nd, 2012, 23:48
مبارکه .
من هم همین مدل رو دارم دارم . رمش 4 بود که یه 4 هم انداختم 8 شد . الان واقعا عالی کار میکنه . راستی چند خریدی؟ من 8 ماه پیش 1.4 خریده بودم . اینم بگم که اصلا داغ نمیکنه من حتی کول پد هم ندارم . بیشتر وقت ها هم روشنه که داغ نکرده تا حالا

آره خوبی این لپ تاپ داغ نکردن اون هست ! و این در نوع خودش عجیب هست و این داغ نکردن رو مدیون پاور قوی اش هست و بدنیه آلومینیومی و البته دو کارته بودنش . وقتی کار زیادی از نظر گرافیکی نداره از کارت اینتل استفاده می کنه و وقتی میره روی کارهای سنگین از کارت جیفورس

dertgtr
November 22nd, 2012, 23:53

اپل خوبیش در پایداریش هست .ممکن نیست کسی رو پیدا کنید که بگه مک بوک داره و هنگ کردنش رو دیده باشه . من سیستم عامل اپل رو ماهها ست استفاده می کنم خیلی روان و سبک هست.
باتری مک بوک 9 سلولی هست و این یک مزیت هست
سیستم عامل اپل مخصوص لپ تاپش هست یعنی یکپارچگی بین سخت افزار و نرم افزار و این یعنی پایداری
از عیب مک بوک گرونی اون هست . سخت افزار مک در مقایسه با ایسوس ضعیف تر هست ولی گرون تر !

shahab-f
November 22nd, 2012, 23:56
اپل خوب هست ولی نه در ایران

dertgtr
November 23rd, 2012, 00:19
اپل خوب هست ولی نه در ایران

بله نمایندگی مستقیم نداره البته مایکروسافت هم نداره . اگر خدای نکرده مک بوک شما مشکل پیدا کنه ... مشکل قطعه مک بوک در ایران و بقیه ماجرا.
البته اپل غیر مستقیم ایران رو هدف گرفته . اگر دقت کرده باشید هیچ کدوم از سرویس های اپل روی ایران بسته نیست و ..
سیستم عامل اپل زبان فارسی رو پشتیبانی مستقیم می کنه و ..
این نشون میده اپل غیر مستقیم داره روی بازار ایران کار می کنه ولی نمی تونه این کار رو علنی انجام بده .
بیشتر شدن افرادی که دارن از سیستم عامل اپ و مک بوک در ایران استفاده می کنند این رو نشون میده

mr-secret
November 23rd, 2012, 00:27
البته دو کارته بودنش . وقتی کار زیادی از نظر گرافیکی نداره از کارت اینتل استفاده می کنه و وقتی میره روی کارهای سنگین از کارت جیفورس
سری جدید cpu cor i همشون این مدلی هستند نه فقط ایسوس !

بله نمایندگی مستقیم نداره
اپل داره شرکت شاب ساب

shahab-f
November 23rd, 2012, 00:32

اپل داره شرکت شاب ساب

نمایندگی رسمی منظورمون هست دوست عزیز

dertgtr
November 23rd, 2012, 11:41

اپل داره شرکت شاب ساب

برای یکی از آشنا ها یه ایسوس گرفتم i5 از همین سری k متاسفانه چون فقط یک کارت گرافیکی داره کمی داغ می کنه البته کارتش 512 مگ هست و جیفورس

mr-secret
November 23rd, 2012, 14:52
نمایندگی رسمی منظورمون هست دوست عزیز

بله ، کاتالوگش هر ماه واسم میاد

برای یکی از آشنا ها یه ایسوس گرفتم i5 از همین سری k متاسفانه چون فقط یک کارت گرافیکی داره کمی داغ می کنه البته کارتش 512 مگ هست و جیفورس
لپ تاپ هایی که لیبل روشون مثل عکس زیر هست کارت گرافیک اینتل ندارن

http://www.img4up.com/up2/29494971380707304873.jpg

لپ تاپ های لیبل روشون مثل عکس زیر هست از این قابلیت برخوردارند

http://www.img4up.com/up2/83948293457514755659.jpg

dertgtr
November 23rd, 2012, 15:40
بله ، کاتالوگش هر ماه واسم میاد

لپ تاپ هایی که لیبل روشون مثل عکس زیر هست کارت گرافیک اینتل ندارن

http://www.img4up.com/up2/29494971380707304873.jpg

لپ تاپ های لیبل روشون مثل عکس زیر هست از این قابلیت برخوردارند

http://www.img4up.com/up2/83948293457514755659.jpg

بله ممنون از راهنمایی شما دقت نکرده بودم البته متاسفانه زمان خرید کسی این نکات ریز رو توضیح نمیده و کاربر بدون اطلاع از دو کارته یا یک کارته بودن لپ تاپ رو می خره .

mr-secret
November 23rd, 2012, 17:12
بله اکثر خریدار ها به این نکته تجه نمیکنن و اکثرا وقتی میرن میخرن میگن رمش چقده ؟ یا هاردش چقده در حالی که چیزی که مهم نیست همینا هست چیزی که مهمه و در لپ تاپ قابل ارتقا نیست cpu & graphic هست
این خصوصیت هم بهش اصلاع sandy bridge میگن که منظور گرافیک نهفته در پردازنده هست اگه تو گوگل سرچ کنید در موردش بیشتر میتونید اطلاعات کسب کنید
با سپاس

habiballahafg
November 23rd, 2012, 17:46
یا اینکه سره کسی رو کلاه گذاشتید دسته کسی بهتون نرسه :d
شوخی

به طرز فکر شما احترام میزارم و هیچی نمیگم