PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مدیریت هاستینگ مثل این سایت؟

SajjadM2
November 18th, 2012, 11:20
سلام کسی سیستم هاستینگ مثل این سایت میشناسه؟

Alfa-Host - خدمات حرفه ای میزبانی وب (http://alfa-host.com)

واقعا جالب هست مدیریت میگن توسط خودمون نوشته شده و خیلی هم جالب هست

نظر شما با آدونیس چیه؟ آدونیس خریداری بشه این امکانات رو اضافه کنیم یا whmcs یا سیستم دیگری هست؟

pedramsistani
November 18th, 2012, 11:43
تا جایی میدونم این توسط آقای طلاقت سفارش سازی شده
به نظرم whmcs باید باشه:)

mad-adwords
November 18th, 2012, 12:30
سیستم اقای طلاقت برای whmcs هست و قالبش برنامه نویسی شده برای whmcs خوب سایت چک کند اگر هم چین سیتمی خواستید جایی سراغ داریم براتون که معرفی کنیم بهتون موفق باشید

SajjadM2
November 18th, 2012, 12:38
من خودم هم نگاه کردم به نظر whmcs می آمد !!!! اما پرسیدم گفتند اختصاصی هست این آقای طلاقت کیه؟ جایی ؟ کجا رو میشناسید؟ whmcs نال هست ؟

pedramsistani
November 18th, 2012, 12:43
من خودم هم نگاه کردم به نظر whmcs می آمد !!!! اما پرسیدم گفتند اختصاصی هست این آقای طلاقت کیه؟ جایی ؟ کجا رو میشناسید؟ whmcs نال هست ؟
صاحب آلفا هاست هستند ایشون

SajjadM2
November 18th, 2012, 12:47
سیستم اقای طلاقت برای whmcs هست و قالبش برنامه نویسی شده برای whmcs خوب سایت چک کند اگر هم چین سیتمی خواستید جایی سراغ داریم براتون که معرفی کنیم بهتون موفق باشید

معرفی کنید!

صاحب آلفا هاست هستند ایشون

بله میدونم کفیت سرویس هاشون هم حرف نداره واقعا عالیه! با توجه به قیمت پایین

من دنبال یک چیزی میگردم که مثلا 200 بدم بخرم که دیگه ماهی 48ت پول whmcs ندم که چی بشه!

SajjadM2
November 18th, 2012, 15:36
up - sorry !:(

paypal
November 18th, 2012, 21:46
من دنبال یک چیزی میگردم که مثلا 200 بدم بخرم که دیگه ماهی 48ت پول whmcs ندم که چی بشه!

boxbilling استفاده کنید

SajjadM2
November 20th, 2012, 19:42
نظر دوستان در مورد boxbilling چیه ارزش قالب اختصاصی و اضافه کردن ماژول و ... رو داره؟

paypal
November 20th, 2012, 21:16
نظر دوستان در مورد boxbilling چیه ارزش قالب اختصاصی و اضافه کردن ماژول و ... رو داره؟

با سلام

رقیب سرسخت Whmcs امکانش خیلی زیاد هستش تا چند سال آینده از Whmcs جلو بزنه . واقعاً ارزش فارسی شدن و قالب سازی برای اون هست متاسفانه بنده وقت ندارم وگرنه حتماً این کار رو می کردم