PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاست آموزش پولی مدیریت سرور اختصاصی - مجازی سازی و هاستینگ + همکاری در پشتیبانی

yebordi
November 18th, 2012, 04:37
با سلام

اجازه بدید برم سر اصل مطلب

من نیاز به یه معلم + همکار دارم که طی 2 مرحله با من همکاری کنه

مرحله اول می خواهم از صفر مدیریت سرور - مجازی سازی و هاستینگ رو به من نشون بده (( آموزش پولی )) که هم می تونه حضوری باشه هم آنلاین

مرحله دوم بعد از آموزش دیدن و فراگیری مطالب باهاش قرارداد می بندم جهت پشتیبانی سایتم

شخصا مدرکم کامپیتوره ... کافی نت داشتم ... خدمات کامپیتوری داشتم ... انواع سیستم عامل لینوکس و ویندوز رو نصب کردم ... تو ویندوز نیمه حرفه ای هستم و در مورد لینوکس دستورات ابتدایی لینوکس رو بلدم و آموزش دادن بهم خیلی ساده است ...
ممکنه سوال بپرسید چرا شروع نمی کنی به مطالعه ؟
می تونم خودم شروع کنم به خوندن مطالب مجازی ساز و هاستینگ ولی اینکار بسیار وقت گیر خواهد بود و فراگیری خیلی از موارد غیر ضروری از ابتدا صحیح نیست و من رو از مسیر اصلی دور می کنه پس تصمیم گرفتم یه معلم و آموزش دهنده پیدا کنم .. کلا مگه چند تا سرفصل داریم ؟
- مجازی سازی از چند روش و نرم افزار
- کانفیگ سیستم عامل ویندوز
- کانفیگ سیستم عامل لینوکس
- کانفیگ سیستم عامل میکروتیک
- مسائل امنیتی سرور ها
- پنل های مدیریتی ( دایرکت ادمین - سی پنل - کلوکسو و ... )
هاستینگ و ...
در حال حاظر حدود 15 وی پی اس نزد چندین شرکت دارم که واقعا هم برام نمی صرفه چون هر کدوم مشکلاتی دارند ..

کارت ویزا فیزیکی به نام خودم دارم و توانایی خرید مستقیم سرور از کلیه دیتاسنترها رو دارم

توانایی مالی خرید چند سرور اختصاصی از چند دیتاسنتر رو هم دارم و اگر خدا کمک کنه می خواهم کارم رو گسترده کنم

لطفا هر کس شرایط آموزشی زیر رو داره پیغام خصوصی بده

آموزش کانفیگ مدیریت سرور و مجازی سازی از ابتدا تا انتها کلا هر چیزی برای مدیریت سرور های اختصاصیو مجازی سازی و کانفیگ ویندوز - لینوکس - میکروتیک - پنل های دایرکت ادمین - سی پنل لازمه رو در مدت زمان محدود به من یاد بده .. این که گفتم محدود عجله ای ندارم ولی نمی خوام بیخایل هم باشیم ...

هر کس هم اهل همکاری باشه همینطور که عرض کردم بعد از فراگیری نسبی باهاش قرار داد می بندم و به عنوان کارمند ثابت خودم خواهد بود

لطفا اگر کسی تونایی تعلیم داره قیمت آموزش و زمان مورد نیاز و شرایط رو پیغام خصوصی کنید

amirizadi
November 18th, 2012, 07:44
با سلام
بیشتر مواردی که فرمودید در انجمن هستند و با سرچ کردند میتوانید پیدا کنید
ولی با این حال اگر احتیاج ب آموزش داشتید در خدمتم

majidisaloo1
November 18th, 2012, 13:04
هزینه ای که در نظر گرفتین رو اعلام کنید لطفا

mohamad2314
November 18th, 2012, 14:04
هزینه ای که در نطر گرفتین برای این کار اعلام کنید

ServerDL.com
November 18th, 2012, 15:04
با سلام

اجازه بدید برم سر اصل مطلب

من نیاز به یه معلم + همکار دارم که طی 2 مرحله با من همکاری کنه

مرحله اول می خواهم از صفر مدیریت سرور - مجازی سازی و هاستینگ رو به من نشون بده (( آموزش پولی )) که هم می تونه حضوری باشه هم آنلاین

مرحله دوم بعد از آموزش دیدن و فراگیری مطالب باهاش قرارداد می بندم جهت پشتیبانی سایتم

شخصا مدرکم کامپیتوره ... کافی نت داشتم ... خدمات کامپیتوری داشتم ... انواع سیستم عامل لینوکس و ویندوز رو نصب کردم ... تو ویندوز نیمه حرفه ای هستم و در مورد لینوکس دستورات ابتدایی لینوکس رو بلدم و آموزش دادن بهم خیلی ساده است ...
ممکنه سوال بپرسید چرا شروع نمی کنی به مطالعه ؟
می تونم خودم شروع کنم به خوندن مطالب مجازی ساز و هاستینگ ولی اینکار بسیار وقت گیر خواهد بود و فراگیری خیلی از موارد غیر ضروری از ابتدا صحیح نیست و من رو از مسیر اصلی دور می کنه پس تصمیم گرفتم یه معلم و آموزش دهنده پیدا کنم .. کلا مگه چند تا سرفصل داریم ؟
- مجازی سازی از چند روش و نرم افزار
- کانفیگ سیستم عامل ویندوز
- کانفیگ سیستم عامل لینوکس
- کانفیگ سیستم عامل میکروتیک
- مسائل امنیتی سرور ها
- پنل های مدیریتی ( دایرکت ادمین - سی پنل - کلوکسو و ... )
هاستینگ و ...
در حال حاظر حدود 15 وی پی اس نزد چندین شرکت دارم که واقعا هم برام نمی صرفه چون هر کدوم مشکلاتی دارند ..

کارت ویزا فیزیکی به نام خودم دارم و توانایی خرید مستقیم سرور از کلیه دیتاسنترها رو دارم

توانایی مالی خرید چند سرور اختصاصی از چند دیتاسنتر رو هم دارم و اگر خدا کمک کنه می خواهم کارم رو گسترده کنم

لطفا هر کس شرایط آموزشی زیر رو داره پیغام خصوصی بده

آموزش کانفیگ مدیریت سرور و مجازی سازی از ابتدا تا انتها کلا هر چیزی برای مدیریت سرور های اختصاصیو مجازی سازی و کانفیگ ویندوز - لینوکس - میکروتیک - پنل های دایرکت ادمین - سی پنل لازمه رو در مدت زمان محدود به من یاد بده .. این که گفتم محدود عجله ای ندارم ولی نمی خوام بیخایل هم باشیم ...

هر کس هم اهل همکاری باشه همینطور که عرض کردم بعد از فراگیری نسبی باهاش قرار داد می بندم و به عنوان کارمند ثابت خودم خواهد بود

لطفا اگر کسی تونایی تعلیم داره قیمت آموزش و زمان مورد نیاز و شرایط رو پیغام خصوصی کنید

سلام
با قیمت توافقی می توانیم در خدمت شما باشیم
همکاران ما در تهران و مشهد می توانند آموزش حضوری نیز بدهند .
مسیر های ارتباط با ما از طریق ایمیل و شماره تماس زیر می باشد .

vpspro.org
November 18th, 2012, 15:49
اموزش حضوری ندارم اما به صورت انلاین با قیمت توافقی در خدمتم
ارادتمند.

yebordi
November 18th, 2012, 17:13
با سلام و تشکر از عزیزانی که پاسخ دادند
قیمت توافقی خواهد بود
هر کس قیمت خودش رو همینجا می تونه پیشنهاد بده فقط لطفا منصافانه باشه

itmseven_gmail_com
December 6th, 2012, 00:53
1000.000