PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم

sales data
November 18th, 2012, 00:35
نمایش مشخصات: babelirani - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/)

برای مشخص شدن کلیه اذهان عموم کلیه مسئله رو شرح میدم .

ایشون از آقای بیگی دلار با قیمت 3028 دریافت میکنند و با نرخ 2800 میخواستند با بنده معامله کنند بعد از اینکه پول به حساب آقای سینا شهسواری واریز شد ایشون از واریز پول عدم بی اطلاعی کردند و گفتند به حساب نیومده (پول به صورت کارت به کارت اینترنتی سحاب) ارسال شده بود .
وجه از حساب بنده کسر و به حساب ایشون نرفته بود (به گفته دوستمون اقای شهسواری)
سپس بنده با تنها موبایل ایشون که ایرانسل بود تماس گرفتم و خاموش بود و بعد از 1.15 دقیقه گوشی را روشن کردند .

در این میان کلی حرف ردو بدل شد و کلی داستان پیش اومد که دیگه گفتنش خیلی زیاد میشه .
مسئله اصلی این بود که صبح بنده رفتم توی بانک سپه مرزداران تهران از شعبه با هزار درخواست و اصرار گفتند پول به حساب ایشون واریز شده تا صبح که ایشون گفتند زیر سرم بودند!
تا ساعت 10:30 بعد از پیگیری و 1000 صحبت با این اون پول ریالی به حساب بنده برگشت .

danitfk
November 18th, 2012, 00:39
سلام.
چرا؟

sajiran
November 18th, 2012, 00:47
نمایش مشخصات: babelirani - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/)

فعلا کسی با این یوزر خرید و فروش نکنه

اتفاقا ما می خوایم از این کاربر سرور بگیریم، http://www.webhostingtalk.ir/f11/63653/

چرا؟؟؟

deltamusic
November 18th, 2012, 02:02

خب یعنی چی!عدم!بهتر نیست توضیحاتی بدید؟!:(

babelirani
November 18th, 2012, 02:09
سلام

یعنی چی این تاپیک ؟

شما نه حرفی نه چیزی عدم ؟

بنده بیش از 1 ساله کار میکنم توی این سایت تا الان کسی با نبده مشکلی نداشته

حالا شما ؟

babelirani
November 18th, 2012, 02:10
اگه دلیل قانع کننده ای نداشته بشاید به خاطر این کارتون ازتون 100% شکایت میکنم

rezaonline.net
November 18th, 2012, 02:55
فکر کنم از آواتارت خوشش نیومده .
چیه آخه این :65:

alborzdata
November 18th, 2012, 03:08
این آقا اگه مشکلی داره در این جا ذکر کنید با مدرک! همه بدونن !
اینکار زشتیه بدون مدرک کسی رو از نون خوردن میندازی! درست نمیگم عزیز جان! [-(

babelirani
November 18th, 2012, 07:35
فکر کنم از آواتارت خوشش نیومده .
چیه آخه این :65:
ببخشید دیگه من خوشم میاد :d

این آقا اگه مشکلی داره در این جا ذکر کنید با مدرک! همه بدونن !
اینکار زشتیه بدون مدرک کسی رو از نون خوردن میندازی! درست نمیگم عزیز جان! [-(

دوست عزیز ایشون هیچ مشکلی با بنده ندارن احتمال بسیار زیاد این مشکل از طرف آقای بیگی هستش

بنده بر اساس همین قوانین فتا به دلیل اینکه ایشون در کاری که اصلا" هیچ ربطی به ایشون نداشته دخالت میکنن و دارن با آبروی بنده بازی میکنم شکایت میکنم و تا مرحله ای که شرکت ایشون رو منحل نکنم کوتاه بیا نیستم

j4b3r
November 18th, 2012, 08:41

سلام
شما باسابقه و قدیمی هستید. از شما بعیده. احترامتون واجب. ولی خب خودتون پستی که زدید رو بخونید.
به یاد هیتلر و صدام افتادم :) (بِلا نسبتِ شما)

sales data
November 18th, 2012, 08:49
دوستان از اظهار نظر ئو لطف همگیتون ممنونم .
با اینکه نمیدونستید موضوع چی هست و من تنها برای اینکه این دوست عزیز از کس دیگه پول نگیریند تا بنده تکلیف با ایشون مشخص کنم.
نمیدونم واقعا از اول داستان بگم !

منتظر بودم صبح بانک باز بشه و برم بانک و بعد بیام کامل داستان شرح بدم و نمیخواستم در این میون حق کسی ضایع بشه .

بنده از اقای سینا شهسواری مبلغ 300 دلار درخواست کردم که مبلغش شد هشت صد و چهل هزار تومان ایشون بعد از واریز وجه گفتند پول به حساب نیومده ! این وسط کلی داستان اتفاق افتاد و ایشون الان به صورت کامل گوشی خاموش کرده و دیگه جواب نمیده ،
بنده صبح بانک سپه بودم و با ارائه رسید بانک سپه تایید کرد پول به حساب ایشون واریز شده و در کارت ایشون قرار داره ، ایشون با هزار ترفند بنده رو تا الان پیچوندند و امیدوارم که جواب قانع کننده ایی داشته باشند و الا مجبورم از راه دیگه وارد شم .

بنده منتظر روشن شدن گوشی ایشون هستم .

اما پست را به صورت عجله ایی زدم تا کسی دیگه با ایشون مبادله نداشته باشه تا خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد . لطفا منتظر باشید تا در صورت نیاز اخبار جدیدی براتون میزارم ولی هیچ کس با ایشون مبادله چه به صورت سرور و به نحو دیگه انجام نده .

ممنون

sales data
November 18th, 2012, 10:40
بعد از پیگیری ایشون پول پس داد و الان به حسابم زدند و همین الان تایید میشه که به حسابم زدند ،

babelirani
November 18th, 2012, 11:46
حرفی واسه گفتن نداریم

ولی پشت دسمتون رو داغ کردیم دیگه با هرکسی معامله نشه

nasa_de
November 18th, 2012, 11:59
ببخشید دیگه من خوشم میاد :d

دوست عزیز ایشون هیچ مشکلی با بنده ندارن احتمال بسیار زیاد این مشکل از طرف آقای بیگی هستش

بنده بر اساس همین قوانین فتا به دلیل اینکه ایشون در کاری که اصلا" هیچ ربطی به ایشون نداشته دخالت میکنن و دارن با آبروی بنده بازی میکنم شکایت میکنم و تا مرحله ای که شرکت ایشون رو منحل نکنم کوتاه بیا نیستم

با سلام،

شما از ما دلار گرفتید و داشتید پول رو از حساب ایشون پرداخت می کردید و هزینه اش رو هم در نهایت پرداخت نکردید، من پستی نمیخواستم ارسال کنم و مسئله ای رو عمومی کنم چون پای آبروی شما وسط بود من دیروز هم در چت داشتم شما و ایشون رو آروم میکردم تا این سو تفاهم رد بشه اما شما وقتی
1- دلار رو از ما 3028 خرید کردید و 2800 به ایشون فروختید
2- شماره تلفنی که به بنده دادید اشتباه بود
3- پولی که به حساب شما آمده بود منکر می شدید ولی با پیگیری امروز صبح معلوم شده که پول دیشب تو حساب بوده
4- اصرار شما برای دریافت شماره حساب ما قبل از ارائه مدارک درخواست شده
5- خاموش کردن گوشی ایرانسل شما
7- پاک کدن مشکوک پست های بالا و چند پست پایین تر از این پست بنده http://www.webhostingtalk.ir/f172/31964/index90.html#post591085

از اونجایی که شما داشتید با آبروی ما بازی می کردید و خدا رو شکر که آقای عبادتی آشنا بود وگرنه معلوم نبود که آخر این ماجرا چی می شد ما لازم میدیدم که سو تفاهم رد بشه و نه شما، نه بنده و نه آقای عبادتی ضرر کنه. اما با این پست شما معلوم میکنه دست از شیطنت بر نداشته اید و همچنان دنبال این هستید مشکلی ایجاد کنید برای بنده و من از این نمیگذرم.

DeltaGostar
November 18th, 2012, 12:09
یک سوال مگر پول به حساب شما برنگشته؟

babelirani
November 18th, 2012, 12:10
با سلام،

شما از ما دلار گرفتید و داشتید پول رو از حساب ایشون پرداخت می کردید و هزینه اش رو هم در نهایت پرداخت نکردید، من پستی نمیخواستم ارسال کنم و مسئله ای رو عمومی کنم چون پای آبروی شما وسط بود من دیروز هم در چت داشتم شما و ایشون رو آروم میکردم تا این سو تفاهم رد بشه اما شما وقتی
3- پولی که به حساب شما آمده بود منکر می شدید ولی با پیگیری امروز صبح معلوم شده که پول دیشب تو حساب بوده
7- پاک کدن مشکوک پست های بالا و چند پست پایین تر از این پست بنده http://www.webhostingtalk.ir/f172/31964/index90.html#post591085

از اونجایی که شما داشتید با آبروی ما بازی می کردید و خدا رو شکر که آقای عبادتی آشنا بود وگرنه معلوم نبود که آخر این ماجرا چی می شد ما لازم میدیدم که سو تفاهم رد بشه و نه شما، نه بنده و نه آقای عبادتی ضرر کنه. اما با این پست شما معلوم میکنه دست از شیطنت بر نداشته اید و همچنان دنبال این هستید مشکلی ایجاد کنید برای بنده و من از این نمیگذرم.

دوباره سلام

حرفی با شما دوست عزیز ندارم

در مورد تمامی حرفای بالا هم بله بنده *** هستم اصلا" پول ایشون رو دوس داشتم 12 ساعت توی حسابم بخوابه بعدم با این آبرو ریزی پول رو برگردونم

حرفی ندارم هیچ حرفی

babelirani
November 18th, 2012, 12:12
یک سوال مگر پول به حساب شما برنگشته؟

بله پول ساعت 10.30 دقیقه به حساب ایشون بک خورد پولی که حتی 12 ساعت در حساب بنده نبود

کاش یکی میگفت بنده با این 840 هزار میتونستم چیکار کنم اونم از ساعت 12 شب تا 10 صبح

sales data
November 18th, 2012, 12:12
با سلام،

بله دوست من ، ما از خوب حادثه با آقای بیگی عزیز آشنا بودیم ولی اگر آشنا نبودیم واقعا میخواستید جی کار کنید ؟
متاسفانه دلایلتون اصلا قانع کننده نیست و نمیدونم برنامه چی بود ولی کار درستی نیست .

sales data
November 18th, 2012, 12:14
دوباره سلام

حرفی با شما دوست عزیز ندارم

در مورد تمامی حرفای بالا هم بله بنده *** هستم اصلا" پول ایشون رو دوس داشتم 12 ساعت توی حسابم بخوابه بعدم با این آبرو ریزی پول رو برگردونم

حرفی ندارم هیچ حرفی

بهتر نیست برای دلایل بالا حرفی داشته باشید به جای اینکه این کارو بکنید .

nasa_de
November 18th, 2012, 12:14
پینوشت، خوشبختانه پلیس محترم فتا و همچنین قوه قضائیه به جرایم اینترنتی نگاه ویژه ای دارند و این از اون دسته مواردی هست که به راحتی و با گرفتن چند استعلام از بانک و دریافت لوگ ها کاملا مشهود هست.

ومن الله توفیق / بیگی

babelirani
November 18th, 2012, 12:16
بهتر نیست برای دلایل بالا حرفی داشته باشید به جای اینکه این کارو بکنید .
یعنی 2 ساعت حرف با شما بس نبود ؟

شما هنوزم پیگیرید ؟

پینوشت، خوشبختانه پلیس محترم فتا و همچنین قوه قضائیه به جرایم اینترنتی نگاه ویژه ای دارند و این از اون دسته مواردی هست که به راحتی و با گرفتن چند استعلام از بانک و دریافت لوگ ها کاملا مشهود هست.

ومن الله توفیق / بیگی

شما فکر میکنید دنیا دست کیه فکر میکنید کیو از فتا میترسونید ؟

آقا برای بار 1000 ام برید شکایت کنید

تو رو خدا شکایت کنید

babelirani
November 18th, 2012, 12:24
......

nasa_de
November 18th, 2012, 12:42
اینت منو کشه بیگی.آخرش یه الله اکبر هم میگفتی. :d

من وقتی این حرفها رو در مورد هر شخصی می بینم ناراحت میشم طبیعی هست به جز اتلاف وقت هیچ چیزی عاید نمیشه، وقتی با صداقت کامل دیشب خواستم مشکل رو در همون چت و همون دقیقه حل کنم که نه ایشون و نه آقای عبادتی دچار مشکل نشه و الان اینطور می بینم طبیعی هست که ناراحت بشم.

sales data
November 18th, 2012, 13:03
آقای بیگی عزیز
متاسفانه بنده با این دوستمون 53 دقیقه با موبایل حرف زدم و مشخص نیست هدفشون چیه بهتره که بگیم که بی خیال !
دست شما هم درد نکنه واقعا در حق بنده لطف کردید .

babelirani
November 18th, 2012, 13:15
آقای بیگی عزیز
متاسفانه بنده با این دوستمون 53 دقیقه با موبایل حرف زدم و مشخص نیست هدفشون چیه بهتره که بگیم که بی خیال !
دست شما هم درد نکنه واقعا در حق بنده لطف کردید .

هدف بنده این بود که 10 ساعت پول شما توی حساب بنده باشه همین دیگه تمومش کنید

اگر هر کدوم از طرفین میخوان شکایت کنن ما هیج مشکلی نداریم در خدمت هستیم

nasa_de
November 18th, 2012, 13:30
هدف بنده این بود که 10 ساعت پول شما توی حساب بنده باشه همین دیگه تمومش کنید

اگر هر کدوم از طرفین میخوان شکایت کنن ما هیج مشکلی نداریم در خدمت هستیم

به دلیل این پستتون:

بدون هیچ شکی از شما شکایت خواهد شد تا متوجه بشید عواقب این کار و تهمت زدن ناروا رو. ما اگر کاری داریم انجام میدیم مجوز داریم و آنقدر در این کار تجربه داریم که Log ها و مستنداتمون کامل باشه برای ارائه به دستگا قضایی.