PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی تغییر مشخصات دامیندر هویز ؟

mehdi123
January 2nd, 2010, 23:37
با سلام
من یه دامین پارسال از یه نفر خریدم که به نام ایشون ثبت بود و هویز که میگرفتم ازش مشخصات ایشون را می نوشت
به اون شرکتی که ازش خریده بود اون شخص گفتم مشخصات را عوض کنند گفتند نمیشه تا تمدید مجدد

حالا دوباره تمدید مجدد که کردم و مشخصات خودم را دادم بهشون باز هویز که میگیرم هم مشخصات من را میراه و هم مشخصات اون قبلی را

آیا واقعا نمیشه مشخصات نفر قبلی را پاک کنند؟ یا این که این شرکته برداشته هر دو مشخصات هر دو نفر را برای دامین ثبت کرده؟

و یه سئوال دیگه نمیشه از این شرکت های دامین فروش درخواست کنم که کنترل پنل دامین را به خودم بدم؟

سپاس

be099
January 2nd, 2010, 23:42
یعنی چی ؟ هر لحظه بخوای میشه تغییر بدی ، در ضمن کنترل پنل دامین حق شماست ، که بهتون ندادن ، اون مال قدیما بود که کنترل پنل دامین به هر شخص نمیدادن.

AfraWeb.net
January 3rd, 2010, 00:03
در حال حاضر اکثر دامین ها قابلیت انتقال را بصورت رایگان دارند

برسی کنید ببنید دامنه شما در کجا ثبت شده - دایرکنی - name - onlinenic - enom و ...

و از فردی که دامنه را برای شما ثبت نموده بخواهید دامنه را به پتل شما انتقال بدهند . این وظیفه فرد ثبت کننده دامین می باشد . البته در برخی پنل ها شما امکان تغییرات مشخصات شخص ثبت کننده دامین را دارا خواهید بود .

موفق باشید

mehdi123
January 3rd, 2010, 07:54
در حال حاضر اکثر دامین ها قابلیت انتقال را بصورت رایگان دارند

برسی کنید ببنید دامنه شما در کجا ثبت شده - دایرکنی - name - onlinenic - enom و ...

و از فردی که دامنه را برای شما ثبت نموده بخواهید دامنه را به پتل شما انتقال بدهند . این وظیفه فرد ثبت کننده دامین می باشد . البته در برخی پنل ها شما امکان تغییرات مشخصات شخص ثبت کننده دامین را دارا خواهید بود .

موفق باشید

onlinenic
ثبت شده

و یه سئوال دیگه من حالا باید تا عمری به این شرکت ثبت کننده بگم برام تمدید کنه اگه یوزر و پسورد را بدهند که خودم براحتی با قیمت کمتر با پی پال تمدید میکنمش

AfraWeb.net
January 3rd, 2010, 11:21
onlinenic
ثبت شده

و یه سئوال دیگه من حالا باید تا عمری به این شرکت ثبت کننده بگم برام تمدید کنه اگه یوزر و پسورد را بدهند که خودم براحتی با قیمت کمتر با پی پال تمدید میکنمش

Wholesale domain registration and internet services -- OnlineNIC Inc. (http://www.onlinenic.com) وارد این سایت بشوید و مشکلتون را با ساپورت سایت مطرح کنید .
بعد با شخص ثبت کننده دامین تماس بگیرید و ازش بخواهید دامین را به پنل شما انتقال بدهند .