PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در رابطه با warez-host.ir

hoka
November 17th, 2012, 11:58
سلام

اول از همه بگم نه من انتقادی دارم از این سایت و شرکت و نه میخوام با این تاپیک یک سری حرف ها زده بشه پشت سر این شرکت . خود من هم از مشتریان قدیمی ایشون هستم و اتفاقا از سرور هاشون هم خیلی راضی بودم برای همین دوباره مراجعه کردم به ایشون

فقط یک سوال داشتم
من یک سرور مجازی میخواستم که بین سایت هایی که قبلا باهاشون کار میکردم وارز هاست رو انتخاب کردم و سفارش دادم
چون به صورت فوری میخواستم زود پرداخت کردم . دیروز جمعه بود که پرداخت کردم
در کل حدود یک روز از زمان سفارشم گذشته که زمان زیادی هم نیست که بخوام شاکی باشم یا ... ولی دیروز که تیکت دادم که سریع تر میخوام سرویس رو هنوز تیکتم جواب داده نشده شماره تماس ها و یاهو و ... هم جواب داده نمیشه و خاموش هستند داخل اینجا هم دو هفته هست که آنلاین نشدن

فقط میخواستم بدونم اگه مشکل خاصی پیش اومده براشون من سریع تر از یکجای دیگه خریداری کنم سرور رو چون نیاز فوری هست
کسی از این دوستان خبری داره ؟

پ ن : باز هم اضافه میکنم نه من از ایشون شاکی هستم نه از سرویس هاشون و سرویس دهیشون ناراضی و نه زمان زیادی از سفارشم گذشته . فقط یک سوال بود به خاطر فوریت در کار خودم

hoka
November 17th, 2012, 14:12
کسی خبری نداره از این شرکت قدیمی ؟

sina sina
November 17th, 2012, 14:43
اقای هوشیار بنده بیشتر از یک سال هست میشناسم و باهاشون کار میکنم
تاخیر هم به خاطر فشار کاری هست که براشون پیش اومده
اگر تو صفحه اصلی سایت دقت میکردین نوشتن که تعداد زیادی کاربر فرم عضویت و تمدید سرور رو پر نکردن که در حال بررسی هستن و باقی مشکلات پیش اومده.
تیکت رو اپدیت کنید حتما جوابتون رو میدند

hoka
November 17th, 2012, 15:08
بله من هم دو سه سالی هست که ایشون و سایتشون رو میشناسم و سرویس داشتم ازشون
و گفتم هیچ شکایتی هم نداشتم از ایشون یا از سرویس هاشون فقط چون عجله ای بود کار این سوال رو پرسیدم و + اینکه جواب تیکت هم الان اومد

مرسی از دوستان

تاپیک قفل بشه لطفا