PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر ما در شهر اهواز

ourweb
November 16th, 2012, 19:54
با سلام به زودی دیتاسنتر در شهر اهواز خواهیم زد که با سرعت بالا در اختیار کاربران خواهیم گزاشت با پورت 100 و 1 که انشالله به زودی راه اندازی میشود در حال حاضر با پورتی 2.5 گیگابایتی در شهر اهواز هستیم و به زودی بیشتر هم میشود قابل ذکر هست که مجازی ساز vmware هم روی این شبکه فعال میگردد و با سرعت بالا راه اندازی میشود .. منظزر نظرات تان هستیم ...

Milad-H
November 16th, 2012, 19:57
فکر نمیکنید اهواز با با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب نباشه ؟!

ourweb
November 16th, 2012, 19:59
فکر نمیکنید اهواز با با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب نباشه ؟!

بله حرف شما کاملا درست ولی خب سیستم تحویه هوا و خیلی دستگاه های دیگر نصب میگردد و ...

Milad-H
November 16th, 2012, 20:02
بله حرف شما کاملا درست ولی خب سیستم تحویه هوا و خیلی دستگاه های دیگر نصب میگردد و ...

این برابر است با افزایش هزینه های شما

آیا تخفیفی که برای هزینه برق و سوخت برای ساکنین جنوب کشور اعمال شده
شامل حال شما هم خواهد شد ؟

ourweb
November 16th, 2012, 20:08
این برابر است با افزایش هزینه های شما

آیا تخفیفی که برای هزینه برق و سوخت برای ساکنین جنوب کشور اعمال شده
شامل حال شما هم خواهد شد ؟

نه در حال حاضر هیچ تخفیفی ندادن برای برق و این چیزها ولی برای پهنای باند 50 درصد تخفیف گرفته شده که حدود 80 میلیون میشود در ماه برای پهنای باند .

psfa
November 16th, 2012, 20:21
برای سرور ها قیمتی هم پیش بینی کردین؟
که ببینیم قیمتاتون چیجوریه

lived
November 16th, 2012, 20:27
انشالله موفق و پیروز باشید
ولی پارس آنلاین با اون همه قدرت هنوز موفق نشده پورت یک گیگ بده
/:)

milade
November 16th, 2012, 20:32
سلام

به زودی دیتاسنتر در شهر اهواز خواهیم زد
بعد جسارتاً این دیتاسنترتون دقیقاً کجاست ما هم بیایم از نزدیک ببینیم ؟ وابسته به کدوم شرکت/ارگان/نهاد دولتی هستش ؟

شما الان چه مجوزهایی در دست دارید برای این دیتاسنترتون ؟

پورتی 2.5 گیگابایتی در شهر اهواز هستیم
یعنی 2.5*8 = 20 گیگابیت ؟!
کل پورت ایران 20 گیگابیت میشه اونوقت ؟!! :| مردم ؟! داریم ؟!

پهنای باند 50 درصد تخفیف گرفته شده که حدود 80 میلیون میشود در ماه برای پهنای باند .
اونوفت این پورت 20 گیگابیتی رو که به جناب عالیان 160 میلیون در حالت بدون تخفیف دارند ، میشه هر مگابیت رو 70 تومن حساب کردند ؟ بعد اونوقت چرا برای مرکز ISP ها و ISDP ها بین 500 تا 1 میلیون حساب میشه ؟
و اف 50% هم میزنند که بشه 35 تومن ؟! واقعاً توی ایران داریییم ؟!

قابل ذکر هست که مجازی ساز vmware هم روی این شبکه فعال میگردد
واقعاً برای ارائه Vmware نیاز بوده روی شبکه فعال بشه ؟! چه چیزای جالبی ! منظورتون اینه که روی سرورهاتون قابل نصب و ارائست ؟

بودجه شما چقدر بوده قربان ؟
شما کدوم مرکز ISDP یا PAP هستید که همچین قدرت شبکه ای در ایران رو دارید ؟

کلیه سوالات بنده به دلیل واقع شدن کلمه "دیتاسنتر ما در شهر اهواز " هستش . اگر مال شماست ، ممنون میشیم به سوالات حقیر پاسخ بدهید .

تشکر از شما .

موفق باشید .

ourweb
November 16th, 2012, 20:33
انشالله موفق و پیروز باشید
ولی پارس آنلاین با اون همه قدرت هنوز موفق نشده پورت یک گیگ بده
/:)

پورت 1 شر میباشد در در مجمود تا 12 مگابایت میده خدمت تان :)

ourweb
November 16th, 2012, 20:36
سلام

بعد جسارتاً این دیتاسنترتون دقیقاً کجاست ما هم بیایم از نزدیک ببینیم ؟ وابسته به کدوم شرکت/ارگان/نهاد دولتی هستش ؟

شما الان چه مجوزهایی در دست دارید برای این دیتاسنترتون ؟

یعنی 2.5*8 = 20 گیگابیت ؟!
کل پورت ایران 20 گیگابیت میشه اونوقت ؟!! :| مردم ؟! داریم ؟!

اونوفت این پورت 20 گیگابیتی رو که به جناب عالیان 160 میلیون در حالت بدون تخفیف دارند ، میشه هر مگابیت رو 70 تومن حساب کردند ؟ بعد اونوقت چرا برای مرکز ISP ها و ISDP ها بین 500 تا 1 میلیون حساب میشه ؟
و اف 50% هم میزنند که بشه 35 تومن ؟! واقعاً توی ایران داریییم ؟!

واقعاً برای ارائه Vmware نیاز بوده روی شبکه فعال بشه ؟! چه چیزای جالبی ! منظورتون اینه که روی سرورهاتون قابل نصب و ارائست ؟

بودجه شما چقدر بوده قربان ؟
شما کدوم مرکز ISDP یا PAP هستید که همچین قدرت شبکه ای در ایران رو دارید ؟

کلیه سوالات بنده به دلیل واقع شدن کلمه "دیتاسنتر ما در شهر اهواز " هستش . اگر مال شماست ، ممنون میشیم به سوالات حقیر پاسخ بدهید .

تشکر از شما .

موفق باشید .

با سلام ما مجور کامل رو از مرکز داریم و برای اون پورتی که گفتم خدمت تان این پرت اختصاصی هست و دقیقا 2.5 گیگ هست که هنوز خریداری نشده و درحال پیگیری هستیم برای مکان هم در 24 متری اهواز واقع شده است و برای مجازی ساز همکاران من گفتند که روی این شبکه مشکلی نداره و درضمن برای رنج ای پی هم هیچ مشکلی نیست

ourweb
November 16th, 2012, 20:42
و اینکه ما مجوز isdp داریم و کلیه پهنای باند رو از زیر ساخت میگیریم و باسرعت بالا دریافت میگردد .

HyperServer
November 16th, 2012, 20:46
ارزون ترین پهنای باند در حال حاضر STM1 هست که به مبلغ حدود 36 میلیون ماهانه به شرکت های PAP داده میشه ! STM1 حدود 155 مگابیت هست.

یه مقداری جور در نمیا با هم.
ای کاش میگذاشتید کامل انجام یشه بعد اطلاع رسانی می کردید که حرف و حدیثی توش نباشه.

در مورد واژه دیتاسنتر هم هر فضای فیزیکی که در اون rack و سایر امکانات گذاشته بشه نمیشه گفت دیتاسنتر. استاندارد ترین دیتاسنتر در ایران از لحاظ certificateهای کسب شده افرانت هست که باز هم اسم دیتا سنتر نمیشه روش گذاشت !

انشالله همه مراحل کار به خوبی براتون پیش بره.

موفق باشید.

milade
November 16th, 2012, 20:47
مرسی از پاسختون .

اما میشه ریزتر توضیح بدید و احیاناً به سوالاتم پاسخ ریزتری بدید ؟

ما مجور کامل رو از مرکز داریم
مرکز ؟ کدوم مرکز ؟
چه مجوزهایی ؟

این پرت اختصاصی هست و دقیقا 2.5 گیگ
صحیح . 2.5 گیگابیت یا بایت ؟!

احیاناً اینترانت که نیست ؟!

من مشتاقم با قیمت 80 ملیون هر دو رو بخرم ! هر کدوم که نمیخواد باشه !
واقعاً اهواز ایران ؟! پورت 2.5 گیگابایت میدن ؟ به خدا خارجه اونجاااا ! :|

مکان هم در 24 متری اهواز واقع شده است
یعنی 24 متر از اهواز خارج بشیم میرسیم دیتاسنتر ؟! :| آدرس سر راست تر نبود ؟!

ourweb
November 16th, 2012, 20:53
مرسی از پاسختون .

اما میشه ریزتر توضیح بدید و احیاناً به سوالاتم پاسخ ریزتری بدید ؟

مرکز ؟ کدوم مرکز ؟
چه مجوزهایی ؟

صحیح . 2.5 گیگابیت یا بایت ؟!

احیاناً اینترانت که نیست ؟!

من مشتاقم با قیمت 80 ملیون هر دو رو بخرم ! هر کدوم که نمیخواد باشه !
واقعاً اهواز ایران ؟! پورت 2.5 گیگابایت میدن ؟ به خدا خارجه اونجاااا ! :|

در مورد مجوز ها من نمیتونم چیزی بگم چون به من اطلاعاتی در این مورد ندادن
و در مورد 2.5 گیگابایت این پهنای باند از 2 مرکز زیر ساخت گرفته میشود مرکز ازادی و مرکز امام
و در مورد ادرس اهواز 24 متری که سرچ کنید

milade
November 16th, 2012, 20:56
ارزون ترین پهنای باند در حال حاضر stm1 هست که به مبلغ حدود 36 میلیون ماهانه به شرکت های pap داده میشه ! Stm1 حدود 155 مگابیت هست.
سوالی که پیش میاد همینه !

دولت حتی خودش قادر نیست برای شبکه های جدیدش سرمایه بده و بیشتر میفروشه و میاره ! در حالی که زیرساخت هوای isdp رو هم نداره !
خیلی جالبه ما همچین چیزهای یتوی ایران داشتیم و خبر نداشتیم :|

تشکر .

ourweb
November 16th, 2012, 21:01
سوالی که پیش میاد همینه !

دولت حتی خودش قادر نیست برای شبکه های جدیدش سرمایه بده و بیشتر میفروشه و میاره ! در حالی که زیرساخت هوای isdp رو هم نداره !
خیلی جالبه ما همچین چیزهای یتوی ایران داشتیم و خبر نداشتیم :|

تشکر .

من نمیدونم شما چرا انقدر سوال میپرسید ولی به شما این قول رو میدم که تمام حرف های که زدم راست بوده و به همه عمل خواهیم کرد فقط کمی زمان میبرد که این دیتاسنتر درست بشه و تمامی مراحل انجام بشه که از 1 تا 100 انجام بشه فقط خواستیم خبر بدیم ولی در کل بگم ما برای اینترنت پرسرعت زدیم که گفتیم در کنارش خدمات سرور و پهنای باند هم انجام گردد این رو بگم تمامی این ها انجام میشود .

ourweb
November 16th, 2012, 21:04
ارزون ترین پهنای باند در حال حاضر STM1 هست که به مبلغ حدود 36 میلیون ماهانه به شرکت های PAP داده میشه ! STM1 حدود 155 مگابیت هست.

یه مقداری جور در نمیا با هم.
ای کاش میگذاشتید کامل انجام یشه بعد اطلاع رسانی می کردید که حرف و حدیثی توش نباشه.

در مورد واژه دیتاسنتر هم هر فضای فیزیکی که در اون rack و سایر امکانات گذاشته بشه نمیشه گفت دیتاسنتر. استاندارد ترین دیتاسنتر در ایران از لحاظ certificateهای کسب شده افرانت هست که باز هم اسم دیتا سنتر نمیشه روش گذاشت !

انشالله همه مراحل کار به خوبی براتون پیش بره.

موفق باشید.

این دیتاسنتر با کلیه استاندارهای کامل فعال میشود و عکس های هم به زودی منتشر خواهیم کرد از این دیتاسنتر .

ToooPDL
November 16th, 2012, 21:19
دوستی سوال پرسیدند : بودجتون چقدره ؟

در مورد مجوز ها من نمیتونم چیزی بگم چون به من اطلاعاتی در این مورد ندادن

شما مگه مشغول ساختن دیتاسنتر نیستید؟‌ چطور نمی دونید از کجا مجوز گرفتید ؟‌!!

ourweb
November 16th, 2012, 21:26
دوستی سوال پرسیدند : بودجتون چقدره ؟

شما مگه مشغول ساختن دیتاسنتر نیستید؟‌ چطور نمی دونید از کجا مجوز گرفتید ؟‌!!

من مشغول ساخت نیستم !
من کارمند شرکت هستم .
برای بودجه تا اونجایی که من خبر دارم 18 میلیارد در نظر گرفته شده ...

majidisaloo1
November 16th, 2012, 21:38
جالبه :D :D :d :d
میدونین به این میگن کک تو تومون ملت انداختن؟
شما اصلا اطلاع دارین کل ایران خودش رو بکشه نصف این هم نمیتوانه جور کنه؟

ourweb
November 16th, 2012, 21:43

خب دوست عزیز سرمایه گذار هست و اینکه این ها همه انجام میشود تازه این شبکه یک سری قابلیت های جدید رو داره که بعدا خواهیم گفت

ourweb
November 16th, 2012, 21:44

فعلا که داخل اهواز 3000 میلیاری میزنن داخل سرش این دیگه که چیزی نیست :):)

HyperServer
November 16th, 2012, 21:48

پارس آنلاین با هزینه خیلی بیشتر از این هاش نتونست کار رو ببره جلو....
سره همین ضرر سنگین که در دیتاسنتر داد مجبور شد 51% سهام خودش رو به ایرانسل واگذار کنه ...

خدا داند !

danitfk
November 16th, 2012, 22:07
ایشالله که راه اندازی بشه.. چرا که نه :65:

Ramin
November 16th, 2012, 22:31
کلا ایران اگه اشتباه نکنم 2تا stm2 داره، 5 یا 7 تا stm1
جدیدا قراره کابل جدید اضافه کنند که از دریای عمان دیگه نمیاد. حرفش دیروز بود داخل اخبار. شاید مربوط به این دیتاسنتر دوست عزیز باشه که قراره راه اندازی بشه که هزینهی پورت پایینی داره

در همین لحظه که در حال مطالعه متن ارسالی بنده هستید . کشور ایران دقیقا 467 خط STM1 فعال دارد ! بله درست خواندید چهارصد و شصت و هفت خط STM1 در کشور جمهوری اسلامی ایران فعال است ! این تعداد STM1 از طریق 9 درگاه اینترنتی در کشور مورد استفاده قرار گرفته است 8 درگاه اصلی کشور:

1- دو درگاه فعال در مرزهای چابهار با ظرفیت 64 خط stm
2- درگاه بندرعباس 55 خط stm
3- درگاه آستارا 56 خط stm
4- درگاه نوردوز 64 خط stm
5- درگاه مرز بازرگان 96 خط stm
6- درگاه سه رود 64 خط stm
7- درگاه جاسک 4 خط stm
8- درگاه های دیگر تقریبا 60 خط stm

و جالب تر اینکه در ماه های آینده 200 خط جدید STM 1 جدید زیر باز قرار خواهد گرفت که با احتساب این خطوط در دست احداث ظرفیت خطوط STM1 کشور بیش از 650 خط فعال خواهد بود . همچنین درگاه جدید با ظریفیت بالا برای خطوط مورد اشاره تت عنوان "درگاه بوشهر " در دست احداث است .این تنها گوشه ای از طرفیت دیتای کشور می باشد که تنها از طریق خطوط STM 1 تامین می شود

5 یا 6 خط که فرمودید تنها نیاز غرب استان تهران را هم نمی تواند برآورده کند

alireza.076
November 16th, 2012, 22:33
پس حتما جایی که من خونده بودم تاپیک قدیمی بود
ممنون از راهنمایی تون، پستم را پاک کردم که آموزش اشتباه نباشه
موفق باشید

HyperServer
November 16th, 2012, 23:31
در همین لحظه که در حال مطالعه متن ارسالی بنده هستید . کشور ایران دقیقا 467 خط STM1 فعال دارد ! بله درست خواندید چهارصد و شصت و هفت خط STM1 در کشور جمهوری اسلامی ایران فعال است ! این تعداد STM1 از طریق 9 درگاه اینترنتی در کشور مورد استفاده قرار گرفته است 8 درگاه اصلی کشور:

1- دو درگاه فعال در مرزهای چابهار با ظرفیت 64 خط stm
2- درگاه بندرعباس 55 خط stm
3- درگاه آستارا 56 خط stm
4- درگاه نوردوز 64 خط stm
5- درگاه مرز بازرگان 96 خط stm
6- درگاه سه رود 64 خط stm
7- درگاه جاسک 4 خط stm
8- درگاه های دیگر تقریبا 60 خط stm

و جالب تر اینکه در ماه های آینده 200 خط جدید STM 1 جدید زیر باز قرار خواهد گرفت که با احتساب این خطوط در دست احداث ظرفیت خطوط STM1 کشور بیش از 650 خط فعال خواهد بود . همچنین درگاه جدید با ظریفیت بالا برای خطوط مورد اشاره تت عنوان "درگاه بوشهر " در دست احداث است .این تنها گوشه ای از طرفیت دیتای کشور می باشد که تنها از طریق خطوط STM 1 تامین می شود

5 یا 6 خط که فرمودید تنها نیاز غرب استان تهران را هم نمی تواند برآورده کند

دوست عزیز این موارد صوت(هوا) هست :) .... ظرفیت هست اما یه هیچ عنوان علاقه ای به استفاده وجود ندارد.

دلیل هم کاملا مشخص هست. چون رویکرد به اینترنت، یک رویکرد و تهدید امنیتی هست.

اگر نبود فقط یک سورس برای تامین پهنای باند کشور وجود نداشت :) ;)

اینترنت ابزار دشمن هست ! (از نظر بعضی) پس تا جایی که بشه جلوی گسترش رو میگیرن!

Ramin
November 16th, 2012, 23:39
دوست عزیز این موارد صوت(هوا) هست :) .... ظرفیت هست اما یه هیچ عنوان علاقه ای به استفاده وجود ندارد.

دلیل هم کاملا مشخص هست. چون رویکرد به اینترنت، یک رویکرد و تهدید امنیتی هست.

اگر نبود فقط یک سورس برای تامین پهنای باند کشور وجود نداشت :) ;)

اینترنت ابزار دشمن هست ! (از نظر بعضی) پس تا جایی که بشه جلوی گسترش رو میگیرن!

در مورد" هوا بودن" باید عرض کنم این تعداد خط در حال حاضر به صورت "کاملا فعال" زیر بار هستند . اما این دلیل نمی شود کل این ظرفیت مثلا در خانه ی من و شما از طریق adsl در حال استفاده باشد .... بخشی برای مصرف داخل ، بخشی برای ترانزیت پهنای باند کشور های همسایه ، بخشی به عنوان پهنای رزرو و ..... مورد استفاده قرار می گیرید . البته موردی که شما فرمودید نیز کاملا صحیح است در حال حاضر قوانین تقریبا سخت گیرانه ای برای استفاده از پهنای باند در کشور وجود دارد و به دلیل وجود همین قوانین ، سیاست زیرکانه ای بر تعرفه های دیتا در کشور حاکم است . در واقع از شرایط اقتصادی به عنوان ابزار محدود کننده به علاوه سخت گیری برای اعمال محدودیت استفاده شده است و از تمام ظرفیت موجود استفاده نمی شود. با اطمینان می توان گفت کمبودی وجود ندارد و زیرساخت ها فراهم است اما ....

HyperServer
November 16th, 2012, 23:48
در مورد" هوا بودن" باید عرض کنم این تعداد خط در حال حاضر به صورت "کاملا فعال" زیر بار هستند . اما این دلیل نمی شود کل این ظرفیت مثلا در خانه ی من و شما از طریق adsl در حال استفاده باشد .... بخشی برای مصرف داخل ، بخشی برای ترانزیت پهنای باند کشور های همسایه ، بخشی به عنوان پهنای رزرو و ..... مورد استفاده قرار می گیرید . البته موردی که شما فرمودید نیز کاملا صحیح است در حال حاضر قوانین تقریبا سخت گیرانه ای برای استفاده از پهنای باند در کشور وجود دارد و به دلیل وجود همین قوانین ، سیاست زیرکانه ای بر تعرفه های دیتا در کشور حاکم است . در واقع از شرایط اقتصادی به عنوان ابزار محدود کننده به علاوه سخت گیری برای اعمال محدودیت استفاده شده است و از تمام ظرفیت موجود استفاده نمی شود. با اطمینان می توان گفت کمبودی وجود ندارد و زیرساخت ها فراهم است اما ....

دوست عزیز ...بنده خودم با شرایطی که شما گفتین به صورت مستقیم درگیر هستم. :)

بنده میدونم که نباید این 400 خط stm1 دم در خونه من باشه.

به صورت مستقیم و غیر مستقیم با شرکت های : شاتل، پارس آنلاین، مروا، آسیاتک، لایزر و سایر شرکت های PAP و ISDP و در نهایت دبیرخانه شرکت های PAP در ارتباط هستیم و در تهیه این خطوط STM1 و آماده سازی زیر ساخت ها تا حدودی نقش داریم و درگیر هستیم.

محض اطلاع:
هر خط STM1 در مرز حدود 4000 تا 6000 دلار توسط زیر ساخت خریداری میشه اما قیمت و شرایطی که شما گفتین باعث میشه که وزارت ارتباطات بعد از وزارت نفت سودده ترین وزارت خونه هست!

Ramin
November 16th, 2012, 23:55
دوست عزیز ...بنده خودم با شرایطی که شما گفتین به صورت مستقیم درگیر هستم. :)

بنده میدونم که نباید این 400 خط stm1 دم در خونه من باشه.

به صورت مستقیم و غیر مستقیم با شرکت های : شاتل، پارس آنلاین، مروا، آسیاتک، لایزر و سایر شرکت های pap و isdp و در نهایت دبیرخانه شرکت های pap در ارتباط هستیم و در تهیه این خطوط stm1 و آماده سازی زیر ساخت ها تا حدودی نقش داریم و درگیر هستیم.

محض اطلاع:
هر خط stm1 در مرز حدود 4000 تا 6000 دلار توسط زیر ساخت خریداری میشه اما قیمت و شرایطی که شما گفتین باعث میشه که وزارت ارتباطات بعد از وزارت سودده ترین وزارت خونه هست!

بنده قصد جسارت نداشتم و از نوع برداشت شما عذر خواهی می کنم.

بله به دلیل همان شرایط کمتر از 50% این ظرفیت در اختیار pap ها قرار دارد
هزینه خرید برای درگاه های مختلف و مرزها ی مختلف بسیار متفاوت است

به امید روزی که بتوانیم اینترنت "پرسرعت" به معنای واقعی کلمه را با تعرفه منطقی در خانه استفاده کنیم.
استارتر محترم امیدورام شرکت شما در اجرا و پیاده سازی این پروژه موفق باشد . بنده از مشتریان شما خواهم بود

SatSat
November 16th, 2012, 23:58
فعلا که داخل اهواز 3000 میلیاری میزنن داخل سرش این دیگه که چیزی نیست :):)

دوست عزیز شما مطمعنی تو اهواز هست ؟؟؟

احتمالا تو آبادان نیست !!!

در کل خدا کنه راه بیفته چه ایرادی داره مملکت پیشرفت کنه

hamedmabdi
November 17th, 2012, 00:13
سلام لطفا یکی بگه که این stm1 و pap و isdp چیست؟با تشکر

hasun
November 17th, 2012, 00:42
راستش من از حسین ماجدی (سرزمین رایانه) شنیدم که میگفت میخوایم دیتاسنتر بزنیم .
شما گروه سرزمین هستید ؟

isoroush
November 17th, 2012, 02:44
می بینم که همشهری های بنده در این زمینه بسیار فعال هستند !
انشالله این موردی که میگید تحقق پیدا میکنه از xlhost کوچ کنیم بیایم اهواز :d
امیدوارم با اولین گرد خاک سیستم تهویه از کار نیافته :d
اسم واسه دیتاسنتر انتخاب نکردید !!!؟ :d

isoroush
November 17th, 2012, 03:29

نه عزیز :d
24 متری اسم یک خیابون نسبتا طولانی و عریض در مرکز تجاری اهوازه ،

ourweb
November 17th, 2012, 09:24
راستش من از حسین ماجدی (سرزمین رایانه) شنیدم که میگفت میخوایم دیتاسنتر بزنیم .
شما گروه سرزمین هستید ؟

سرزمین با شرکت راصد مارال جنوب داره کار میکنه کا با پهنای باند 300 مگابایتی میخواهند شروع کنند و اینکه 30 تا سرور میتونند ران کنند روی اونجا تازه این داخل مخابرات میزبانی میشه باتشکر.

aligoli
November 17th, 2012, 13:04
آرزوی روز افزون شما رو در این کار دارم، منتظر خبر افتتاحیه هستیم.

hamedmabdi
November 17th, 2012, 22:33
سلام لطفا یکی بگه که این stm1 و pap و isdp چیست؟با تشکر

سلام دوستان یکی جواب منو بده ممنون میشم.تشکر

isoroush
November 17th, 2012, 22:59
سلام دوستان یکی جواب منو بده ممنون میشم.تشکر

عزیز ! ISP هایی که بنده و شما از اونا ADSL می گیریم اینترنتشون رو از شرکت های PAP می گیرن و شرکت ارتباطات زیر ساخت( مخابرات) مستقیم با این PAP ها قرارداد داره ، چند سال پیش خونده بودم توی روزنامه 11 تا PAP هست توی ایران .

isdp هم به معنی internet service data provider هست
هر پورت STM 1 قابلیت اتصال به 32 خط E1 را دارد. E1 یك استاندارد اروپایی برای انتقال دیتا بین شبكه های مخابراتی است كه شامل 30 كانال دیتا و یك كانال سیگنالینگ و یك كانال همزمانی می شود و از فناوری PCM استفاده می كند.

hamedmabdi
November 17th, 2012, 23:07
عزیز ! ISP هایی که بنده و شما از اونا ADSL می گیریم اینترنتشون رو از شرکت های PAP می گیرن و شرکت ارتباطات زیر ساخت( مخابرات) مستقیم با این PAP ها قرارداد داره ، چند سال پیش خونده بودم توی روزنامه 11 تا PAP هست توی ایران .

isdp هم به معنی internet service data provider هست
هر پورت STM 1 قابلیت اتصال به 32 خط E1 را دارد. E1 یك استاندارد اروپایی برای انتقال دیتا بین شبكه های مخابراتی است كه شامل 30 كانال دیتا و یك كانال سیگنالینگ و یك كانال همزمانی می شود و از فناوری PCM استفاده می كند.

دوست عزیز ممنون و تشکر
میشه بگین این stm1 چیست؟

isoroush
November 17th, 2012, 23:37
عزیز، گفتم که یه نوع پورته انتقال با سرعت بالا ( مثلا 10 گیگابیتی )

ourweb
November 18th, 2012, 08:42
عزیز، گفتم که یه نوع پورته انتقال با سرعت بالا ( مثلا 10 گیگابیتی )
ممنون از شما بابت پاسخ

korosh-eghbali
November 18th, 2012, 15:53
دوست عزیز من تو متن هاتون دیدم گاها مگا بایت و مگا بیت و گیگا بایت و بیت رو اشتباه گفتید حال نمیدونم این درستش هست یا اینکه غلط املایی بوده اگر درست بوده که جای تعجب هست اما اگر غلط املایی بوده لطفا بخونید و تصحیح کنید
با تشکر