PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Visa Card

milade
November 16th, 2012, 12:42
سلام

دوستان بنده نیاز به ویزا کارت واقعی ( کارتش رو میخوام بهم ارسال بشه ) ، مطمعن و با قابلیت بالانس حساب بالا ( ماهیانه 10 تا 30 هزار دلار انتقال ) دارم .

لطفاً اطلاعات لازم و قیمت رو در اختیار بنده قرار بدهید .

dforosh
November 16th, 2012, 15:05
با سلام

ویزا کارت واقعی ؟

فیزیکی منظورتان است ؟

میخواهید به حساب بانکی متصل باشد ؟

parsdrive
November 16th, 2012, 16:01
درود
با ایشون تماس بگیرید

وب سایت ویزا اند مستر (http://www.visaandmaster.com/fa/)

مطمئن هستند بعضی از آشنایان بنده خرید داشتند
بازهم تحقیق کنید.

موفق باشید

milade
November 16th, 2012, 16:43
سلام

فیزیکی منظورتان است ؟
بله منظورم فیزیکی و قابل شارژ هستش .

میخواهید به حساب بانکی متصل باشد ؟
اره . البته در این مورد اطلاعات کافی ندارم . ممنون میشم توضیح بفرمایید .

با ایشون تماس بگیرید
تشکر از شما .
بله یکی دیگر از دوستان هم ایشون رو تایید کردند . انشالله ببینیم دوستان دیگه چطور هست شرایطشون و استارت رو با یکی از جنابان بزنیم .

تشکر .

milade
November 16th, 2012, 16:52
همچنین ممنون میشم توضیح بدید ایا امکان credit check دارم یا خیر ؟

Aria
November 16th, 2012, 17:23
سلام.

مبالغ بالای 5 هزار دلار نیاز به حساب بانکی دارند، طبق آخرین تغییرات اعمال شده توسط Visa و MasterCard هر گونه پرداخت بالای 1000 دلار -می بایست- دارای CVS مشخص و صحیح باشد و در غیر این صورت پرداخت بازگشت داده خواهد شد.

پیشنهاد می کنم از دوست یا فامیل نزدیک خود در حارج از ایران درخواست باز کردن حساب بانکی کنید و در غیر این صورت منتظر از دست رفتن پول خود بدون هیچ گونه جای بحث باشید.

با تشکر.

nasa_de
November 16th, 2012, 17:41
با سلام،

به چند دلیل چنین کاری رو پیشنهاد نمیدم،

1- تحریم بود ایران، و باز بودن دست بانک در بلوکه کردن موجودی داخل حساب به هر دلیلی
2- شما در نهایت برای داشتن تراکنش از طریق ویزا کارت باید به حساب متصل به آن حواله بزنید از داخل ایران
3- مشکلات ناشی از داشتن موجودی بالا برای آن (درخواست Confirmation در بعضی از سایتها، مشکلات ناسی از پیپال و ...)
4- مشکلات عدیده ناشی از مواردی که جناب Aria فرمودند رو هم به این لیست اضافه بفرمایید.

ارادتمند / بیگی

milade
November 16th, 2012, 17:52
سلام جناب فهیمی پور .

تشکر بابت پاسختون .

الان برخی سایتها مثل گروه مشاورین زرین هما مالزی | ZARIN HUMA GROUP (http://www.bitfa.com/) ، گویا کارت رو از بانکها صادر میکنند ( طبق توضیحات در صفحه اول ) . ایا این همون چیز یهستش که بنده نیاز دارم ؟
چرا محدودیت دارند در شارژ و تا 5000 رینگیت رو بیشتر شارژ نمیکنند ؟

ممنون میشم یه توضیح بفرمایید .

milade
November 16th, 2012, 17:59
جناب بیگی عزیز ،

تشکر بابت توضیحات خوبتون .

متاسفانه ناچاراً باید این کار رو کنم . به دلیل تراکنش هایی که مبلغ بالایی هم دارند باید یک همچین چیزی داشته باشم .ضمن اینکه نیاز به credit check هم دارم .
در حال حاظر تنها چاره ای که دارم اینه که یه شرکت در یک کشور مثل امریکا یا ... ثبت کنم تا بتونم مشکلات اینچنینی رو برطرف کنم ...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

nasa_de
November 16th, 2012, 18:11
جناب بیگی عزیز ،

تشکر بابت توضیحات خوبتون .

متاسفانه ناچاراً باید این کار رو کنم . به دلیل تراکنش هایی که مبلغ بالایی هم دارند باید یک همچین چیزی داشته باشم .ضمن اینکه نیاز به credit check هم دارم .
در حال حاظر تنها چاره ای که دارم اینه که یه شرکت در یک کشور مثل امریکا یا ... ثبت کنم تا بتونم مشکلات اینچنینی رو برطرف کنم ...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

خواهش می کنم،
هرچند ریسک هست اما فکر کنم در نهایت مجبورید شرکتی تاسیس کنید در خارج از ایران. در این مورد یک پی ام به شما ارسال میکنم.

ارادتمند / بیگی

Aria
November 16th, 2012, 18:28
سلام.

5000 رینگت یعنی حدوداً 2500 دلار آمریکا.

خیر، اگر فامیل نزدیک یا دوست نزدیک یا شریک تجاری درست حسابی نباشه، پول شما به هر دلیل میتونه مسدود بشه و یا حتی توسط شخصی که کارت رو ازش گرفتید خورده بشه.

بودن افرادی که پدراخت می کردند و بعد از 4 - 5 ماه کار خوب و جلب اعتماد پول مردم رو خوردن و حالا با اسم های دیگه دارند کار می کنند.

ثبت شرکت در هر کشوری ممکن نیست و شامل مالیات های مختلف میشه، پیشنهاد بنده آمریکا هست که باید حضور داشته باشید.

با تشکر.

nasa_de
November 16th, 2012, 18:47
مورد دیگه ای که یادم رفت خدمت شما عرض کنم، اگر حواله های شما متمرکز به یکی دو شرکت هست، پیشنهاد میکنم حواله بانکی از صرافی ها معتبر شهرتون داشته باشید به این شرکت ها و مقداری رو هم به عنوان عنوان دیپوزیت داشته باشید تا خیالتون راحت باشه.

milade
November 16th, 2012, 19:00
سلام

پیشنهاد بنده آمریکا هست که باید حضور داشته باشید.
یعنی باید امریکا باشم ؟ ممکن هست بیشتر توضیح بدید ؟

از طریق اقوام حساب در کانادا باز بشه ، دیگه چه کارهایی لازمه ؟ اصلاً ممکن هست برای ایشون ؟

مورد دیگه ای که یادم رفت خدمت شما عرض کنم، اگر حواله های شما متمرکز به یکی دو شرکت هست، پیشنهاد میکنم حواله بانکی از صرافی ها معتبر شهرتون داشته باشید به این شرکت ها و مقداری رو هم به عنوان عنوان دیپوزیت داشته باشید تا خیالتون راحت باشه.
برخی شرکتها credit check نیاز دارند و یا میخوان ماهیانه از حساب کسر بشه ... برا این نیاز دارم .

nasa_de
November 16th, 2012, 19:19
بدون شک مشکلی نخواهید داشت با روشی که عرض کردم، مضاف بر اینکه هیچ شرکتی از دیپوزیت بدش نمیاد.

milade
November 16th, 2012, 19:31
سلام

بدون شک مشکلی نخواهید داشت با روشی که عرض کردم، مضاف بر اینکه هیچ شرکتی از دیپوزیت بدش نمیاد.
برای مثال جناب عالی میتونید این کار رو کنید ؟ که ماهیانه مثلاً 5000 دلار بابت سرویسهایی که ما داریم از حساب های شما کم بشه ؟ ( البته ما پرداخت رو انجام میدیم ، اما شما به عنوان دارنده حساب حاظرید ؟ )

nasa_de
November 16th, 2012, 19:48
سلام

برای مثال جناب عالی میتونید این کار رو کنید ؟ که ماهیانه مثلاً 5000 دلار بابت سرویسهایی که ما داریم از حساب های شما کم بشه ؟ ( البته ما پرداخت رو انجام میدیم ، اما شما به عنوان دارنده حساب حاظرید ؟ )

ببینید منظور بنده این نیست، به طور مثال شما میتونید وقتی سرویسی رو فروش داشتید ریال اون رو سریعا به دلار تبدیل کنید و نگه دارید نزد خودتون موئد پرداخت اون رو از طریق صرافی های معتبر حواله بفرمایید به شرکت و مبلغی رو هم دیپوزیت داشته باشید تا خیال شما از بابت پرداخت ها راحت باشه.

milade
November 16th, 2012, 20:03
سلام .

شرکتها نیاز دارند تا یه حساب معتبر باشه تا سر ماه فاکتور اتوماتیک بخوابه به حساب و کسر بشه . بنده هم به همین دلیل نیاز به حساب و کارت دارم ...

milade
November 18th, 2012, 12:03
دوستان ، هل من ناصر ینصرنی ؟ :| !

DeltaGostar
November 18th, 2012, 12:06
پیغام خصوصی دهید تا پلن ها خدمت شما ارائه شود