PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کولو یک عدد سرورe5

kingserver
November 16th, 2012, 01:06
سلام علیکم

تصمیم بر ان گرفته ایم تا در اینده بسیار نزدیک با سرمایه ای که در این سال ها که میزبانی وب و فروش سرورمجازی را اغاز کردیم یک سرور قوی تهیه و در دیتاسنتر اروپایی قرار بدهیم
در اول بگم که سرور که مد نظر بنده هست سرور مشخصات بالا هست و دوست ندارم چندین سرور داشته باشم به جای یک عدد سرور بسیار قوی به دلایل شخصی و تجاری
************************************************** ************************************************** ****************
مشخصات سرور درخواستی1:

cpu:2 x Eight Core 2.60Ghz HT Sandy Bridge EP E5-2670

Memory:384GB DDR3 ECC Memory

Hard Disk:12 x 2TB SAS 7,200 RPM

Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 10

اینترنت مورد نیاز

4عدد پورت 1گیگابیت بر ثانیه و انتظار من سرعت دانلود هر پورت بر حسب مگابایت 80مگ البته پورت اشتراکی باشه ولی سرعت و کیفیت مناسب باشه

ای پی های مورد نیاز
257 ای پی قابل استفاده

************************************************** ************************************************** ****************
مشخصات سرور درخواستی2:

cpu:2 x Hexa Core 2.66Ghz X5650

Memory:128GB DDR3 ECC Memory

Hard Disk:5 x 2TB SAS 7,200 RPM

Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 10

اینترنت مورد نیاز

2عدد پورت 1گیگابیت بر ثانیه و انتظار من سرعت دانلود هر پورت بر حسب مگابایت 80مگ البته پورت اشتراکی باشه ولی سرعت و کیفیت مناسب باشه

ای پی های مورد نیاز
128 ای پی قابل استفاده
سرمایه اولیه بنده برای کولوکیشن که اماده هست:20ملیون تومان
اگر مدل مادربورد و قطعات دیگر سرور که مورد نیاز هست رو بگین چون من با قعطات دیگر اشنایی زیادی ندارم
میخوام سرور به نام بنده باشه که در داخل دیتاسنتر هست یا اگر به نام شرکتی هست که برای بنده کولوکشن انجام میدن ضمانت نامه ای چیزی بدن که بعدن اگر خواستم دیتاسنتر رو عوض کنم بعد از گذشت 2/3سال مشکلی نباشه و اگر حتی خواستم سرور بفروشم مالیکت سرور مشخص باشه در ضمن اگر سرور کلا به اسم من باشه و داخل دیتاسنتر باشه بهتر هست!

ابیوز های دریافتی کاربران و این نوع مشکلات هم ایمیلش با من باشه که سریع جواب بدم و مشکل حل کنم البته فرد فی مابین من و دیتاسنتر ایشون هم از لحاظ سیاست های کارایی رابطه خوبی داشته باشن با دیتاسنتر که مشکل بوجود نیاد چون ناخود اگاه ابیوز هایی دریافت میشه و بلخره کاربر تخلف می کنه

بقیه شرایط رو هم وقتی پیشنهاد ها و راهنمایی های همکاران رو دیدم در جواب خواهم گفت و پست رو اپدیت می کنم
با تشکر