PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب روی هاست وارز

hermes
November 15th, 2012, 23:54
سلام . من می خواهم هاست وارز بخرم (برای نصب whmcs) ولی گفتم قبلش اینجا سوال کنم ببینم
اگر whmcs را روی هاست وارز نصب کنم چه مشکلاتی امکان دارد پیش بیاد برام (چه کمبود هایی داره )
واقعا بدون نیاز به لایسنس روی هاست وارز نصب می شود (نسخه نال شده اش )

shahab-f
November 16th, 2012, 00:04
یعنی چی دوست عزیز ؟؟ تعریف شما از هاست وارز چیه ؟؟

hermes
November 16th, 2012, 00:08
به آدرس زیر برید توضیح داده
هاست وارز لینوکس (http://iran-team.com/warez.html)

shahab-f
November 16th, 2012, 00:11
عزیز دل هاست وارز تنها فرقی که با هاست های دیگه داره اینه که شما میتونی اسکریپت های نال شده رو نصب کنی یعنی نیازی نیست کپی رایت رو رعایت کنید . تنها فرقش با هاست های معمولی همینه دوست عزیز

hermes
November 16th, 2012, 00:15
خوب سوال من در اصل این میشه که اسکریپت های نال شده چه کمبود هایی نسبت به نوع لایسنس دار آن دارد ؟
یک سول دیگر هم در هاست معمولی اگر اسکریپت نال شده نصب شود امکان *****ینگ هست ؟

shahab-f
November 16th, 2012, 00:20
خوب سوال من در اصل این میشه که اسکریپت های نال شده چه کمبود هایی نسبت به نوع لایسنس دار آن دارد ؟
یک سول دیگر هم در هاست معمولی اگر اسکریپت نال شده نصب شود امکان *****ینگ هست ؟

در رابطه با سوال 1 : 100 درصد امنیت ضعیفتری نسبت به نسخه اصلی دارید (البته اگه whmcs نال میخواین نصب کنید کانفیگ امنتی انجام میدیم)

در رابطه با سوال 2 : اگر اسکریپتتون خارجی باشه دیتاسنتر میخواد که اون اسکریپت رو بردارید ولی اگر ایرانی باشه ممکنه داخل شکایت کنند و سایتتون ***** شه ..

hermes
November 16th, 2012, 00:26
یعنی میگید اگر نال شده یک اسکریپت را می خواهم خارجیش رو استفاده کنم ؟( درست فهمیدم چون مقداری iq پایینی دارم هی سوال می پرسم ببخشید )
من دیدم در نسخه نال شده whmcs نوشته شده "whmcs + فارسی ساز" حال اگر این را فارسی سازی کنم دوچار مشکل نمی شود(دوچار *****ینگ نمیشود ) ؟

shahab-f
November 16th, 2012, 00:29
یعنی میگید اگر نال شده یک اسکریپت را می خواهم خارجیش رو استفاده کنم ؟( درست فهمیدم چون مقداری iq پایینی دارم هی سوال می پرسم ببخشید )
من دیدم در نسخه نال شده whmcs نوشته شده "whmcs + فارسی ساز" حال اگر این را فارسی سازی کنم دوچار مشکل نمی شود(دوچار *****ینگ نمیشود ) ؟

بله..

خیر خیلی ها دارند استفاده میکنند و مشکلی ندارند اصل اسکریپت خارجیه موردی نداره

hermes
November 16th, 2012, 00:34
بی زحمت به این نتیجه گیری آخر هم جواب بدید (به دلیل قبلی که گفتم سوال می پرسم :-) )
در نتیجه نیازی به خرید هاست وارز ندارم و روی هاست معمولی نسخه نال شده اش را نصب کنم و فارسی سازی کنم ؟

shahab-f
November 16th, 2012, 00:37
بی زحمت به این نتیجه گیری آخر هم جواب بدید (به دلیل قبلی که گفتم سوال می پرسم :-) )
در نتیجه نیازی به خرید هاست وارز ندارم و روی هاست معمولی نسخه نال شده اش را نصب کنم و فارسی سازی کنم ؟

دقت نمیکنید در رابطه با این سوالتون عرض کردم ::

یک سول دیگر هم در هاست معمولی اگر اسکریپت نال شده نصب شود امکان *****ینگ هست ؟ اگر اسکریپتتون خارجی باشه دیتاسنتر میخواد که اون اسکریپت رو بردارید ولی اگر ایرانی باشه ممکنه داخل شکایت کنند و سایتتون ***** شه ..

hermes
November 16th, 2012, 00:40
یک سوال دیگر هم همین الان برام پیش آمد گفتم بپرسم و خودم را راحت کنم :) ( این مشکل از پایه است :))

من نمایندگی هاست دارم میگیرم از جایی که دارم میگیرم کنترل پنل WHM Cpanel می دهد بهم ، میخواستم بپرسم و مطمئن بشم برداشتم از عمل کرد whmcsدرست است .
whmcs در اصل کنترل پنلی مانند وردپرس مانند تومیتوکارت با اپن کارت هست با این فرق که این برای مدیریت فروش هاستینگ و اون دوتای دیگه برای فروش اجناس فروشگاهی . درست گفتم ؟

hermes
November 16th, 2012, 00:41
در مورد نتیجه قبلی هم پس بهتره وارز بگیرم ؟

shahab-f
November 16th, 2012, 00:45
یک سوال دیگر هم همین الان برام پیش آمد گفتم بپرسم و خودم را راحت کنم :) ( این مشکل از پایه است :))

من نمایندگی هاست دارم میگیرم از جایی که دارم میگیرم کنترل پنل WHM Cpanel می دهد بهم ، میخواستم بپرسم و مطمئن بشم برداشتم از عمل کرد whmcsدرست است .
whmcs در اصل کنترل پنلی مانند وردپرس مانند تومیتوکارت با اپن کارت هست با این فرق که این برای مدیریت فروش هاستینگ و اون دوتای دیگه برای فروش اجناس فروشگاهی . درست گفتم ؟

بله درسته ..

shahab-f
November 16th, 2012, 00:46
در مورد نتیجه قبلی هم پس بهتره وارز بگیرم ؟

بله

hermes
November 16th, 2012, 00:48
آقا واقعا ممنون کلی مشکلاتم رو حل کردید . ایشاالله خیر ببینید (پیرشی جوون :))

دمت گرم