PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره این Server چیست؟

danitfk
November 15th, 2012, 19:59
سلام .. خسته نباشید.

دوستان نظر شما درمورد سرور ذکر شده با این قیمت برای خرید چطوره؟

Mother Board : INTEL SR1560SF
Processor : 2 x Quad Core Intel Xeon E5410
ARK | Intel® Xeon® Processor E5410 (12M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) (http://ark.intel.com/products/33080/Intel-Xeon-Processor-E5410-12M-Cache-2_33-GHz-1333-MHz-FSB)

Clock Rate : 2 x 4 x 2.33Ghz = 18,400Mhz and 2x12=24MB Cache
RAM : 16GB DDR2
3x250GB SATA 7.2Krpm NEW
5TB Premium Bandwidth @ 1Gbps
LA - USA
هزینه ماهیانه : 69$ تا 79$

فقط جهت اطلاع !

wanener
November 15th, 2012, 20:02
خیلی هم عالی!

asrhosting
نسبت به قیمتش خوبه .
فقط اینکه انگار داری تو ایران اندازه 180 دلار براش پول میدی !

tizparvaz
اعتماد نمیکنم یه قیمتش
دیتاسنترش کجاست ؟

sadeght
November 15th, 2012, 20:03
قیمت و سخت افزارش خوبه اعتماد می کنم.

danitfk
November 15th, 2012, 20:04
اعتماد نمیکنم یه قیمتش
دیتاسنترش کجاست ؟
رک شخصی خودم - اعتماد می کنی بهم ؟ :d

ariansafaei
November 15th, 2012, 20:04
قیمت خیلی خوب و مناسبیه
امروز دلار چنده ؟
:d

danitfk
November 15th, 2012, 20:07
قیمت خیلی خوب و مناسبیه
امروز دلار چنده ؟
:d
امروز بین 2990 تا 3300 تومن !

shahab-f
November 15th, 2012, 20:08
برای چه کاری میخوای عزیز ؟؟؟ هاستینگ ؟؟

یا مجازی سازی :d

misagh72
November 15th, 2012, 20:10
عالی عزیز

می فروشی من خریدارم ؟ از کجا هست ؟

danitfk
November 15th, 2012, 20:10
برای چه کاری میخوای عزیز ؟؟؟ هاستینگ ؟؟

یا مجازی سازی :d

هر جور شما راحتی ؛ من این سرورو برای اجاره دادن میگرَم

danitfk
November 15th, 2012, 20:11
عالی عزیز

می فروشی من خریدارم ؟ از کجا هست ؟
هنوز نه .. میخواستم بدونم اوضا بازار خرید چطوره چون قصد خرید عمده این سرور رو دارم

tizparvaz
November 15th, 2012, 20:11
رک شخصی خودم - اعتماد می کنی بهم ؟ :d

رک خودتونه :-؟
نکنه به جای رک از میز تحریر استفاده کردی ؟
شایدم سرور و دستی جمع کردی با لوازم از سمساری خریدی که انقد پایین درومده :))
بعد شما که میگی رک اختصاصی سوئیچ و بندویت از خودتونه دیگه ؟

sadeght
November 15th, 2012, 20:12
قیمت مناسب هست اگر هم بشه مجازی سازی کرد خوبه - هر موقعه ارائه دادید به ما اطلاع دهید

ariansafaei
November 15th, 2012, 20:14
هر موقع خریداری کردید من هم میخام بهم پی ام بدید تو یاهو ممنون

danitfk
November 15th, 2012, 20:15
رک خودتونه :-؟
نکنه به جای رک از میز تحریر استفاده کردی ؟
شایدم سرور و دستی جمع کردی با لوازم از سمساری خریدی که انقد پایین درومده :))
بعد شما که میگی رک اختصاصی سوئیچ و بندویت از خودتونه دیگه ؟
نه از گل میز
نه هارد ها نو هستن
1/4 رک ؛ 9 تا سوییچ اجاره ای + پهنای باند 100 ترابایت + 288 آی پی
از خودم که نه از دیتاسنتر من از کجا بیارم مرتضی؟؟

Hostpolis
November 15th, 2012, 20:17
حواستون به مصرف برق باشه که از قیمت سرور نزنه بالا

danitfk
November 15th, 2012, 20:20
حواستون به مصرف برق باشه که از قیمت سرور نزنه بالا
سلام؛
هزینه برق + پهنای باند خیلی مناسبه

tizparvaz
November 15th, 2012, 20:22
نه از گل میز
نه هارد ها نو هستن
1/4 رک ؛ 9 تا سوییچ اجاره ای + پهنای باند 100 ترابایت + 288 آی پی
از خودم که نه از دیتاسنتر من از کجا بیارم مرتضی؟؟

راستی 1/4 رک چند یونیت میشه ؟ واسه 1/4 رک 9 تا سوئیچ :-/

danitfk
November 15th, 2012, 20:25
راستی 1/4 رک چند یونیت میشه ؟ واسه 1/4 رک 9 تا سوئیچ :-/
10 یا 9 یونیت ، بستگی به دیتاسنتر داره

tizparvaz
November 15th, 2012, 20:34
10 یا 9 یونیت ، بستگی به دیتاسنتر داره

بستگی به رک داره اگر رک 42 یونیت باشه که کمتر از این نوع رک واسه اجاره استفاده میشه میشه 10.5 یونیت

در خوش بینانه ترین حالت شما با پر کردن به ازای هر سرور 1 یونیت میتونید 10 سرور اجاره بدید که در خوشبینانه ترین حالت و پر شدن هر ده سرور در یک روز بازم میشه گفت شما ضرضر میکنید یا دیگه خیلی خوش بین باشیم رو هر سرور 9 دلار سود میکنید :)

danitfk
November 15th, 2012, 20:36
بستگی به رک داره اگر رک 42 یونیت باشه که کمتر از این نوع رک واسه اجاره استفاده میشه میشه 10.5 یونیت

در خوش بینانه ترین حالت شما با پر کردن به ازای هر سرور 1 یونیت میتونید 10 سرور اجاره بدید که در خوشبینانه ترین حالت و پر شدن هر ده سرور در یک روز بازم میشه گفت شما ضرضر میکنید یا دیگه خیلی خوش بین باشیم رو هر سرور 9 دلار سود میکنید :)
جایی نمیاد 10.5 یونیت بده ؛ رک اکثرا 42 یونیت هست .. اما نحوه ارائه 1/2 ؛ 1/4 فرق داره
این محاسبه ای کردی برای هر یونیت چند $ هزینه پهنای باند و برق در نظر گفتی؟
اون هزینه ماهیانه بود .. هزینه ستاپ هم داره !!

RoobinaServer
November 15th, 2012, 20:41
سلام

در امضام نوشتم :

-----زندگی به من آموخت هر چیزی قیمتی دارد پنیر مجانی در تله موش یافت میشود.-----

من اعتماد نمیکنم با این قیمت فکر کنم بخواید کلو هم بکنید فقط حدود 50 دلار خیلی ارزان بخوایم بگیم هزینه کلوش هست و خود سرور بالای 1000 دلار هست قیمتش شما باشی 1000 دلار اجاره میدی با 10 دلار ماهانه؟

هزینه های برق و ... در نظر بگیرید.

danitfk
November 15th, 2012, 20:48
سلام

در امضام نوشتم :

-----زندگی به من آموخت هر چیزی قیمتی دارد پنیر مجانی در تله موش یافت میشود.-----

من اعتماد نمیکنم با این قیمت فکر کنم بخواید کلو هم بکنید فقط حدود 50 دلار خیلی ارزان بخوایم بگیم هزینه کلوش هست و خود سرور بالای 1000 دلار هست قیمتش شما باشی 1000 دلار اجاره میدی با 10 دلار ماهانه؟

هزینه های برق و ... در نظر بگیرید.
بله امضاتون درست میگه.. مثلا کسی میاد هاست 3,000 تومنی میده حتما مشکل داره دیگه
قیمت قابل ارائه 69$ هست.. در ضمن شما از کجا فرمودین قیمت این سرور هزار دلار هست؟
من فقط ذکر کردم هارد ها نو هستن نه کل سرور , هزینه ستاپ هم در نظر گرفتین؟

tizparvaz
November 15th, 2012, 20:48
جایی نمیاد 10.5 یونیت بده ؛ رک اکثرا 42 یونیت هست .. اما نحوه ارائه 1/2 ؛ 1/4 فرق داره
این محاسبه ای کردی برای هر یونیت چند $ هزینه پهنای باند و برق در نظر گفتی؟
اون هزینه ماهیانه بود .. هزینه ستاپ هم داره !!
نگفتم 10.5 یونیت دادن
بالا گفتید 1/4 رک بستگی به دیتاسنتر داره که چند یونیت بشه منم گفتم به رک بستگی داره نه دیتاسنتر
بیخیال داداش شما طبق محاسباتتون جلو برید ایشالا موفق میشید
تازه هزینه خرید سرور هم هست که فک میکنم احتمالا دارید دست دوم و بدون گارانتی خرید میکنید خدا رحم کنه کاربراتون یوزرای سر به راهی باشن یه موقع نزنن هفته ای یه بار هارد بسوزنن که دیگه هیچی خدا باید به فریادت برسه :))

خلاصه موفق باشی دیگه ادامه نمیدم ایشالا که بتونی جفت و جورش کنی با اجازه

danitfk
November 15th, 2012, 20:54
نگفتم 10.5 یونیت دادن
بالا گفتید 1/4 رک بستگی به دیتاسنتر داره که چند یونیت بشه منم گفتم به رک بستگی داره نه دیتاسنتر
بیخیال داداش شما طبق محاسباتتون جلو برید ایشالا موفق میشید
تازه هزینه خرید سرور هم هست که فک میکنم احتمالا دارید دست دوم و بدون گارانتی خرید میکنید خدا رحم کنه کاربراتون یوزرای سر به راهی باشن یه موقع نزنن هفته ای یه بار هارد بسوزنن که دیگه هیچی خدا باید به فریادت برسه :))

خلاصه موفق باشی دیگه ادامه نمیدم ایشالا که بتونی جفت و جورش کنی با اجازه
سرور نو نیست ؛ هارد نو هست از نوع SATA 7.2Krpm که ovh با افتخار داه میزنه SATA 3 .. :))
هزینه کلو هم از اونی که فکر می کنی کمتر درمیاد .. ما هم برای کاربر بلاخره ضمانتی داریم .. تا یه جایی مسئول هستیم.
ولی نه اینکه سرور سوخت بگیم .. ببخشید خداحافظ .. سرور هم کمتر از 12 ماه استفاده شدن !!
دیتاسنتر هایی هستن ( حتی از نظر ایرانی ها معتر ) سخت افزاراشون بیشتر از 2 سال استفاده شدن !!
اگه سوالی ابهامی راجبش داری بپرس ؛ چرا خجالت می کشی ازم؟ قبلا که اینطوری نبود ! :d

tizparvaz
November 15th, 2012, 21:26
سرور نو نیست ؛ هارد نو هست از نوع SATA 7.2Krpm که ovh با افتخار داه میزنه SATA 3 .. :))
هزینه کلو هم از اونی که فکر می کنی کمتر درمیاد .. ما هم برای کاربر بلاخره ضمانتی داریم .. تا یه جایی مسئول هستیم.
ولی نه اینکه سرور سوخت بگیم .. ببخشید خداحافظ .. سرور هم کمتر از 12 ماه استفاده شدن !!
دیتاسنتر هایی هستن ( حتی از نظر ایرانی ها معتر ) سخت افزاراشون بیشتر از 2 سال استفاده شدن !!
اگه سوالی ابهامی راجبش داری بپرس ؛ چرا خجالت می کشی ازم؟ قبلا که اینطوری نبود ! :d

اگر ادامه نمیدم بخاطر اینه که یه موقع چیزی نگم که تخریب حساب بشه
دوست عزیز بحث شما با دیتاسنتری که ماهانه بالای میلیاردها دلار در آمد داره و سرمایه های ملیاردی کنار دارن فرق داره خودتو با هم سطح خودت بسنج نه با دیتاسنتر ، دیتاسنتر بله استفاده میکنه مسئولیتشم کاملا میپذیره (دارندگی و برازندگی بسوزه واسش خیالی نیست عوض میکنه ) البته اینم بگم اینجوری که فکر میکنی هم نیست یکم بهتره
به قول قدیمیا مگه نونم و میدی که ازت خجالت بکشم سوالی نبود که بپرسم اونم پرسیدم چون هنوزم تو کتم نمیره واسه 1/4 رک 9 تا سوئیچ داشتن
موفق باشی

danitfk
November 15th, 2012, 21:36
اگر ادامه نمیدم بخاطر اینه که یه موقع چیزی نگم که تخریب حساب بشه
دوست عزیز بحث شما با دیتاسنتری که ماهانه بالای میلیاردها دلار در آمد داره و سرمایه های ملیاردی کنار دارن فرق داره خودتو با هم سطح خودت بسنج نه با دیتاسنتر ، دیتاسنتر بله استفاده میکنه مسئولیتشم کاملا میپذیره (دارندگی و برازندگی بسوزه واسش خیالی نیست عوض میکنه ) البته اینم بگم اینجوری که فکر میکنی هم نیست یکم بهتره
به قول قدیمیا مگه نونم و میدی که ازت خجالت بکشم سوالی نبود که بپرسم اونم پرسیدم چون هنوزم تو کتم نمیره واسه 1/4 رک 9 تا سوئیچ داشتن
موفق باشی
راجب 9تا سوییچ بهت گفتم ؛ چرا 9 تا سوییچ .
من درآمد یا توجیه اقتصادیشو نگفتم که بخوام مقایسه کنم.. سرمایه اولیه هم اونقدری هست که اگر هارد بسوزه بتونیم کمتر از 12 ساعت سرور رو آپ کنیم !
سر قیمت تموم شده هم که باهات صحبت کردم !

khazarnet
November 15th, 2012, 23:16
عزیز با توجه به قیمت مشخصات خوبی داره////...

danitfk
November 15th, 2012, 23:24
عزیز با توجه به قیمت مشخصات خوبی داره////...
احتمالش کم هست 60$ فیکس ارائه بشه.. بین 69-79$ و حداکثر 32 آی پی !

DreamServer
November 15th, 2012, 23:36
هارد 10 سال کار کرده ندی ، سی پی یو اونجوری هم ندی ! چرا که نه! :دی

RoobinaServer
November 15th, 2012, 23:45
بله امضاتون درست میگه.. مثلا کسی میاد هاست 3,000 تومنی میده حتما مشکل داره دیگه
قیمت قابل ارائه 69$ هست.. در ضمن شما از کجا فرمودین قیمت این سرور هزار دلار هست؟
من فقط ذکر کردم هارد ها نو هستن نه کل سرور , هزینه ستاپ هم در نظر گرفتین؟

خیر هاست 3 تومنی هم مشکل نداره بستگی داره چه هاستی باشه. (در مورد مشکل اگر حرفتون کنایه هست عرض کنم مشکل برای هر کسی پیش میاد سر 3 تومن یا اصلا 300 تومن کسی خودش و سابقه کاریش را خراب نمیکنه مطمئن باشید.)

ست آپ یکبار داده میشه هزینه ماهانه بیشتر از نظر من باید در نظر گرفت.

یا حق

milade
November 15th, 2012, 23:48
سلام

راجب 9تا سوییچ بهت گفتم ؛ چرا 9 تا سوییچ .
جناب جسارتاً 9 سوئیچ یا 9 پورت از یک سوئیچ ؟

DDR2
بازار امروزی رقابتی هستش . الان رم های DDR3 با 2000 مگاهرتز اومدن ! فکر نکنم برای کسی این رمها دیگه جالب باشه .

Premium
تعریفتون رو از Premium می فرمایید ؟
تا جایی که بنده از قیمت میبینم ، اگر شما واسه سرور 20 دلار بگیرید . واسه هر یونیت هم مثلاً 20 دلار هزینه کنید و واسه 6 تا ایپی اولیه هم 3 دلار و هر پورت هم خیلی خوب 10 دلار ، خواهید داشت 59 دلار برای هر یونیت !
( جسارت نباشه اما من قیمت رو برای بیکیفیت ترین دیتاسنتر هم نمیتونم این قیمت در نظر بگیرم !!! ، اما خب اینجا شد دیگه ! )
خب حالا 10 تا 20 دلار هم میمونه که اگر فرض کنیم قیمت پهنای باند روی 20 دلار اولیه وارد شده باشه ( !! ) که هیچ و باید به قول دوستمون ببینیم سرورها توی رک نگهداری میشن واقعاً ؟ چون یه رک حدود 2000 دلار هزینه داره ! اصطحلاک رک هم که باشه بیش از اینها میشه هزینه ! . اینطوری دیتاسنتر داره به شما 1 امپر برق + 5 ترا + 1 یونیت رو 20 دلار میده ! خودتون دیگه حسابش کنید .

اگر پهنای باند هم جدا بگیره خواهید داشت ( برای یک ارائه دهنده شبکه درجه 3 و یا چندم ) ، 5*2 دلار برای هر ترابایت 10 دلار . پس شما بین 0 تا 10 دلار سود خواهید داشت ! . حالا واقعاً چطوریه ؟

حالا دیگه بماند که دیتاسنتر کجاست و پشتیبانی چطوره و سخت افزار چند سال کار کردند و پشتیبانی شما چطوره و هزینه های Remote Hands اونجا چطوره و خیلی سوالات دیگر .

بهتره یه بررسی مجدد کنید ! . همیشه قیمت نیست ! مثل خیلی ها که برا قیمت رفتند سراغ برخی دیتاسنتر ها و الان برگشتند ! اون هم چیزی مثل کولو !
همیشه به این فکر کنید که هر چی پول بدید آش میخورید .

تشکر .

danitfk
November 15th, 2012, 23:54
هارد 10 سال کار کرده ندی ، سی پی یو اونجوری هم ندی ! چرا که نه! :دی
هارد نو هست.. تو توضیحات که گفتم !

danitfk
November 15th, 2012, 23:57
سلام

جناب جسارتاً 9 سوئیچ یا 9 پورت از یک سوئیچ ؟

بازار امروزی رقابتی هستش . الان رم های DDR3 با 2000 مگاهرتز اومدن ! فکر نکنم برای کسی این رمها دیگه جالب باشه .

تعریفتون رو از Premium می فرمایید ؟
تا جایی که بنده از قیمت میبینم ، اگر شما واسه سرور 20 دلار بگیرید . واسه هر یونیت هم مثلاً 20 دلار هزینه کنید و واسه 6 تا ایپی اولیه هم 3 دلار و هر پورت هم خیلی خوب 10 دلار ، خواهید داشت 59 دلار برای هر یونیت !
( جسارت نباشه اما من قیمت رو برای بیکیفیت ترین دیتاسنتر هم نمیتونم این قیمت در نظر بگیرم !!! ، اما خب اینجا شد دیگه ! )
خب حالا 10 تا 20 دلار هم میمونه که اگر فرض کنیم قیمت پهنای باند روی 20 دلار اولیه وارد شده باشه ( !! ) که هیچ و باید به قول دوستمون ببینیم سرورها توی رک نگهداری میشن واقعاً ؟ چون یه رک حدود 2000 دلار هزینه داره ! اصطحلاک رک هم که باشه بیش از اینها میشه هزینه ! . اینطوری دیتاسنتر داره به شما 1 امپر برق + 5 ترا + 1 یونیت رو 20 دلار میده ! خودتون دیگه حسابش کنید .

اگر پهنای باند هم جدا بگیره خواهید داشت ( برای یک ارائه دهنده شبکه درجه 3 و یا چندم ) ، 5*2 دلار برای هر ترابایت 10 دلار . پس شما بین 0 تا 10 دلار سود خواهید داشت ! . حالا واقعاً چطوریه ؟

حالا دیگه بماند که دیتاسنتر کجاست و پشتیبانی چطوره و سخت افزار چند سال کار کردند و پشتیبانی شما چطوره و هزینه های Remote Hands اونجا چطوره و خیلی سوالات دیگر .

بهتره یه بررسی مجدد کنید ! . همیشه قیمت نیست ! مثل خیلی ها که برا قیمت رفتند سراغ برخی دیتاسنتر ها و الان برگشتند ! اون هم چیزی مثل کولو !
همیشه به این فکر کنید که هر چی پول بدید آش میخورید .

تشکر .
راجب تک تک موارد هم باهم صحبت کردیم

milade
November 16th, 2012, 00:08
راجب تک تک موارد هم باهم صحبت کردیم
پرایویت رو فراموش کنید !

سوالیه که در ذهن تک تک کاربرانه !
بنده هم پاسختون رو دادم : )

danitfk
November 16th, 2012, 00:17
هنوز به مرحله قطعی نرسیده ؛ فقط جهت اطلاع از بازار خرید بود !
اگر قرار شد با این دیتاسنتر با این قیمت کار کنیم حتما برای تک تک ابهامات و سوالات ، جوابی از قبل ارائه میدیم !