PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی دیتاسنتر

magicpowers
November 15th, 2012, 18:41
دوستان من چندتا کیس دارم می خوام با استفاده از اونا یه دیتاسنتر خونگی راه بندازم برق اضطراری و اینترنت ردیفه فقط اگه میشه راهنمایی کنید که چطور شروع کنم و یا اگه مقاله ای چیزی هست لینکشو بدید.
ممنون

danitfk
November 15th, 2012, 18:57
سلام؛ برای استفاده شخصی ( Local ) یا بصورت عمومی؟

shahab-f
November 15th, 2012, 18:58
سرعت اینترنتتون چقدره ؟؟؟

magicpowers
November 15th, 2012, 18:58
عمومی

magicpowers
November 15th, 2012, 18:59
می خوام از اینترنت vsatاستفاده کنم.

mmzznn
November 15th, 2012, 19:00
سوئچ بگیر با کابل
همین
ولی پیشنهاد میکنم یک میکروتیک ارزون بگیری با اون کار کنی.
الان کجاشو مشکل داری. حداقل باید مجوز ISP هم داشته باشی وگرنه برداران با ماشین پرشیا و glx میزن جمعت میکنن:دی

magicpowers
November 15th, 2012, 19:02
سوئچ بگیر با کابل
همین
ولی پیشنهاد میکنم یک میکروتیک ارزون بگیری با اون کار کنی.
الان کجاشو مشکل داری. حداقل باید مجوز ISP هم داشته باشی وگرنه برداران با ماشین پرشیا و glx میزن جمعت میکنن:دی
گرفتن مجوز سخته؟

mmzznn
November 15th, 2012, 19:06
شرایط میخواد.
25 سال سن
داشتن لیسانس مربوطه
پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (http://www.cra.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=4b9cf7fc-82a3-4ad0-9774-09849950a910)

magicpowers
November 15th, 2012, 19:11
بدون مجوز راهی نداره؟؟؟؟؟

mmzznn
November 15th, 2012, 19:14
راه که داره اما خوب ردت و بزنن یا لوت بدن خیلی اذیت میکنن.
یه جورایی به باد میری:دی
انگار مثلا با یک کیلو هروئین گرفتنت:دی
پیشنهاد میدم کیساتو ببری بزاری isp بهشونم ماهی 200 بدی احت بی دردسر

mgp.co.ir
November 15th, 2012, 19:15
پیام خصوصی برای شما ارسال شد .
درصورتی که مایل به همکاری بودید تماس بگرید .

magicpowers
November 15th, 2012, 19:39
اكه به جاىvsatاز اينترنت مخابرات استفاده كنم بازم مشكل داره؟؟؟

tizparvaz
November 15th, 2012, 19:56
هنر نزد ایرانیانست و بس
یعنی فقط ماییم که فک میکنیم با داشتن یک خط اینترنت و کابل و حالا یه میکروتیک ارزون میشه دیتاسنتر زد
خدایش یدونه باشیم
--------
دوست عزیز بهتره شما اگر قصد دارید کار کنید کیساتونو داخل یک دیتاسنتر کلو کنید البته بعد از سنجیدن تمام موارد از نظر صرفه اقتصادی مسئله

TARIMEHR
November 15th, 2012, 20:02
انشالله خدا قسمت کنه یکی از همچین دیتاسنترایی بزنیم

حالا چندتا سوال
منظورتون کیس های خونگی هست( دو روز روشن باشن جوش میارن)
شما کامپیوتر و لپ تاب خودت رو میخوای بکنی دیتاسنتر ؟
سرعت و حجم اینترنت؟
سیستم تهویه
پشتیبان متخصص( پشتیبان باید به خونتون رفت و آمد داشته باشه؟)

vps-baran.ir
November 15th, 2012, 20:03
هنر نزد ایرانیانست و بس
یعنی فقط ماییم که فک میکنیم با داشتن یک خط اینترنت و کابل و حالا یه میکروتیک ارزون میشه دیتاسنتر زد
خدایش یدونه باشیم
--------
دوست عزیز بهتره شما اگر قصد دارید کار کنید کیساتونو داخل یک دیتاسنتر کلو کنید البته بعد از سنجیدن تمام موارد از نظر صرفه اقتصادی مسئله

ما داریم تو استان قزوین یه دیتاسنتر با همکاری یکی از pap های کشور راه میندازیم

و دنبال شخصهای هستیم که بتونن کار کنن

شما سابقه کار دارید؟

magicpowers
November 15th, 2012, 20:19
لطفا دوستان توهين نكن والا من خيلى واردترم از همه دوستان تو اين انجمن واسه توهين كردن. تعدادى كيس با رم بالا دارم مى تونم اينترنت 1مك مخابراتم بكيرم اينجورى حل ميشه يا نه. (دوستان با موبايل ازمدم موبايلمم فونت فارسى نداره ببخشيد.)

vps-baran.ir
November 15th, 2012, 20:28
لطفا دوستان توهين نكن والا من خيلى واردترم از همه دوستان تو اين انجمن واسه توهين كردن. تعدادى كيس با رم بالا دارم مى تونم اينترنت 1مك مخابراتم بكيرم اينجورى حل ميشه يا نه. (دوستان با موبايل ازمدم موبايلمم فونت فارسى نداره ببخشيد.)

اینترنت 1 مگ جوابگو کار شما نیست

دوست عزیز من ازتون سوال کردم

شما می خواید سرمایه گذاری کنید . منم گفتم ما داریم تو قزوین دیتاسنتر راه می ندازیم دوست دارید کار کنید به ما اطلاع بدید

magicpowers
November 16th, 2012, 00:51
دوستان ميشه دريافت با ماهواره باشه و ارسال با اينترنت معمولى؟؟

mmzznn
November 16th, 2012, 00:57
بله میشه.

magicpowers
November 16th, 2012, 09:16
Bade internetdegechi memone???

ourweb
November 16th, 2012, 09:41
ما که داخل شرکت یک طبقه کامل رو کردیم دیتا پر از سرور و رک خط اختصاصی هم از مخابرات میگیریم 50 مگ اختصاصی که با مجوزر شرکت گرفتیم خیلی سرعت داره .

tizparvaz
November 16th, 2012, 12:58

شما سابقه کار دارید؟

سلام
تلفنی عرض کردم برای همکاری در فروش خدمتتون هستیم

vps-baran.ir
November 16th, 2012, 14:20
سلام
تلفنی عرض کردم برای همکاری در فروش خدمتتون هستیم

با صحبت هایی که با شما انجام شده

قرار شده که همکاری کنیم مشکلی با شما نداریم فقط چون این شخص می خواست این کارو انجام بده

گفتم پیشنهاد بدم

taghi.karimi
November 16th, 2012, 14:42
Bade internetdegechi memone???

دوست عزیز سوال هایی میپرسید که چندین بار درموردش بحث شده زحمت سرچ هم به خودتون بدین سریعتر به نتیجه میرسید.

شما بگید میخواید آخر که همهچی فراهم کردید چی کار کنید تا براتون آخر داستان رو اولش بازگو کنم.

موفق باشید

alireza.076
November 16th, 2012, 22:44
شما راه بنداز اینترنت ماهواره ای برای این کار فرداش میان جمع میکنند :دی
برای ارائه سرور مجازی نمیتوان اصلا استفاده کرد از فکرش خارج شوید اما برای هاست تا حدودی جواب میدهد (مثلا برای سایت های بازدید پایین مثل سایت های فروش سرویس، نه برای هاست دانلود)
اما سرعت بالا باز میخواهد با دستگاه ups که قیمت بالایی دارد
تهویه زیاد ملاک نیست. کامپیوتر بنده سخت افزار عادی نسبتا داره اما 7ماه هست که روشنه فن هم فقط سی پیو با پاور داره

paypal
November 16th, 2012, 23:01
هنر نزد ایرانیانست و بس
خدایش یدونه باشیم
--------

گویا متوجه نشدید . ایشون میخوان اون 4 تا کیس بی مصرف نباشه یک پولی هم ازش در بیاد و تجربه ای هم کسب کنند .

همه ما این فکر یک مانی به سرمون زده کسی که بگه نه من هیچ وقت به همچین چیزی فکر نکردم دروغ محزه .

دوست عزیز شما شروع کن . برو جلو فقط زیاد هزینه نکن . این رو بدون فقط برای یاد گیری داری هزینه میکنی . خدا رو چه دیدی شاید 4 تا مشتری توپ وی پی اس هم پیدا کردی . والا !!!

اما فقط این رو بگم تجربه زیادی در شبکه کسب نمی کنید با این پروژه . همه چیز از طرف مرکزی که بهتون اینترنت میده آماده شده از قبل به این خاطر خدمتتون عرض می کنم .

شما سابقه کار دارید؟

اگر در راه اندازی به مشکل بر خوردید در خدمتم ( فقط سیسکو , بحث های ماکروسافت و میکروتیک به هیچ وج احضار نظر نمیکنم ) .

اما سوال من اینجاست . شما چطور استارت همچین پروژه ای رو زدید و وسط راه هم هستید گویا که افرادش رو ندارید ؟ و اینجا این مطلب رو بیان می کنید؟ این یک سوال شخصی که برام پیش اومد .

vps-baran.ir
November 17th, 2012, 00:54
گویا متوجه نشدید . ایشون میخوان اون 4 تا کیس بی مصرف نباشه یک پولی هم ازش در بیاد و تجربه ای هم کسب کنند .

همه ما این فکر یک مانی به سرمون زده کسی که بگه نه من هیچ وقت به همچین چیزی فکر نکردم دروغ محزه .

دوست عزیز شما شروع کن . برو جلو فقط زیاد هزینه نکن . این رو بدون فقط برای یاد گیری داری هزینه میکنی . خدا رو چه دیدی شاید 4 تا مشتری توپ وی پی اس هم پیدا کردی . والا !!!

اما فقط این رو بگم تجربه زیادی در شبکه کسب نمی کنید با این پروژه . همه چیز از طرف مرکزی که بهتون اینترنت میده آماده شده از قبل به این خاطر خدمتتون عرض می کنم .

اگر در راه اندازی به مشکل بر خوردید در خدمتم ( فقط سیسکو , بحث های ماکروسافت و میکروتیک به هیچ وج احضار نظر نمیکنم ) .

اما سوال من اینجاست . شما چطور استارت همچین پروژه ای رو زدید و وسط راه هم هستید گویا که افرادش رو ندارید ؟ و اینجا این مطلب رو بیان می کنید؟ این یک سوال شخصی که برام پیش اومد .

ما از طریق شرکت خودمون تونستیم صحبت های اولیه رو انجام بدیم

و اکثر دوستانی که داریم کار می کنیم حرفه ای نیستن که بتونن در حد دیتاسنتر فنی باشن ولی تمام امکانات رو خود pap در اختیار ما میزاره بدون اینکه ما هزینه کنیم

در اصل ما مجری طرح و فروشنده هستیم

چند نفری هستن که تو خود استان می شناسم

من دنبال اشخاص بومی فنی هستم

چون اگه خارج از استان باشه اصلا نمی تونم امکاناتش رو فراهم کنم

ولی زمانی داخل استان باشه هر مشکلی برای سرور پیش بیاد سریع خودش رو برسونه

و از لحاظ مکان هم کامل هستش یعنی کف ام دی فا - کولینک و محوطه و ...

در حد استاندارد دیتاسنتر های درجه 2 یا 3 جهانی هست

برای استارت کار حتما تاپیک می زنیم

ولی فعلا کارهای اولیه داره انجام میشه

فعلا نمی تونم بیشتر از این توضیح بدم . تا زمانی که کامل مشخص نشه صحبت کردنش درست نیست

به جهت اینکه فقط حرف نباشه و عمل هم توش باشه

موفق و معید باشید

paypal
November 17th, 2012, 07:46
بسیار عالی بنابر این نماینده هستید . موفق باشید انشاالله