PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور های اختصاصی با ترافیک بالا (10 tb)

directspace
January 2nd, 2010, 16:17
همه سرور ها شامل 10 ترابایت ترافیک روی پورت 100 هستند
و همچنین نصب رایگان
برای سرور های ویندوزی ما می تونیم یه مجموعه نرم افزار شامل
Mdaemon 9.66 (Mail Server)
SqlServer 2008
DotNetPanel (کنترل پنل هاستینگ ) ==> DotNetPanel Windows Hosting Control Panel | Exchange, SharePoint, Dynamics CRM, IIS, BlackBerry, VPS | SaaS Enabled (http://dotnetpanel.com)
FileZilla Ftp Server
به طور رایگان نصب کنیم
سه مورد اول کرک شده هستند

دیتاسنتر directspace.net
در portland آمریکا
حدود 4 سال با این دیتا سنتر کار کردم

Plan: starter1
Dual Core Intel® Pentium® 3.0Ghz
Reliable Dell SC440 System
2GB DDR RAM
2x 160GB SATA Hard Drive
/29 Subnet on Private VLAN
Free OS Reinstalls
10TB Premium Routed Bandwidth
OS Windows Server 2003 Web Edition
100 Mb Port

قیمت 120000 در ماه
سالانه 1200000

===============================================

Plan: starter2
Plan:
Intel® Core 2 Duo® 2.2Ghz
Reliable Dell System
2GB DDR RAM
2x 160GB SATA Hard Drive
Free OS Reinstalls
100 Mb Port

قیمت 180000 در ماه
سالانه 1800000

Plan: starter3
Dual Core Intel® Xeon® 1.86Ghz

2GB DDR RAM
2x 250GB SATA Hard Drive
Free OS Reinstalls
100 Mb Port

قیمت 180000 در ماه
سالانه 1800000

Plan: Professional
2 X Quad Core Intel® Xeon® 2.0Ghz
Reliable Dell SC1430 System
8GB DDR RAM
2x500GB SATA Hard Drive
Free OS Reinstalls
100% Network Uptime SLA
24 Hour, 10 Minute Tech Support
Windows or Linux/FreeBSD OS

قیمت 385000 در ماه
سالانه 3800000

سرویس های اضافه

پهنای باند
15TB Bandwidth W/1GigE Port: ماهیانه 60000
20TB Bandwidth W/100Mbps Port: ماهیانه 90000
100Mbps Unmetered Port: ماهیانه 175000
200Mbps Unmetered Port: ماهیانه 400000

هارد و رم
با توجه به پلن قیمت متفاوت هم به صورا ماهیانه هم پرداخت یکباره
برای نمونه :
1TB ماهیانه 35000، یکبار پرداخت 125000

Windows Server 2003 Web Edition
Windows Server 2003 Standard: ماهیانه 10000
Windows Server 2003 Enterprise: ماهیانه 15000
Windows Web Server 2008
Windows Server 2008 Standard: ماهیانه 10000
Windows Server 2008 Enterprise: ماهیانه 15000
CentOS Linux
Debain Linux
Fedora Linux
FreeBSD

Aria
January 2nd, 2010, 16:31
سلام.

شما فرمودید 100% uptime شبکه به صورت SLA تضمین شده.

http://www.webhostingstuff.com/uptime/DirectSpaceNetworks.html

لطف میکنید یکم بیشتر توضیح بدید ؟

با تشکر.

directspace
January 2nd, 2010, 16:37
این بخش SLA در باره شبکه هست از DirectSpace

NETWORK AVAILABILITY.

DIRECTSPACE NETWORKS guarantees Network Availability of the Service of 100% across its facilities-Network. If the DIRECTSPACE Network experiences Network Unavailability during any given day, Customer will receive, at Customer's request, a one (1) day Service Credit.
Customer may obtain no more than one day Service Credit per day, regardless of how often in that day DIRECTSPACE failed to meet the Network Availability Guarantee. Customer may obtain no more than one (1) month Service Credit for any given
month.

باز اگر سوالی بود در خدمت هستم

Aria
January 2nd, 2010, 16:48
سلام.

ممنون از پاسخ گویی شما، خوشحال میشم اگر یکم دیگه من رو راهنمایی کنید.

عملاً این SLA شرکت مذکور به این معنی هست که اگر هر مشکلی در شبکه پیش بیاد، 1 روز رایگان به شما اجازه داده میشه که از سرور استفاده کنید و اگر یک با یا چند با در روز مشکلی پیش بیاد، فرقی نخواهد کرد و در نهایت شما 1 روز رایگان خواهید داشت.

این مورد در ماه هم به همین ابعاد خواهد بود و در نهایت در 30 روز ماه، شما میتونید 30 روز رایگان داشته باشید (در صورت بروز مشکل)

خوب، من به عنوان یک مشتری، حق دارم بدونم اگر سرور من که برام *خیلی* مهم هست که به هیچ عنوان از دسترس خارج نشه، باید چه کار کنم اگر مثلاً در یک روز یک تا چند ساعت سرور از دسترس خارج باشه ؟

از نظر من شخصاً که کارم خیلی جدی هست، 1 روز که هیچی، 10 روز هم رایگان به من بدن، جبران اون یک یا چند ساعت downtime نیست!

همینطور یک سری تحقیقات کلی انجام دادم و متوجه شدم که در ساعت خاصی (میانه های روز به وقت آمریکا - portland) دسترسی به بخش پشتیبانی کند هست و به سختی صورت میگیره و همینطور مشکلاتی از قبیل Control Panel محدود و فعال نبودن بعضی از Function ها مثل Bandwidth Graph Viewer و ... در جمله موارد انتقاد شده از این شرکت وجود داره که تاریخ این انتقاد ها هم از 1 ماه کمتر هست (در اواسط ماه December) ؟

در نهایت، به نظر خود شما، این شرکت برای افرادی که کار بسیار مهم (Mission Critical) دارند توصیه میشه ؟

با تشکر.

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

البته این رو هم اضافه کنم که شبکه های این شرکت به حالت Network Redundancy نیست و به صورت Direct Attached Peering از شرکت Cogent سرویس میگیره و البته Network Devices هم که سخت افزار هدایتی شبکه دیتاسنتر هستند به صورت Inhouse نیست !

این مورد از نظر شما حرفه ای هست ؟

با تشکر.

directspace
January 2nd, 2010, 17:12
خواهش می کنم خوشحال می شم پاسخ گو باشم
در مورد sla به این معنی هست که برای هر روز حتی اگه بخشی از اون فطعی داشته باشن ما به ازا داره فرقی نمی کنه اگه برای 10 روز هم اتفاق بیفته 10 روز برای شما حساب می کنن

در مورد پشتیبانی باید بگم که این ها sla ده دقیقه ای برای پشتیبانی دارند. اما اگر در عمل بخواهید بدونید باید بگم که بعضی مواقع برای خودم هم پیش آمده که بیش از این معطل شدم.
اما نکته مثبت پشتیبانی این شرکت پی گیری هایی هست که در خیلی موارد کسی انجام نمیده و به کاربر واگذار می کنن. حتی یک بار برای ما مشکلات نرم افزاری رو هم انجام دادن در حالی که وظیفه نداشتن.

در مورد کنترل پنل انتقاد شما وارده.
اما در مورد شبکه باید بگم که فکر نمی کنم جایی این کیفیت شبکه رو پیدا کنید. با توجه به این که شما از کاربرای حرفه ای WHT .com هستی باید تاپیک های مربوط به کیفیت پهنای باند رو هم خونده باشی. خصوصا در 6 ماه اخیر که تغییراتی در شبکه خودشون دادن.

اما بریم سراغ بحث (Mission Critical)
اهمیت یک کار یا سرویس رو باید به زبان اقتصادی به هزینه تبدیل کرد. یعنی باید دید این کار چقدر برای شما می ارزه. پشتیبانیش چقدر مهمه. کیفیت پهنای باند چقدر مهمه. قیمت تجهیزات اضافی برای گسترش کار چقدر مهمه.

دوستان من در پارسا اسپیس بعد از مدت ها جستجو و رایزنی همین دیتا سنتر رو برای کار انتخاب کردند.

باز هم اگر سوالی باشه خوشحال می شم در خدمت باشم.

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

Current Providers
DirectSpace constantly works to provide the best routes for our data center customers. In order to do so, we integrate or change some bandwidth providers. We've included a list of our current providers below.

360Networks
Sprirt
MCI
CogentCo

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

این هم دو مورد review از wht
اولیش همونه که دوستمون خوندن و دومی در مورد VPS هستش

Directspace.net 1 Week Review : Dedicated Server : Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=911686&highlight=directspace)

DirectySpace 2.5 months VPS review : VPS Hosting : Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=910896&highlight=directspace)

Aria
January 2nd, 2010, 17:19
سلام.

خیلی ممنون از پاسخگویی شما.

بله این شرکت بسیار دقیق و کامل پیگیری می کنند (با توجه به گفته کاربرانشون) و از نکته ای به راحتی نمیگذرند.

تمامی موارد ذکر شده توسط شما صحیح و قابل قبول هست.

فقط یک نکته رو میگم و رفع ضحمت می کنم، از نظر من با این قیمت سرور، میشه دیتاسنتر هایی رو انتخاب کرد که پهنای باند کمتر میدند و از نظر uptime بسیار بهتر هستند که این صحبت من به دلیل provider بودن خودم نیست و حقیقتی هست که خود شما همکار عزیز هم به این حقیقت واقف هستید.

نکته آخر، با توجه به مقدار پهنای باندی که ارائه میدید، حتی در صورت بروز مشکل *گاهی اوقات* در شبکه، میتونید انتخاب مناسبی برای سایت های دانلود و یا پر بازدید باشید.

انشالاه که موفق باشید.

با تشکر.

directspace
January 2nd, 2010, 17:29
مطمئنا لحن شما بسیار دوستانه و برای روشن شدن مشکلات و مزایا بوده و من خوشحالم که این جا دوستانی هستن که میشه از اطلاعاتشون استفاده کرد. من هم هرگز قصد فروش به هر شکلی رو ندارم و ممنون میشم اگه دوستان اشکالات این دیتاسنتر رو بگن. با توجه به تجربه چند ساله و کار با 2 3 تا از دیتاسنتر ها من این جا رو پسندیدم و امیدوارم در صورتی که کسی از ما خرید کنه از این انتخاب راضی باشه.

باز هم ممنون از لطفتون

Shc
January 2nd, 2010, 17:44
من قبلا شنیده بودم که این دیتاسنتر با end user ایرانی مشکل داره و به شدت تابع قوانین کشور آمریکاست.
در همین مورد هم دو بار تیکت زدم تا این قضیه برام روشن بشه.اما هر دو بار پاسخی ندادند.احتمالا شدت تحریم در این دیتاسنتر بسیار بالاست.
از نظر من دیتاسنتر معتبریه و قیمت هاش بسیار مناسبه.ولی با تحریم نمیشه کنار اومد.

directspace
January 2nd, 2010, 18:49
من از اولش که با این دیتاسنتر کار می کردم بهشون اعلام کردم که ما ایرانی هستیم و هیچ مشکلی از این بابت نداشتیم.
در ضمن این که برای billing از کارت هایی استفاده می کنیم که صاحب کارت مقیم آلمان، آمریکا و یا برزیل هستش. شما چه موردی سراغ داری که این ها تحریم کرده باشن؟

Achilles
January 2nd, 2010, 20:30
سلام
ببخشید یه سوال دارم
شما نماینده ی فروش DirectSpace هستید؟ یا اینکه فقط قیمتهای بهتری نسبت به خودشون میدید؟ من الان یه Dedicated Server ازشون دارم که توی لیست شما هست، ولی نه به این قیمت. Down-time خیلی خیلی کم دارند -ولی دارند- ساپورتشون هم پر بدک نیست.
دنبال یه سرور با Storage بالا می گردم که ازش بعنوان Backup Storage Server استفاده کنم. شما چی پیشنهاد میدین؟ از همین DSN بگیرم یا اینکه برم سراغ آلترناتیوهای دیگه؟

directspace
January 2nd, 2010, 22:45
بعضی از سرویس دهنده ها پیشنهاد بک آپ به صورت Storage یا ftp رو می دن. Directspace پلانی به این شکل نداره اما اگر واقعا به همچین چیزی احتیاج دارید ما خودمون می تونیم تامین کنیم.

Achilles
January 3rd, 2010, 12:46
سلام
ممنون از پاسخ :)

میشه لطف کنید و یه کم بیشتر توضیح بدید که پیشنهادتون دقیقاً چه هست؟ من راستش یه کم عجله دارم...

directspace
January 3rd, 2010, 20:03
ما می تونیم از سرور های خودمون بهتون برای بک آپ ftp بدیم