PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نصب سی پنل بر روی webserver

mohsenes57
January 2nd, 2010, 15:01
با سلام خدمت دوستان عزیز.
جهت راه اندازی سی پنل بر روی سرور خودم در صورت امکان برای اعلام قیمت با این آدرس تماس بگیرید.
mohsenes57@gmail.cim

HugeServer
January 2nd, 2010, 15:06
جهت راه اندازی سی پنل بر روی سرور خودم در صورت امکان برای اعلام قیمت با این آدرس تماس بگیرید.
mohsenes57@gmail.cim

سلام،

عزیز، لازم نیست آخه هزینه پرداخت کنید، وقتی‌ که با ۲ یا ۳ تا دستور خودش نصب میشود، درجیی دیگه هم این مساله رو بین کردین و من هم پست مربوطه رو برای نصب سی‌ پانل به شما نشون دادم، در هر صورت اگر که واقعا نمیتوانید سی‌ پانل رو نصب کنید، میتونیم برای شما نصب و کنفیگ اولی‌ و تنظیمات امنیتی رو انجام بدیم، ولی‌ نرخین عملیات ۵۰ تومن می‌باشد، که فکر نکنم باری شما مناسب باشه. در هر صورت خودتون شروع به نصب کنید، اگر مشکلی‌ بود، در همین انجمن مطرح کن تا جواب بگیرید.

najmehdj
January 2nd, 2010, 15:08
سلام،

عزیز، لازم نیست آخه هزینه پرداخت کنید، وقتی‌ که با ۲ یا ۳ تا دستور خودش نصب میشود، درجیی دیگه هم این مساله رو بین کردین و من هم پست مربوطه رو برای نصب سی‌ پانل به شما نشون دادم، در هر صورت اگر که واقعا نمیتوانید سی‌ پانل رو نصب کنید، میتونیم برای شما نصب و کنفیگ اولی‌ و تنظیمات امنیتی رو انجام بدیم، ولی‌ نرخین عملیات ۵۰ تومن می‌باشد، که فکر نکنم باری شما مناسب باشه. در هر صورت خودتون شروع به نصب کنید، اگر مشکلی‌ بود، در همین انجمن مطرح کن تا جواب بگیرید.

میشه طریقه نصب این سی پنلو بگید

HugeServer
January 2nd, 2010, 15:16
میشه طریقه نصب این سی پنلو بگید

کدوم سی‌ پانل ؟ :-?:39:

Ali-718
January 2nd, 2010, 15:30
mohsenes57@gmail.cim

همانطور که BestServer.IR گفتتند نصبش رو با چند دستور میتونید انجام بدید ، ولی قبلش باید سی پنل بگیرید ، قیمتش هم تقریبا 16000 تومان است ....

HugeServer
January 2nd, 2010, 15:35
البته میتونید ۱۵ روز سی‌ پانل رو به صورت مجانی‌ استفاده کنید.

Woshka
January 3rd, 2010, 03:08
نصب CPanel | سرور تولز (http://servertools.ir/cpanel/%D9%86%D8%B5%D8%A8-cpanel.html)

آموزش نصب سی پنل

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:08 AM ----------

نصب CPanel | سرور تولز (http://servertools.ir/cpanel/%D9%86%D8%B5%D8%A8-cpanel.html)

آموزش نصب سی پنل