PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش سود خالص به جای income در transaction

bidari
November 14th, 2012, 16:23
سلام خدمت دوستان

همونطور که میدونید ما برای هر دامنه که ثبت میکنیم مثلا 5000 تومان خودمون 4000 تومان براش میدیم.حالا در transactions این سیستم وقتی مثلا میزنیم درامد ماه گذشته رو نشون بده و *****ش میکنیم زیرش یه جدول میاره . توی این جدول اینا نوشته شده :

Total balance

Total Fees
Total Expenditure
Total income

تومان
250,000تومان

50,000تومان

0تومان
300,000

از رو این میشه فهمید که 300 تومان کل بوده ، 50 تومان فی بوده و 250 تومان به عنوان مثال بالانس کلی بوده..خب این اصلا به درد نمیخوره . این fee رو از کجا اورده ؟

درآمد رو به طور دقیق من اومدم سود رو حساب کردم تکتک . یعنی اومدم توی اون ماه سود هر دامنه که تقریبا 1 تومان بوده رو حساب کردم + فروش هاست ها . خیلی کمتر از این مقدار شد .

میخوام ببینم شما چه طوری سود خالص و درآمد کلی رو محاسبه میکنید و میفهمید؟ آیا راهی هست که بشه برای هر دامنه دقیقا سودش رو مشخص کرد یا فی رو براش تعیین کرد که در این جدول بالا فقط این مقدار فی رو برای هر دامنه حساب کنه و کم کنه...نمیدونم منظورم رو متوجه شدید یا نه...میخوام ببینم این خودش چطور این fee رو حساب کرده ؟ رو چه حسابی؟

bidari
November 14th, 2012, 21:57
دم بچه های اينجا گرم كه نه تا حالا whmcs استفاده كردند نه ميدونند چیه :دی