PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش سرعت ***

index.mailbox
November 14th, 2012, 12:28
سلام دوستااااااااان
شما هم برای مشاهده یوتیوب و غیره... با کاهش سرعت همراه هستید؟!!!

shahab-f
November 14th, 2012, 12:54
این سرعت بستگی به پر و کسی یا چیز پی انتون داره ... برای بنده بد نیست خوب باز میشه

index.mailbox
November 14th, 2012, 13:20
بنده مشتری یه سایتی بودم که این ماه کاهش سرعت داره، میخواستم بدونم برای همه به همین شکل شده یا سرویس دهنده من مورد پیدا کرده!
من سرعت دان من 1.70 هست با چیزتر میزنه 30 15 اصلا خوب نیست خوب! Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test (http://www.speedtest.net/)

teambieber
November 14th, 2012, 13:27
8- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

index.mailbox
November 14th, 2012, 13:43
8- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)
چی بگم به شما که ناراحت نشی

!@$#)_+%^"<*&%^$
November 14th, 2012, 17:28

برای ۱۰۰ تایی کردن پست هاتون تو بخش آموزشی اسپم بدین اینجا حساب نیست