PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایای راه اندازی یک شرکت هاستینگ

usefee
January 2nd, 2010, 12:49
مزایای راه اندازی یک شرکت هاستینگ
- درآمد تکرار شونده ، به دلیل اخذ شارژ سالیانه از مشتریان
- تجارت عظیم ، چرا که امروزه هر کسی به یک وب سایت نیاز دارد
- راحتی پیدا کردن مشتری ، به دلیل تعداد زیاد مشتریان و کم بودن رقبای حرفه ای
- و در آخر اینکه نقاط ضعف و یا مشکلات احتمالی شرکت های کوچک هاستینگ ، توسط یک شرکت بزرگتر برطرف می شود .

بقيه اين مقاله رو ميتونين توي وب سايت راهنماي نمايندگان فروش هاست و ريسلرهاي هاستينگ (http://www.reseller24.ir) مطالعه بفرمايين ;;)

iranihost
January 2nd, 2010, 12:56
"- تجارت عظیم ، چرا که امروزه هر کسی به یک وب سایت نیاز دارد "
و بجای خرید هاست ، 1 رسیلر میگیره و خودش تبدیل میشه به فروشنده !

Arashdn
January 2nd, 2010, 13:01
شرایط تاسیس یه شرکت مسئولیت محدود چیه؟؟؟ (فک کنم کمترین نوع شرکته درسته؟)

usefee
January 2nd, 2010, 13:06
شرایط تاسیس یه شرکت مسئولیت محدود چیه؟؟؟ (فک کنم کمترین نوع شرکته درسته؟)
ايشالا اگه متقاضي داشته باشه يا توي همين انجمن قرار ميديم يا توي اون سايت :71: اگه كسي نبود پخ بده برات كامل توضيح ميدم چه شرايطي داره و چي كارا بايد بكني . . .

rayannet
January 2nd, 2010, 13:06
تجارت عظیم ، چرا که امروزه هر کسی به یک وب سایت نیاز دارد :71:
هر وبسایت که خدا را شکر افرادی هستند که 3900 دامین + 1500 تومان هاست :-s ثبت کنند.

usefee
January 2nd, 2010, 13:09
"- تجارت عظیم ، چرا که امروزه هر کسی به یک وب سایت نیاز دارد "
و بجای خرید هاست ، 1 رسیلر میگیره و خودش تبدیل میشه به فروشنده !
همه هم كه اينجوري نيستن :-s
هدف ما هم از تاسيس اون سايت رسيدن به اين مطلب بوده كه كيا ميتونن ريسلر بشن و اصلا ريسلر شدن چه فوايد و مضراتي براي بدن داره :39:

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

:71:
هر وبسایت که خدا را شکر افرادی هستند که 3900 دامین + 1500 تومان هاست :-s ثبت کنند.
من اصلاح بكنم ، دامنه 3600 تومني و هاست فيري هم بنده ديدم :دي
لطفا فيمتهاتون رو به روز كنين رايان نت جان!

Arashdn
January 2nd, 2010, 15:36
ايشالا اگه متقاضي داشته باشه يا توي همين انجمن قرار ميديم يا توي اون سايت :71: اگه كسي نبود پخ بده برات كامل توضيح ميدم چه شرايطي داره و چي كارا بايد بكني . . .
مثل اینکه کسی اهلش نیست

usefee
January 2nd, 2010, 15:55
مثل اینکه کسی اهلش نیست
اوكي برات مي نويسم و ارسال ميكنم آرش جان

h_zaman06
January 2nd, 2010, 15:56
مثل اینکه کسی اهلش نیست

چرا آقا ما طالبیم :)

M.S.R
January 2nd, 2010, 16:00
مثل اینکه کسی اهلش نیست
منم می خوام بدونم ؟؟؟

nswir
January 2nd, 2010, 16:22
یه تاپیکی بود قبلا یه بنده خدا رفته بود ثبت کرده بود قدوم به قدوم گفته بود.

ببینم میتونم پیداش کنم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

http://www.webhostingtalk.ir/f41/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-5140/ این لینکش هست.
تشکر یادتون نره
برید حالشو ببرید !

usefee
January 2nd, 2010, 16:23
بله تاپيك تسنيم بود . من هم يادم هست .
پيدا كردين لينكشو بذارين دوستان استفاده كنن .

پ.ن: زياد از بحث خارج نشيد ;)

RezaFH
January 2nd, 2010, 16:31
منم همینطور

nswir
January 2nd, 2010, 16:33
گذاشتم دیگه عزیز
انگار این پلاگین جدید که نصب شده نمیزاره ببینید.
دقت کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f41/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-5140/

1eng.ir
January 2nd, 2010, 18:39
اساسنامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود (http://up.iranblog.com/6/1262525507.rar)

چیز دیگه هم خواستین بگین بذارم ;)

jafarjeni
January 2nd, 2010, 20:34
سیب زمینی چیدن از این کار درآمدش بیشتره ..

Arashdn
January 3rd, 2010, 08:10
با این همه شرایط
راس میگه دیگه
بریم سیب زمینی بفروشیم بهتره

usefee
January 3rd, 2010, 20:19
سیب زمینی چیدن از این کار درآمدش بیشتره ..
يك مثال بزنم :
توي محله ما يه خط تاكسي هست كه خوب حدود 100-150 تا تاكسي داره و دو تا خط نگهدار كه يكي سر ايستگاه و يكي ته ايستگاه ، اين مسير هم مسافر خورش واقعا عاليه و اگه كسي واقعا بخواد كار كنه راحت ميتونه روزي 20-30 سرويس بره و بياد حتي با وجود اينكه مسافربرهاي شخصي و . . .
اين خط نگهدارها رو تاكسيراني تعيين ميكنه ولي بهشون حقوق نميده و تاكسي ها موظف هستن كه هر بار نفري 100 از كرايه رو به اينا بدن . يه روز من از يكي از راننده ها پرسيدم كه روزي چند در مياره ، گفت خرج در رفته 40-50 تومان . بعد گفتم اين خط نگهدارا چند در ميارن ؟ گفت روزي 100-150 تومان . :-ss
گفتم پس چرا شما به جاي اينكه از صبح تا شب پشت رول بشيني و اعصابتو خورد كنيو . . . نميري خط نگهدار بشي ؟ حرف جالبي زد ، گفت : هر كسي را براي كاري ساخته اند . . . كيگفت هر شغلي يه كلاس و پرستيژ شغلي داره و هرچيزي رو نميشه با پول سنجيد . . . ميگفت اگه اونجوري حساب كني قاچاقچيا از همه بيشتر در ميارن >:)

alisc
March 16th, 2010, 18:51
درسته بده هم با جناب آقای یوسفی موافق هستم

هر کسی را بهر کاری ساختند

نگاه کنید یک سری از انسان های با کارشان عشق بازی می کنند ، عاشق کار خود هستند .
بنده از روی عشقی که به این کار داشتم زدم تو کار هاستینگ ، اول تفریحی کار می کردم ، بعد این کار رو به صورت حرفه ای دنبال کردم ،

اما متاسفانه یک سری از آدم ها ....... توی بعضی از کارها ! گندش رو در می آورند !

بنده 5 ماهه پیش 500 مگابایت هاست + 2 دامنه دات آی آر از هاستینگ........گرفتم ، بعد از 3 ماه ایشون جم کرد رفت !
بنده رو اون هاست سایت یکی از مشتری ها رو زده بودم ( بزرگترین تولید کننده لوازم ساختمانی کرج ) یکی از تولید کننده های معروف لوازم ساختمانی ، حالا ایشون جم کرده رفته ! دست من هم به جایی بند نبست !

از روی بد شانسی چون عجله داشتم گفتم دامین رو هم به نام خودش ثبت کنه ! حالا در به در دنبالش میگردم بهش اس ام اس میزنم که لااقل dns رو عوض کن و بنداز رو هاست خودم اما . . .
این وسط فقط آبروی من رفت

حالا به نظر شما بهتر نیست این آقا به جای کاره هاست ، سیب زمینی بکاره ! ( نه قارچ بهتره ، سودش هم بیشتره )
چون با کارش عشق نمیکنه ! کاری پیدا کرده برای تلکه کردن مردم