PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس قالب freer برای ساخت اکانت به طور خودکار

aminrt4
November 14th, 2012, 00:05
سلام دوستان

دوستان من یک freer دارم که لایسنس نیاز داره و این لایسنس رو هم از فردی به نام

محمد حسین بیرام

خریدم. و از این فرد بی مسوئلیت هیییچ ادرس ایمیل یا شماره موبایلی ندارم از طرفی در سایتشون
بخش تیکت هم کاملا الکی و تزئینی هستش

حالا یک مشکل اساسی برام پیش اومده اونم اینه که همه ی خرید ها رو که از 3 درگاه موجود در سایت ام
انجام میشه درگاه میزنه
خرید نا معتبر است.

خواهش میکنم اگر کسی از لایسنس اکانتینگ 150 تومنی این اقا استفاده میکنه منو راهنمایی کنه که ایا مشکل
از لایسنس هست یا جایه دیگه

ضمنا تمنا دارم اگر ایمیلی یا شماره تلفنی از همین فرد که ازش خرید کردم دارید به من بگید

ممنون

poriya_hashie
November 14th, 2012, 01:20
فکر میکنم سرتون کلاه گذاشتند عزیز freer یک اسکریپت رایگان هست
و اینکه باید حتما به vps شما تصال پیدا کنه که بتونه خودکار اکانت بفروشه
که فکر نمی کنم همچین قابلیتی داشته باشه!!

البته شاید اختصاصی باشه ولی احتمالش خیلی کمه!

reza*
November 14th, 2012, 01:58
دوست عزیز شما که آخه فرق بین قالب ، اسکریپت و ماژول رو نمیدونید چرا همچین مبلغی رو میدید ؟ :-

tizparvaz
November 14th, 2012, 02:26
بکمی بیشتر دقت کنید با دقت بخونید متنرو ایشون لایسنس فریر نخریدن لایسنس برای یک پلاگین خریدن که به گفته خودوشن رو سرور با یوزر پسورد دلخواه یوزر ایجاد میکنه (واسه Cc) و بعد پرداخت تحویل میده منظور ایشون این هست نه خود فریر

جناب amin kk داخل انجمنهای دیگه هم تاپیک بدید معمولا این افراد تو نت ردپا زیاد دارن :)

من و شناختی ? ;-)

joorabeban
November 14th, 2012, 03:29
دوست عزیز شاید ای پی تغییر پیدا کرده که تراکنشت درست نمیشه شما نوشته های زیر رو در قالب 1 فایل php با نوت پد سیو کن

<?php

$content = file_get_contents('http://www.zarinpal.com/labs/TestIP');

preg_match('/(\d+)\.(\d+)\.(\d+)\.(\d+)/', $content, $matches);

echo $matches[0];
?>
فایل حاصله رو در روت سایتت قرار بده مثلا اسم فایل میشه file.php و سایت شما هم هست test.ir فایل رو که در پوشه public_html قرار دادی به لینک سایتت برو با پسوند فایل در مثال بالا
http://test.ir/file.php
در پیج بالا یک ای پی مشاهده خواهی کرد
حالا این ای پی رو به درگاهت معرفی کن مثلا برای زرین پال این مسله مهمه که درست معرفیش کرده باشی.
تقریبا نود درصد فروشنده ها وضعی بهتر از این ندارند البته نوسانات ارزی هم بی تاثیر نیست و همه یک روز میای میبنی رفتن شماره مبایل و سایت و همه پیزشون ساسبند شده
بعضی ها هم که 12 صفحه تعهد میزارن توی سایتشون که چپب بجنبی ببندن اکانتتو.

آگونیس
November 14th, 2012, 03:34
البته این اسکریپت با اتصال به IBSng و CCP با قیمت 100 هزار تومان موجوده (هرکی خواست بگه :دی تا 80.90 می تونم براش بگیرم)
ضمنا این اسکریپت ادیت شده ی Freer هست کامل خود Freer نیست و تغییرات داشته تو مدیریت و ...
اگر اسکریپت شما نمایش داده می شه تا حدی که کاربر می تونه به صفحه پرداخت وصل شه پس مشکل اسکریپت نیست مشکل درگاهت هست

poriya_hashie
November 14th, 2012, 03:48
البته این اسکریپت با اتصال به IBSng و CCP با قیمت 100 هزار تومان موجوده (هرکی خواست بگه :دی تا 80.90 می تونم براش بگیرم)
ضمنا این اسکریپت ادیت شده ی Freer هست کامل خود Freer نیست و تغییرات داشته تو مدیریت و ...
اگر اسکریپت شما نمایش داده می شه تا حدی که کاربر می تونه به صفحه پرداخت وصل شه پس مشکل اسکریپت نیست مشکل درگاهت هست

دمو دارید؟
قیمت ماهانه هست یا فقط بار اول

آگونیس
November 14th, 2012, 03:49
دمو دارید؟

فقط یکبار
دمو هم دارم
یاهو بهم پی ام بده
isaeedx یاهو ای دی

آگونیس
November 14th, 2012, 03:52
قیمت هم فقط برای یکبار هست

paypal
November 14th, 2012, 07:21
چک کردن ترانکش مثبت منفی رو هم کامل انجام میده ؟؟؟؟

saeed_m27
November 14th, 2012, 10:23
دمو دارید؟

از من به شما توصیه که از این به اصطلاح د ز د و ش ی ا د و کلاه بر دار و بی مسئولیت پلاگین نخرید منظورم همین حرام خور بود : آگـــــــو نیس (http://www.webhostingtalk.ir/member/35507/)

چون اولا خودش سواد این کار رو نداره و میده یکی براش بنویسه که اونم میشناسم !! پس هزینه نکنید چون پشیمون میشید

چون این به اصطلاح د ز د هنوز 60 تومان بنده رو به جیب زده و عین خیالشم نیست (http://www.webhostingtalk.ir/f129/51256/) خواستم اطلاع بدم که گول نخورید

aminrt4
November 14th, 2012, 11:42
دوست عزیز شما که آخه فرق بین قالب ، اسکریپت و ماژول رو نمیدونید چرا همچین مبلغی رو میدید ؟ :-

عزیزم میشه دقیقا لطف کنی بگی از کدووم حرف من متوجه شدی که فرق بین قالب و اسکریپت و ماژول رو نمیدونم ؟!!!1

خیلی خیلی برام جالبه اخه ... بعضی دوستان رو انگار مجبور کردن که جوابی بدن..... جواب که چه عرض کنم!!!!!

aminrt4
November 14th, 2012, 11:44
بکمی بیشتر دقت کنید با دقت بخونید متنرو ایشون لایسنس فریر نخریدن لایسنس برای یک پلاگین خریدن که به گفته خودوشن رو سرور با یوزر پسورد دلخواه یوزر ایجاد میکنه (واسه Cc) و بعد پرداخت تحویل میده منظور ایشون این هست نه خود فریر

جناب amin kk داخل انجمنهای دیگه هم تاپیک بدید معمولا این افراد تو نت ردپا زیاد دارن :)

من و شناختی ? ;-)

بله عزیزم شناختم ...

آگونیس
November 14th, 2012, 11:57
بله...

teambieber
November 14th, 2012, 13:19
من از اول نصب کردم درست شد

aminrt4
November 14th, 2012, 13:32
من از اول نصب کردم درست شد

داداش من ۲ بار از اول نصب کردم

آگونیس
November 14th, 2012, 13:32
از من به شما توصیه که از این به اصطلاح د ز د و ش ی ا د و کلاه بر دار و بی مسئولیت پلاگین نخرید منظورم همین حرام خور بود : آگـــــــو نیس (http://www.webhostingtalk.ir/member/35507/)

چون اولا خودش سواد این کار رو نداره و میده یکی براش بنویسه که اونم میشناسم !! پس هزینه نکنید چون پشیمون میشید

چون این به اصطلاح د ز د هنوز 60 تومان بنده رو به جیب زده و عین خیالشم نیست (http://www.webhostingtalk.ir/f129/51256/) خواستم اطلاع بدم که گول نخورید

:))))))
الحق و والانصاف که بیچاره ای بیش نیستی :)
شما اختلال روانی شدیدی داری بنده حتما یک روانپزشک براتون توصیه می کنم
توضیحات در اون پست کامله هر کی خواست می تونه بخونه
فقط جهت کوری چشم این آقا هر کی این اسکریپت رو خواست 70 تومن تقدیمش می کنم :)
مستفیم هم می دهم خودش بخره :)

Persian98
November 14th, 2012, 13:42

بــــه نــــظــــــــرم شما پیش روانپزشک برو

ایــــن کارتــــون بـــــجز ***ی و حرام خوری چیزی نیست .

teambieber
November 14th, 2012, 13:43
داداش من ۲ بار از اول نصب کردم
رو کدوم درگاهه ؟

آگونیس
November 14th, 2012, 13:52
بر چه اساسی این حرف رو می زنید؟با 2 پست :)

آگونیس
November 14th, 2012, 14:09
بــــه نــــظــــــــرم شما پیش روانپزشک برو

ایــــن کارتــــون بـــــجز ***ی و حرام خوری چیزی نیست .

شما بر چه اساسی این حرف رو می زنید دوست عزیز؟
نمونه ای از طرز صحبت ایشون

(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): martikeye dayos bede in polo akhe chera aziat mikoni
?Saeed Agonis: shoma kheili adame nafahmi hasty ama man hamin alanesham daram karaye toro anjam midam
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): dayos nemikham polamo bede martieke shayad
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): kolahbardari az ghado heykalet mibare
?Saeed Agonis: cheera inghdar bi shakhsiati akhe to?
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): in pole mano bede base dige asab nazashti vasam
?Saeed Agonis: boro shekayat kon lotfan
?Saeed Agonis: man mikham shomaro bebinam
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): jado abadatee bishakhsiat
?Saeed Agonis: age nemikoni bia hozori poleto begir
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): koskesh mese adam bahat harf mizanan joftak mindazi bayad mese khar bahat raftar konan
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): bekhoda shoma jamati aldang bayad chomagh sareton bashe ta adam shin
?Saeed Agonis: bia ba chomagh dadash
?Saeed Agonis: man miam bokhoram
?Saeed Agonis: kay tashrif miari?
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): khafe martiekeye dayos tokhamesag boro in polam haromet bashe vali motmaen bash rahatet nemizaram barat har jor shode jobran mikonam madarsag

aminrt4
November 14th, 2012, 14:35
رو کدوم درگاهه ؟

shetab
ferestande
jaypal

caspiannets
November 14th, 2012, 14:52
دوستان کسی میتونه فرر رو طوری سفارشی کنه اکانت رو خودکار بسازه هم تو ان تی تی هم توی سی سی ، منظورم این نیست که مشتری یوزر پس انتخاب کنه ، واسه ساخت این اسکریپت پول خوبی میدم

Persian98
November 14th, 2012, 15:53

با 2 پست ؟ خواستین لینک پروفایلمو تو پرشین تولز بدم . بنده بر اساس این حرف میزنم دیکد کردن هیچ ولی فروختن اسکریپت دی کد شده اصلا کار خوبی نبود . اسمش همون ***یه . ***ی این نیست که بالای دیوار مردم بری که ///

Persian98
November 14th, 2012, 15:54
دوستان کسی میتونه فرر رو طوری سفارشی کنه اکانت رو خودکار بسازه هم تو ان تی تی هم توی سی سی ، منظورم این نیست که مشتری یوزر پس انتخاب کنه ، واسه ساخت این اسکریپت پول خوبی میدم

Licenser - Client Area (http://billing.licenser.ir/clientarea.php)
شما میتونید از اینجا بخرید دوست عزیزم

paypal
November 14th, 2012, 18:11
به سلامتی کاملاً تاپیک به حاشیه کشیده شد .

آگونیس
November 14th, 2012, 18:21
با 2 پست ؟ خواستین لینک پروفایلمو تو پرشین تولز بدم . بنده بر اساس این حرف میزنم دیکد کردن هیچ ولی فروختن اسکریپت دی کد شده اصلا کار خوبی نبود . اسمش همون ***یه . ***ی این نیست که بالای دیوار مردم بری که ///

اسکریپت کاملا قانونی و با لایسنس اصلی خود سایت اصلی هست
حتی در سایت اصلی می تونید عضو شید و لایسنس به پنلتون منتقل شه
اسکریپت دی کد شده نیست و کد شده کاملا
بنده به دلیل دوستی که با ایشون دارم و خریدهام از ایشون می تونم اسکریپت رو به قیمت نمایندگی تهیه کنم
اول سوال کنید،آگاه باشید سپس حرف بزنید
موفق باشید

آگونیس
November 14th, 2012, 18:23
به سلامتی کاملاً تاپیک به حاشیه کشیده شد .

بنده معذرت می خواهم گرامی

reza*
November 14th, 2012, 19:14
Licenser - Client Area (http://billing.licenser.ir/clientarea.php)
شما میتونید از اینجا بخرید دوست عزیزم

یه دامین دات آر 3600 تومنی میخرن
یه whmcs نال شده نصب میکنند ( حتی فارسی هم نمیکنند ) و بعد 150.000 تومن به جیب میزنن :)

خوش به حالتون

reza*
November 14th, 2012, 19:19
عزیزم میشه دقیقا لطف کنی بگی از کدووم حرف من متوجه شدی که فرق بین قالب و اسکریپت و ماژول رو نمیدونم ؟!!!1

خیلی خیلی برام جالبه اخه ... بعضی دوستان رو انگار مجبور کردن که جوابی بدن..... جواب که چه عرض کنم!!!!!

از عنوان تاپیکتون کاملا معلومه !

این عنوان پست شما هست :
لایسنس قالب freer برای ساخت اکانت به طور خودکار قالب لایسنس نمیخواد خریداری میشه - freer قالب نیست اسکریپ هست - چیزی باید میگفتید ماژول هست :) + از تعداد پست ها و تاریخ عضویت شما

همین کار ها رو میکنید که طرف مقابل راحت سرتون کلاه میذاره

saeed_m27
November 14th, 2012, 20:50

موندم با چه رویی میای انجمن رو رو نیست سنگ پای قزوینه .... !! اولا روانپزشک به امت و خانوداه ی نداشتت توصیه کن نمی خوام دهنم رو بیشتر از این باز کنم دکتر د ز د چون واسه همه شناخته شده ای و میدونن کی هستی

ولی تورو خدا که خدا هم نداری :) تو رو جون عزیزت معذرت اونم نداری ( زیر بوته عمل اومدی ) :) تو رو جون خودت سعی کن کمتر دیوار مردم بالا بری !! آخه تویی که بلد نیستی 2 خط بنویسی واسه ما اسکریپت فروش شدی و بازار یابی هم میکنی دکتر د ز د :) تازه مستقیم هم د ز د ی میکنی :)):)) بسه به قرآن من و خیلی ها تو رو میشناسیم میدونیم کی هستی اینم که اینجا پست دادم که نکنه بنده خدایی توی کلاش د ز د رو نشناسه بزار با رزومه ی درخشانت آشنا بشه :):) ببخشید از دوستان و انجمن که دهنم رو دوباره باز کردم ولی چیکار کنم یاد گرفتم وقتی د ز د و کلا ه بر دار میبینم براش کم نزارم که بابتش از دوستان عضر میخوام

ولی بهت قول میدم هر جا برسم برات کم نزارم و اشک شوق بر چشمان کورت بنشونم که هوس فروش نکنی ... موفق باشی د ز د کثیف :):)

saeed_m27
November 14th, 2012, 20:59

دلت خوشه عزیزم میخوای برات بابا کرم برقصم و بشکن بزنم وقتی داری راست راست میری و د ز دی میکنی وقتی که پولی که با 1000 زحمت گیر میاد میزاری جیبت و جاش شعر میدی بیرون !!! عجب !! آقا ما بیخیال اصلا نمیخوایم دهنمونو باز کنیم استارتر معذرت عضر میخوام ببخش عزیز

آگونیس
November 15th, 2012, 01:46
خوشبختانه تو این یک سالی که کار می کنم شما تنها کسی هستی که می گه بنده پولش رو خوردم
البته به شرح زیر پول رو خوردیم
اسکریپت رو تحویل دادیم
وقت گذاشتیم ماژول نوشتیم :دی
حالا یارو حال نکرده می گه نمی خواهم
اینگار من وقت اضافی دارم
بنده به هیچ وجه تسلط به php به صورت کامل ندارم و تمام اسکریپت هایی که کار کردم با دوستان بوده و بخش بازاریابی توسط من انجام شده
این رو هم بگم که خودت خوب می دونی اینقدر بی شخصیتی که واقعا بعد از اون همه فحش باز من بودم گفتم بیا کار کنیم اسکریپت رو جوری که می خواهیم کنیم ولی خوب شخصیت نداشتی دیگه
طبق قوانینم بنده می تونستم بدون بازگشت وجه شما رو مسدود کنم بازم خودم زنگ زدم گفتم بیا اسکریپت رو بهت بدهم اما بازهم این شما بودی که بی شخصیت بودی
مطمئن باش اگر درست کار می کردی هیچ موقع اینجور نمی شد دوست عزیز،فکر می کنم فحش خواهر مادرو خونواده ای که می دی عقدت رو خالی کنه اما این رو هم در نظر داشته باش که کمبودت رو جبران نمی کنه

(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): man madareto dost daram
(¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): in polam bemone ro kose nanat

شما خودت حرفی رو زدی ولی مرد نیستی فقط تا همین حد بهت بگم
محض اطلاعت از همین تاپیک 4 تا این اسکریپت به فروش رفت و انشالله بیشتر هم می شه
مطمئنا هیچکی با حرفای تو یه الف بچه نمیاد از من خرید نکنه دیگه همه منو تو این انجمن می شناسند
البته وی . پی . ان فروشی زحمت خاصی نداره :دی ;) ولی همون وقتت عین وقتی که ما گذاشتیم ارزش داره
این همه حرف و فحش رو دادید یک کلمه بنده حرف نزدم بهتون قبلا چندین بار گفتم بازهم می گم هر وقت مردو مردونه گفتی بابت حرفات معذرت می خواهی با هم کنار میایم ولی این بر خورد رو من نمی پسندم
از استارتر تاپیک معذرت می خواهم ایشون در تاپیک بعدی فحش خواهر مادر هم بنویسه بنده جواب نمی دهم تا تاپیک از این افتضاحتر نشه
پ/ن: از طرز صحبت کردن ایشون معلومه که ایشون چه جور آدمی هستند تمام تاپیک ها و پست های بنده موجود هست تمام دوستان می تونند جستجو کنند درباره ی وضعیت کاری بنده یک مورد شکایت نداشتیم جز ایشون که واقعا فقط و فقط می شه گفت آدم روانی هستند،بنده قبلا وی پی اس اگر فروختم و نتوسنتم جمعش کنم اینقدر شرف داشتم که بدون چشم داشتی سرور ها رو واگذار کردم و یک مورد پیدا نشد که از بنده ناراضی باشه یا هرچیزه دیگر تاپیک ها تماما موجود است،ایشون هدفشون تخریب هست که متاسفانه نتونستند خوب کارشون رو پیش ببرند چون فرق این وسط معلوم هستش،با تشکر از همه دوستانی که از بنده خرید داشتند،جهت یادآوری می گم ، شمردم که بگم چشم بعضیا در بیاد،18تا پیام 7تا فروش حاصل این تاپیک بود واسم :) موفق و پیروز باشید،این متن بعد پست بعدی ایشون اضافه شده

saeed_m27
November 15th, 2012, 12:40
خوشبختانه تو این یک سالی که کار می کنم شما تنها کسی هستی که می گه بنده پولش رو خوردم
البته به شرح زیر پول رو خوردیم
اسکریپت رو تحویل دادیم
وقت گذاشتیم ماژول نوشتیم :دی
حالا یارو حال نکرده می گه نمی خواهم
اینگار من وقت اضافی دارم
بنده به هیچ وجه تسلط به php به صورت کامل ندارم و تمام اسکریپت هایی که کار کردم با دوستان بوده و بخش بازاریابی توسط من انجام شده
این رو هم بگم که خودت خوب می دونی اینقدر بی شخصیتی که واقعا بعد از اون همه فحش باز من بودم گفتم بیا کار کنیم اسکریپت رو جوری که می خواهیم کنیم ولی خوب شخصیت نداشتی دیگه
طبق قوانینم بنده می تونستم بدون بازگشت وجه شما رو مسدود کنم بازم خودم زنگ زدم گفتم بیا اسکریپت رو بهت بدهم اما بازهم این شما بودی که بی شخصیت بودی
مطمئن باش اگر درست کار می کردی هیچ موقع اینجور نمی شد دوست عزیز،فکر می کنم فحش خواهر مادرو خونواده ای که می دی عقدت رو خالی کنه اما این رو هم در نظر داشته باش که کمبودت رو جبران نمی کنه

شما خودت حرفی رو زدی ولی مرد نیستی فقط تا همین حد بهت بگم
محض اطلاعت از همین تاپیک 4 تا این اسکریپت به فروش رفت و انشالله بیشتر هم می شه
مطمئنا هیچکی با حرفای تو یه الف بچه نمیاد از من خرید نکنه دیگه همه منو تو این انجمن می شناسند
البته وی . پی . ان فروشی زحمت خاصی نداره :دی ;) ولی همون وقتت عین وقتی که ما گذاشتیم ارزش داره
این همه حرف و فحش رو دادید یک کلمه بنده حرف نزدم بهتون قبلا چندین بار گفتم بازهم می گم هر وقت مردو مردونه گفتی بابت حرفات معذرت می خواهی با هم کنار میایم ولی این بر خورد رو من نمی پسندم
از استارتر تاپیک معذرت می خواهم ایشون در تاپیک بعدی فحش خواهر مادر هم بنویسه بنده جواب نمی دهم تا تاپیک از این افتضاحتر نشه

ببین این همه فک زدی ولی توجه نکردی داری شعر میگی و ما ایرانی ها تو شعر گفتن استادیم چون من تاپیک رو با مدرک برات گذاشتم که ملت هم ببینن رسوا شی :) تو فکر کن ما بچه ایم و میخوایم عقده خالی کنیم ولی بازم بهت میگم د ز د و کلاه بر داری چون در همین حدی در ضمن من دوست تو نیستم مردک به من نگو دوست عزیز توی حروم خور به ریشت خندیدی که بخوای دوست من باشی :) البته در انجمن شما رو با گذاشتن 4 تا ایزو که گذاشتی میشناسن که اونم کار خودت نبوده چون اونقدر هنر مند نیستی اینم گذاشتی که بگی توبه کردم و د ز د نیستم ولی زهی خیال باطل چون د ز د تا ابد د ز د میمونه و این کارا واسه رد گم کردنه همین پس سر ما رو نمیتونی شیره بمالی حالا تو فکر کن من وی پ ی ان فروشم یا هر چی ولی اونقدر شرف دارم پول مردم رو بالا نکشم بعدشم بیام خضعبلات بدم بیرون تو 1 سال تو این کاری من 3 سال هست دارم کار میکنم در ضمن شعورت در همین حده دیگه لازم نیست بیام واسه توی بی خانواده توضیحات بدم چون در اون حد نمیبینمت که بیام برات رزومه رو کنم تو خوش باش با 1 سال فروش کیلویی وی پی اس ( وی پی اس 3000 تومان) که وی پی ان میفروختی معقول تر بودی که اونم به درستی از پسش بر نیومدی آخرشم با کلاه بر داری جمع کردی که الانم تا پیک هاش بازه ملت میتونن ببینن و قضاوت کنند :) من نمیخواستم ادامه بدم جواب تو بی همه چیز رو بدم ولی فقط پست دادم کسی سرش کلاه نره همین هر شعری هم میخوای بگی بگو چون لازمه برای روحیه ت خوبه اعتماد به نفس نداشتت رو میبره بالا خوبه ادامه بده ولی سعی کن جفتک نندازی جونم :) بازم معذرت انجمن و خوانندگان تاپیک ولی چیکار کنم ایشون ول کن به زور میخواد بگه د ز د نیستم موفق باشید