PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد میزبانی وب در سرور مجازی

amirk
November 13th, 2012, 23:50
سلام
دوستان من یه سایت قراراه بزنم و طبق پیش بینی هایی که کردم در بعده ها بازدید کننده ی زیادی خواهد داشت.
در حال حاظر دامین رو خریداری کردم و دنبال هاست می گردم. اما خودم سرور مجازی دارم با رم 1 گیگ.
حالا سوالم اینه که به نظرتون برای میزبانی وبم از هاست هایی که سایت های میزبانی ارائه می دن استفاده کنم یا از همین سرور مجازی خودم !؟ (سایتی که قراراه بزنم پهنای باند زیادی مصرف نمی کنه یعنی فایلی برای دانلود وجود نداره)
کنترل پنل هم نمی خوام نصب کنم چون سرور مجازیم ویندوزه و اینکه مقدار رمش کمه ، 1 گیگ! چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید که نصب کنم ؟ Xamp , Wamp , EasyPHP یا ... !؟؟
سوال دیگه اینکه اگه بلفرض سرور مجازی به هر دلیلی مشکل پیدا کنه و آیپیش عوض بشه یا اینکه مثلا ری استارت بشه و چند ساعتی سایت در دسترس نباشه ، تاثری روی رنک گوگل یا کم شدن بازدید داره !؟ کلا تاثیر منفیش چیه !؟
یه چیزه دیگه !! پینگ سرور حداکثر تا چقدر باید باشه تا بازدید کننده ها مشکلی جهت لود شدن نداشته باشن !؟
کلا می خوام راهنماییم کنید.

با تشکر

amirk
November 14th, 2012, 14:08
آپ.....