PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TV - Server

DVX
January 2nd, 2010, 12:41
سلام
میشه به وسیله یک وی پی اس یا سرور اختصاصی و یا حتی هاست اشتراکی کانال های تلوزیون رو با کیفیت خوب دید ؟ یا حد اقل شبکه هایی که سرور در انجا قرار دارد ؟
ویندوز میخواد یا لینوکس ؟
به چه اسکریپت یا برنامه ای نیاز داره ؟
کیفیت به پورت ربط داره ؟
و
اگه این کار امکان پذیره لطفا یک سرور یا هاست به من افر بدید ... ( قیمت خوب )

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

البته نمیخوام در اختیار عموم قرار بدم ، فقط خودم ازش استفاده میکنم ...

as87
January 2nd, 2010, 12:54
سلام
میشه به وسیله یک وی پی اس یا سرور اختصاصی و یا حتی هاست اشتراکی کانال های تلوزیون رو با کیفیت خوب دید ؟ یا حد اقل شبکه هایی که سرور در انجا قرار دارد ؟
ویندوز میخواد یا لینوکس ؟
به چه اسکریپت یا برنامه ای نیاز داره ؟
کیفیت به پورت ربط داره ؟
و
اگه این کار امکان پذیره لطفا یک سرور یا هاست به من افر بدید ... ( قیمت خوب )

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

البته نمیخوام در اختیار عموم قرار بدم ، فقط خودم ازش استفاده میکنم ...
شما به وسيله ريموت مي‌توني tv هايي مثل بي بي سي رو ببيني اما بايد سرعت نت خودت بالا باشه كه بتوني ببيني وگرنه روي vps نشون داده ميشه اما براي شما به صورت فريم فريم مياد. فكر مي‌كنم با سرعت 512 به بالا كانكت بشي بتوني 800*600 با 256 رنگ ببيني.

iranihost
January 2nd, 2010, 12:54
فکر میکنم با استفاده از نرم افزار هایی که موجود هست بتونید از طریق ریمون دسکتاپ ببینید ولی باید سرعت خودتون هم بالا باشه !

اگر خواستید ما میتونیم ، وی.پی.اس با کارت صوتی دراختیارتون قرار بدیم !

DVX
January 2nd, 2010, 12:58
سرعتم پایینه ،
سرعت دانلود : میانگین 7 kbs
------------------------------------------
این برنامه هایی که موجوده کیفیت خیلی پایینی دارند ، نمیشه کاری کرد که نیازی به سرعت اینترنت بالا نباشه ؟

M.S.R
January 2nd, 2010, 13:00
سلام
سرعت شما بسیار کمه.
فکر نکنم به نتیجه برسید.

DVX
January 2nd, 2010, 13:06
ای دی اس الی که دارم ، سرعتش 64 است ولی با سرعت 7 کیلیوبایت در ثانیه دانلود میکنه ؟
پ ن : جدا از این موضوع تی وی ، سرعت اینرتنت من که با 64 - 7کیلوبایت دانلود میکنه چطور ارزیابی میکیند ؟

iranihost
January 2nd, 2010, 13:40
64/8=8

بد نیست !

ولی سرعت 64 دیگع جایی نیست !
کمترینش 128 هست !

DVX
January 2nd, 2010, 13:45
به غیر هاستینگ دیگه چه کارایی میشه با سرور کرد ؟

M.S.R
January 2nd, 2010, 13:50
سلام
با این سرعت فکر کنم بهتر باشه فیلم و برنامه های تلویزیونی را دانلود کنید بعد نگاه کنید.

با سرور می توان خیلی کار ها کرد.
چیز پی ان درست کنی.
دانلود و اپلود کنی.
و ....

DVX
January 2nd, 2010, 14:15
سلام
با این سرعت فکر کنم بهتر باشه فیلم و برنامه های تلویزیونی را دانلود کنید بعد نگاه کنید.

با سرور می توان خیلی کار ها کرد.
چیز پی ان درست کنی.
دانلود و اپلود کنی.
و ....

نکته خوبی اشاره کردید ، من الان فیلمهایی که دانلود میکنم با برنامه دانلود منجر اونم با اینترنت خودم دانلود میکنم ، یعنی میشه با سرور اونم با پورت یک گیگ دانلود کرد ، بعد چطور باید نگاش کرد
بیشتر توضیح بدید

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

پ . ن : یاهو بسته شد ؟

M.S.R
January 2nd, 2010, 15:56
نکته خوبی اشاره کردید ، من الان فیلمهایی که دانلود میکنم با برنامه دانلود منجر اونم با اینترنت خودم دانلود میکنم ، یعنی میشه با سرور اونم با پورت یک گیگ دانلود کرد ، بعد چطور باید نگاش کرد
بیشتر توضیح بدید

---------- post added at 02:15 pm ---------- previous post was at 02:03 pm ----------

پ . ن : یاهو بسته شد ؟
سلام
مشکل از سرعت اینترنت شما است اگر سرعتتون بیشتر بود می توانستید با استفاده از یک vps ویندوز این کار را بکنید اما با این سرعت :) .
یاهو باز است.

RezaFH
January 2nd, 2010, 16:21
یا حد اقل شبکه هایی که سرور در انجا قرار دارد ؟

نخیر :d
چون سرور ها معمولا کارت TV و آنتن و کارت گرافیک ندارن :78:

من یه راه حل دارم :
یه وی پی اس ویندوز بگیرید و روش یه نرم افزار Convertor نصب کنید و یه نرم افزار ضبط فیلم !
بعد که فیلم مورد نظر ضبط شد ، جمش قاعدتا بالا خواهد بود
با اون نرم افزارتبدیل ، میتونید حجم رو کمتر کنید و سپس دانلود و بعد مشاهده کنید !:78:

جدی نگیرید ;)

با سرعت 64 کیلوبیت ، تقریبا که چه عرض کنم ، دقیقا هیچ کاری نمیشه کرد !
چون حداقل بیت ریت ویدئوهای آنلاین ، 512 کیلوبیت به بالا هست

به جای اینا بهتره یه دیش +متعلقات مربوطه + یک عدد کارت رسیور قوی بگیرید و هر کانالی رو که دوست دارید ، با کیفیت عالی ببینید و ذخیره کنید و بزنید توی دی وی دی بدید به مایی که نداریم هم ، ببینیم :d تازه این کار ثواب هم داره o:-)