PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن ساز ویبولیتین بهتره یا مای بی بی ایران

blog
November 12th, 2012, 21:22
انجمن ساز ویبولیتین بهتره یا مای بی بی ایران؟امکانات و قالب ها و امنیت
از لحاظ آسانی نصب پلاگین و نصب امکانات کدوم بهتره

sarvar
November 12th, 2012, 21:46
نظر شخصی بنده
vBulletin

MagicVps.Com
November 12th, 2012, 21:46
این دوتا اصلا قابل مقایسه نیستند حتی در حد فکرکردن هم نیست ویبولتین یه غولی هست برای خودش که توی انجمن سازها یکه تازی میکنه البته بازهم بستگی داره که چقدربخواهید هزینه کنید و اینکه چه انتظارارتی داشته باشید
اگر یک چیز حرفه ایی بخواهید یک کلام فقط ویبولتین

habiballahafg
November 12th, 2012, 21:47
صد در صد ویبولتین به دلیل این که از نظر امنیتی و.. برتر هست چون یک اسکریپت تجاری هست همچنین پشتیبانی بهتری داره چون انجمن های پشتیبانی مختلفی داره و از همه مهم تر از نظر سئو بهتر هست چون هک سئو داره

NAVAB.S
November 12th, 2012, 21:51
من بعد تجربه چند ساله با انواع اسکریپت انجمن ساز میگم ..مطمئن باشید وی بی بهتره ولی اگه میخوای یک انتخاب سوم هم داشته باشی که از ویبولیتن هم بهتره باشه IPboard شعار شرکت سازنده این اسکریپت اینکه که شما حتی برا مدیریت نیاز نیست یک خط کد ویرایش کنید! قیمت لایسنس ش از وی بی هم بیشتر ، پشتیبانی فارسی شونم آقای نامنی انجام میدن

Ramin
November 12th, 2012, 21:54
صد در صد ویبولتین به دلیل این که از نظر امنیتی و.. برتر هست چون یک اسکریپت تجاری هست همچنین پشتیبانی بهتری داره چون انجمن های پشتیبانی مختلفی داره و از همه مهم تر از نظر سئو بهتر هست چون هک سئو داره

وی بی ظاهرا از لحاظ امنیتی دارای مشکل است و هر روز تعداد زیادی باگ از ان کشف می شود ؟!

habiballahafg
November 12th, 2012, 22:05
وی بی ظاهرا از لحاظ امنیتی دارای مشکل است و هر روز تعداد زیادی باگ از ان کشف می شود ؟!

من ۱ سال کار کردم اصلا مشکلی نداشتم ,البته باید آپدیت بشه

blog
November 12th, 2012, 22:07

بنده هم از این لحاظ در شک هستم که وی بی استفاده کنم

shahab-f
November 12th, 2012, 22:16
بنده یه 3 سالی با ما بی بی کار کردم هیچ مشکلی نداشت و بسیار کاربر پسند هم هست

Ramin
November 12th, 2012, 22:33
بنده یه 3 سالی با ما بی بی کار کردم هیچ مشکلی نداشت و بسیار کاربر پسند هم هست

دوست عزیز در مورد امکانات و کاربر پسند بودن و سئو و ..... وی بی هیچ گونه بحثی نیست . واقعا در مورد امکانات وی بی از تمام انجمن ساز ها جلوتر هستش . بحث تنها در مورد "امـــــــــــنـــــــــــ ــیــــــــــــــــــــــ ت " بود . همچنین به باد داشته باشید در صورت وجود داشتن یک باگ یا مورد امنیتی در یک سیستم قرار نیست تمامی سایت ها استفاده کنندگان به صورت مورد به مورد دچار مشکل شود ! در بحث امنیت موارد که احتمالا ممکن است بعدا باعث مشکل شوند نیز بررسی می شود . منطق جالب نیست چون سایت بنده 100 سال بدون مشکل بوده پس حتما سیستم امن است !

shahab-f
November 12th, 2012, 22:52
دوست عزیز در مورد امکانات و کاربر پسند بودن و سئو و ..... وی بی هیچ گونه بحثی نیست . واقعا در مورد امکانات وی بی از تمام انجمن ساز ها جلوتر هستش . بحث تنها در مورد "امـــــــــــنـــــــــــ ــیــــــــــــــــــــــ ت " بود . همچنین به باد داشته باشید در صورت وجود داشتن یک باگ یا مورد امنیتی در یک سیستم قرار نیست تمامی سایت ها استفاده کنندگان به صورت مورد به مورد دچار مشکل شود ! در بحث امنیت موارد که احتمالا ممکن است بعدا باعث مشکل شوند نیز بررسی می شود . منطق جالب نیست چون سایت بنده 100 سال بدون مشکل بوده پس حتما سیستم امن است !

دوست عزیز بنده در مورد وی بی حرف زدم ؟؟؟ گفتم من با ما بی بی کار کردم خیلی خوب بود - گفتم از وی بی بهتره ؟؟؟

Ramin
November 12th, 2012, 23:05
دوست عزیز بنده در مورد وی بی حرف زدم ؟؟؟ گفتم من با ما بی بی کار کردم خیلی خوب بود - گفتم از وی بی بهتره ؟؟؟

شما ظاهرا دچار ضعف اعصاب هستید

بنده عذر خواهی می کنم اشتباه نقل قول زدم !!

ققنوس
November 12th, 2012, 23:06
سلام
از اساتيد پيشاپيش عذر ميخوام
بازم اين تاپيك هاي اعصاب خرد كن:-<
نگاه كنيد اولا نام اين تاپيك خراب جانم ماي بي بي ايران يك پشتيبان هست كه البته چندتايي داخل ايران دارن از ماي بي بي پشتيباني مي كنن.
خوب ما بايد بدونيم برنامه ما براي راه اندازي تالار مون چيه اگر بخواهيم يه تالار پيشرفته راه بندازيم بايد بريم سراغ وي بي البته اصل اون نه نال شده اون كه واقعا تاسف برانگيز هست استفاده از اون مسلما نسخه خريداري شده اون صد در صد داراي پشتيباني و امنيت بالا تري هست و لي وقتي ميخواهيم برم يه نسخه نال شده رو نصب كنيم اون وقت مصيبت ها شروع ميشه بايد دنبال هاست وارزو امينت بالا باشم و برنامه هاي ديگه !!!

من خودم با ماي بي بي كار مي كنم مدت هاست ماي بي بي يكي از ويژگي هاي كه داره اينه كه مربوط به دنياي اپن سورس هست و اين لذت بسيار زيادي رو براي استفاده به شما ميده ، امنيت خوب ، پلاگين هاي كاربردي ، پوسته هاي فراوان و پشتيبان هاي قوي كه شديدا هم در حال رقابت هستن .

در مورد امنيت هيچ گاه صد در صد نيست همين چند وقت پيش ماي بي بي ايران هك شد البته وي بي ايران هم همينطور !

در كل من وي بي اصل رو با يه هاست قدرتمند مي پسندم .(اشتراك گذاري مطالب از طريق بلاگ و گروها و البوم هاي خاص و پروفايل هاي كاربردي و مديريت پيچيده!!!)

و يك تالار حرفه اي با مطالب خاص و كاربردي رو با ماي بي بي مي پسندم

راستي منم عضو تيم پشتيباني ماي بي بي هستم . و البته با وي بي هم كار مي كنم .

ياعلي

Ramin
November 12th, 2012, 23:10

شما ظاهرا دچار ضعف اعصاب هستید

shahab-f
November 12th, 2012, 23:10
شما ظاهرا دچار ضعف هستید

خیر دوست عزیز ظاهرا شما دچار ضعف هستید که بدون اینکه آشنایی با طرف داشته باشید به این شکل حرفی میزنید .

parsspace
November 12th, 2012, 23:32

هر نرم افزاری که تجاری باشه نال میشه و هر نرم افزار نالی هک میشه. این یه قانونه

ms313
November 12th, 2012, 23:40
بنده سه سال وي بي نال شده استفاده مي كنم بدون اينكه هك بشم يه اتفاقي بي افته.
انجمن ساز فقط وي بي.
با اون يكي هاي phpbb و ماي ببي كار كردم.
وي بي امكاناتش زياده دستت بازتره يه كمي هم سخته ولي ارزششو داره.

blog
November 13th, 2012, 13:14
من سایتهایی از مای بی بی دیدم که هم زیبایی قالب و هم امکاناتشون در حد وی بی بودن بخاطر همین دو دل شدم
لطفا مای بی بی را با نسخه نال وی بی مقایسه کنید

baranblog
November 13th, 2012, 17:16
من چند انجمن با مای بی بی دارم و خیلی هم راضیم.

sobijoon
November 15th, 2012, 13:25
خب!
ویبولتین از لحاظ چهره و قیافه نسبت به مای بی بی برتری گرافیکی داره
ولی اگه تازه کار هستید ، یه نگاه به پنل مدیر کل ویبولتین بندازید پارکینسون موقت میگیرید! (خیلی کار باهاش سخت هست. تو هم تو هم هست)
بهتره با مای بی بی شروع کنید. هم پنل واضحی داره، هم سئوی خوب و هم کاربر پسند
+ قیافه ی خوبی هم داره

farshid142
July 18th, 2013, 14:18
هیچوقت یک اسکریپت اپن سورس رو با یه اسکریپت مثل ویبولتن مقایسه نکنید

روی ویبولتن نهایت 200 بزنامه نویس کار میکنن حداکثر اما روی مای بی بی تمام برنامه نویس های دنیا کار میکنند

اگر امنیت ویبولتن بالا بود که هر 2 هفته در میون پچ امنیتی براش نمیزد پس باگ داره که هی بروز رسانی امنیتیش میکنه

بنده اینارو با تجربه 3 ساله میگم

amirghaemi
July 18th, 2013, 14:42
Vbullten 100 darsad