PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هتزنرها کجان؟!!!

nimo0ol
November 12th, 2012, 15:08
سلام

معمولا خیلی چراغ خاموش تر از این حرفام که تو این تاپیک و اون تاپیک سرک بکشم و فضولی کنم . اما یکی از دلایل این چراغ خاموشی این بود که وب هاستینگ تالک تبدیل شده بود به بازار هتزنر و هتزنری ها !
و تا آدم حرفی میزد (چه خوب و چه بد) طیف وسیعی از کاربران به حمایت از این دیتاسنتر درجه چندم میومدن و به اصطلاح عمومی کَل کَل میکردن ...

تا اینکه بر خلاف میلم اومدم یه سرور به صورت تست از این دیتاسنتر گرفتم! هنوز 72 ساعت نگذشته بود که پنل نماینده ایرانی که ازش خرید کرده بودم به کل بسته شد و سرور ما هم رفت تو باقالی ها. حالا اینکه اسم اون نماینده چی بود مهم نیست، چون اونم شاید مقصر اصلی نبوده.

اما سوال اینجاست که الان این دوستان که تا یه چیزی میگفتیم سریع میومدن سینه چاک میدادن ، کجان ؟!

(امیدوارم دوباره به بهای خرید ارزان چنین اشتباهات و ضررهای گزافی ندهید و دیگران هم متضرر نکنید ، ما که سرورمون تست بود و مهم نبود، ولی خیلی ها این وسط ضررهای کلانی کردند)

ارادتمند شما
نیما احدی

TARIMEHR
November 12th, 2012, 15:17
اقای احدی گذشت دوران هتزنر

الان دور دوره ایکس ال هاسته :))

چند ماه بعد که ایکس ال هاست (خرازی ها) از هموطناش خسته بشه و سرش کلاه بره دوستان حمله میبرن به کانادا synaptica
البته روی صحبت بنده به همه ی مشترکین ایکس ال هاست نیست.چون افرادی هستند که با صداقت دارن با این دیتاسنترها کار میکنن
اما افراد سودجو سروکله شون توی تمام دیتاسنترا پیدا میشه و چهره ی یک ملت رو خراب میکنن
وگرنه هتزنر هم اوایل با ایران هیچ مشکلی نداشت
الان دیگه کلافه شدن از این جماعت و پنلشونو با تیر میزنن

MagicVps.Com
November 12th, 2012, 15:24
اتفاقا اسم نماینده که فروخته بود مهم هست
دلیل بسته شدن پنلش توی تاپکیهای بخش انتقادت سرچ کنید راست یا دورغ ظاهرا یکی از نمایندگان از زمان 30روزه یا 45 روزه که دیتا سنتر برای تسویه حساب فاکتورهاش میداده این نماینده سو استفاده کرده و دیتا سنتر پیچونده و 50 -60 میلیون پول شارج دیتا سنتر پیچونده و پولها خورده بعد گفته بوده دیتا سنتر داره گیرهای بیخود میده سرورهاتون باید منتقل کنید و از این حرفها و اینکه دیتا سنتر کد انتقال سرور هم نمیده که به پنل دیگر منتقل نمیشه کرد حالا چرا کد انتقال بسته شده بود برمیگرده به همون قضیه پیچوندن راست و دروغش گردن خودشون و کسانی که گفتن

ممکنه شما هم از همون شخص گرفته بودین که الان پنلشون کلا بسته شده پس فکر میکنم لازم باشه که اسمش برده بشه شاید دیگران هم همچین مشکلی داشن که وضعیت اون فروشنده مشخص بشه و شایدهم اینهم یکی دیگه باشه حداقل دیگران نرن از این شخص بخرن که گرفتار بشن

Talahost.Com
November 12th, 2012, 15:38
تا اینکه بر خلاف میلم اومدم یه سرور به صورت تست از این دیتاسنتر گرفتم! هنوز 72 ساعت نگذشته بود که پنل نماینده ایرانی که ازش خرید کرده بودم به کل بسته شد و سرور ما هم رفت تو باقالی ها. حالا اینکه اسم اون نماینده چی بود مهم نیست، چون اونم شاید مقصر اصلی نبوده.

سلام
ما چندتا سرور از هتزنر داریم، زیاد نیاز به پشتیبانی نداشتیم و نمی تونم در مورد پشتیبانی این شرکت نظر بدم.
برای اطمینان سرور ها را با مشخصات غیرایرانی خرید کردیم.
تا این لحظه کوچکترین مشکلی نبوده.
این که شما یا نماینده شما با این دیتاسنتر مشکل داشتید، یا افرادی میان هاست نامحدود از هتزنر ارائه می دن، یا سرور های 10 تومنی روی ex4s ارائه می دن و ...
این ها از اعتبار هتزنر کم نمی کنه و در واقع ما ایرانی ها باعث بدنام شدن این دیتاسنتر شدیم.
نکته دیگر : کدوم دیتاسنتر با ایران مشکل نداره؟؟؟ هر دیتاسنتر یا هر شرکتی مطیع قوانین کشورش هست. الان شما با بخش فروش یک دیتاسنتر صحبت کنید بگید من ایرانی ام سرویس می دید 50% می گن آره 50% می گن نه. همون 50% که قبول کردند سرویس به شما بدهند، بعد از مدتی تحریم می کنند و لینک قوانین بین المللی و لینک تحریم و ... برای شما ارسال می کنند.

nimo0ol
November 12th, 2012, 15:48
به به کم میبینم که دوستان هتزنری دارن میان !

طلاهاست عزیز هتزنر اعتبارشو از چه مبحثی در سرویس هاش بدست آورده ؟!
هنوز در معتبر بودن یا نبودن این دیتاسنتر شک و شبهات زیادی وجود داره و بهتره اینقدر صریح دفاع نکنید.

در مورد اینکه نماینده ایرانیشون پول بالا کشیده و در رفته هم من هیچ نظری ندارم . اونم به این علت که معمولا ایرانی ها دوست دارن افسانه سازی و داستان پردازی محلی کنند و به افسانه ها قدرت ببخشند.
اون نماینده ایرانی که پنلش بسته شده رو میشناسم و خیلی هم اینجا سرور داشته ... لااقل میدونم اونی که من باهاش کار کردم چیزی بالا نکشیده و اتفاقا برعکس کلی هم متضرر شده.

حالا اگر صحبت دیگری هست در خدمتم.

novinvps.com
November 12th, 2012, 15:49
سلام
قبلا اگه دوستان دقت کرده بودند زیاد طرف هتزنر نمیرفتم ! و در حال حاضر سرورهایی از این دیتاسنتر تهیه کردیم که تا به حال مشکلی نداشتیم
دلیل خرید هم فقط و فقط برای پوشش دادن به سلیقه ی اون دسته از مشترکینی که انتظار سرویس های ارزانتر رو داشتند !

hpnn.wm
November 12th, 2012, 15:59
سلام

معمولا خیلی چراغ خاموش تر از این حرفام که تو این تاپیک و اون تاپیک سرک بکشم و فضولی کنم . اما یکی از دلایل این چراغ خاموشی این بود که وب هاستینگ تالک تبدیل شده بود به بازار هتزنر و هتزنری ها !
و تا آدم حرفی میزد (چه خوب و چه بد) طیف وسیعی از کاربران به حمایت از این دیتاسنتر درجه چندم میومدن و به اصطلاح عمومی کَل کَل میکردن ...

اما سوال اینجاست که الان این دوستان که تا یه چیزی میگفتیم سریع میومدن سینه چاک میدادن ، کجان ؟!

(امیدوارم دوباره به بهای خرید ارزان چنین اشتباهات و ضررهای گزافی ندهید و دیگران هم متضرر نکنید ، ما که سرورمون تست بود و مهم نبود، ولی خیلی ها این وسط ضررهای کلانی کردند)

ارادتمند شما
نیما احدی
فکر نکنم همیشه جاهایی که ارزون بدند همیشه کیفیت پایین دارند
مثلا دیتاسنتر رداستیشن که واقعا در این مدتی که من از این دیتاسنتر گرفته بودم به شدت راضی بودم یا مثلا xlhost یه دیتاسنتر خوب و عالی هست.
حالا شاید هتزنز خراب کرده ولی نمی شه این خرابی رو واسه تمامی دیتاسنتر ها تعمیم داد

Talahost.Com
November 12th, 2012, 16:34
به به کم میبینم که دوستان هتزنری دارن میان !

طلاهاست عزیز هتزنر اعتبارشو از چه مبحثی در سرویس هاش بدست آورده ؟!
هنوز در معتبر بودن یا نبودن این دیتاسنتر شک و شبهات زیادی وجود داره و بهتره اینقدر صریح دفاع نکنید.

در مورد اینکه نماینده ایرانیشون پول بالا کشیده و در رفته هم من هیچ نظری ندارم . اونم به این علت که معمولا ایرانی ها دوست دارن افسانه سازی و داستان پردازی محلی کنند و به افسانه ها قدرت ببخشند.
اون نماینده ایرانی که پنلش بسته شده رو میشناسم و خیلی هم اینجا سرور داشته ... لااقل میدونم اونی که من باهاش کار کردم چیزی بالا نکشیده و اتفاقا برعکس کلی هم متضرر شده.

حالا اگر صحبت دیگری هست در خدمتم.
بنده از هتزنر طرفداری نکردم. دلیل مشکلات اخیر خود ما هستیم نه هتزنر!
در ضمن هتزنر در هیچ کجای دنیا نماینده نداره. شخصی که شما ازش خرید کردید کاربر بوده نه نماینده.

nimo0ol
November 12th, 2012, 16:43
فکر نکنم همیشه جاهایی که ارزون بدند همیشه کیفیت پایین دارند
مثلا دیتاسنتر رداستیشن که واقعا در این مدتی که من از این دیتاسنتر گرفته بودم به شدت راضی بودم یا مثلا xlhost یه دیتاسنتر خوب و عالی هست.
حالا شاید هتزنز خراب کرده ولی نمی شه این خرابی رو واسه تمامی دیتاسنتر ها تعمیم داد

ما اینجا داریم در مورد هتزنر صحبت میکنیم نه سایر دیتاسنتر ها ...
فقط در مورد رداستیشن باید بگم حتی با آفر 55% هم سرورهاش بعضاً خیلی گرون تر از هتزنر در میان ... ضمن اینکه دلیل آفر دادن رداستیشن هم مشخص و مبرهنه و نماینده شون توضیح کامل دادن

nimo0ol
November 12th, 2012, 16:44
بنده از هتزنر طرفداری نکردم. دلیل مشکلات اخیر خود ما هستیم نه هتزنر!
در ضمن هتزنر در هیچ کجای دنیا نماینده نداره. شخصی که شما ازش خرید کردید کاربر بوده نه نماینده.

منظور من از نماینده در واقع همون فروشنده ایرانی بود .

در هر حال یکی از دلایلی که باید به چنین دیتاسنترهایی شک کرد همین نداشتن نماینده های قانونی و پارتنرهای بین المللی هست.

shafiei7
November 12th, 2012, 16:46
مشکل شما چه ربطی به هتزنر داره؟ کسی که خرید رو انجام داده یک جای کارش ایراد داره وگرنه بنده دو سال هست با این دیتاسنتر به هیچ مشکلی بر نخوردم.

tehvps
November 12th, 2012, 16:55
سلام

ارادتمند شما
نیما احدی

حدود 2 سال است که از هتزنر چند سرور داریم، کوچکترین مشکلی نبوده و تا به حال فقط یکبار یکی از آی پی های ما بلاک شده، مشکل نماینده ای که شما ازش سرور و تهیه کردید ارتباطی به هتزنر نداره!

nimo0ol
November 12th, 2012, 16:57
مشکل شما چه ربطی به هتزنر داره؟ کسی که خرید رو انجام داده یک جای کارش ایراد داره وگرنه بنده دو سال هست با این دیتاسنتر به هیچ مشکلی بر نخوردم.

من که مشکلی ندارم .. چون کاری با این دیتاسنتر نکردم و نمیکنم.

بحث من اینجاست که چرا و چگونه میشه که اینهمه سرور ها هر روزه دارن به علت abuse بسته میشن؟!
دقیقا این abuse چیه که میتونه تا بسته شدن و حتی فرمت کردن یه سرور پیش بره ؟! اطلاعات خصوصی صدر اعظم آلمانه که اینقدر حساس هستند؟!

پاسخگو هم که نیستن.. خودتون میتونید در مورد این مسئله مستقیماً با واحدهای پاسخگوشون صحبت کنید و به درک از این مسئله برسید.

مسئله دوم هم اینه که سرورهای هتزنر اکثر قریب به اتفاقشون به درد مجازی سازی نمیخوره که دوستان اینقدر مشتاقانه ازش خرید میکردند. یکی از اصلی ترین دلایلش هم اینه که منابع شبکه بر اساس MAC Address هستند!

mehrshad.ho
November 12th, 2012, 16:58
من هنوز حمال تر از سرورهای هتزنر پیدا نکردم (با این رنج قیمت)
فقط مشکلی که داره 16 تا آی پی میده و به نت اسکن حساس هست که اونم با کانفیگ درست روتر حل میشه

Talahost.Com
November 12th, 2012, 17:06
من که مشکلی ندارم .. چون کاری با این دیتاسنتر نکردم و نمیکنم.

بحث من اینجاست که چرا و چگونه میشه که اینهمه سرور ها هر روزه دارن به علت abuse بسته میشن؟!
دقیقا این abuse چیه که میتونه تا بسته شدن و حتی فرمت کردن یه سرور پیش بره ؟! اطلاعات خصوصی صدر اعظم آلمانه که اینقدر حساس هستند؟!

پاسخگو هم که نیستن.. خودتون میتونید در مورد این مسئله مستقیماً با واحدهای پاسخگوشون صحبت کنید و به درک از این مسئله برسید.

مسئله دوم هم اینه که سرورهای هتزنر اکثر قریب به اتفاقشون به درد مجازی سازی نمیخوره که دوستان اینقدر مشتاقانه ازش خرید میکردند. یکی از اصلی ترین دلایلش هم اینه که منابع شبکه بر اساس MAC Address هستند!
بنده تا حالا از هتزنر طرفداری نکردم و مثل بعضی دوستان سنگ این دیتاسنتر رو به سینه نمی زنم.
هر دیتاسنتر قوانین خودش را دارد، هتزنر هیچ وقت به دلیل ابیوز سرور رو نمی بنده مگر اینکه به ابیوز پاسخ ندید. خود بنده برام اتفاق افتاد 1 بار ابیوز رو ندیدم (بین ایمیل ها به صفحه قبل رفته بود) بعد 24 ساعت دوباره ایمیل اومد و مشکل ظرف 48 ساعت حل شد.
این که شما به ابیوز جواب ندید بی احترامی به خودتون، به دیتاسنتر و از همه مهمتر به کاربرانتون هست!

و در آخر، ظاهراً شما خودتون هم نمی دونید هدفتون از ایجاد این تاپیک چی بوده. این که سرورها قابلیت مجازی سازی نداشته باشند چه ربطی به موضوع داره؟ اگر به مجازی سازی نیاز دارید می تونید از جای دیگه بگیرید همه که برای مجازی سازی سرور نمی گیرند.

همه ی دیتاسنترها در شرایطی خوب و در شرایطی بد هستند.

موفق باشید

danitfk
November 12th, 2012, 17:21
اقای احدی گذشت دوران هتزنر

الان دور دوره ایکس ال هاسته :))

چند ماه بعد که ایکس ال هاست (خرازی ها) از هموطناش خسته بشه و سرش کلاه بره دوستان حمله میبرن به کانادا synaptica
البته روی صحبت بنده به همه ی مشترکین ایکس ال هاست نیست.چون افرادی هستند که با صداقت دارن با این دیتاسنترها کار میکنن
الان دیگه کلافه شدن از این جماعت و پنلشونو با تیر میزنن
طرز فکرتونو دوسـت دارم..! :65:

nimo0ol
November 12th, 2012, 17:22
بنده تا حالا از هتزنر طرفداری نکردم و مثل بعضی دوستان سنگ این دیتاسنتر رو به سینه نمی زنم.
هر دیتاسنتر قوانین خودش را دارد، هتزنر هیچ وقت به دلیل ابیوز سرور رو نمی بنده مگر اینکه به ابیوز پاسخ ندید. خود بنده برام اتفاق افتاد 1 بار ابیوز رو ندیدم (بین ایمیل ها به صفحه قبل رفته بود) بعد 24 ساعت دوباره ایمیل اومد و مشکل ظرف 48 ساعت حل شد.
این که شما به ابیوز جواب ندید بی احترامی به خودتون، به دیتاسنتر و از همه مهمتر به کاربرانتون هست!

و در آخر، ظاهراً شما خودتون هم نمی دونید هدفتون از ایجاد این تاپیک چی بوده. این که سرورها قابلیت مجازی سازی نداشته باشند چه ربطی به موضوع داره؟ اگر به مجازی سازی نیاز دارید می تونید از جای دیگه بگیرید همه که برای مجازی سازی سرور نمی گیرند.

همه ی دیتاسنترها در شرایطی خوب و در شرایطی بد هستند.

موفق باشید

دوست عزیز چرا فرافکنی میکنید و سعی دارید هدف گذاری در این تاپیک تعیین کنید!

ضمناً یا شما خیلی خوش بین هستید و یا اینکه نبودید ببینید که چه فروشنده هایی مثل قارچ بیرون میزدن و وی پی اس میفروختن ... اکثراً هم هتزنر بودن .
در واقع یکی از دلایل فروش بالای فروشندگان همین مسئله بود ... وگرنه مثلاً نیما احدی به عنوان فروشنده 240 تا سرور از هتزنر میفروشه به ایرانی ها اونم با اون مشخصات سخت افزاری ، برای هاستینگ؟!

به جرات میشه گفت 80% از سرورهای ایرانی برای مجازی سازی و فروش سرورهای مجازی ارزان قیمت ، از این دیتاسنتر تهیه میکردند که این مسئله صرفاً خیانتی به مشتری بود. (احیاناً الان بحث مشتری با سلیقه ی ارزان قیمت رو مطرح میکنید که ترجیح میدم وقتی مطرح کردید در موردش صحبت کنم)

Ahmad110
November 12th, 2012, 17:32
بنده هم با واسطه نزدیک 3 سال یکی از سرورهای eq4 رو که مدیریت شده هم بود از هتزنر برای میزبانی چند تا از سایتهام داشتم و تو این ماه کنسلش کردم .
خیلی هم از سرور راضی بودم . شاید باورتون نشه اما برای یه همچین سروری فقط ماهیانه 59 یورو میدادم که واقعا مفت بود .
در کل بنده از هتزنر خیلی راضی بودم .

Talahost.Com
November 12th, 2012, 18:04
دوست عزیز چرا فرافکنی میکنید و سعی دارید هدف گذاری در این تاپیک تعیین کنید!

ضمناً یا شما خیلی خوش بین هستید و یا اینکه نبودید ببینید که چه فروشنده هایی مثل قارچ بیرون میزدن و وی پی اس میفروختن ... اکثراً هم هتزنر بودن .
در واقع یکی از دلایل فروش بالای فروشندگان همین مسئله بود ... وگرنه مثلاً نیما احدی به عنوان فروشنده 240 تا سرور از هتزنر میفروشه به ایرانی ها اونم با اون مشخصات سخت افزاری ، برای هاستینگ؟!

به جرات میشه گفت 80% از سرورهای ایرانی برای مجازی سازی و فروش سرورهای مجازی ارزان قیمت ، از این دیتاسنتر تهیه میکردند که این مسئله صرفاً خیانتی به مشتری بود. (احیاناً الان بحث مشتری با سلیقه ی ارزان قیمت رو مطرح میکنید که ترجیح میدم وقتی مطرح کردید در موردش صحبت کنم)
ببینید صحبت بنده چیز دیگری است.
شما تو کل دنیا بگردید خیلی دیتاسنتر هست که بهتر از هتزنر هستند
خیلی دیتاسنترها هم بدتر از اون
وقتی ایرانی ها به یه جایی حمله می کنند 100% بعد از مدتی مشکل پیش میارن.
از هر 10 فروشنده 7 تا از هتزنر سرویس داشتند، فرض کنید 50% سرویس دهنده های ایرانی از هتزنر سرویس داشته باشند 50% دیگه از بقیه دیتاسنترها!
در این شرایط حتی با احتمال 1% هم حساب کنید مشکل برای یکی از کاربران هتزنر پیش بیاد، اون 1% برای 50% سرویس دهنده های ایرانی احتمال کمی نیست.
از بین هزاران فروشنده سرورهای هتزنر 2 نفر با مشکل مواجه شدند (که این دو نفر چند ده سرور داشتند) و به همین دلیل بیش از 100 نفر که به واسطه از این دو نفر گرفته بودند و بیش از 1000 نفر که از اون 100 نفر سرویس گرفته بودند نسبت به هتزنر بدبین شدند.
این ماجرا در خیلی از دیتاسنترها پیش اومد.
باز هم عرض می کنم بنده هیچ مشکل یا صمیمیتی با این دیتاسنتر ندارم. فقط 1 عدد سرور vps از این دیتاسنتر داریم که قیمت هامون بالا هست و مشتری های خاص خودمون را داریم. تو این سایت یا سایت های دیگه هم آفر سرور اختصاصی یا مجازی نمی دم.

موفق باشید

korosh-eghbali
November 13th, 2012, 01:48
طلا هاست عزیز
فکر کنم نظر شما یه مقدار دور از واقعیت باشه
من خیلی از پست های webhostingtal.com رو سر زدم در این مورد اون ها هم ناراضی هستند از این دیتا سنتر
در کل مشکل سراسریه به خاطر استفاده کردن از دستکتاپ سرور ها و کلی قضایای دیگه که دوستان همه یکی یکی اشاره کردند

Talahost.Com
November 13th, 2012, 10:56
طلا هاست عزیز
فکر کنم نظر شما یه مقدار دور از واقعیت باشه
من خیلی از پست های webhostingtal.com رو سر زدم در این مورد اون ها هم ناراضی هستند از این دیتا سنتر
در کل مشکل سراسریه به خاطر استفاده کردن از دستکتاپ سرور ها و کلی قضایای دیگه که دوستان همه یکی یکی اشاره کردند
سلام، بنده انکار نمی کنم. مشکلات پشتیبانی و نوع سخت افزار هتزنر الان ایجاد نشده 2 سال پیش هم وجود داشت.

nimo0ol
November 13th, 2012, 13:49
ببینید صحبت بنده چیز دیگری است.
شما تو کل دنیا بگردید خیلی دیتاسنتر هست که بهتر از هتزنر هستند
خیلی دیتاسنترها هم بدتر از اون
وقتی ایرانی ها به یه جایی حمله می کنند 100% بعد از مدتی مشکل پیش میارن.
از هر 10 فروشنده 7 تا از هتزنر سرویس داشتند، فرض کنید 50% سرویس دهنده های ایرانی از هتزنر سرویس داشته باشند 50% دیگه از بقیه دیتاسنترها!
در این شرایط حتی با احتمال 1% هم حساب کنید مشکل برای یکی از کاربران هتزنر پیش بیاد، اون 1% برای 50% سرویس دهنده های ایرانی احتمال کمی نیست.
از بین هزاران فروشنده سرورهای هتزنر 2 نفر با مشکل مواجه شدند (که این دو نفر چند ده سرور داشتند) و به همین دلیل بیش از 100 نفر که به واسطه از این دو نفر گرفته بودند و بیش از 1000 نفر که از اون 100 نفر سرویس گرفته بودند نسبت به هتزنر بدبین شدند.
این ماجرا در خیلی از دیتاسنترها پیش اومد.
باز هم عرض می کنم بنده هیچ مشکل یا صمیمیتی با این دیتاسنتر ندارم. فقط 1 عدد سرور vps از این دیتاسنتر داریم که قیمت هامون بالا هست و مشتری های خاص خودمون را داریم. تو این سایت یا سایت های دیگه هم آفر سرور اختصاصی یا مجازی نمی دم.

موفق باشید

بنده هم در پستی اشاره کردم به بحث ریسیلر و پارنتر و عرض کردم که دیتاسنتری که پارتنر یا ریسیلر نمیده در معتمد بودنش باید شک داشت.

ضمن اینکه منِ دیتاسنتر یا نباید سرویس ارائه بدم یا اگر میدهم باید به درستی و پایداری سرویس بدم.
وقتی دیتاسنتر برای کاربری که بیش از 20 سرور در اکانتش دارد هیچ تمهیداتی اعم از ارائه نمایندگی و عقد قراردادهای رسمی ندارد، پس این دیتاسنتر حتی در حد سوپرمارکت معمولی هم نمیتونه باشه چه برسه ارائه دهنده خدمات نوین فناوری و دنیای وب.

nimo0ol
November 13th, 2012, 13:50
ضمناً موقعیت مکانی (Geolocation) نباید تاثیر در ارائه خدمات بده ... بخصوص برای دیتاسنتری مانند هتزنر که بحث تحریم روی ایرانی ها به تبعیت کشوری که در آن هست ، تاثیری ندارد.

MagicVps.Com
November 13th, 2012, 16:01
الان شما این تاپیک زدین 3 تا پیج هم رفته جلو خوب واقعا دلیل بسته شدن پنل و اکانت چی بوده بلاخره یه دلیلی داشته چرا دلیلش نمگید یاکسی که ازش گرفته بودین سرور را چرا نمگه به چه دلیل بسته شده سررو یا اکانت یا پنل
شماهم فقط فقط هی دارید مگید این دیتا سنتربد هست این دیتا سنتر سوپرمارکته بابا خوب شماکه میدونستی اینچیزها را برای چی رفتید گرفتید سروراز این سوپرومارکت یا هرچیزیکه اسمش میزارید

پینوشت: نه سرور از این دیتا سنتر داشتم توی این 4 سال نه میخواهیم هم داشته باشم فکرنکنی یکدفعه دارم الان از این دیتا سنتر دفاع میکنم یا سنگش به سینه میزنم

j4b3r
November 13th, 2012, 20:27
بسلام
بحث در مورد دیتاسنتر ها پارامترهای مختلفی داره
از اونجای که به گفته دوست عزیزمون ۸۰٪ سرورها برا دور زدن *****ینگ استفاده میشه.
در مورد هتزنر تنها چیزی که میشه گفت این هست که فقط پول سخت افزار رو از شما میگیریند اون هم سخت افزاری که استفاده اون برای سرور معقول نیست
خب خیلی از دوستان کارشون با همچین سرورهای راه میافته و نیازی به سرویس با کیفیت تر ندارند
( برای مثال سروی که با ۶۴ تا سرور مجازی روی ۲ عدد هارد برای مصارف اکانتینگ استفاده بشه اگر هارد سرور هم دچار مشکل بشه انچنان نگرانی خاصی ندارند)
ولی در مورد بحث سرور های هاستینگ عقل سلیم اینو میگه استفاده از این دیتا سنتر درست نیست
شاید مشکلی نداشته باشید
ولی بهترین دیتاسنتر , دیتاسنتری هست که در مواقع مشکلات و اتفاقات های نا خواسته به شما بهترین پشتیبانی رو بده
که برای امور هاستینگ این دیتاسنتر فاقد این مورد بود.
۱. شبکه
۲. سخت افزار
۳.پشتیبانی
مورد اول رو اکثر دیتاسنترها مشکلی ندارند دیگه
مورد دوم بستگی به انتخاب مصرف کننده از آفرهای دیتاسنتر داره ( معمولا دیتا سنترهای حرفه ای سخت افزار بی کیفیت عرضه نمی کنند)
مورد ۳ هم که کلا به دیتاسنتر بستگی داره.

nimo0ol
November 13th, 2012, 21:09
الان شما این تاپیک زدین 3 تا پیج هم رفته جلو خوب واقعا دلیل بسته شدن پنل و اکانت چی بوده بلاخره یه دلیلی داشته چرا دلیلش نمگید یاکسی که ازش گرفته بودین سرور را چرا نمگه به چه دلیل بسته شده سررو یا اکانت یا پنل
شماهم فقط فقط هی دارید مگید این دیتا سنتربد هست این دیتا سنتر سوپرمارکته بابا خوب شماکه میدونستی اینچیزها را برای چی رفتید گرفتید سروراز این سوپرومارکت یا هرچیزیکه اسمش میزارید

پینوشت: نه سرور از این دیتا سنتر داشتم توی این 4 سال نه میخواهیم هم داشته باشم فکرنکنی یکدفعه دارم الان از این دیتا سنتر دفاع میکنم یا سنگش به سینه میزنم

مجیک جان دلبندم شما لااقل تاپیک و پستهاشو کامل میخوندید !
کسی اینجا مشکلش بسته شدن سرورش نیستا !
بخصوص من که استارتر تاپیک هستم.

nimo0ol
November 13th, 2012, 21:15
بسلام
بحث در مورد دیتاسنتر ها پارامترهای مختلفی داره
از اونجای که به گفته دوست عزیزمون ۸۰٪ سرورها برا دور زدن *****ینگ استفاده میشه.
در مورد هتزنر تنها چیزی که میشه گفت این هست که فقط پول سخت افزار رو از شما میگیریند اون هم سخت افزاری که استفاده اون برای سرور معقول نیست
خب خیلی از دوستان کارشون با همچین سرورهای راه میافته و نیازی به سرویس با کیفیت تر ندارند
( برای مثال سروی که با ۶۴ تا سرور مجازی روی ۲ عدد هارد برای مصارف اکانتینگ استفاده بشه اگر هارد سرور هم دچار مشکل بشه انچنان نگرانی خاصی ندارند)
ولی در مورد بحث سرور های هاستینگ عقل سلیم اینو میگه استفاده از این دیتا سنتر درست نیست
شاید مشکلی نداشته باشید
ولی بهترین دیتاسنتر , دیتاسنتری هست که در مواقع مشکلات و اتفاقات های نا خواسته به شما بهترین پشتیبانی رو بده
که برای امور هاستینگ این دیتاسنتر فاقد این مورد بود.
۱. شبکه
۲. سخت افزار
۳.پشتیبانی
مورد اول رو اکثر دیتاسنترها مشکلی ندارند دیگه
مورد دوم بستگی به انتخاب مصرف کننده از آفرهای دیتاسنتر داره ( معمولا دیتا سنترهای حرفه ای سخت افزار بی کیفیت عرضه نمی کنند)
مورد ۳ هم که کلا به دیتاسنتر بستگی داره.

مرسی جابر جان

یکی از اهداف من دیدن یه همچین پست تحلیلی تخصصی بود . و مهمترین هدفم هم اینه که دوستان هاستینگی و بخصوص کسانی که میخواهند بیزنس هاست و وی پی اس رو بصورت حرفه ای انجام بدهند ، لطفاً چنین گاف هایی ندهند.
این مسئله واقعا موج عظیمی از بی اعتمادی در مشتریان غیرتخصصی که قرار هست به عنوان اولین ماها رو تست کنند ، ایجاد میکنه . تو این دوره که یکی یکی سرورهای دوستان قطع میشد اکثر مشتریان که به سراغ ما یا خیلی های دیگر رفتند اولین سوالشون در مورد پاک نشدن سایتشون ، به فنا نرفتن وی پی اس شون و از این دست بود.
متشکرم از مشارکتت.

MagicVps.Com
November 13th, 2012, 22:24
مجیک جان دلبندم شما لااقل تاپیک و پستهاشو کامل میخوندید !
کسی اینجا مشکلش بسته شدن سرورش نیستا !
بخصوص من که استارتر تاپیک هستم.

تا اینکه بر خلاف میلم اومدم یه سرور به صورت تست از این دیتاسنتر گرفتم! هنوز 72 ساعت نگذشته بود که پنل نماینده ایرانی که ازش خرید کرده بودم به کل بسته شد و سرور ما هم رفت تو باقالی ها. :):)

عزیزم بپا خودت هم نری قاطی باقلی ها من طبق گفته خودتون این پاسخ ارسال کردم عزیزم دارید میگید یک سرور تست گرفتم پنل سرور نماینده بسته شده سرور شماهم طبق گفته خودتون رفت قاطی باقلی ها
پس فکرکنم من نوشته بودم سرورم بسته شد عجب .شما یه لطفی کنید به عنوان استارتر بخونید خودتون چی نوشتین

j4b3r
November 13th, 2012, 23:02
مرسی جابر جان

یکی از اهداف من دیدن یه همچین پست تحلیلی تخصصی بود . و مهمترین هدفم هم اینه که دوستان هاستینگی و بخصوص کسانی که میخواهند بیزنس هاست و وی پی اس رو بصورت حرفه ای انجام بدهند ، لطفاً چنین گاف هایی ندهند.
این مسئله واقعا موج عظیمی از بی اعتمادی در مشتریان غیرتخصصی که قرار هست به عنوان اولین ماها رو تست کنند ، ایجاد میکنه . تو این دوره که یکی یکی سرورهای دوستان قطع میشد اکثر مشتریان که به سراغ ما یا خیلی های دیگر رفتند اولین سوالشون در مورد پاک نشدن سایتشون ، به فنا نرفتن وی پی اس شون و از این دست بود.
متشکرم از مشارکتت.
ممنون از شما
الان مثلا یکی از اتفاقاتی که رد ۵-۶ ماه ایده باید منتظرش بود موج عظیم همکارانی هستند که سرورهای رد استیشن رو با افر ۶ ماهه خریدند
و ۶ ماه اینده تمدید نمی کنند با هزینه بالاتر و دوباره انتقال به دیتاسنتر ثانوی
مهمترین عامل در هاستینگ و سرورهای مجازی ثابت بودن سرور و عدم تعویض ای پی و سرور هستند
که متاسفانه رعایت نمیشه .

ilmavps
November 13th, 2012, 23:16
بزرگترین مشکلی که همکاران دارند ( از جمله خودم در گذشته ) خرید سرور اختصاصی و ... از واسطه ها بود.

دوست عزیز بنده یکی از کسانی هستم که مورد خطاب جنابعالی قرار گرفتم در گذشته سنگ این دیتاسنتر را به سینه زدم برای شروع واقعا عالی بود حتی با اینکه ضرر زیادی روی این دیتاسنتر به من وارد شد بازهم از سروری که از این دیتاسنتر داشتم بسیار راضی بودم و هستم و اگر در اینده موقعیتی پیش بیاید که شخصا در پنل خودم بتوانم خرید کنم حتما سرور دیگری تهیه میکنم!

منتهای امر بحث شما در حال حاظر اصلا منتقی نیست اگر یادتان باشد چند ماه پیش حدودا 6 ماه یکی از دوستان در پرداخت به این دیتاسنتر به مشکل خوردند و تمامی سرورها را به پنل شخص دیگری منتقل کردند

مطمئنا حجم زیادی از کاربران ایرانی در این دیتاسنتر در پنل ایشان بوده که در حال حاظر قصد ادامه ی کار با این دیتاسنتر را ندارند از طرفی دیگر جریان ای پی ها در این دیتاسنتر پیش امده فکر میکنم بیشتر از 16 ای پی روی هر سرور ندهند خوب کاملا مشخص هست بیشتر کسانی که سرور قبلا داشتند کنسل شده نزدیک به 70 درصد خرید جدیدی هم که انجام نمیشه به همان دلیل ای پی کمتر پس انجمن دیگه جایی برای هتزنر نیست

جابر جان من در مورد این دیتاسنتر در انگلیس همین فکر را میکردم ولی انگار قصد ندارند افرهای خود را تمام کنند!!! همین چند روز پیش بود افر جدیدی ارائه کردند

خلاصه جای پای ما ایرانی ها در همه ی دیتاسنترهای جهان هست چیز عجیبی نیست اگر 2 ماه دیگه دوباره اسم این دیتاسنتر را زیاد ببینید