PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم سرور از دیتا سنتر هتزند

HiDd#N
November 11th, 2012, 19:00
میخوام به صورت مستقیم از هتزنر سرور بخرم باید چیکار کنم دوستان..چون دیگه خسته شدم از هرچی واسطه هستش که همش آدمو میپیچونن کاملا مستقیم میخوام خریداری کنم

sajiran
November 11th, 2012, 19:13
این دیتاسنتر خیلی کارش عجیب قریب شده باید یک فرد مطمئن و اشنا به کانفیگ روتر و... پیدا کنید

danitfk
November 11th, 2012, 19:20
سلام ؛ با آقای بیگی صحبت کنید.
براتون میتونن پرداخت کنن + آشنایی با این دیتاسنتر هم دارند

HiDd#N
November 11th, 2012, 20:11
میشه این آقای بیگی رو برای من لینک کنید؟ چون نمیدونم دقیقا منظورتون کی هست

danitfk
November 11th, 2012, 20:30
یوزر nasa_eca

TOOBA IT
November 11th, 2012, 20:42
میخوام به صورت مستقیم از هتزنر سرور بخرم باید چیکار کنم دوستان..چون دیگه خسته شدم از هرچی واسطه هستش که همش آدمو میپیچونن کاملا مستقیم میخوام خریداری کنم

برای ثبت نام باید اسکن یک ویزا کارت یا مستر کارت معتبر , که نام خودتون روش خورده باشه (جدیدا کارت های هدیه رو هم قبول نمی کنن) + اسکن پاسپورت (بهتره که از ایران نباشه) رو هم میخوان ...

HiDd#N
November 11th, 2012, 23:21
برای ثبت نام باید اسکن یک ویزا کارت یا مستر کارت معتبر , که نام خودتون روش خورده باشه (جدیدا کارت های هدیه رو هم قبول نمی کنن) + اسکن پاسپورت (بهتره که از ایران نباشه) رو هم میخوان ...

بهترین راه برای به دست آوردن اینها چیه؟؟راهی داره؟

habiballahafg
November 11th, 2012, 23:25
بهتر این هست که در پنل دیگران باشه چون خیلی در دسر داره من خودم میخواستم که از هتزنر بخرم ولی پشیمان شدم

TOOBA IT
November 11th, 2012, 23:32

بهتره اگر فامیلی خارج از ایران دارید , به نام اونها خرید رو انجام بدید . در هر صورت سعی کنید نفهمند که شما از ایران هستید .
اگر بتونید مستقل بشید خیلی بهتر هست , وجود واسطه همیشه مشکل آفرین بوده و هست ...

AvalinHost
November 12th, 2012, 00:00

ایرانی نباشی :d

TARIMEHR
November 12th, 2012, 00:38
ایرانی مقیم خارج باشی کاری باهات ندارن
اقامت ترکیه یا دبی بد نیست