PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت ثبت دامنه در سايتهاي مختلف؟!

tarfand08
November 11th, 2012, 11:22
سلام،
ميخواستم بدونم ثبت دامنه از نظر كيفيت با هم فرق داره مثلا ما دامنه اي رو از يك سايت ارزون بخريم و در سايت ديگه همون آدرس رو با قيمتي بالاتر براي ما ثبت كنند؟
فرض رو بر دامنه ي ir. بگيريد. آيا تفاوت داره ثبتش در سايتهاي مختلف؟

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

mortezaaalam
November 11th, 2012, 11:27
سلام
نه دامنه فرقی ندراد مهم اینه دارای پنل باشد و مانند دامنه ای ار به پنل خودت در سایت nic.ir فرستاده بشه
موفق باشید

parsdrive
November 11th, 2012, 11:32
درود
تفاوت قیمت ها در اکثر مواقع بر میگرده به اینکه شخصی ثبت کنه یا شرکتی. خوب طبیعیه که شرکت ها بدلیل هزینه مکان و کارمندان و مالیات و سود حتی حداقلی خودشون قیمت بیشتری رو نسبت به اشخاص یا شرکت های کوچک یک و یا دو نفره طلب می کنند.
در مورد هزینه های بسیار پایین هم نباید وسوسه شد چون ممکنه قصد اخاذی باشه اما اگر مخاطب شما شناخته شده هست و سابقه خوبی داره قطعا بهترین گزینه خواهد بود!(البته پنل شخصی فراموش نشه)

موفق باشید.

Ashkankamangar.ir
November 11th, 2012, 12:04
سلام،
ميخواستم بدونم ثبت دامنه از نظر كيفيت با هم فرق داره مثلا ما دامنه اي رو از يك سايت ارزون بخريم و در سايت ديگه همون آدرس رو با قيمتي بالاتر براي ما ثبت كنند؟
فرض رو بر دامنه ي ir. بگيريد. آيا تفاوت داره ثبتش در سايتهاي مختلف؟

اگر شرکتی معروف هست به خوش نامی با هر قیمتی بود ازش خرید کنید
چون دوست عزیز دامنه بخش مهمی هست
برخی شرکتها خیلی ارزون میدند دامنه رو دلیلش اینه که یا میخوان به پنل های تخفیفی برسند یا اینکه سیاستشونه
مثلا دوست دارند مشتری دامنه بخره و بعد با سیستم فروش و پشتیبانیشون آشنا بشه و در آینده هاست و... هم خریداری کند
پس نمیشه گفت چون ارزونه بده
البته برخی جاها هم به شما کنترل پنل اختصاصی نمیدند و یا دامنه ی ir رو به نام شما ثبت نمیکنند
البته باز هم ارزونی دلیل نمیشه که حتما این کار رو میکنند اگر شرکت معتبری ارزون میداد شک نکنید مورد اول هست
به هر حال قبلش با پشتیبانیش در این مورد بحرفید ضرر نمیکنید

tarfand08
November 11th, 2012, 12:49
ممنون از پاسخ تك تك دوستان خوشبختانه سايتي كه دامنه رو ثبت كردم هم پنل دامنه داره هم سايت nic.ir رفتم دامنه به اسم خودم ثبت شده
بازم ممنون

baranblog
November 15th, 2012, 03:34
ولی سعی کنید در دامین دات کام از هر سایتی نگیرید از سایتهای خرید کنید که کنترل پنل دایرکت آی میدن

Normal
January 19th, 2014, 00:14
سلام من یه دامنه 5 ساله ir از nic.ir خریدم 48 تومن ولی تو این سایت هاست نمیده و خدمات دیگه ای به جز دامنه نداره. الان تو سایت های دیگه میبینم قیمت دامنه 5 ساله خیلی کمتره و خدمات دیگه هم میدن...
حالا می خاستم یه دامنه دیگه بگیرم نمی دونم از nic.ir بگیرم چون قبلا یه دامنه داشتم توی nic.ir ؟ یا اینکه برم از جای دیگه بگیرم بخاطر ارزون بودن قیمت و یه سوال دیگه برتری خاصی داره دامنه های nic.ir که قیمت هاش خیلی بالاتره؟
یه سوال دیگه اگه خاستم دامنه ای که توی nic.ir دارم تبدیل به سایتش کنم باید دامنه ام رو به سایت دیگه انتقال بدم؟ چون nic.ir به جز فروش دامنه خدمات دیگه ای نداره.گیج شدم نمیدونم چکار کنم کمک کنید

Normal
January 19th, 2014, 02:51
سلام من یه دامنه 5 ساله ir از nic.ir خریدم 48 تومن ولی تو این سایت هاست نمیده و خدمات دیگه ای به جز دامنه نداره. الان تو سایت های دیگه میبینم قیمت دامنه 5 ساله خیلی کمتره و خدمات دیگه هم میدن...
حالا می خاستم یه دامنه دیگه بگیرم نمی دونم از nic.ir بگیرم چون قبلا یه دامنه داشتم توی nic.ir ؟ یا اینکه برم از جای دیگه بگیرم بخاطر ارزون بودن قیمت و یه سوال دیگه برتری خاصی داره دامنه های nic.ir که قیمت هاش خیلی بالاتره؟
یه سوال دیگه اگه خاستم دامنه ای که توی nic.ir دارم تبدیل به سایتش کنم باید دامنه ام رو به سایت دیگه انتقال بدم؟ چون nic.ir به جز فروش دامنه خدمات دیگه ای نداره.گیج شدم نمیدونم چکار کنم کمک کنید

deldar
January 19th, 2014, 03:41
سلام nic.ir فقط مخصوص ثبت دامنه های ملی میباشد. هاست را باید از جای دیگر تهیه کنید

تمامی دامنه های ملی زیر نظر nic.ir ثبت میشوند و بقیه واسطه ای بین مشتری و nic.ir هستند و ارزانی واسطه به این دلیل ارزان تر هست چون nic.ir هزینه خیلی کمتری از نمایندگانش بابت ثبت دامنه دریافت میکند. فقط همونطور که دوستان فرمودند دقت کنید بواسطه معتبری دامنه ثبت کنید و حتما با مشخصات خود شما ثبت کنند که صاحب امتیاز دامنه خودتون باشید

باید یک هاست از جای معتبر تهیه کنید و نیم سرورهای دامنه را روی نیم سرورهای سرور جایی که هاست را تهیه کردید تنظیم کنید

یا حق