PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما به دایرکت ادیمن بریم؟!!!

kingserver72
November 11th, 2012, 10:57
دوستان با تحریم هایی که پیش اومده و مشکلاتی که cpanel و دیتاسنتر ها این مدت واسه ما درست کردن به نظر شما
بهتر نیست به دایرکت ادمین منتقل کنیم یوزر هارو؟ من از cpanel استفاده می کنم اما تاحالا چندین بار لایسنس مارو بلوک کردن...
هزینه ی زیادی می گیرن توی این گرونی دلار هم که دیگه....
اما دایرکت ادمین تاحالا دوستان مشکلی باهاش نداشتن فشار کمتری به سرور میاره و هزینه بسیار کمتری نسبت به cpanel داره...
دیتاسنتر های اروپایی هم که دیگه شورش رو در آوردن
به نظر شما به دیتاسنتر های ایران با پنل دایرکت ادمین منتقل کنیم یوزر هارو؟ یا اینکه از همون cpanel استفاده کنیم ولی روی دیتاسنتر های آمریکا؟

تو این تحریم ها دایرکت ادمین یا cpanel?

m.aghazadeh@gmail.com
November 11th, 2012, 11:08
منم موندو چطوری به directadmin انتقال بدم هر ماه یا ip مجبوریم عوض کنیم یا لایسنس بگیریم دوباره سرور های ایرانی هم من تست کردم یه دوره سرعت لیتک هاشون پایینه و هم اینکه قطعی زیاد دارن کسی هم جوابگو نیست

TOOBA IT
November 11th, 2012, 11:13
دایرکت ادمین از نظر اقتصادی واقعا به صرفه هست , منابع هم کم مصرف میکنه - در کل چیز خوبی هست .
اما فایل منیجرش جالب و کاربر پسند نیست , اما اگر بخواهید از دیتاسنترهای داخلی استفاده کنید ماهیانه خدا تومن باید هزینه پنهای باند مصرفی بکنید ...
یک نظر سنجی بین یوزهاتون انجام بدید.

shahab-f
November 11th, 2012, 12:40
دایرکت ادمین از نظر اقتصادی واقعا به صرفه هست , منابع هم کم مصرف میکنه - در کل چیز خوبی هست .
اما فایل منیجرش جالب و کاربر پسند نیست , اما اگر بخواهید از دیتاسنترهای داخلی استفاده کنید ماهیانه خدا تومن باید هزینه پنهای باند مصرفی بکنید ...
یک نظر سنجی بین یوزهاتون انجام بدید.

100 درصد با شما موافقم واقعا فایل منیجرش افتضاحه !

mazda333
November 11th, 2012, 12:51
مشتری ها زیر بار دایرکت ادمین نمیرن محیط دایرکت ادمین جذاب و مشتری پسند نیست این یک واقعیت هست تو این مملکت با این وضعیت تحریم واقعا هیچکاری نمیشه کرد همه ناامید شدند

NAVAB.S
November 11th, 2012, 12:55
به نظر من کاربر کم کم کنار میاد با فایل منیجر! اگه کاربرا عادت کنن چه بسا دیگه ولش نکن :دی حالا اگه سی پنل رایگان ش همون 40 روز بود باز خوب بود 15 روز اصلا جالب نیست .لایسنسم که هرچی داری باید بدی پول لایسنس دایرکت ادمین سه ماه میگیری 40 تومن میشه یک ماه سی پنل

majidisaloo1
November 11th, 2012, 13:10
دایرکت ادمین منتقل کنید حیلی راحت و آسوده باشید
از سمت دیگه فکر کنم واسه انتقال از سی پنل به دایرکت ادمین میگریشن وجود دارد که میتوانید به راحتی انتقال بدهید

MOHAMMAD MOHSEN
November 11th, 2012, 13:15
واسط گرافیکی سی پنل حرف نداره همچنین امکاناتی رو که در آپدیت ها اضافه می کنه هم برای یوزر راحته هم برای ادمین. اما مهم ترین نکته در هاستینگ امنیت و پایداری سرویس هاست که از این نظر دایرکت ادمین مشکلی نداره فقط بعضی کارهایی رو که از پنل انجام میدادین تو دایرکت ادمین باید از کامند انجام بدین. مشکلاتتون رو با یوزرهاتون در میان بذارین اگر سرویس دهنده خوبی براشون بوده باشین و با صدافت باشون رفتار کرده باشید مطمئن باشید که اونا هم شما درک می کنند. این قبول کنند یا نکنند 95 درصد به برخورد خودتون بستگی داره

nima17701
November 11th, 2012, 13:21
من خودم به شخصه با وجود این شرایط جدا از هزینه نسبتا بالای Cpanel دایرکت ادمین و ترجیح میدم .
منتها تجربه نشون داده مشتریان علاقه ای به دایرکت ادمین نشون نمیدن و Cpanel رو ترجیح میدن .