PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت راه اندازی سیستم اکانتینگ برای ارائه اینترنت بیسیم

MihanTech
November 10th, 2012, 20:53
سلام دوستان

یک مکان تجاری داریم که اینترنت رایگان هم ارائه میده به مشتریا . ولی بعضا مشتریا دانلود میکنند ترافیک خیلی مصرف میشه . حتی میرن میشینن تو ماشین که ما متوجه نشیم .

یک مودم وایمکس مبین نت هم داریم . Bm632

حالا ما چطور میتونیم به هر کس سهم مشخصی تایم و پهنای باند بدیم ؟ ویندوز هم سون هست .

یعنی هر کانکشن بیشتر از اون مقدار نتونه استفاده کنه

نگید که به روتر احتیاج داریم :دی

اگر نرم افزاری هست بفرمایید یه توضیح مختصری هم برای راه اندازی بدید

پیشاپیش از الطاف دوستان متشکرم

MihanTech
November 10th, 2012, 23:03
دوستان نظری ندارن ؟

nimafire
November 10th, 2012, 23:57
برنامه ساده ای هست به نام nttack میتونید از این برنامه استفاده کنید البته بهتر هست بر روی 2003 یا 2008 تصب کنید که پلتفرم های بهتری برای این برنامه هستند
سپس کلیه کاربران را مدیریت کنید

paypal
November 11th, 2012, 03:36
من اگر بجای شما بودم میکروتیک نصب می کردم + accountmanager خود میکروتیک

MihanTech
November 11th, 2012, 08:40
برنامه ساده ای هست به نام nttack میتونید از این برنامه استفاده کنید البته بهتر هست بر روی 2003 یا 2008 تصب کنید که پلتفرم های بهتری برای این برنامه هستند
سپس کلیه کاربران را مدیریت کنید

سلام . ممنون از شما که لطف فرمودید در تاپیک شرکت کردید

اسم این برنامه رو شنیدم ، همونی هست که باهاش قندشکن هم مدیریت میکردند ؟

اگر اون هست ، چطور یوزر ها متصل بشن ؟ اول به مودم وصل بشن ؟ این جاش یکمی برام گنگه . راستش امکان تغییر OS نیست ، روی 7 جواب نمیده ؟

من اگر بجای شما بودم میکروتیک نصب می کردم + accountmanager خود میکروتیک

از شما هم ممنون دوست عزیز

همون طور که عرض کردم متاسفانه امکان تغییر os ندارم وگرنه من نظرم روی hotspot بود

websazha
November 11th, 2012, 09:06
دوستان که تخصص نصب vmware رو سرور شخصی و کار با اون دارن فکر کنم بهتر بتونن کمک شما کنند فکر کنم اگر شما یه مجای ساز روی ویندوز نصب کنید و همون میکروتیک رو روی مجازی نصب کنید مسئله ای نباشد.
شما که هزینه می کنید سخت افزار هم تهیه کنید فاصله شعاعی هم دقیق مشخص کنید که از درب مرکز شما 1 قدم دور تر شدن سیگنال نیست! آفر دادین که جذب مرکز شما بشن بیان داخل باشن در بازه زمانی خریدی انجام بشه نه هر کسی آبدیت یا فایلی داره داخل ماشین دانود کنه و فقط ترافیک کاذب ایجاد بشه.

MihanTech
November 11th, 2012, 09:12
دوستان که تخصص نصب vmware رو سرور شخصی و کار با اون دارن فکر کنم بهتر بتونن کمک شما کنند فکر کنم اگر شما یه مجای ساز روی ویندوز نصب کنید و همون میکروتیک رو روی مجازی نصب کنید مسئله ای نباشد.
شما که هزینه می کنید سخت افزار هم تهیه کنید فاصله شعاعی هم دقیق مشخص کنید که از درب مرکز شما 1 قدم دور تر شدن سیگنال نیست! آفر دادین که جذب مرکز شما بشن بیان داخل باشن در بازه زمانی خریدی انجام بشه نه هر کسی آبدیت یا فایلی داره داخل ماشین دانود کنه و فقط ترافیک کاذب ایجاد بشه.

خیلی خیلی متشکرم .

راستش اصلا با میکروتیک کار نکردم . ضمنا سیستم یک لپتاپ هست ، vmware و 2 تا os با هم ، مشکل ایجاد نمیکنه ؟
با همین nttac میشه اوکی کرد ؟

MihanTech
November 11th, 2012, 10:47
دوستان به همین نرم افزار های nttac چطور میشه اینکارو کرد ؟
چون یکی از دوستان فرمودن که میشه

مشکل من میدونید کجاست ؟

اینجاست که چطور طرف به این اکانت منیجر وصل بشه ؟ اول به مودم وصل بشه و بعد با یه کانکشن بتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه ؟ یا چطور ؟ اینجاش برام گنگه

m.aghazadeh@gmail.com
November 11th, 2012, 12:31
nttac+ فقط می تونه حجم مصرفی و زمان ساعتی رو کنترل کنه نه پهنای باند مصرفی در لحظه رو برا اینکا شما یا به کمک نرم افزار های bwmanager نیاز دارین کنار nttac یا راحت تر استفاده از نرم افزار kerio control می باشد که هم اکانتینگ هم کارهای کنترلی رو انجام می ده براتون و امکان hotspot نیز روش هست

tarfand08
November 11th, 2012, 12:38
يه برنامه هست به اسم bandwidth controller اون روزا ميرفتيم كافي نت اين روش نصب بود.
البته از كافي نتها بپورسي حتما ميتونند راه حلي بهتون پيشنهاد كنند.
موفق باشيد

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

taghi.karimi
November 11th, 2012, 16:48
درود

شما میخواید که مصرفتون مدیریت بشه ؟
میخواید جلوی دانلود را کامل بگیرید یا خیر.؟

به چه دلیل امکان تغیر سیستم عامل نیست ؟

امکان گرفتن ایپی ولید دارید ؟
اینترنت به چه صورت پخش میشود ؟

paypal
November 11th, 2012, 23:38
بجای ویندوز میکروتیک نصب کنید و hotspot کانفیگ کنید ( حتماً SSL فعال بشه چون broadcast میکنه ) . اون رو به IBSNG وصل کنید و مدیریت کنید .

cacodemon
November 11th, 2012, 23:57
جناب من درست متوجه شدم؟
شما یه مودم وایمکس مبین نت داری خودت و همه کاربرات به اون وصل میشن برای استفاده از اینترنت؟

mr-secret
November 12th, 2012, 05:14
شما دقیق چیزایی که داری و ستفاده میکنی با امکاناتی که میخوای بگو دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنند اینطوری فقط سوال و جواب نصیبتون میشه

da6276
November 12th, 2012, 23:03
بجای ویندوز میکروتیک نصب کنید و hotspot کانفیگ کنید ( حتماً SSL فعال بشه چون broadcast میکنه ) . اون رو به IBSNG وصل کنید و مدیریت کنید .
البته برای ارائه هات اسپات باید اکسس پوینت داشته باشن ! ولی بهترین گرینه برای ارائه کنترل پهنای باند و حجم تعیین شده همین هات اسپات میکروتیک هست ولی بازم مشکل اسنیفر هست و براحتی هک میشه
در کل امنیت هات اسپات افتضاحه

paypal
November 13th, 2012, 04:02
البته برای ارائه هات اسپات باید اکسس پوینت داشته باشن !

به تیتر تاپیک توجه کنید ( راهنمایی جهت راه اندازی سیستم اکانتینگ برای ارائه اینترنت بیسیم (http://www.webhostingtalk.ir/f192/63066/index2.html) )

هات اسپات میکروتیک هست ولی بازم مشکل اسنیفر هست و براحتی هک میشه

در کل امنیت هات اسپات افتضاحه

بجای ویندوز میکروتیک نصب کنید و hotspot کانفیگ کنید ( حتماً SSL فعال بشه چون broadcast میکنه )

omd123
April 3rd, 2013, 21:47
با cc***** هم میتونید پهنای باند رو کنترل کنین
با kerio control هم میتونین