PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ر مورد کیفیت ویستا هاست

shahab2005
November 10th, 2012, 00:21
سلام .
دوستان نظرشون در مورد کیفیت هاستینگ ویستا هاست چی هست ؟
ویستا هاست | هاست رایگان | هاست ارزان | هاست (http://www.vista-host.com)
دارم ازشون هاست دانلود تهیه میکنم . کسی تاحالا مشکلی با این شرکت نداشته؟

Ramin
November 10th, 2012, 01:18
ویستا هاست در یک دوره ی خاص به دلیل مشکلات داخلی سبب نابود شدن اطلاعات بسیاری از مشتریانش از جمله شخص بنده شدند. همچنین در زمانی که بنده استفاده می کردم و تمام اطلاعاتم نابود شد چیزی به اسم پشتیبان یا پشتیبانی نداشتند و به تیکت ها بعد از چند روز پاسخ می دادند انهم افرادی که هنوز تفاوت سرور و کابینت آشپزخانه را نمی دانستند. این تجربه های بنده بود از سرویس های این شرکت البته مربوط به گذشته بوده است . از حال حاضر اطلاعاتی ندارم . از دیگر دوستان سوال کنید و مطئمن شوید ...

m2n
November 20th, 2012, 16:40
والله مشتری بنده یه هاست دانلود خرید دو روز بود که منتظر جواب تیکت بود :)

Ramin
November 20th, 2012, 16:42
با سلام
در حال حاظر از وقتی که ویستا هاست با تغییراتی رو به راه شد
و خود مستقیم حساب باز کرد و سرورها را مستقیم خرید کرد خیلی عالی شده
پشتیبانی ها خیلی خوبه و از همه مهم تر مجوز کار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران را دارا هست
و چند سرور قدرتمند ex10 و چندین کارمند پشتیبانی دارند

دوباره ایمیل ها ویستا هاست امروز برای همه ارسال شده و تاپیک در این انجمن ضروع شد . حالا که شما مطمئن هستید طبق همون ایمیل عمل کنید و با قرار دادن یک بنر 150% تخفیف بگیرید !

s.w.a.t
November 20th, 2012, 17:45
با سلام
در حال حاظر از وقتی که ویستا هاست با تغییراتی رو به راه شد
و خود مستقیم حساب باز کرد و سرورها را مستقیم خرید کرد خیلی عالی شده
پشتیبانی ها خیلی خوبه و از همه مهم تر مجوز کار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران را دارا هست
و چند سرور قدرتمند ex10 و چندین کارمند پشتیبانی دارند

دوست گرامی یا همون ویستاهاست!بهتون تو پی ام هم گفته بودم که ارسال کرده بودید برای فعالیت مجدد! این انجمن دیگه جایی برای فعالیت شما ندارد! درصورت دیدن اسم ویستا هاست و یا موضوعی مرتبط با این به اصطلاح شرکت سریعا موضوع حذف و با کاربر خاطی برخورد میشود!
تاپیک قفل شد