PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان طراح وب یه سوال دارم ازتون

eskelet-sokhte
November 9th, 2012, 22:40
سلام به همگی.دوستان طراح عزیز میخواستم بدونم طراحی یه سرویسی عین سایت زرین پال و پارس پال و... چقدر هزینه داره.ممنون میشم پاسوخو با تخفیف بگین/:)

vps-baran.ir
November 9th, 2012, 23:20
سلام به همگی.دوستان طراح عزیز میخواستم بدونم طراحی یه سرویسی عین سایت زرین پال و پارس پال و... چقدر هزینه داره.ممنون میشم پاسوخو با تخفیف بگین/:)

فکر کنم در حدود 500 تا 800 تومان در بیاد

یکی قرار بود زرین پال رو سال 89 برام درست کنه حدود 300 تومان

rezaonline.net
November 10th, 2012, 00:11
سلام به همگی.دوستان طراح عزیز میخواستم بدونم طراحی یه سرویسی عین سایت زرین پال و پارس پال و... چقدر هزینه داره.ممنون میشم پاسوخو با تخفیف بگین
یکی ممکنه با 100 هزارتومان براتون بزنه یکی با 5 میلیون !

خیلی از چیزهای باید در طراحی چنین سایتهایی در نظر گرفته بشه که واقعاً فقط زرین پال به خوبی اینو رعایت کرده .
بسیاری از ساختارهایی که در سایتهای مشابه میبینید ساختاری نا امن دارن و به صرف درآمد زایی طراحی شدن !

اگر قصد راه اندازی چنین سایتی رو دارید باید شدیداً هزینه کنید و قطعاً در بازه کوتاه مدت جوابگوی هزینه شما نخواهد بود .
بهرحال اگر تصمیم قطعی گرفتید با بنده تماس بگیرید .
کارگاه رضا (http://rezaworkshop.ir)

eskelet-sokhte
November 10th, 2012, 15:56
سلام به همگی و ممنون از پاسختون.دوستان میخوام خیلی ساده باشه ولی امن باشه.یعنی قالبش نمیخوام خیلی پیشرفته باشهعین زرین پالو چمیدونم اینا.یه چیزی باشه که امن باشه و کسی نتونه هکش کنه و پول از حساب مردم بکشه و اسم من بد در بره.راستی دوستانی که هستن همکاری کنن مقدار هزینه ای که میتونن کمک کننو بگن.موفق باشین

rezaonline.net
November 10th, 2012, 17:17
خود قضیه امنیت مهمه قالبش مهم نیست .
بحث امنیت و ارايه یک وبسرویس خوب برای پردازش اطلاعات خیلی حیاتی هست .
اگه شما شرکت دارید با بنده تماس بگیرید .
پ خ کردم .