PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : mount کردن سی دی با kvm

ShahServer
January 1st, 2010, 00:13
بچه ها من یک kvm گرفتم واسه سرور حالا نمیدونم چطوری mount کنم راستش خودش نوشته ویندوز شر من یک سی دی رو تو سرور ویندوز شر کردم ولی نشد.حالا کسی کار کرده ببینه چطوری هست؟

ShahServer
January 1st, 2010, 13:26
هیچ کس نیست جواب بده؟

Aria
January 1st, 2010, 14:01
سلام.

شما با اعمال سطح دسترسی Everyone در حالت Full Control و سپس به اشتراک گزارشتن پوشه حامل فایل ISO به همراه سطح دسترسی Everyone و در حالت Read می توانید پوشه مورد نظر را از طریق KVM سرور ببینید و سپس Path مورد نظر را جهت دریافت اطلاعات ISO فایل در آدرس وارد کرده و سپس Mount کنید.

نمونه ای از روش کار به صورت عکس از تصویر ضمیمه شد.

با تشکر.

VatanVPS
August 11th, 2010, 05:12
سرچ کردم دیدم موضوع به این مشکل من مربوطه دیگه توپیک ندادم
http://www.parsimg.com/uploads/12814871751.jpg
kvm ما lantornix spider هست بعد من هر کاری میکنم به هر نحو روی ویندوز هم تمام کارارو انجام میدم باز میگه->>

Error:
Accessing the image file failed.

Aria
August 11th, 2010, 06:14
سلام.

دلیل این هست که Port های مربوط به UNC و NetBIOS در دیتاسنتر شما بسته هست.

بهترین راه برای حل این مشکل اینه که از دیتاسنتر بخواید که IP مقصد رو برای سرور شما Authorize کنند که بتونه از ورودی (port) های مربوط به دو سرویس NetBIOS و UNC استفاده کنه.

پس از اون شما میتونید یک پوشه رو share کنید و فایل iso رو درش قرار بدید و به حالت استاندارد UNC Path برای بخش مدیریت KVM خودتون تعریفش کنید.

با تشکر.

vPsPersia.COM
August 11th, 2010, 11:37
به دیتاسنتر بگید که KVM رو به آخرین ورژن آپدیت کنه ، این بهترین روش هست و سریع ترین .

بعد از Update شما به راحتی می توانید ISO رو از روی خود سیستم لود کنید .

یعنی با یک Remote میری توی KVM و بعد هم ISO رو انتخاب می کنید . بهش می کن Driver Redirection