PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنم که بگیره

اشکان
November 9th, 2012, 09:42
بنظرشما چه سایتی بزنم که بگیره چون الان این قدر سایت ها زیاد شدن که نمی دونم تو کدومش می تونم موفق باشم

lived
November 9th, 2012, 10:21
با سلام
موفقیت در یک سایت به زمان،انرژی و کوشش شما بستگی داره
به نظر من هر سایتی میتونه بگیره
چند موضوع وجود داره اینکه شما میخواهید طبق قوانین جمهوری اسلامی جلو رورید ؟ یا نه ؟ شیلتر شدن براتون مهمه ؟ یا نه ؟
سایت های فوق عالی :
دانلود موزیک
دانلود فیلم
دانلود نرم افزار
دانلود بازی
این قبیل سایتها خیلی سریع جون میگیرن

ertebat7
November 9th, 2012, 10:28
سعی کنید سایت شما در مورد یک موضوع خاص باشه نه کلی
انقدر سایت ها و فروم ها زیاد شدند که نمیشه دقیق گفت چه سایتی در یک زمان معین بازدید خوبی داشته باشه

اشکان
November 9th, 2012, 10:42
با سلام
موفقیت در یک سایت به زمان،انرژی و کوشش شما بستگی داره
به نظر من هر سایتی میتونه بگیره
چند موضوع وجود داره اینکه شما میخواهید طبق قوانین جمهوری اسلامی جلو رورید ؟ یا نه ؟ شیلتر شدن براتون مهمه ؟ یا نه ؟
سایت های فوق عالی :
دانلود موزیک
دانلود فیلم
دانلود نرم افزار
دانلود بازی
این قبیل سایتها خیلی سریع جون میگیرن
سایت دانلود نرم افزار خوبه با وجود این همه رقیب؟
البته من سئو کار خوب گیر اوردم قراره سایت که راه اندازی شد واسم اوکی کنه

mehran00
November 9th, 2012, 12:15
بنظرشما چه سایتی بزنم که بگیره چون الان این قدر سایت ها زیاد شدن که نمی دونم تو کدومش می تونم موفق باشم

دوست عزیز قبلا بحث شده :
www.webhostingtalk.ir/f41/45409/

اشکان
November 9th, 2012, 12:26
دوست عزیز قبلا بحث شده :
www.webhostingtalk.ir/f41/45409/ (http://www.webhostingtalk.ir/f41/45409/)
ممنون که گفتید

habiballahafg
November 9th, 2012, 12:46
به نظر من هر نوع سایتی که میزنید ولی‌ باید به این نکته توجه کنید که نیرو و زمان به اندازه کافی‌ بگذارید من هم می‌خواستم سایت بزنم ولی‌ دیدم که وقت کافی‌ ندارم اصلا بالا نمیومد و اصلا موفق نشدم در کلّ صرف نیرو و وقت کافی‌ مهم هست اصلا مهم نیست که چه سایتی با چه موضوعی باشه مهم مقدار صرف زمان و نیرو هست البته تجربه هم مهم هست تا بتونید سریع سایت را بالا بیارید به در ضمن در کنارش یه سئو کار قوی باشید یا یه سئو کار داشته باشید
از همه این‌ها مهم تر داشتن بودجه کافی‌ برای تبلیغ هست

alborzgostar
November 9th, 2012, 12:56
سایت فیلم خوبه اما من خودم خواستم بزنم وجدانم اجازه نداد بزنم فیلم .... دلار هزینه میشه ما به راحتی برای دانلود میزاریم

azadbahrami
November 9th, 2012, 20:11
سعی کنید ایده جدیدی داشته باشید
یه موضوعی که بتونید در صورت پیشرفت بشید سایت مرجع مثل همین وب هاستینگ تالک!
دیگه بقیه اش به کار و تلاش خودتون بستگی داره

eskelet-sokhte
November 9th, 2012, 22:15
سلام داداش.چقدر سرمایه داری؟اگه سرمایت زیاد باشه من یه ایده دارم که باید 2 تومنی پول داشت.اگه میتونی پی ام بده.ممنون

shahab-f
November 9th, 2012, 23:15

یه مرجع موزیک مجاز !

amirk
November 11th, 2012, 12:14
یه مرجع موزیک مجاز !

خب مرجع موزیک مجاز بزنه که نمی تونه آهنگ هارو برای دانلود بزراه !! کپی رایت داره!!

shahab-f
November 11th, 2012, 12:32
خب مرجع موزیک مجاز بزنه که نمی تونه آهنگ هارو برای دانلود بزراه !! کپی رایت داره!!

تک آهنگ ها هم کپی رایت دارند ؟؟؟
مثلا تیتراژ های تلویزونی رو هم میتونه بزاره

amirk
November 11th, 2012, 16:38
تک آهنگ ها هم کپی رایت دارند ؟؟؟
مثلا تیتراژ های تلویزونی رو هم میتونه بزاره
خب مگه ما چندتا تیتراژ فیلم داریم ، فکر نمی کنم ایده مناسبی باشه.

البته نظر شخصی من هست...

sniffers
November 11th, 2012, 17:00
سلام
به نظر فروشگاه بزنید که هم درامد داشته باشید هم اگر قیمت پایین باشه بیننده هم زیاد است

isoroush
November 14th, 2012, 02:06
عزیز ! اگر شما سایتی بزنید که هزاران نفر پیشتر از شما توی اون مسیر قدم برداشتنه باز هم می تونید موفق باشید.
با طراحی خوب - با اسم کوتاه و با معنا - و با کمی پشتکار و تیزی
همین !
نمونه سایتی که حرفه ای و بی ادعا شروع کرد persiangfx بود و بعد از اینکه خیلی سنگین و رنگین کار می کرد و مطالب دسته یک و ناب از اکثر سایت های انگلیسی و روسی می زد ، شبکه سه توی برنامه به روز معرفیش کرد و علاوه بر اینکه بازدیدش نجومی رفت بالا ، ماه های اول ال جی بهش تبلیغ هم میداد.

Ashkankamangar.ir
November 14th, 2012, 02:10
به نظر من بهترین سایت سایتی در مورد فرصت های شغلی و آگهی استخدام برای شهرتون هست
به سرعت میگیره
الان همه تو گوگل دنبال همین مسئله هستند