PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به شراکت مالی

parse
November 8th, 2012, 22:44
با سلام

یکسال و اندی میشه با چندی از آشنایان و دوستان که رشته تخصصی شون کامپیوتر و طراحی و توسعه وب بوده یا در این کار سر رشته داشتند یک هاستینگ راه اندازی کردیم و تابحال خوب پیش اومدیم و هیچ مشکلی پیش نیومده. در هاستینگمون سرویس های پایه همچون میزبانی وب و ثبت دامنه رو ارائه می دهیم. حالا هم قصد داریم امکانات سرویس رو گسترش بدیم. اما به دلیل هزینه بالای نگهداری سرویس ها (چون چندین سرور هستش و بهتر بگم ابر سرور هم هستند) در حال حاضر توانایی انجام این کار رو نداریم.
به همین دلیل قصد دارم از افراد مشتاق و علاقه مند که قصد همکاری در یک هاستینگ رو دارند دعوت کنم.
شرایط بدین شرح هستش : شما هزینه لازم برای افزودن یک سرویس رو به ما میدید. سپس ما سرویس مذکور رو خریداری و به سایت اضافه می کنیم. پس از اون از هر خرید اون سرویس 90 درصد شما و 10 درصد اون رو ما برمیداریم. البته این در صورتی هست که خودتون چند اپراتور برای پشتیبانی اون تعبیه کنید. در غیر این صورت ، در صورتی که بخواهید اپراتور های ما پشتیبانی اون سرویس ها هم به عهده بگیرند شما موظفید 40 درصد درآمد رو به ما بدهید و 60 درصدشو بردارید. و بدین ترتیب این روال ادامه پیدا می کنه. البته هزینه تمدید سرویس بر عهده خود شما خواهد بود.
امیدوارم که افراد علاقه مند پیدا بشه.

دوستان می تونند با شماره تماس 09103540017 تماس بگیرند.

habiballahafg
November 8th, 2012, 22:47
آدرس سایت را لطف میکنید

parse
November 9th, 2012, 07:42
افراد علاقه مند لطف کنند به همین یوزر یعنی parse پیام خصوصی بدهند.
میزان سرمایه ای که می تونید دخیل کنید و یا سرویسی که می تونید اضافه کنید.

یک مورد رو که فراموش کردم اضافه کنم قراره بزودی تبلیغات بسیار گسترده ای در سایت های پربازدید کشور انجام بدیم که قطعا محبوبیت ما رو افزایش خواهد داد.