PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی با 1 ترابایت هارد

saeed.spore
November 8th, 2012, 19:14
سلام دوستان
سرور مجازی با 1 ترابایت هارد می خوام
هرکسی داره با رم 1 گیگ قیمت بدید تشکر

habiballahafg
November 8th, 2012, 19:16
هارد ۱ ترا با رام ۱ اصلا هم خوانی نداره
از طریق یاهو در ارتباط باشد با بنده
besthosti@yahoo.com
ماهیانه ۱۲۰ هزار با منابع کاملا اختصاصی
به دلیل خلوت بودن سرور آپ تایم تضمین میشه

1oveless
November 8th, 2012, 19:22
با پورت ۱۰۰ MB بخواید در خدمتم (سرور خالی‌ هست.)

از xlhost
رم ۳ GB

۱ TB هارد و ۵ TB bw

ماهانه ۱۰۰ هزار تومان.
باران هاست - پشتیبانی (http://portal.baranhost.org)

تیکت بزنید.
1oveless@att.net

alborzdata
November 8th, 2012, 19:23
شما چقد میخوای هزینه کنید ؟

sniper000man
November 8th, 2012, 19:34
با سلام
لطفا تو یاهو پی ام بده سعید جان

mehrshad.ho
November 8th, 2012, 22:30
2 تا 500 گیگ خواستید در خدمتیم

فرانسه + انگلیس

هر دو با هم 100.000 تومان

novinvps.com
November 8th, 2012, 22:52
سلام دوستان
سلام
با رم اختصاصی و هارد اختصاصی ! در خدمتتون هستیم
80 تومان در ماه

kingserver
November 8th, 2012, 22:55
سلام دوستان

Ram:2048
HDD:2TB
port:100 Mps
bw:20TB
ip:1
قیمت ماهیانه:150هزارتومان
با تضمین کیفیت پورت
ایدی من در یاهو:vgig@rocketmail.com
پورتال سایت:www.portal.vgig.ir

DreamServer
November 8th, 2012, 22:57
سلام دوستان

یه تماس بگیرید آفر خوبی براتون دارم!
روی یکی از سرور ها خالی دارم!

Arna
November 8th, 2012, 23:24
سلام
از المان
پورت یک گیگ
ماهانه 100 تومان
پرداخت سه روز پس از تایید

saeed.spore
November 8th, 2012, 23:51
مرسی از آفر ها با این وضع بهتر یه اختصاصی بخرم چون آفر ها با اختصاصی هیچ فرقی نداره
تا الان هم یه هاستیگ از رفیقامون بد ضرری به ما زد حالا باید کل سایت سر یال ها را دوباره + فی-لم ها را آپلود کنیم
اگه این سری دیگه قطع بشه هیچی سایت باید ببندم

reza*
November 9th, 2012, 00:10
سلام
با رم اختصاصی و هارد اختصاصی ! در خدمتتون هستیم
80 تومان در ماه

این یه مورد تایید میشه عین چیز
یعنی خیلی دیگه تضمین :دی

چند ماهی هست هارد 250 دادن بهمون همه چیز عالی

saeed.spore
November 9th, 2012, 14:05
بله قبول دارم ولی مشکل اینه اگه فایل ها پاک بشه 100% این آقا نمی تونه خسارت فایل ها را بده پس بهتر خودمون مدیریت سرور بر عهده بگیریم چون الان سرور که من میخوام شاید باورتون نشه ولیه 450 تا سریال باید آپلود کنم روش اگه پاک بشه دیگه عصبی شدن من 100 % حالا 50 تا شا آپلود کردم بعد سرور طرف دود شد 750 گیگ اطلاعات پرید حالا دارم سرور میگیرم که بتونم حداقل کار نا تموم تموم کنم نه به خاطر 10 تا ابوز یه سرور مجازی دیگه سایت منم خراب بشه

novinvps.com
November 9th, 2012, 14:39
بله قبول دارم ولی مشکل اینه اگه فایل ها پاک بشه 100% این آقا نمی تونه خسارت فایل ها را بده پس بهتر خودمون مدیریت سرور بر عهده بگیریم چون الان سرور که من میخوام شاید باورتون نشه ولیه 450 تا سریال باید آپلود کنم روش اگه پاک بشه دیگه عصبی شدن من 100 % حالا 50 تا شا آپلود کردم بعد سرور طرف دود شد 750 گیگ اطلاعات پرید حالا دارم سرور میگیرم که بتونم حداقل کار نا تموم تموم کنم نه به خاطر 10 تا ابوز یه سرور مجازی دیگه سایت منم خراب بشه

حتما بکاپ تهیه کنید از فایلهاتون
حتی در سرورهای اختصاصی احتمال نابودی اطلاعات هست
و غیر ممکن نیست.
یا هارد هاتون raid کنید که قطعا هزینه ی بسیار بیشتری در بر داره براتون بسته به دیتاسنتر.

reza*
November 9th, 2012, 16:22

چه مدیریت دست شما چه دست کسه دیگه فرقه چندانی نمیکنه ! چون اگر خدایی نکرده هارد سرور مشکلی پیش بیاد براش عملا کاری نمیشه کرد مگر اینکه خودتون بک آپ تهیه کنید که با توجه به حجم بالای اطلاعات نه صرفه ی اقتصادی داره که بیاین همه ی مطالاب رو بک آپ بگیرید و نه صرفه ی زمانی ! یا میتونید با رید کردن هارد همیشه یک هارد میرور داشته باشید ولی این هم چون صرفه ی اقتصادی نداره هر کسی انجام نمیده ! ( لااقل برای سروری که قراره وی پی اس ارائه بشه روش )
ما 5 ماهی هست از نوین وی پی اس سرور داریم با 250 گیگ هارد . تو این مدت خوشبختانه مشکلی نبوده . یک بار ابیوز داشتیم اون هم به خاطره اینکه خودمون ویندوز رو نصب کرده بودیم و پورت های حساس رو نبسته بودیم و فایل ویروسی بود رو وی پی اسمون . همون موقع وقتی اولین ابیوز اومد برامون بهمون گفتن با توجه به اینکه ممکنه بعدا برامون درده سر بشه انتقالمون دادن رو سرور دیگه در کمترین زمان ممکن و بعد هم ویندوزمون رو بررسی کردن تا ببینن کانفیگ چجوری بوده . در مورد آپ تایم هم فقط 5 دقیقه سرورشون دان بود :d البته نمیدونم شاید وقتی ما خواب بودیم دان بوده ما نفهمیدیم .
به هر حال من همیشه میگم تو زمینه ی هاستینگ نمیشه همه چیز رو پیش بینی کرد . فوقش میشه پیشگیری کرد .
بازم تصمیم با خودتون :دی
فردا نیای بگی تو گفتی :دی

ویرایش : عزیز راستی یادم رفت بپرسم ، 10 تا ابیوز چه خبره ؟!!! مگه چی کار میکنید ؟

tizparvaz
November 9th, 2012, 16:35
از این سرور اختصاصیاتون به ما هم بدید :)
دوست عزیز اینجا بالاترین قیمتی که دوستان دادن 150 تومان بوده بعد شما میگید اگر این قیمتا باشه اختصاصی میگیرم !!
با وضع دلار الان زیر 200 تومان سرور معمولیه معمولیم گیرتون نمیاد چه برسه با 1 ترا هارد چون اگر از xlhost هم سرور گیرتون بیاد بازم هاردش 250 هست باید ارتقا بدید به 1 ترا
خلاصه اگر از این سرور اختصاصیا که با 150 تومن هست گیر آوردید ما هم چندتا میخوایم البته کیفیت هم فراموش نشه
------------
بابت سرور مجازی با رم 1 گیگ هارد 35 گیگ ماهانه 33 تومان و هارد 1 ترا هم ماهانه 25 دلار در خدمت هستیم

saeed.spore
November 9th, 2012, 17:09
از این سرور اختصاصیاتون به ما هم بدید :)
دوست عزیز اینجا بالاترین قیمتی که دوستان دادن 150 تومان بوده بعد شما میگید اگر این قیمتا باشه اختصاصی میگیرم !!
با وضع دلار الان زیر 200 تومان سرور معمولیه معمولیم گیرتون نمیاد چه برسه با 1 ترا هارد چون اگر از xlhost هم سرور گیرتون بیاد بازم هاردش 250 هست باید ارتقا بدید به 1 ترا
خلاصه اگر از این سرور اختصاصیا که با 150 تومن هست گیر آوردید ما هم چندتا میخوایم البته کیفیت هم فراموش نشه
------------
بابت سرور مجازی با رم 1 گیگ هارد 35 گیگ ماهانه 33 تومان و هارد 1 ترا هم ماهانه 25 دلار در خدمت هستیم

من نگفتم روم مثلا 8 گیگ بایت میخوام یا 32 مثل شما هاستینگ داشته باشم
من فقط می خوام یه دایرکت ادمین یا windows 2003 چیزی بخرم که xlhost داره با این مشخصات میده اما یکی از دوستان گفتند VDS حساب میشه منم راضی هستم فقط بشه این فایل هارا آپلود کرد
آقای novinvps.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/1041/) آخه اگه بکاپ میشد بگیرم که می گرفتم اما سرور آلمان فکر کنم در جریان بودید بعضی از ایرانی ها را زده سرور ها شون حذف کردند
منم که نمیدونستم اینطور میشه اگه می دونستم حتما انجام میدادم

m.aghazadeh@gmail.com
November 10th, 2012, 01:49
با سلام دوست عزیز هنوز اگه درخواست سرور مجازی داری سری به سایت صبح هدف | میزبانی وب – سرور مجازی – سرور اختصاصی – دامنه (http://www.meshdata.ir) بزن و اگه خواستی براتون آزمایشی هم می تونیم باز کنیم همچنین پشتیبانی هم تیکت هم تلفنی می باشد

omidppm
November 10th, 2012, 01:57
ram 1gig
port 1gig
HDD 1 Tra
90هزارتومان
آیوا نـیــــک | هاست|ثبت دامنه|سرور مجازی|سرور اختصاصی| (http://www.ayvanic.com)