PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل ساده درمورد افکتهای show-hide در Jquery

leaping
November 8th, 2012, 17:06
سلام و خسته نباشید خدمت حرفه ای های محترم

ببینید من مثلا یک منوی باز شونده کشویی با Jquery نوشتم حالا روی لینک میری منو باز میشی و طبق دستورات شرطی کاری کردم که اگه روی لینکهای دیگه بری منو قبلی بسته و جدید باز شه(البته من اینکارو ابداع نکردم تشکر از بهوجود آورنده های java و Jquery)
خب حالا اگه من نخوام روی هیچکدوم از لینکهای دیگه باز شونده برم و قصد داشته باشم منوی قبلی وقتی از روش بری کنار بسته بشه باید چیکار کنم؟

isoroush
November 13th, 2012, 20:49
عزیز یا کد ها رو اینجا بذار یا پ.خ کن احتمال 90 درصد می تونم مشکلت رو حل کنم

HiDd#N
November 13th, 2012, 20:57
سلام و خسته نباشید خدمت حرفه ای های محترم

ببینید من مثلا یک منوی باز شونده کشویی با Jquery نوشتم حالا روی لینک میری منو باز میشی و طبق دستورات شرطی کاری کردم که اگه روی لینکهای دیگه بری منو قبلی بسته و جدید باز شه(البته من اینکارو ابداع نکردم تشکر از بهوجود آورنده های java و Jquery)
خب حالا اگه من نخوام روی هیچکدوم از لینکهای دیگه باز شونده برم و قصد داشته باشم منوی قبلی وقتی از روش بری کنار بسته بشه باید چیکار کنم؟

خیلی ساده از متد mouseover jquery برای element مورد نظرتون استفاده کنید

لینک به این متد مثال هم پایین خودش هست..کلا جکوئری برای ساده کردن کار اختراع شد
www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fapi.jquery.com%2Fmouseover%2F&ei=rYKiUPX5F4id0QWbtoDgBA&usg=AFQjCNHz1qot1acKhEajae74q2kUR6no5w&cad=rja