PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بالا یامدن iis

rapfather
November 8th, 2012, 13:29
سلام.دوستان متاسفانه iis بنده وقتی آی پی رو میزنم جدیدا بالا نمیاد و لینک دانلود نمیده .حتی استوپ و استارت کردم ولی بازم مشکل حل نشده

danitfk
November 8th, 2012, 14:52
پردازنده 100% Usage نیست؟
حافظه رم خالی دارید؟
تاحالا سرور ریستارت کردید که ببینید مشکل بازهم پاربرجاست یا نه؟

sniper000man
November 8th, 2012, 14:59
یکی از مشتری ها ما هم سایت فیلم داره
سرور ریستارت میکنه لینک های دانلود کار میکنه اما بعد از مثلا 8 ساعت یا یک روز بازم لینک های دانلود کار نمیکنه و باز هم باید ریست بزنه
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه iisهست

khazarnet
November 8th, 2012, 15:10
دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
ولی به نظرم بهترین راه نصب xampp میباشد

sniper000man
November 8th, 2012, 15:17
دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
ولی به نظرم بهترین راه نصب xampp میباشد
والله ایکس مپ قبلا نصب کرده بودیم مشکل پسوند داشتیم اینجا یه تایپک زدیم گفتم ای ای اس بزنید ما هم الان ای ای اس زدیم الان اینطوری شده
هر روز اینطوری میشه میگم شاید از ای ای اسه میگن تو هم همش به ای ای اس گیر بده از سروره :d باز ای ای اس 7 ولی 6 به نظر من که به دردی نمیخوره

rapfather
November 12th, 2012, 23:49
یه برنامه دیگه داره از پورت 80 استفاده میکنه ولی تو فایر وال اثری ازش نیست.چگونه شناساییش کنم؟

AmirHosein
November 12th, 2012, 23:51
برو سرویس هارو چک کن ...

majidisaloo1
November 13th, 2012, 00:06
شاید تیکش برداشته شده و نشون نمیده

rapfather
November 13th, 2012, 00:27
نه نگاه کنید هنگامی که میخام iis رو استارتش کنم میزنه که پورت 80 در برنامه ای دیگه درگیر هستش .من رفتم از فایروال گشتم دیدم دیدم هیچی رو 80 نیستش .هالا این مشکلم بعد از ریستارت کردن سرویس بوجود اومده.هالا نمیدونم چجوری بفهمم چه برنامه ای رو پورت 80 هست و چیکار کنم
رو پورت 8080 گزاشتم کار کرده ولی اینجوری باید آخر ادر :8080 بزارم که برام مقدور نیستش

خواهش میکنم کمک کنید

Daniel4u
November 13th, 2012, 01:17
خب ببین تو همون iis یه new site جدید با پورت 80 باز کرده باشه
و یا اینکه آخرین برنامه نصب کردی چی بوده؟

wamp بریز خیلی بهتره ( xampp خیلی باحاله مخصوصا پنلش اما خیلی اذیتم کرد )

موفق باشی

rapfather
November 13th, 2012, 01:22
نه نیو سایتی نیست.وامپ داشتم الانم رو سرورم وامپ هستش اما خاموشه اما روزی دوبار باید ریستارتش میکردم.امکانش هست وامپ رو پورت 80 باشه؟چجوری میشه پورت وامپ رو تغییر بدم؟(برنامه ای جدیدا نصب نکردم)

Daniel4u
November 13th, 2012, 01:35
به احتمال زیاد از وامپ هست
به مسیر C:\wamp\bin\apache\apache2.2.22\conf رفته فایل httpd.conf با not++ باز کنید

لاین 46 و 171 عدد 80 رو تغییر بدید مثلا بذارید 88

پ.ن : ممکنه ورژن آپاچ من و شما فرق داشته باشه پس به عدد آپاچ من دقت نکنید

موفق باشید

rapfather
November 13th, 2012, 01:40
درود بر تو!!!!!!!!!! بی رکب
مشکل از وامپ بود.از قسمت start/admins...tools/service رو انتخاب کردم و از اونجا wamp apache رو غیر فعال کردم و مشکل حل شد.ممنون از دوستان.

korosh-eghbali
November 13th, 2012, 02:07
کلا appache برای فایل دانلود مناسب نیست خیلی هنگ میکنه و خیلی کیفیت رو افتضاح
در مورد آی آی اس هم ببینید که پورت 80 جای دیگه اشغال نباشه چند وقت پیش هم یه دوستی تاپیک دادن ما توجه کردیم دیدیم پورت 80 شون جای دیگه در حال استفاده بود
اگر خواستید براتون مشکل رو رفع کنم آی دی یاهو ما رو اد کنید
Yahoo ID: hostsepehr

AmirHosein
November 13th, 2012, 10:12
کلا appache برای فایل دانلود مناسب نیست خیلی هنگ میکنه و خیلی کیفیت رو افتضاح
در مورد آی آی اس هم ببینید که پورت 80 جای دیگه اشغال نباشه چند وقت پیش هم یه دوستی تاپیک دادن ما توجه کردیم دیدیم پورت 80 شون جای دیگه در حال استفاده بود
اگر خواستید براتون مشکل رو رفع کنم آی دی یاهو ما رو اد کنید
Yahoo ID: hostsepehr
http://www.webhostingtalk.ir/f56/62812/#post587345
:)