PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور hp ml370 g7 برای کولوکشن در ش/پ/ا

aligoli
November 7th, 2012, 14:42
1. قیمت این سرور رو میخواستم hp ml370 g7 ، هم اکنون در بازار چقدر هست ؟

هارد بالا ، ترجیحا 8 ترابایت الی 10 (ساس) ، 480 هم ssd

قصد خرید واقعی هست، اگر کسی فروشگاهی داره که اجناس ارایه میده، پیش فاکتور ارایه بده با توضیحات کامل .

2. برای کولو کردن این سرور ، کدوم دیتاسنتر ایران بهتر هست ؟ (دلایلی که باهاش رو به رو بودید و تجربه کردید رو بفرمایید)

شاتل :
افرانت :
پارس آنلاین :

srv.rasanegar
November 7th, 2012, 22:54
1. قیمت این سرور رو میخواستم hp ml370 g7 ، هم اکنون در بازار چقدر هست ؟

هارد بالا ، ترجیحا 8 ترابایت الی 10 (ساس) ، 480 هم ssd

قصد خرید واقعی هست، اگر کسی فروشگاهی داره که اجناس ارایه میده، پیش فاکتور ارایه بده با توضیحات کامل .

2. برای کولو کردن این سرور ، کدوم دیتاسنتر ایران بهتر هست ؟ (دلایلی که باهاش رو به رو بودید و تجربه کردید رو بفرمایید)

شاتل :
افرانت :
پارس آنلاین :

گرامی با سلام

با توجه به صحبتی که با هم داشتیک شما اطلاعات کافی برای نایز خود ندارید
از شما خواستم با من تماس بگیرید تا حداقل راهنمائیی کنم ! برای چیزی که نیاز دارید به نتیجه برسید
حالا از ما تهیه کنید یا نه اهمیتی نداره
مهم اینه که با این اوضاع دلار خریدی که میکنیدازش پشیمون نشید

یا حق

aligoli
November 9th, 2012, 23:07
گرامی با سلام

با توجه به صحبتی که با هم داشتیک شما اطلاعات کافی برای نایز خود ندارید
از شما خواستم با من تماس بگیرید تا حداقل راهنمائیی کنم ! برای چیزی که نیاز دارید به نتیجه برسید
حالا از ما تهیه کنید یا نه اهمیتی نداره
مهم اینه که با این اوضاع دلار خریدی که میکنیدازش پشیمون نشید

یا حق

ممنون از گفتگویی که داشتیم و راهنمایی های خوبی که داشتید، چیزی خواستیم واضح بود ولی شما خیلی تخصصی اطلاعات خواستید که برای اون باید با شخص اصلی که هزینه رو متقبل میکنه در میون میذاشتم که دقیقا چی میخوان، با گرفتاری هایی هم که بین شرکتمون و سازمان های دولتی داریم سرمون خیلی شلوغ بود.

مشکل هزینه نیست، آدم منصف و واقعا پر نیاز هست برای خرید.