PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست اشتراکی یا سرور مجازی

mr_map
November 7th, 2012, 11:29
با سلام

من چند سایت شرکتی و شخصی طراحی کرده ام (حدوذ 5سایت) و برای هرکدام هاست لینوکس به صورت جداگانه از شرکت های مختلف تهیه کرده ام که از به صورت شش ماهه تمدید می کنم.میخواستم نظرتون را راجع به انتفال همه این سایت ها به یک سرور مجازی بدونم؟

آیا این کار را نوصیه می کنید یا نه ؟ از نظر شما چه سروری با چه مشخصاتی باید نهیه بشه؟ بازدید روزانه این سایت ها مجموعا 3000 در روز است و اکثرا با جوملا طراحی شده است. اطلاعات من راجع به سرور مجازی کمه لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس.

serverstar.ir
November 7th, 2012, 11:49
100% سرور مجازی قویتر پاسخ میده

mmzznn
November 7th, 2012, 12:19
اگر در زمینه مدیریت سرور مجازی اطلاعات کاملی ندارید پیشنهاد می کنم از نمایندگی میزبانی استفاده کنید.
هم هزینه کمتری داره و هم نیاز به اطلاعات کامل برای کانفیگ و ... نداره.

serverstar.ir
November 7th, 2012, 12:22
نیاز به دانش کانفیگ نداره مگه هرکس ماشین میخره باید مکانیک باشه ؟؟؟

از هرکس بخرید براتوتن انجام میده تنظیمات لازم رو

sajiran
November 7th, 2012, 12:24
با سلام

من چند سایت شرکتی و شخصی طراحی کرده ام (حدوذ 5سایت) و برای هرکدام هاست لینوکس به صورت جداگانه از شرکت های مختلف تهیه کرده ام که از به صورت شش ماهه تمدید می کنم.میخواستم نظرتون را راجع به انتفال همه این سایت ها به یک سرور مجازی بدونم؟

آیا این کار را نوصیه می کنید یا نه ؟ از نظر شما چه سروری با چه مشخصاتی باید نهیه بشه؟ بازدید روزانه این سایت ها مجموعا 3000 در روز است و اکثرا با جوملا طراحی شده است. اطلاعات من راجع به سرور مجازی کمه لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس.

چند مورد رو باید توجه کنید اول اینکه می خواید سایتهاتون رو به یک سرور منتقل کنید پس نیاز به پرداخت لایسنس کنترل پنل دارید (البته کلاکسو هست بصورت رایگان که در موضوع انتقال و... بسیار اذیت کننده هست)
نیاز دارید سرور براتون کانفیگ بشود تا مشکل امنیتی حاد براتون پیش نیاد یکم هزینه تون بالا میره

khazarnet
November 7th, 2012, 16:50
به نظر من هم نمایندگی هاست میزبانی به صورت نامحدود البته از جای مطمئن تهیه کنید کلی در هزینه ها صرفه جویی کرده اید و امنیت اطلاعات خود را تضمین نموده اید

sheitonakshirazi
November 7th, 2012, 16:57
سلام
مشخصه وی پی اس قوی تر هست تا هاست اگه با هزینه هاش مشکلی ندارید میتونین سرور مجازی تهیه کنید
در مود مدیریتش هم میتونین خودتون در صورت داشتن دانش لازمش انجام بدین یا هزینه مدیریتش هم پرداخت نمایید کسی براتون انجام بده

mr_map
November 7th, 2012, 21:00
اگر در زمینه مدیریت سرور مجازی اطلاعات کاملی ندارید پیشنهاد می کنم از نمایندگی میزبانی استفاده کنید.
هم هزینه کمتری داره و هم نیاز به اطلاعات کامل برای کانفیگ و ... نداره.

پیشنهاد بسیار خوبی است.آیا در گرفتن نمایندگی باید درخواست میزان خاصی از منابع رم و cpu و... کرد؟