PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت کپی رایت

viator.life
November 6th, 2012, 13:57
از کجا میتونم شکایت کنم از سایتی که مطالب ما رو کپی کرده ؟

m.e
November 6th, 2012, 14:01
پلیس فتای هر استانی که هستید
البته قبلا از طریق سایت فتا هم میشد ولی فکر کنم جدیدا برداشته شده و باید حضوری تشکیل پرونده بدید.
ولی اگه با ایمیل و زنگ و تهدید میتونید از طرف بخواید که خذف کنه ، دیگه دنبال شکایت نرید بهتره چون دردسر زیادی هم داره ، ولی خب اگه مستندات داشته باشید به نتیجه میرسید

viator.life
November 6th, 2012, 14:05
مستندات چی میخواد ؟
واسه یه سری مطلب ؟

aligoli
November 6th, 2012, 14:13
از این قسمت !

Removing Content From Google - Google Help (http://support.google.com/bin/static.py?hl=en&ts=1114905&page=ts.cs)

babelirani
November 6th, 2012, 14:23
از این قسمت !

Removing Content From Google - Google Help (http://support.google.com/bin/static.py?hl=en&ts=1114905&page=ts.cs)

با سلام

ببخشید میشه بپرسم این چه ربطی به شکایت داشت ؟

sajad2745
November 6th, 2012, 15:07
از کجا میتونم شکایت کنم از سایتی که مطالب ما رو کپی کرده ؟

https://www.google.com/webmasters/tools/dmca-dashboard?hl=en&pid=0

aligoli
November 6th, 2012, 15:17
با سلام

ببخشید میشه بپرسم این چه ربطی به شکایت داشت ؟

البته لینکی که من گذاشتم برای حذف مطلب از گوگل بود نه ریپورت کپی رایت که البته " sajad2745 " لینک درست رو گذاشتند.

هر کسی میدونه که قدرت اینترنت، گوگل هست . و فقط افراد خاصی پلیس فتا رو قدرت اینترنت میدونن !! طبیعتا گوگل بهتر میتونه به سایت هایی که مطالب کپی میکنند رسیدگی کنه تا پلیس فتا ! به همین دلیل من گوگل رو معرفی کردم. امیدوارم آگاهی پیدا کرده باشید.

sajad2745
November 6th, 2012, 15:22
البته لینکی که من گذاشتم برای حذف مطلب از گوگل بود نه ریپورت کپی رایت که البته " sajad2745 " لینک درست رو گذاشتند.

هر کسی میدونه که قدرت اینترنت، گوگل هست . و فقط افراد خاصی پلیس فتا رو قدرت اینترنت میدونن !! طبیعتا گوگل بهتر میتونه به سایت هایی که مطالب کپی میکنند رسیدگی کنه تا پلیس فتا ! به همین دلیل من گوگل رو معرفی کردم. امیدوارم آگاهی پیدا کرده باشید.

شما جوری میگی انگار اگه لینکی رو ریپورت کنیم گوگل کل اف بی ای رو میفرسته دنبال صاحب همون سایته :d
مهم حذف از نتایج گوگل هست
شما هم اون لینکی که کپی سایت شماست رو ریپورت کنین از نتایج گوگل حذف میشه اگر صحیح باشه

m.e
November 6th, 2012, 16:09
ببین دوست خوب من اگه بخوای شکایت کنی باید اول از تمام صفحات اون سایت عکس بگیری ، و یک شکایت نامه درست وحسابی بنویسی و ماجرا رو توضیح بدی بعد بری فتا برای تشکیل پرونده اونجا بر مبنای عکس هایی که شما گرفتی و تاریخ انتشار مطالب در سایت شما و اون سایت کپی کننده و همچنین کش گوگل متوجه میشن که کی از کی کپی کرده، اولین کاری که میشه سایت طرف رو ***** میکنن تا بیاد توضیح بده و ... اما اینم بگم که خیلی وقت باید بزاری ، پیشنهاد میکنم با مدیر اون سایت صحبت کنی بهش بگی که مطالب و یا اطلاعات شما رو حذف کنه وگرنه برای هر دوی شما مشکل ایجاد میشه
قبلا امکان این وجود داشت که اینترنتی طرح شکایت کنی اما الان نه
ثبت شکایت | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/complaints/1/116)

viator.life
November 6th, 2012, 18:49
گوگل از کجا میفهمه که کدوم پاک کنه ؟

yekmobile.com
November 6th, 2012, 19:00
سلام
زیاد پیگیر این موضوع نباش راه حلی نیست. به اسم بله هست:65:

shahab-f
November 6th, 2012, 19:47
گوگل از کجا میفهمه که کدوم پاک کنه ؟

به زمان نگاه میکنه اون پستی که عمره بشتری داشته باشه قطعا منبع هست !

Ashkankamangar.ir
November 6th, 2012, 19:49
بهترین راه اینه دیتاسنتر و شرکت هاست دهنده رو پیدا کنید به اونا بگید

دیتاسنتر های درست و حسابی به این مورد حساس هستند مثلا چند وقت پیش یه مشتری من اومده بود و قالب یه سایت دیگه رو کپی کرده بود که دیتاسنتر این ایمیل رو به من داد

Hello,

We have received complaints regarding copyrighted content on your server. Please take appropriate action to disable access to the infringing materials, in accordance with the provisions of the Digital Millennium Copyright Act of 1998 and the Berne Convention.

Failure to remove infringing content and/or repeated offenses may result in suspension of service.

Regards,
XLHost Abuse
بعد هم دقیقا متن ایمیل کسی که شکایت کرده بود رو فرستاد

XLHost.com enquiry from Younes

Name

Younes

Email address

............................................

Subject

Abuse enquiry

Hi
The site is located on your server and copyright law is not adhered to and a copy of my site
I'll prosecute, hopefully before I take legal action to clean up the theme and notice the user to have
Site violates copyright:
.......................................
My site:
............................................
Name and location of abuse folder:
..............................................

shahmoradi
November 6th, 2012, 20:17
دم دیتاسنتره گرم به چه چیزایی رسیدگی می کنه خداییش باید از این راه اقدام بشه وگرنه با پلیس فتا و گوگل به جایی نمی رسیم مستقیم میری سر گزینه اصلی رعایت می کنی وگرنه پاکت می کنم b-)

m2n
November 6th, 2012, 20:20
بهترین راه اینه دیتاسنتر و شرکت هاست دهنده رو پیدا کنید به اونا بگید

دیتاسنتر های درست و حسابی به این مورد حساس هستند مثلا چند وقت پیش یه مشتری من اومده بود و قالب یه سایت دیگه رو کپی کرده بود که دیتاسنتر این ایمیل رو به من داد

بعد هم دقیقا متن ایمیل کسی که شکایت کرده بود رو فرستاد

دیتاسنتر پدر مادر دار یعنی این :111:

viator.life
November 6th, 2012, 20:38
این ای پی مال کدوم دیتا سنتر ؟
176.9.5.72
ای پی سایت اینه

ViruS-DezonD
November 6th, 2012, 21:09
hetzener
IP Whois: 176.9.5.72 (http://ip.domaintasks.com/176.9.5.72)

viator.life
November 6th, 2012, 21:48
hetzenerبه نظرتون پیگیری میکنه ؟
به کجا ایمیل بزنم ؟
چجوری حالیشون کنم ؟

iman00
November 6th, 2012, 21:54
به جون خودم نه پليس فتا نا 110 هيچ بخاري ازشون بلند نميشه