PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2x E5420 - فقط یک عدد - فقط 345هزار تومان

P-CO
December 31st, 2009, 00:58
با سلام، از این آفر فقط یک عدد باقیست...

- Supermicro SC733T-645 chassis - 4x drive bays
- Supermicro X7DVL-E Intel Xeon 5400 Series Serverboard
- 2x Intel Xeon Processor E5420 (12M Cache, 2.50 GHz, 1333 MHz FSB)
- 8192MB Fully Buffered DDR2
- 2x 500GIG WD SATAII / 32MB cache
- Microsoft Windows 2003/2008 Web Edition OR Any Linux OS OR Virtualizer (Included)
- 2000GIG/mo. data transfer
- APC Remote Reboot Port
- Initial Server Configuration
- Hardware Replacement
- Troubleshooting Network Problems
- Bandwidth Usage Graphs and Reports
- Basic Server Monitoring (Ping)
- Reverse DNS
- Fully Redundant Network
- DDoS Mitigation / Instruction Protection System
- KVM over IP on demand
- Price : 345 USD / Mo.

هزینه ی این سرور فقط و فقط ماهانه 345هزار تومان می باشد.

موفق باشید.

Parshosts
December 31st, 2009, 01:28
دیتاسنترش چیه؟

HugeServer
December 31st, 2009, 01:32
دیتاسنترش چیه؟

Datacenter : We Host Websites

P-CO
December 31st, 2009, 01:35
دیتاسنترش چیه؟

We Host Websites (http://www.ded24.com/aboutus/)

نمونه شرکت ها و سازمان های میزبانی شده : OxinADS و Hostiran

موفق باشید.

MagicVps.Com
December 31st, 2009, 07:11
دوست عزیز همه چیز سرورهای این دیتا سنتر خوب هست بجز یک چیز که فکر میکنم حتما باید تجدید نظر بشه
اون هم پهنای باند این سرورها هست جالبه از سرور 100 تومنیش تا سرور 350 تومنی شاید هم سرورهای گرونتر فعلا توی همن تاپیک تا 350 تومن شاهد هستم همشون 2 ترا بایته که اصلا قابل قبول نیست و یک جورایی غیر حرفه ای این کار از دیتا سنتر با این همه ........ و فکرمیکنم جناب اریا که از سهام دارن و یا شرکای کاری این دیتا سنتر هستند اگر اشتباه نکنم یک تجدید نظر ی کنند بهتر باشه
البته صلاح کار خیش خسروان دانند

P-CO
December 31st, 2009, 14:27
حرف شما درست من با دیتاسنتر راجع به این موضوع صحب خواهم کرد و جواب رو اینجا براتون قرار خواهم داد.

ولی معیار سنجش حرفه ای بود یا نبودن یک دیتاستر نسبت به کیفیت خدمات و سرویس دهی و پشتیبانی بررسی می شود، نه میزان پهنای باند پیشنهادی.

موفق و پیروز باشید.

Aria
December 31st, 2009, 15:54
دوست عزیز همه چیز سرورهای این دیتا سنتر خوب هست بجز یک چیز که فکر میکنم حتما باید تجدید نظر بشه
اون هم پهنای باند این سرورها هست جالبه از سرور 100 تومنیش تا سرور 350 تومنی شاید هم سرورهای گرونتر فعلا توی همن تاپیک تا 350 تومن شاهد هستم همشون 2 ترا بایته که اصلا قابل قبول نیست و یک جورایی غیر حرفه ای این کار از دیتا سنتر با این همه ........ و فکرمیکنم جناب اریا که از سهام دارن و یا شرکای کاری این دیتا سنتر هستند اگر اشتباه نکنم یک تجدید نظر ی کنند بهتر باشه
البته صلاح کار خیش خسروان دانند

سلام.

شرکت ما معمولاً به شرکت ها سرویس ارائه می کند و معمول شرکت ها بیشتر از 1200 - 1500 گیگابایت در ماه مصرف نخواهند داشت.

شرکتی از ما سرور خریداری کرده اند (خارجی) که به دلیل فشار بالا به بانک اطلاعاتی سرورشون، مجبور به خریداری دو سرور دیگه برای سرویس دهی به بانک اطلاعاتی و همینطور اشتراک لود سرور apache شدند و در نهایت با تمام قدرت مصرفی، بیشتر از 4 ترابایت پهنای باند مصرف نمی کنند.

درضمن، پهنای باند ارائه شده توسط شرکت ما به صورت 99.5% فیلتر شده و تمامی Noise ها و همینطور Waste Signal ها در جریان ورودی و خروجی (Inbound - Outbound) گرفته میشه و به اصطلاح Pure Bandwidth Usage در شمارنده مقدار مصرف پهنای باند هر سرور ثبت میشه.

برای مثال، شرکت معروفی در ایران از ما مقدار بسیار زیادی پهنای باند در هنگام خرید سرور درخواست کردند و من به ایشون توضیح دادم که تمام شبکه های ما به صورت فیلتر شده به شما ارائه میشوند و ایشون با این شرط قبول کردند که اگر مشکلی پیش اومد و از مقدار ذکر شده توسط ما، فراتر رفت، مسولیت با شرکت خواهد بود و ما می بایست مقدار مصرفی بیشتر سرور ایشون رو به صورت رایگان تامین کنیم.

خوشبختانه تا به حال حدود 7 ماه از همکاری ما به این شرکت ایرانی میگذره و هنوز که هنوزه مصرف پهنای باند سرور ایشون به مقداری که ما گفتیم و تایین و تخمین زدیم هم نرسیده.

آقای Roka هم روز اول از همین مشکل شکایت داشتند و حالا که حدود 3 ماه از همکاری ما با ایشون میگذره و هنوز مصرف سرور ایشون به نصف مقدار تایین شده هم در ماه نرسیده.

امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه.

با تشکر.

nswir
December 31st, 2009, 16:04
سایت این دیتا سنتر چیه؟
دات کام زدم صفحه ساده اومد

Kambiz
December 31st, 2009, 16:12
سایت این دیتا سنتر چیه؟
دات کام زدم صفحه ساده اومد

iهمونه :دی
10 بار گفتیم یک سایت باحال بزنین نمی زنن که

Aria
December 31st, 2009, 16:21
سلام.

چندین بار پاسخ پرسش شما داده شده:

http://www.webhostingtalk.ir/f34/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-wehostwebsites-4213/

آقای کامبیز، لطفاً Spam نکنید.

با تشکر.

nswir
December 31st, 2009, 16:29
دوست عزیز در ضمن این دیتا سنتر در سایت ما نیز معرفی شده.
ولی خیلی بد هست که سایت ندارن !
معمولا کسی اگه دیتا سنتر درست وحسابی هم نداشته باشه سایت تووپ داشته باشه به دل بیشتر می چسبه تا خدای دیتا سنتر ها باشه ولی سایت.....
البته برای دوستان حرفه ای همچون شما این مطلب صدق نمی کند

Aria
December 31st, 2009, 16:51
سلام.

عرض کردم دوست عزیز، بارها و بارها پرسش شده و دلیل خواسته شده و بنده شرح دادم.

به دلیل مسائلی، قادر به راه اندازی وبسایت نیستیم و معمولاً به صورت خصوصی کار می کنیم و تمام مشتریانمون رو هم بررسی و بعد میزبانی می کنیم و به هر شخص و یا شرکتی سرویس نمیدیم و با همین روش 12 سال فعالیت بدون مشکل داشتیم و تعداد مشتریانمون هم کم نیستند و معمولاً هم هر مشتری چند سرور از ما داره (حتی در ایران).

به هر حال، باز هم ممنون از یاد آوری شما.

با تشکر.

P-CO
January 1st, 2010, 21:13
فروخته شد.

از مدیران خواهش میکنم این تاپیک رو ببندند.

موفق باشید.