PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : atack و down شدن

farzadsh
December 30th, 2009, 23:49
با سلام خدمت دوستان عزیز من یک مشکل واسم پیش اومده . من از یک بنده خدایی vps گرفتم . اینا 5 روز data center قطع بود بعد این مدت اومدن میگن که

DownTime سرور به خاطر شما و یک vps دیگه که اتک می کردین و network دیتا سنتر به هم ریخته شده بوده
برای من خیلی جالبه این حرف . یعنی واقعا این کار شدنی هست ؟ اگه این جوری هست که آدم میاد با یک مبلغ کم از هر data center یک vps میگیره و خرابکاری میکنه ؟ اصلا من هم خودم از این مبحث atack چیزی سر در نمیارم
الانم باز هم datacenter قطع شده .حتما باز هم کار ما هست #-o
خدایش خیلی واسم جالبه .

طراح سایت
December 30th, 2009, 23:56
کدوم دیتاسنتر
ws?

farzadsh
December 31st, 2009, 00:02
آقا اسمش رو نمیدونم . اما واسم خیلی این مسئله حیاتی شده . چون فکر میکنم زیاد جور در نمیاد

TukaNet
December 31st, 2009, 00:11
چه دیتاسنتر با حالی :d

Woshka
December 31st, 2009, 00:11
آقا اسمش رو نمیدونم . اما واسم خیلی این مسئله حیاتی شده . چون فکر میکنم زیاد جور در نمیاد

IP سرور و یا vps رو بگو حداقل

1eng.ir
December 31st, 2009, 06:56
اگه ws ـه نیاز به انک و دی داس و ... نداره، خود به خود میخوابه. هیچ کاری هم از دستت بر نمیاد. نه سرعتش اجازه میده ترنسفر کنی. نه پورتش مثه آدمی زاد کار میکنه. نه ...
من 2 تا سرور ازش دارم، دارم بدبخت میشم :((
یالا تو هم فرار کن ازش که گندش داره در میا :))

Veria
December 31st, 2009, 11:53
دیتاسنتر BurstNet
جریان از این قرار بوده که از آی پی ایشان به بیشتر از 10 شبکه مختلف حمله شده.
روال کار به این صورت بوده که همیشه از قبل اطلاع میدن و 24 ساعت زمان برای رفع مشکل.
اما در مورد ایشون به دلیل تعداد زیاد شکایت ها از آیپی و ادامه حمله ها، دیتاسنتر سرور رو ساسپند میکنه.
سرور بعد از پرداخت جریمه بالا میاد اما 5 روزی که این آقا میگه به خاطر ساسپند بودن وی پی اس ایشان هست نه داون بودن سرور.

Techno Pars
December 31st, 2009, 14:12
دیتاسنتر burstnet
جریان از این قرار بوده که از آی پی ایشان به بیشتر از 10 شبکه مختلف حمله شده.
روال کار به این صورت بوده که همیشه از قبل اطلاع میدن و 24 ساعت زمان برای رفع مشکل.
اما در مورد ایشون به دلیل تعداد زیاد شکایت ها از آیپی و ادامه حمله ها، دیتاسنتر سرور رو ساسپند میکنه.
سرور بعد از پرداخت جریمه بالا میاد اما 5 روزی که این آقا میگه به خاطر ساسپند بودن وی پی اس ایشان هست نه داون بودن سرور.
آمریکایی ها خیلی شدید برخورد می کنند.
اگر ابن طور که شما می فرمایید باشه که همه چیز حله و مشکلی نیست

farzadsh
December 31st, 2009, 14:29
با سلام خدمت دوستان عزیز و ممنون از راهنمایی که کریدن .
من منتظر هستم تا log بیاد و ببینم مشکل از کجا بوده . من خودم این کار رو نکردم
و نمی دونم آیا سیستم من هک شده بوده که پسورد رو زدن و یا یک باگی با چیزی توی vps بوده ( firewall خاموش بوده ) که این اتفاق افتاده