PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این پرینتر رو تایید می کنید؟

dertgtr
November 4th, 2012, 19:51
سلام بر اسلتید گرانمایه
قصد خرید پرینتر ترجیحا رنگی دارم نظرتون در مورد پرینتر زیر چیه؟
Samsung CLP-320 - سامسونگ سی ال پی 320 (http://www.digikala.com/?Products=Printer&Product=Printer-Samsung-CLP320&Type=Reviews#Tab)
کارتریج 4 تونر به شماره 409 هست این کارتریج رو تایید می کنید؟
اگر مورد بهتری سراغ دارید معرفی کنید

dertgtr
November 5th, 2012, 10:54
دوستان چند سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید
پرینترhp رو توصیه می کنید یا سامسونگ؟
تونر پرینتر رنگی hp قابل شارژ هست ؟ در مورد سامسونگ چطور؟
چرا پرینتر های رنگی hp وضوح چاپ بیشتر از 600*600 ندارند؟! در حالیکه در مورد سامسونگ این وضوح بالای 1200 هست !

parsian2host
November 5th, 2012, 11:04
سلام

این سایت اطلاعات جالبی داره . یه مطالعه .........

معرفی چهار پرینتر برای مصارف خانگی | مجله اينترنتی گويا آی‌تی (http://www.gooyait.com/1389/05/20/introducing-four-printers-for-home-use.html)

dertgtr
November 5th, 2012, 11:28
سلام

این سایت اطلاعات جالبی داره . یه مطالعه .........

معرفی چهار پرینتر برای مصارف خانگی | مجله اينترنتی گويا آی‌تی (http://www.gooyait.com/1389/05/20/introducing-four-printers-for-home-use.html)

ممنون بابت معرفی . این سایت پرینترهای جوهر افشان رو معرفی کرده که با تحقیقی که من کردم جوهرافشان ها مصرف رنگ زیادی دارن برای همین مایلم لیزری بخرم .
فقط من مایلم کارتریج پرینتر قابل شارژ باشه
دوستان کدوم پرینتر کارتریج قابل شارژ داره اچ پی / سامسونگ لطفا با ذکر مثال منو راهنمایی کنید

shahab-f
November 5th, 2012, 12:03
دوستان چند سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید
پرینترhp رو توصیه می کنید یا سامسونگ؟
تونر پرینتر رنگی hp قابل شارژ هست ؟ در مورد سامسونگ چطور؟
چرا پرینتر های رنگی hp وضوح چاپ بیشتر از 600*600 ندارند؟! در حالیکه در مورد سامسونگ این وضوح بالای 1200 هست !

سلام کلا تو پزینتر های hp خیلی بهتر از سامسونگ هست .. بله عزیز کارتریجش به راحتی شارژ میشه.
در رابطه با سوال دوم اطلاع ندارم

dertgtr
November 5th, 2012, 12:12
سلام کلا تو پزینتر های hp خیلی بهتر از سامسونگ هست .. بله عزیز کارتریجش به راحتی شارژ میشه.
در رابطه با سوال دوم اطلاع ندارم

ممنون از شما . فقط یه مورد عجیب هست اون هم اینکه پرینترهای رنگی اچ پی 600*600 هستند ! خیلی گشتم همشون با این حد دقت چاپ داشتن . ولی سامسونگ 1200 و بالاتر هم داشت !

dertgtr
November 5th, 2012, 13:33
دوستان از شما کسی تو این انجمن پرینتر رنگی داره ؟ اگر دارید hp یا سامسونگ؟

dertgtr
November 6th, 2012, 11:30
کسی تو این انجمن یعنی پرینتر رنگی نداره؟!

shahab-f
November 6th, 2012, 12:09
دوستان از شما کسی تو این انجمن پرینتر رنگی داره ؟ اگر دارید hp یا سامسونگ؟

بنده عرض کردم در بالا خدمتتون کلا تو پرینتر ها hp خیلی بهتره ..

dertgtr
November 6th, 2012, 12:20
بنده عرض کردم در بالا خدمتتون کلا تو پرینتر ها hp خیلی بهتره ..

بله ممنون از شما فقط این رزولیشن پایین چاپ 600*600 پرینترهای رنگی اچ پی منو به شک انداخته . فکر نمی کنید این رزولیشن پایین باشه ؟ شما خودتون اچ پی دارید ؟ کیفیت چاپ با همین رزولیشن 600*600 چطوره؟

shahab-f
November 6th, 2012, 12:27
بله ممنون از شما فقط این رزولیشن پایین چاپ 600*600 پرینترهای رنگی اچ پی منو به شک انداخته . فکر نمی کنید این رزولیشن پایین باشه ؟ شما خودتون اچ پی دارید ؟ کیفیت چاپ با همین رزولیشن 600*600 چطوره؟

باید به نیازتون نگاه کنید . شاید همین رزولیشن 600*600 نیاز شما رو برطرف کنه . بنده با پرینتر های hp کار مردم حالا دقیقا رزولیشن رو دقت نکردم ولی کیفیت فوق العاده ای داشت .

m.e
November 6th, 2012, 12:38
سلام
باید تحقیق کنید ببینید هزینه شارژ تونر های کدوم پایین تر هست و هزینه خرید تونر نوی کدوم مناسب تره ، رزولیشن یکی از فاکتور های یک پرینتر خوب هست ولی موارد دیگه ای هم باید در نظر بگیرید ،
درضمن شما که دارید لیزری میگیرید باید این رو هم بدونید که لیزری رنگی مناسب عکس نیست و پودر تونر روی کاغذ های چاپ عکس جواب نمیده ، این پرینتر برای چاپ تحقیقات و مطالب که فونت رنگی دارن و یا یک عکس کوچیک داشته باشن خوبه ولی اصلا مناسب چاپ عکس های دوربین دیجیتال و آتلیه ای نیست برای اینکار باید جوهر افشان بگیرید.

dertgtr
November 6th, 2012, 12:57
سلام
باید تحقیق کنید ببینید هزینه شارژ تونر های کدوم پایین تر هست و هزینه خرید تونر نوی کدوم مناسب تره ، رزولیشن یکی از فاکتور های یک پرینتر خوب هست ولی موارد دیگه ای هم باید در نظر بگیرید ،
درضمن شما که دارید لیزری میگیرید باید این رو هم بدونید که لیزری رنگی مناسب عکس نیست و پودر تونر روی کاغذ های چاپ عکس جواب نمیده ، این پرینتر برای چاپ تحقیقات و مطالب که فونت رنگی دارن و یا یک عکس کوچیک داشته باشن خوبه ولی اصلا مناسب چاپ عکس های دوربین دیجیتال و آتلیه ای نیست برای اینکار باید جوهر افشان بگیرید.

برای تحقیق تونر اینجا تاپیک زدم گفتم شاید دوستان حاظر در این فروم پرینتر رنگی اچ پی / سامسونگ داشته باشن و مقدار مصرفش رو بدونن درسته حق با شما ست خیلی جاها خوندم لیزری برای چاپ عکس نیست ولی جوهر افشان هم مصرف بالایی داره

m.e
November 6th, 2012, 13:55
برای تحقیق تونر اینجا تاپیک زدم گفتم شاید دوستان حاظر در این فروم پرینتر رنگی اچ پی / سامسونگ داشته باشن و مقدار مصرفش رو بدونن درسته حق با شما ست خیلی جاها خوندم لیزری برای چاپ عکس نیست ولی جوهر افشان هم مصرف بالایی داره

پیشنهاد میکنم اگر برای چاپ عکس ، متن و کار های شخصی نیاز دارید و تعداد چاپ عکستون بالاست ، از یک جوهر افشان canon استفاده کنید و یک تانکر جوهر هم کنارش بزارید ، اینجوری هزینه های شما خیلی خیلی کم میشه و میتونید با هر شیشه جوهر چندین هزار برگه چاپ کنید
ولی برای چاپ متن بهتره از پرینتر های لیزری سیاه سفید استفاده کنید که تونر تکی دارن و هزینه خرید یک تونر جدید بین 70 تا 100 هزار تومان هست و هزینه شارژ هم بین 15 تا 25 هزار تومان معمولا این تونر ها 3 یا 4 بار قایل شارژ هستن ولی خب کیفیت اول رو ندارن و رنگ چاپ کم میشه