PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام درگاه بانک؟

novinvps.com
November 4th, 2012, 00:25
سلام
کدام درگاه بانک مثل قبلا بانک ملت ! در حال حاضر نیازی به شماره ثبت نیست؟
و به اشخاص حقیقی سرویس میدن؟

vps-baran.ir
November 4th, 2012, 00:54
دوستانی که اطلاع دارن بگن

اگه درگاهش واریز آنی باشه فوق العاده میشه

به غیر بانک ملت ( حقیقی بتونن بگیرن )

جدیدا قانونی داره ثبت میشه که هر تراکنشی که از درگاه ها عبور می کنه

اگه شرکت باشید باید سر سال مالیات بدید

به همین خاطر ما هم داریم درگاه رو از حقوقی به حقیق تغییر می دیم

ma3oud91
November 4th, 2012, 01:16
فکر کنم همه جواز میخوان برای اشخاص حقیقی

vps-baran.ir
November 4th, 2012, 01:22
فکر کنم همه جواز میخوان برای اشخاص حقیقی

می دونم داداش

فقط به خاطر همون قضیه مالیات می خوام جا به جا کنم

اگه درگاهی میشناسید که واریز آنی هست ممنون میشم بگید

itjavani
November 4th, 2012, 01:37
می دونم داداش

فقط به خاطر همون قضیه مالیات می خوام جا به جا کنم

اگه درگاهی میشناسید که واریز آنی هست ممنون میشم بگید

به جز بانک ملت ، بانک دیگری ندیدم آنی واریز کنه!
بانک ملت هم با این کارمندهاش کلا ....
اکثر بانک ها آخر شب باهاتون تسویه میکنند و صبح اول وقت تو حسابتون هست. حالا پول 12 ساعت الی 24 ساعت بعد بیاد به حسابتون بعید میدونم مشکل خاصی باشه! هر چی باشه بهتر از تسویه آنی بانک ملت هست که به یک دلیل مسخره درگاهتون رو میبندن و کلیه تراکنش های ستل نشده را به حساب شما واریز نکنند و به یه نوعی بالا بکشند.

ma3oud91
November 4th, 2012, 01:51
خدمتت عرض کنم من با درگاه ها کار نکردم اطلاعات فقط از بحث هایی و گفت و گوهای داخل انجمن هاست.معمولا داخل انجمن ها که من دیدم اول ملت بوده که حالا خیلی گیر بازار شده.دوم بانک سرمایه،پارسارگاد ،سامان
ضمنا بانک پارساگاد سفته میگیره اما اقتصاد نوین من خیر

vps-baran.ir
November 4th, 2012, 01:36
به جز بانک ملت ، بانک دیگری ندیدم آنی واریز کنه!
بانک ملت هم با این کارمندهاش کلا ....
اکثر بانک ها آخر شب باهاتون تسویه میکنند و صبح اول وقت تو حسابتون هست. حالا پول 12 ساعت الی 24 ساعت بعد بیاد به حسابتون بعید میدونم مشکل خاصی باشه! هر چی باشه بهتر از تسویه آنی بانک ملت هست که به یک دلیل مسخره درگاهتون رو میبندن و کلیه تراکنش های ستل نشده را به حساب شما واریز نکنند و به یه نوعی بالا بکشند.

مشکل اینجاست که بانک ملت زمانی که خرید انجام میشه با اس ام اس یعنی زمانی که پولی به حساب ما میاد خبر میده

و این طوری می تونیم خرید ها رو پیگیر بشیم

ولی من بانک پاسارگاد داشتم و پرداخت کامل انجام نشده و پول رو هوا مونده

نه به حساب من اومده نه به حساب اون شخص رفته

کاری هم که قرار هست ما راه بندازیم

کلا نیازی به پشتیبانی نداره و خود سایت همه کار رو انجام میده و فروش هم به صورت اتوماتیک هست

حتما الان فکر می کنید ( سا ک س یا وی پی هست)

نه بابا یه کاری داریم انجام میدیم که اگه خدا بخواد یه مدت دیگه رو نمایی می کنیم

از همه ی اینا بگذریم

من شنیدم بانک سرمایه هم آنی هست

vps-baran.ir
November 4th, 2012, 01:37
خدمتت عرض کنم من با درگاه ها کار نکردم اطلاعات فقط از بحث هایی و گفت و گوهای داخل انجمن هاست.معمولا داخل انجمن ها که من دیدم اول ملت بوده که حالا خیلی گیر بازار شده.دوم بانک سرمایه،پارسارگاد ،سامان
ضمنا بانک پارساگاد سفته میگیره اما اقتصاد نوین من خیر

گیر بازاریش حالا بیشتر به خاطر کلاه برداری ها و فروش وی پی هست که الان باید نماد بگیرید

ما مشکل نماد نداریم و می تونیم کمتر از 1 هفته هم بگیریم

ma3oud91
November 4th, 2012, 11:39
فکر نمیکنم بانک سرمایه آنی واریز کنه.

رنکینگ تجارت الکترونیک ایران (http://ranking.shopkeeper.ir)

star25
November 4th, 2012, 11:42
به جز بانک ملت ، بانک دیگری ندیدم آنی واریز کنه! بانک ملت هم با این کارمندهاش کلا ....اکثر بانک ها آخر شب باهاتون تسویه میکنند و صبح اول وقت تو حسابتون هست. حالا پول 12 ساعت الی 24 ساعت بعد بیاد به حسابتون بعید میدونم مشکل خاصی باشه! هر چی باشه بهتر از تسویه آنی بانک ملت هست که به یک دلیل مسخره درگاهتون رو میبندن و کلیه تراکنش های ستل نشده را به حساب شما واریز نکنند و به یه نوعی بالا بکشند.خب شما هم به جاش حسابی روی دلار و یورو میکشید و جبران می کنید پس این وسط بیچاره مشتری قبول دارید؟ تاپیک افر سرور اختصاصیتون اینجور نشون میده تازه مدعی هم شدید که ما براتون ای دی یاهو تقلبی ساختیم و تاپیک میزنید

ma3oud91
November 4th, 2012, 12:02
خب شما هم به جاش حسابی روی دلار و یورو میکشید و جبران می کنید پس این وسط بیچاره مشتری قبول دارید؟ تاپیک افر سرور اختصاصیتون اینجور نشون میده تازه مدعی هم شدید که ما براتون ای دی یاهو تقلبی ساختیم و تاپیک میزنید

دوست عزیز شما مشکلی با آقای مسعودی داری تاپیک انتقادی بزن.

itjavani
November 4th, 2012, 14:24
دوست عزیز شما مشکلی با آقای مسعودی داری تاپیک انتقادی بزن.

ایشون ظاهرا از افراد آریا سنتر هستند.تازه خوشحال و راضی از پست پسندیده شون ، لینک رو هم پ.خ کردند. کلا افراد جالبی پیدا میشند.

ma3oud91
November 4th, 2012, 14:37
ایشون ظاهرا از افراد آریا سنتر هستند.تازه خوشحال و راضی از پست پسندیده شون ، لینک رو هم پ.خ کردند. کلا افراد جالبی پیدا میشند.
:78:

mehdisr
November 4th, 2012, 14:55
فقط بانک ملت واریز آنی دارد.هیج بانکی واریز انی ندارد.