PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایا و معایب درگاه بانک پارسیان

jahan654
November 3rd, 2012, 23:45
سلام
از دوستانی که درگاه بانک پارسیان دارد می خواستم بپرسم این درگاه چه مزایا و چه معایبی دارد؟
تسویه حساب آنی دارد؟ اگه نیاز به تسویه آنی داشتیم می توان سریعا پول به حساب واریز شود؟
چون می خواهم مدارکم را ارسال کنم می خواستم قبلش نظر شما را بپرسم
البته قبلا می خواستم درگاه بانک ملت را بگیرم ولی توی سایتشان نوشتند که به افراد حقیقی نمی دهند کسی هست که بتواند برای ما درگاه ملت بگیرید(پیغام دهد)

lived
November 4th, 2012, 00:00
پاسارگاد و ملت خوبه
بانک رفاه هم یه خوبی که داره اینه که برات اس ام اس میکنه واریزی داشتی

mrasol
November 4th, 2012, 00:12
سلام
از دوستانی که درگاه بانک پارسیان دارد می خواستم بپرسم این درگاه چه مزایا و چه معایبی دارد؟
تسویه حساب آنی دارد؟ اگه نیاز به تسویه آنی داشتیم می توان سریعا پول به حساب واریز شود؟
چون می خواهم مدارکم را ارسال کنم می خواستم قبلش نظر شما را بپرسم
البته قبلا می خواستم درگاه بانک ملت را بگیرم ولی توی سایتشان نوشتند که به افراد حقیقی نمی دهند کسی هست که بتواند برای ما درگاه ملت بگیرید(پیغام دهد)
سلام
خیر تسویه آنی ندارد پارسیان و یکی از معایبش این هست که رو هاستهای خارج از ایران بعضی وقتها مشکل دارند
ولی در کل خطاهای خیلی کمتری نسبت به ملت و بانکهای دیگر دارد
موفق باشید

jahan654
November 4th, 2012, 00:28
سلام
خیر تسویه آنی ندارد پارسیان و یکی از معایبش این هست که رو هاستهای خارج از ایران بعضی وقتها مشکل دارند
ولی در کل خطاهای خیلی کمتری نسبت به ملت و بانکهای دیگر دارد
موفق باشید

تسویه آنی خیلی برام مهم است
پارسیان چطوری تسویه می کند؟ امکان این است که وقتی صاحب درگاه بخواهد به جز وقت تسویه تسویه صورت بگیرد یا نه؟
راهی هست که بتوانم درگاه بانک ملت را راحت بگیرم (یا اصلا به اشاص حقیقی نمی دهند)

Reza.exe
November 4th, 2012, 00:28
دوستان در روز های تعطیل هم تسویه می کنه ؟

korosh-eghbali
November 4th, 2012, 00:48
درود
پارسیان بعد از اولین روز کاری پرداخت میکنه 8 صبح پرداخت آنلاین نداره
کارمزد نداره در کل خوبه اما به پای ملت نمیرسه

mrasol
November 4th, 2012, 01:53
درود
پارسیان بعد از اولین روز کاری پرداخت میکنه 8 صبح پرداخت آنلاین نداره
کارمزد نداره در کل خوبه اما به پای ملت نمیرسه
ملت دیگه الان خوب نیست،شرایط سخت شده،ضمنا اگر ستل نتونی کنی کلی از پولت میره رو هوا

ServerDL.com
November 4th, 2012, 01:27
بزرگترین مشکل بانک پارسان همین سرور خارج از ایران است که بعضی وقتی تا چند روز به مشکل می خورد !
بانک ملت بهترین گزینه است !
اگر ماژول سالم مثل ماژول فراسو سامانه داشته باشید از هز 100 تا تراکنش شاید یکی ستل نشود !
بعد از بانک ملت به نظر من بانک پاسارگارد بهتر است !
واللا تا التن که ما داریم ازش استفاده می کتیم به هیچ مشکل پرداختی نخوردیم و تمام تراکنش ها به موقع واریز شدند !
در کل تا الان فقط بانک مبت تراکنش ها آنی ثبت می شوند که این به نظر من بزرگترین حسن این بانک است .

korosh-eghbali
November 4th, 2012, 10:08
دوستان در روز های تعطیل هم تسویه می کنه ؟

نه روز های تعطیل تسویه نداره

korosh-eghbali
November 4th, 2012, 10:12
ملت دیگه الان خوب نیست،شرایط سخت شده،ضمنا اگر ستل نتونی کنی کلی از پولت میره رو هوا

شرایط رو دیگه الان نمیدونم چون ما خیلی وقت پیش گرفتیم اما ستل که مشکلی نداره یه زمان بود من اصلا اطلاعی از ستل هام نداشتم شاید چند ماهی گذشته بود زنگ زدم تمامی ستل ها رو برام خند من وارد کردم حدود 100 هزار برگشت اما دیگه جدیدا همون زمان چک میکنیم و ستل انجام میشه پشتیبانی خوبی دارند و دوستمون از سرور دی ال درست می فرمایند شما ماژول از فراسو خرید کنید ستل خیلی کم میخوره همچنین اگر احتیاج به ستل داشته باشه یه قسمت داره داخل مدیریت که وقتی روش کلیک کنید همون تراکنش رو خودش ستل ویکنه و وضعیت رو به پرداخت شده تغییر میده ولیکن می تونید از بانک سامان و یا پاسارگاد هم استفاده کنید ما از پاسارگاد گرفتیم ولی با سامان کار نکردیم که میگن اونها خیلی راحت میدن

mehdisr
November 4th, 2012, 10:14
سیستم عالی و بدون نقص است و اشتباهات برای ما تا به حال نداشته
پرداخت اولین روز کاری بعد انجام میشود . معمولا ساعت 8( اگر سیستم پیامکی شما در بانک پارسیان فعال باشد برای شما پیامک خواهد شد)
با سرورهای خارج از ایران در بعضی اوقات مشکل داره .( این مشکل هم از درگاهای https برای امن بودن هست )
با سرورهای داخل ایران هیچ مشکلی نداره .
تنها بانکی پرداخت لحظه دارد برای بانک ملت میباشد.

mrasol
November 4th, 2012, 11:11
شرایط رو دیگه الان نمیدونم چون ما خیلی وقت پیش گرفتیم اما ستل که مشکلی نداره یه زمان بود من اصلا اطلاعی از ستل هام نداشتم شاید چند ماهی گذشته بود زنگ زدم تمامی ستل ها رو برام خند من وارد کردم حدود 100 هزار برگشت اما دیگه جدیدا همون زمان چک میکنیم و ستل انجام میشه پشتیبانی خوبی دارند و دوستمون از سرور دی ال درست می فرمایند شما ماژول از فراسو خرید کنید ستل خیلی کم میخوره همچنین اگر احتیاج به ستل داشته باشه یه قسمت داره داخل مدیریت که وقتی روش کلیک کنید همون تراکنش رو خودش ستل ویکنه و وضعیت رو به پرداخت شده تغییر میده ولیکن می تونید از بانک سامان و یا پاسارگاد هم استفاده کنید ما از پاسارگاد گرفتیم ولی با سامان کار نکردیم که میگن اونها خیلی راحت میدن
بله فراسو داریم و مشکلی نیست،ملت و سامان دیگه بدون نماد نمیدن متاسفانه

jahan654
December 29th, 2012, 20:31
دوستانی که از پارسیان درگاه دارند
از کجا باید تراکنش های خود را چک کنند؟
چون پین کد برای من ارسال شده ولی آدرس خاصی برای چک کردن تراکنش ها ندادند؟

MOHAMMAD MOHSEN
December 29th, 2012, 20:52

پنل داره زنگ بزنید شرکت با خودشون هماهنگ کنید یه درخواست کتبی میدین براتون پنل ایجاد میکنن.

مهمترین فاکتور برای گیت پرداخت بدون خطا بودنش هست نه واریز آنی! فکر نکنم یکی دو روز طول بکشه تا پول بیاد حساب اونقدر مشکلی باشه! کارمزد پارسیان صفر هست که یکی از حسن های کلیدیش هست. با سرورهای خارجی به خوبی کار میکنه البته وبسرویس جدا دارن برای سرورهای خارجی که با خودشون هماهنگ کنید اونو. من ترجیح میدن مطمئن باشم که پول میاد حسابم تا نگران این باشم که ستل شده یا نه!
الان بیش از 3 سال هست داریم با پارسیان کار میکنیم یکبار هم پیش نیومده باهشون مشکل داشته باشیم

mehdisr
December 29th, 2012, 20:58
ما بیش از یک سال کار میکنیم و هیچ موقع نه درخواست دادیم و نه نیازی به اون پیدا میشه . ترکنشها واقعا بدون مشکل هست و فردای آن روز ساعت بین 8 تا 9 صبح 100% پرداخت میشه .
شما سیستم پیامکی رو فعال کنید در حساب بانکی خودتان تا براتون پیامک بشه .
میتونید درگاه اینترنتی رو هم فعال کنید .

ServerDL.com
December 29th, 2012, 23:35

با خانم وکیلی یا خانم شریف هماهنگ کنید
نیاز به درخواست کتبی نیست
لینک صفحه بررسی این است Parsian e-Commerce :: تجارت الکترونيک پارسيان (http://212.80.25.13/PGWReport/EShopLogin.aspx)

≡ ALEX ≡
December 30th, 2012, 01:47
بنده درگاه های سامان، پارسیان، ملت و ملی داشته ام. به نظرم پارسیان به چند دلیل از همه این ها بد تر بود:

1. پشتیبانی ضعیف و دارای تاخیر

2. تغییر بیش از حد در نرم افزار و وب سرویس نا کارآمد (اسکریپت پارسیان و سامان و چند تا بانک دیگه همه از یک شرکت تامین میشد، ولی پارسیان یکسری تغییرات در آن اعمال کرد یا حتی شاید کلا تغییرش داد که اصلا جالب نشد نتیجه اش، وب سرویس اش هم به همین طریق که بنده به عنوان یک برنامه نویس اصلا نمی پسندم امکانات و نحوه کار اون رو)

3. کنترل پنل هم ندادند به ما اون اوایل و گفتند باید گردش تون بره بالا تا بدهیم!! در حالی که بقیه روز اول پنل رو هم ارایه کردند.

** تصفیه حساب ها هم که قانون بانک مرکزی است که آنی نباشه.
** وب سرویس سایت های میزبانی شده در ایران و سایت های میزبانی شده در خارج کشور روی دو سرور جدا هستند.

mrasol
December 30th, 2012, 10:39
بنده درگاه های سامان، پارسیان، ملت و ملی داشته ام. به نظرم پارسیان به چند دلیل از همه این ها بد تر بود:

1. پشتیبانی ضعیف و دارای تاخیر

2. تغییر بیش از حد در نرم افزار و وب سرویس نا کارآمد (اسکریپت پارسیان و سامان و چند تا بانک دیگه همه از یک شرکت تامین میشد، ولی پارسیان یکسری تغییرات در آن اعمال کرد یا حتی شاید کلا تغییرش داد که اصلا جالب نشد نتیجه اش، وب سرویس اش هم به همین طریق که بنده به عنوان یک برنامه نویس اصلا نمی پسندم امکانات و نحوه کار اون رو)

3. کنترل پنل هم ندادند به ما اون اوایل و گفتند باید گردش تون بره بالا تا بدهیم!! در حالی که بقیه روز اول پنل رو هم ارایه کردند.

** تصفیه حساب ها هم که قانون بانک مرکزی است که آنی نباشه.
** وب سرویس سایت های میزبانی شده در ایران و سایت های میزبانی شده در خارج کشور روی دو سرور جدا هستند.
سلام
اتفاقا پارسیان به ما همان روز اول پنل داد
هر هفته یک بار خانم شریف باهامون تماس میگیرن و مشکلاتمون رو میپرسن
ما با 3 درگاه کار کردیم و سامان پر مشکل ترین درگاه بوده،ملت هم اگر امکان ستل نداشت دست کمی از سامان ندارد
موفق باشید

samansystems
December 30th, 2012, 11:07
حتی بانک ملت هم تسويه آني اون مشکلاتی داره که قبلا بارها بحث شده و الان شاپرک هم در اين مورد اطلاعيه داده.
کلا تسويه آنی با اتصال به شاپرک تموم ميشه.

≡ ALEX ≡
December 30th, 2012, 17:28
سلام
اتفاقا پارسیان به ما همان روز اول پنل داد
هر هفته یک بار خانم شریف باهامون تماس میگیرن و مشکلاتمون رو میپرسن
ما با 3 درگاه کار کردیم و سامان پر مشکل ترین درگاه بوده،ملت هم اگر امکان ستل نداشت دست کمی از سامان ندارد
موفق باشید

بنده 3 سال پیش این درگاه رو گرفتم و اون زمان آقای عقیلی مسئول بودند. ضمن اینکه کمبود فنی در وب سرویس شون هنوز هم هست، شما اگر به کد نویسی وارد باشید و برای درگاه ها و سیستم های مختلف ماژول پرداخت بنویسید، متوجه منظور من از این نقص فنی و دردسر های پشتش خواهید شد.

mrasol
December 30th, 2012, 20:14
بنده 3 سال پیش این درگاه رو گرفتم و اون زمان آقای عقیلی مسئول بودند. ضمن اینکه کمبود فنی در وب سرویس شون هنوز هم هست، شما اگر به کد نویسی وارد باشید و برای درگاه ها و سیستم های مختلف ماژول پرداخت بنویسید، متوجه منظور من از این نقص فنی و دردسر های پشتش خواهید شد.
واقعا منظور از نقص فنی رو متوجه نمیشم،وقتی تمام تراکنش های موفق به حسابمون میاد که مقدار کمی هم نیست چه مشکلی میتونه وجود داشته باشه؟هیچ مغایرتی هم تا به حال نداشتیم!
موفق باشید