PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی

Akh00nd
December 30th, 2009, 12:52
سلام دوستان

چند روزی ، ریدر این بخش بودم ...
من یه سرور اختصاصی می خوام ، با قیمت مناسب .
استفاده هم ، یه دیتابیس هم که به صورت 24 ساعته در حال سند و رسیو هستش ( در همین حد می تونم بگم )
اون جوری که من خوندم ، Xlhost از همه بهتره انگار ؟ ( تایید می کنید یا خیر ؟ )
این سرویس اش رو دوستان دیدن ، و پسندیدن :
Quad Core Xeon Dedicated Server (http://www.xlhost.com/moreinfo.php?service=25)

الآن سوال من اینه که آیا شرکت دیگه ای هست که تایید بفرمایید ؟
دوم اینکه با توجه به این که سند و رسیو بالاست ( حسال کردم ، ترسنفرش خوبه ) آیا مثلا اونی مگی که می ده ، ریل هست یا کمتر از این حرف هاست ؟
بعد این که مشکلی پیش نمیاد با این وضع سند و رسیو ؟
بعد این که می تونم خودم رجیستر کنم ؟
هم یکی از دوستان ، به واسطه یه شرکت از آذربایجان کارت گرفته ، هم خودم می تونم به واسطه یک آشنا تو یه بانک ، از یه بانک آذربایجانی ، مستر یا ویزا بگیرم ، اما مشکل اینجاست که کارت به اسم خودش هست ، و اگه من هم بگیرم ، کارت به اسم خودم صادر می شه ، و احتمالا به نام یک ایرانی ، و اون وقت هست که دخلمون می آد ....

آیا این تصور من درسته یا نه ؟

راهنمایی بفرمایید
تنکس :">

HugeServer
December 30th, 2009, 13:04
سلام به شما، و خوشامد گویی به شما دوست عزیز.

در مورد این دیتا سنتر می‌تونم بگم که یکی‌ از مدیران این محل ایرانی‌ هستن، و حتا سایت ایشون نیز به عنوان نماینده رسمی‌ در ایران با پسوند، ای‌ آار، موجود می‌باشد، شما نیاز نیست که با ویزا کارت پرداخت انجام بدید، ایشون حساب ایران دارند. دیتا سنتر خوبی‌ هست، ولی‌ خوب بیشتر راجع بهش تحقیق کن، اگر فردا دیدی به ای‌ پی‌ شما تهمت اسپم زده، تعجب نفرماید. چند نفر در این فروم تجربه این قضیه رو داشتند. خیلی‌ از ایرانیان عزیز در کشور از این دیتا سنتر سرور دارند، که به تعداد زیادی هم به قول معروف رسللر داره، که قیمت‌های فوقلادی از این دیتا سنتر ارایه میدان. به طور مثل آقای هجینی فکر کنم قیمت هاش از این دیتا سنتر خوب باشه، و یا پرنک.

در کلّ اگر که می‌خوای سرور‌های خوبی‌ داشته باشی‌، با این قیمت‌ها انتخاب‌های خیلی‌ به صرف تری برای شما وجود دارد.

یکمی بیشتر دیتا سنتر‌های آمریکا رو چک کنید، و انتخاب خوبی‌ داشته باشید.

akbar123sat
December 30th, 2009, 13:06
اولا این اقا تو بانک سامان ایران حساب داره اقای خرازی و میتونی به حسابش تو ایران پول بریزی نیازی به مستر کارت هم نداری

دوما پیشنهاد نمیکنم از اینجا برای هاست بگیری معمولا سرور های ایکس ال هاست به درد ویندوز میخوره . من ندیدم زیاد برای هاستینگ ازش استفاده کنند
گیگا - ورد استریم - ovh - ecatel اینها رو میتونی انتخاب کنی

HugeServer
December 30th, 2009, 13:18
Fiche serveur dédié professionnel EG SSD - OVH (http://www.ovh.com/fr/produits/eg_ssd.xml)

در صورت کلی‌، فکر کنم اگر شما براتون سرعت و کیفیت کار مهم هست. سرور بالا براتون خیلی‌ حیلی خیلی‌ مناسب هست. دلیل رو ذکر می‌کنم.

۱. پورت شبل ۱گیگا بیت هست.
۲. پهنای باند شبکه ۱۰ تربایت هست
۳. پورت شبکه ۲۰۰مگا بیت به صورت اختصاصی تضمین شده هست.
۴. هارد این سرور " SSD " هست که فوق‌العاده سریع کار می‌کنه، تقریبا ۱۰ برابر هارد‌های دیگر.
۵. دیتا سنتر OVH فرانسه هست.
۶. هیچگونه مشکل تحریم وجود ندارد.
۷. قیمت مناسب هست. بدون هزینه ستاپ.
۸ ...

Discover server equipped with SSD hard drives 22 times faster than conventional hard drives! Based on technology EG, this server quad cores can take advantage of the impressive speed of the new SSD RAID! Linux, FreeBSD or Windows.

Akh00nd
December 30th, 2009, 13:19
سلام به شما، و خوشامد گویی به شما دوست عزیز.

در مورد این دیتا سنتر می‌تونم بگم که یکی‌ از مدیران این محل ایرانی‌ هستن، و حتا سایت ایشون نیز به عنوان نماینده رسمی‌ در ایران با پسوند، ای‌ آار، موجود می‌باشد، شما نیاز نیست که با ویزا کارت پرداخت انجام بدید، ایشون حساب ایران دارند. دیتا سنتر خوبی‌ هست، ولی‌ خوب بیشتر راجع بهش تحقیق کن، اگر فردا دیدی به ای‌ پی‌ شما تهمت اسپم زده، تعجب نفرماید. چند نفر در این فروم تجربه این قضیه رو داشتند. خیلی‌ از ایرانیان عزیز در کشور از این دیتا سنتر سرور دارند، که به تعداد زیادی هم به قول معروف رسللر داره، که قیمت‌های فوقلادی از این دیتا سنتر ارایه میدان. به طور مثل آقای هجینی فکر کنم قیمت هاش از این دیتا سنتر خوب باشه، و یا پرنک.

در کلّ اگر که می‌خوای سرور‌های خوبی‌ داشته باشی‌، با این قیمت‌ها انتخاب‌های خیلی‌ به صرف تری برای شما وجود دارد.

یکمی بیشتر دیتا سنتر‌های آمریکا رو چک کنید، و انتخاب خوبی‌ داشته باشید.
متشکرم
شما چی پینشهاد می کنید ؟

اولا این اقا تو بانک سامان ایران حساب داره اقای خرازی و میتونی به حسابش تو ایران پول بریزی نیازی به مستر کارت هم نداری

دوما پیشنهاد نمیکنم از اینجا برای هاست بگیری معمولا سرور های ایکس ال هاست به درد ویندوز میخوره . من ندیدم زیاد برای هاستینگ ازش استفاده کنند
گیگا - ورد استریم - ovh - ecatel اینها رو میتونی انتخاب کنی
آها مرسی
نظرتون در مورد Iweb و planet چیه ؟

تنکس

akbar123sat
December 30th, 2009, 13:23
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=3

اینجا رو هم ببین سرور های خوبی پیدا میکنید
بازم اگه خواستید بهم پیغام خصوصی بدید چند نفر از دوستان معتبر رو بهتون برای خرید سرور معرفی کنم

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 13:37
با سلام

این سرور به شما پیشنهاد می شود

AfraWeb- Dedicated server OVH offer

CPU : I7-920 (8x 2.66+ GHz
RAM : 8GB DDR3
HARD : 2x1 TB HD RAID0/1
Port Connection : 100Mbps uplink ( Dedicated Port )
Bandwidth : Unmetered ( 3Tb @ 100 Mbps Dedicated Port and 10Mbps Dedicated over 3Tb )
IPs : 4 IPs
100GB Backup FTP
Datacenter : OVH France
Price : 150.000T / Monthly
OVH - Hosting and Internet Solutions - OVH

Operation System : Linux Series Free
99.99% uptime

Akh00nd
December 30th, 2009, 14:49
یه سوال اساسی تر به ذهنم اومد ...
الآن مثلا گیگا و رو دیدم ، قیمت اش خوب بود ، او وی اچ رو هم دیدم ، خوب بود ، اما اگه از قضیه تحریم بگذریم ، فرقی بین آمریکا و اروپا هست ؟ کدوم بهتره ؟ کدوم پیشنهاد می شه ؟

*** پیشنهاد شما چیه ، خرید مستقیم بهتره ، یا از نماینده ( اگه داشته باشن ؟ ) دلیلتون رو هم قید کنید .

*** فکر کنم یکی از همین سرویس هاس گیگا یا او وی اچ رو انتخاب کنیم در آخر ، شما نظرتون رو کدوم یکی هست ؟

تنکس

HugeServer
December 30th, 2009, 14:56
یه سوال اساسی تر به ذهنم اومد ...
الآن مثلا گیگا و رو دیدم ، قیمت اش خوب بود ، او وی اچ رو هم دیدم ، خوب بود ، اما اگه از قضیه تحریم بگذریم ، فرقی بین آمریکا و اروپا هست ؟ کدوم بهتره ؟ کدوم پیشنهاد می شه ؟
** پیشنهاد شما چیه ، خرید مستقیم بهتره ، یا از نماینده ( اگه داشته باشن ؟ ) دلیلتون رو هم قید کنید .
*** فکر کنم یکی از همین سرویس هاس گیگا یا او وی اچ رو انتخاب کنیم در آخر ، شما نظرتون رو کدوم یکی هست ؟
تنکس

فرق‌های زیادی بین آمریکا و اروپا وجود داره، یکی‌ از مهم‌ترین هاش پهنای باند به قول معروف کلفت اروپا هست، که آمریکا همچین پهنای باند‌هایی‌ خدا تومن هزینه بر میدار. فرق بین اروپا و آمریکا، دوری و نزدیکی‌ دیتا سنتر‌ها به کشور ایران هستم که اروپا مسلماً نزدیک تر هست و پینک فوق‌العاده بهتری نسبت به شما‌ها دارد. فرق‌های دیگه هم داره، که من نمیدونم :پ

حالا از نظر گیگا و OVH ، از گیگا میتونید مستقیم تهیه کنید، ولی‌ ovh را باید توسط یک رابط تهیه کنید. کلا رسللر‌ها معمولان آفر‌های بهتری نسبتا میدان، برای مثل کاهش هزینه ستاپ و امکانات اضافی روی سرور‌ها و ...

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 15:18
این نکته را در نظر بگیرید هرچقدر دیتا سنتر به ایران نزدیک تر باشه پینگ بهتری خواهید داشت مثلا مرکز داده ها در ایران مثل افرانت و فن اوا و ... پینگ بسیار خوبی دارند ولی مشکل گران بودن سرور ها می باشد

اگر به دنبال سرور های با پینگ بالا هستید میتونید از دیتا سنتر های ترکیه استفاده کنید یا اینکه از اروپای شرقی و اروپای غربی سرویس تهیه کنید

ولی در کل امریکا به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه به دلایل اینکه مشکلات زیادی خواهید داشت از قبیل بسته شدن پنل . بسته شدن سرور و مشکلاتی که کاربران ایرانی در دیتا سنتر های امریکایی دارند

پیشنهاد اول = خرید از دیتا سنتر های انگلستان
پیشنهاد 2 = خرید از دیتا سنتر های معتبر اروپایی
پیشنهاد 3 = استفاده از پنل داریکت ادمین
پیشنهاد 4 = چنانچه قصد خرید مستقیم از دیتا سنتر را ندارید از شرکت های معتبر ایرانی و افراد معتبر در زمینه وب هاستینگ خریداری کنید و تا از پشتیبانی مناسب و اطمینان خاطر بیشتری برخوردار باشید

در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی شرکت در سایت تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم رو در رابطه با خرید به اطلاع شما برسانند

با تشکر

Akh00nd
December 30th, 2009, 16:35
اوکی
فعلا تصمیم برای گیگا هستش
کسی آفری داره ؟
بی زحمت قیمت رو هم تو همین تاپیک بزنید
*** تصمیم بر این هست که یک ماهه اخذ بشه ، تا کامل تست بشه ، اگه راضی بودیم ، ادامه بدیم

تنکس

HugeServer
December 30th, 2009, 16:39
http://www.webhostingtalk.ir/f11/سرور-اختصاصی-با-امکانات-اضافی-از-۱۲۵-۰۰۰-تومان-در-ماه-5555/

Akh00nd
December 30th, 2009, 16:56
http://www.webhostingtalk.ir/f11/سرور-اختصاصی-با-امکانات-اضافی-از-۱۲۵-۰۰۰-تومان-در-ماه-5555/

شما اون هزینه 30 یورو در ماه بابت ویندوز رو هم دارید دیگه ، نه ؟

تنکس

HugeServer
December 30th, 2009, 17:22
شما اون هزینه 30 یورو در ماه بابت ویندوز رو هم دارید دیگه ، نه ؟
تنکس

بله، در صورت نیاز به ویندوز به همون قیمت دیتا سنتر محاسبه میشود.