PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد وی پی اس

reza10
November 2nd, 2012, 14:13
با سلام

دوستان سوال من اینه که آیا چیزی به اسم پهنای باند نامحدود که تبلیغ میکنن وجود داره ؟ و سایت هایی مثل پی سی دانلود چقدر پهنای باند مصرف میکنن ؟

من قصد دارم یک سایت دانلود نرم افزار به زبان انگلیسی راه اندازی کنم و فایلهامو روی وی پی اس وارز قرار بدم. ولی میترسم چون زبان سایتم انگلیسیه زود شاکی پیدا کنم و هاستم مشکل پیدا کنه . در ضمن دیتاسنترنم وارز هیتزر آلمانه.

دوستان کسی تجربه همچین کاری رو داره ؟ نمیخوام پول و زحمتم حروم بشه . و بهترین راه برای راه اندازی اینچور سایتهای وارز چیه ؟

ببخشید از سوال های زیادم

aligoli
November 2nd, 2012, 14:28
ببینید بعضی سرورهای اختصاصی مثلا 20 ترابایت، 30 ترابایت پهنای باند دارند، معمولا کسانی که سرور مجازی میخواند از نام نامحدود بسیار لذت می برند، منظور من این نیست که پهنای باند یک چیز واهی هست، چون قطعا 20 ترابایت خیلی خیلی زیاد هست. شاید مشتری وقتی ندونه پهنای باندی هست احساس بهتری داشته باشه .

--------------------------
بهترین مکان برای چنین سایتی، هلند هست، اگر تمایل داشته باشید تیم ما قابلیت ارایه سرور اختصاصی، مجازی و یا هاست دانلود رو از هلند داره ، می تونید در تایپکی جداگانه برای درخواست سرور ایجاد کنید تا آفر مورد نظر رو ارایه بدیم.