PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داتک تلکام و وزارت خزانه داری آمریکا

HyperServer
November 1st, 2012, 22:18
داتک تلکام (که با گروه شرکت‌های داتک نیر شناخته می‌شود) در سال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت کامپیوتری به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزار و شبکه‌های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت داتک تلکام به‌تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی‌سیم گسترش یافت به‌گونه‌ای که در سال ۱۳۷۴ اقدام به راه‌اندازی اولین لینک‌های ماهواره‌ای و دسترسی به اینترنت از طرف بخش خصوصی نمود. داتک تلکام در سال ۱۳۸۰ با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری پتروشیمی مجموعه شرکت‌هایی را تاسیس نمود که هم اکنون تحت عنوان گروه شرکت‌های داتک اقدام به ارائه انواع خدمات اینترنتی در سطح کشور می‌نمایند.

وزارت خزانه داری آمریکا در آوریل ۲۰۱۲ اقدام به تحریم شرکت داتک تلکام نمود. در گزارش این وزارتخانه به نقش شرکت داتک تلکام در سرکوب مخالفان در ایران و همکاری مکرر در آزمایش تجهیزات نظارتی و کنترلی با حکومت ایران اشاره شده‌است. وزارت خزانه داری آمریکا همچنین اعلام کرد شرکت داتک تلکام درصدد خریداری تجهیزات لازم را برای رهگیری مکالمات تلفنی و فعالیت‌های اینترنتی بوده است.

منبع : داتک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D8%AA%DA%A9_%D8%AA%D9%84%DA%A9%D8%A7% D9%85)

iman00
November 2nd, 2012, 15:37
جالب بود

HyperServer
November 3rd, 2012, 11:46
جالب بود

چیزهای جالب خیلی زیادی وجود داره در شرکت های ایترنتی ایران ;)

vps-baran.ir
November 3rd, 2012, 12:12
داتک تلکام (که با گروه شرکت‌های داتک نیر شناخته می‌شود) در سال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت کامپیوتری به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزار و شبکه‌های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت داتک تلکام به‌تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی‌سیم گسترش یافت به‌گونه‌ای که در سال ۱۳۷۴ اقدام به راه‌اندازی اولین لینک‌های ماهواره‌ای و دسترسی به اینترنت از طرف بخش خصوصی نمود. داتک تلکام در سال ۱۳۸۰ با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری پتروشیمی مجموعه شرکت‌هایی را تاسیس نمود که هم اکنون تحت عنوان گروه شرکت‌های داتک اقدام به ارائه انواع خدمات اینترنتی در سطح کشور می‌نمایند.

وزارت خزانه داری آمریکا در آوریل ۲۰۱۲ اقدام به تحریم شرکت داتک تلکام نمود. در گزارش این وزارتخانه به نقش شرکت داتک تلکام در سرکوب مخالفان در ایران و همکاری مکرر در آزمایش تجهیزات نظارتی و کنترلی با حکومت ایران اشاره شده‌است. وزارت خزانه داری آمریکا همچنین اعلام کرد شرکت داتک تلکام درصدد خریداری تجهیزات لازم را برای رهگیری مکالمات تلفنی و فعالیت‌های اینترنتی بوده است.

منبع : داتک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D8%AA%DA%A9_%D8%AA%D9%84%DA%A9%D8%A7% D9%85)

داداش همین خبر حدود 7 ماه پیش تو همین انجمن زده شده و میشه گفت خبر سوخته هست

البته شرمنده من قصد جسارت نداشتم فقط می خواستم بگم این خبر قدیمی هست:53:

HyperServer
November 3rd, 2012, 12:14
داداش همین خبر حدود 7 ماه پیش تو همین انجمن زده شده و میشه گفت خبر سوخته هست

البته شرمنده من قصد جسارت نداشتم فقط می خواستم بگم این خبر قدیمی هست:53:

خواهش می کنم...
بنده چون سرچ کردم چیزی پیدا نکردم گذاشتم.

نکته بعدی این هست که تحت عنوان خبر گذاشته نشد :) ... بنا به شرایط کاری که دارم با شرکت های pap و isp ها زیاد سر و کار دارم و خواستم دیگر دوستان هم مطلع شوند.

DownloadCenter
November 7th, 2012, 16:07
ميخواستم از داتك اينترنت بگيرم . :-

HyperServer
November 7th, 2012, 21:32
ميخواستم از داتك اينترنت بگيرم . :-

4 تا از لینک های اینرتنت خودم...یکیش داتک هست...
کیفیت خوبی داره ..در مواقعی که قطعی سراسری باشه کاریش نمیشه کرد.

rezaonline.net
November 7th, 2012, 22:27
طبیعیه . :65:
البته چون اینجا ایران است طبیعیه ... :55:

paypal
November 11th, 2012, 03:35
سوال من از اون مخ هایی که تو داتک هستند اینه .

این همه هزینه برای شنود که کردین چطور موقع MITM همه ملت error certificate گرفتن ؟ اگر با همین ssl trap هم MITM میکردن اینجوری نمیشد

HyperServer
November 11th, 2012, 08:24
سوال من از اون مخ هایی که تو داتک هستند اینه .

این همه هزینه برای شنود که کردین چطور موقع MITM همه ملت error certificate گرفتن ؟ اگر با همین ssl trap هم MITM میکردن اینجوری نمیشد

مسئله اینه که قبلش تست نمیگیرن....

همینطوری هیئتی شروع می کنن به انجام کار و با سلام صلوات میرن جلو