PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تامین ارز توسط شرکت های رده بالای هاستینگ

shetab
November 1st, 2012, 15:59
با سلام.

من همیشه سوالی داشتم که این ذفعه می خوام تو این انجمن بپرسم شاید کسی اطلاع داشته باشه. همیشه برای من سوال بوده که شرکت های رده بالای هاستینگ مثل ایران هاست و هاست ایران و ****** که اکثرا بیش از 40 50تا سرور دارن از چه طریقی ارز تهیه می کنند که با این حجم معامله بصرفه؟ من مطمئنم از روش هایی غیر از چیزی که ما استفاده می کنیم ، استفاده می کنند. البته به جز روش فروش خارجی که تقریبا غیر ممکنه چون پیدا کردنن مشتری خارجی مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاهه.

Ashkankamangar.ir
November 1st, 2012, 16:02
ببینید دوست عزیز
شما با شرکتهای دولتی کار نکردید یا شایدم کرده باشید
اما خیلی خوب پول میدند و بسیار بی دردسر هستند
من خودم با چند اداره کار کردم و زیر 1 میلیون قرار داد ندارم
خب معلومه این شرکتهایی که شما میفرمایید اکثرا مانورشون روی ادارات دولتی هست
و بابت یه هاست و یه طراحی که من و شما سالی 100 هزار میگیریم این شرکتهای تا 4 میلیون هم میگیرند
پس بدونید به راحتی از سرورهای ایران 100 برابر درآمد دارند پس سرورهای خارجی براشون مثل سرگرمی هست

shetab
November 1st, 2012, 16:09
شرکت من ثبت شده و رسمی است اما ادارجات دولتی با شرکت های با سابقه کار می کنند و اکثرا با برگزاری مناقصات قرارداد می بندد. خوب وفتی صحبت مناقصه می شه معلومه که شرک های بدون اسم و رسم برنده نمیشن. شرکت من سال 87 ثبت شده اما تا حالا تو هیچ مناقصه رسمی شرکت نکردم.

MagicVps.Com
November 1st, 2012, 16:12
هم اینکه پولهای کلان میگرند و بارشون صرفه دارن هم بند پ هم این وسط نباید زاش غافل بود الان همین سایت پیوندها که موقع چیلترینگ سایتها نمایش داده میهش روی سورهای هاست ایران هاست شده دیگه خودت تا تهش بخون

Ashkankamangar.ir
November 1st, 2012, 16:18
نمیشه گفت همشون عزیز من
خیلی هاشون واقعا زحمت میکشند و برخیشون تو این صنف نوآور بودن یعنی سایتی مثل ****** واقعا کارمندانی داره که چیز نو و ایده و فکر نو دارند
و همیشه در هر طرحی اولین پیشنهاد رو دادند
در مورد شرکتهای دولتی و ادارات بله بند پ زیاد استفاده میشه و البته برخی از دوستان هم واقعا روابط عمومی بالا دارند و برخی هم کارشون خوبه و انتخاب میشند
من خودم چند وقت پیش با یک اداره دولتی در مورد سایتشون و سیستم اتوماسیون اداری قرار داد بستم
واقعا کارش زیاد بود
ولی سود یک سالمو در یک طرح داشتم

shetab
November 1st, 2012, 16:33
خوب البته من از کار خودم مطمئنم ولی کوچکترین روابط کارگشایی ندارم و اصلا نمی دونم چطور می تونم شرکتمو به اارگان های دولتی معرفی کنم. اگه کسی بیاد سراقم نا امید نمی شه و لی دقیقا مساله همینه. همینطوری بیشینی که کسی نمیاد سراقت

shetab
November 1st, 2012, 16:34
راستی قضیه بند پ چیه؟

milade
November 1st, 2012, 16:45
بند پ یعنی پارتی ! چیزی که مملکت روش میچرخه !

milade
November 1st, 2012, 16:49
سلام

شما میتونید از طریق بازاریاب و شیرینی دادن به ادارات دولتی و ... مشتریتون رو جذب کنید . در بلاد اسلام ، شما با توسل به خدمتگذار اداره و .. میتونید قرارداد های میلیونی ببندید !
اینجا ایران است .

موفق باشید .

shetab
November 1st, 2012, 17:00
اینا همش حرفهای متداول بین مردمه که همه جا میشنویم یا تو فیلما می بینیم. اما اگع خودمون بخوایم از این کارا بکنیم آخرش می بینیم عرضشو نداریم. مادر من تو مداس فعاله بین اولیا معمولا آدمای به درد بخوری پیدا می شه ادارجات دولتی کار می کنند تا الان که نتونسته از روابط استفاده کنه و پروژه نون و آب دار جور کنه!

milade
November 1st, 2012, 17:04
سلام

بله ! اونها که رانت استفاده میکنند دم و شاخ دارند !

عزیز من این حرفا چیه ... اگر شما درست با افراد ارتباط برقرار کنید ، غیر ممکن غیر ممکنه !
از اون حرفا بودا !

نمونه بارزش شهرام جزایری ! دیگه از این ملموستر ؟

موفق باشید !

shetab
November 1st, 2012, 17:31
خوب چون تا حالا تجربشوو نداشتیم فکر می کتین رانت بازی شاخ و دم می خواد دیگه! مشکل دقیقا همین ارتباط برقرار نکردن. من کسی رو می شناسم که 4 سال پیش باهم تو یه دانشگاه بودیم. به هوای من اومد تو وب الان برای پزشکان سایت طراحی می کنه شرکتشم 5تا کارمند داره الان هفته 3 4تا ذامنه از ما می خره یعنی برای پروژه هاش می گیره دیگه!

MagicVps.Com
November 1st, 2012, 17:57
دوستان لطفا تاپیک 30 یا 30 نکنید این بحثهام هم فایده نداره
بجایاین بجثها به وضعیت به روز برید جلو که مشکلی پیش نیاد برای کارو یا پرداختهاتون برنامه ریزی داشته باشید میخواد 1 سرور باشه میخواد 100 تا سرورباشه

Cold
November 1st, 2012, 17:59
ببین تامین ارز برا کسی‌ که اینهمه کارِ دولتی میگیره کاری نداره

بعدشم کار دولتی یعنی‌ همین

بگردی پول بیکار پیدا کنی‌ بگیری

دوستانی که کارشون هوشمند سازیه مدارس به طور مثل

سعی‌ می‌کنن بهمن برن سراغ پروژه که بودجه مدارس ( مخصوصا دولتیا که باید تا اول سال همشو خرج کنن ) ولی‌ یه پول زیادی میمونه اینا می‌رن سر همون :دی

کار دولتی زبون می‌خواد و روابطِ کاری و اعتبار ( بند پ می‌شه پول پارتی پر روئی ( یعنی‌ زبون داشته باشی‌ ))

چنتا آشنا داشته باشی‌ ، جاهای کوچیک شروع کنی‌ کار بگیری روابط کاری پیدا کنی‌ از اون بری پروژه بعدی

ما دقیقا همینجوری شروع کردیم

چن تا پروژه کوچیک برای کسایی که اعتبار داشتن بعد از اونا بعدیا

سعی‌ کن بگردی ببینی‌ گردن کلفت کجا هست :دی

پول خوابیده کجا هست که بتونی‌ راضیشون کنی‌ بزارن برا هاست و سرور

shetab
November 1st, 2012, 19:19
سال 89 یکی از دوستان تو کرج یه پروژه برای فرهنگسرای شعرداری صفادشت جور کرد. تموم شد رفت. الان دارن سیستم و استفاده می کنن. فکر می کردم پشت سرش کارهای دیگه میاد و اونا به فرهنگسراهای دیگه معرفی می کنن ولی انتفاقی نیفتاد