PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یعنی چی ؟؟؟؟؟؟

m-batista
November 1st, 2012, 11:58
سلام امروز یک چیز خیلی عجیب دیدم میخوام بدونم یعنی چی ؟

چیزی که به فکر خودم رسید اینه که با تونل*ینگ این کار رو انجام میدن. حالا چه جوری نیمیدونم. اگه میدونید لطفا بگید چه طور ممکنه ؟

delta
November 1st, 2012, 14:41
ببخشید من متوجه نشدم.. چیش عجیبه این عکسه؟

Reza.exe
November 1st, 2012, 15:05

با چراکسی (چ=پ) وصل شده بود ، لوکیشن ایران تشخیص داده شده بود
در آوردن ای پی اصلی هنگام استفاده از پراکسی در صورتی که از چروکسیفیر استفاده نشه کار سختی نیست

astro.alireza
November 1st, 2012, 16:22
احتمالا سروری که شما تهیه فرمودید به صورت کولوکیشن بوده و صاحب سرور آی پی های خودش رو با لوکیشن ایران ثبت کرده و روی سرور ست کرده

milade
November 1st, 2012, 16:58
احتمالا سروری که شما تهیه فرمودید به صورت کولوکیشن بوده و صاحب سرور آی پی های خودش رو با لوکیشن ایران ثبت کرده و روی سرور ست کرده
خیر این ایپی برای Redstation هست و توسط شرکت آلماهاست در اختیار قرار گرفته شده . از روش تغییر فلگ استفاده کردند و فلگ ایران ست شده ... احتمالاً .

m-batista
November 1st, 2012, 17:28
اون کسی که این Ip را داره به زور میدونه vps چی :دی

چروکسی هم نداره.

m-batista
November 1st, 2012, 17:29

لوکیشن Ip ایران رو نشون میده. ولی isp رو زده restation limited

delta
November 1st, 2012, 18:54
گوگل هم همینجوریه خوب.. شما با چیلتر شکن هم برید تشخیصت میده ایرانی هستی!

milade
November 1st, 2012, 19:04
سلام

میتونم بپرسم از کجا به همچین تشخیصی رسیدید ؟

گوگل و هیچ سایت دیگه نمیتونه ایپی اصلی رو به دست بیاره !

اینی هم که میبینید از طریق اکانت ها و کوکی ها و ... هست !

موفق باشید

taghi.karimi
November 1st, 2012, 20:09

گوگل و بقیه موارد مانند انجمن ها از طریق کوکی که در مرورگرتون ذخیره میشه شمارو میشناسند
مثال وقتی ایپیتون را تغییر میدید یا کوکی را پاک کنید یا یک مرورگر بدون کوکی را باز کنید میبینید که شما را با هر ایپی که دارید میشناسه موقعیت را نمیشناسه!

m-batista
November 2nd, 2012, 08:51
گوگل و بقیه موارد مانند انجمن ها از طریق کوکی که در مرورگرتون ذخیره میشه شمارو میشناسند
مثال وقتی ایپیتون را تغییر میدید یا کوکی را پاک کنید یا یک مرورگر بدون کوکی را باز کنید میبینید که شما را با هر ایپی که دارید میشناسه موقعیت را نمیشناسه!

بله حرف شما درست هست. .ولی اینجا من Ip دوستم رو برداشتم و whois گرفتم. کش و کوکی هم باک کردم 2باره ip را whois گرفتم باز هم نتیجه همین بود